Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Półmaraton Koszalin

Wyniki - 22 maja 2016, Koszalin

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 101Krakowiak Sławomir113KOSZALINPLM40-442100:00:4000:05:1600:29:3500:55:1901:24:1801:54:4801:55:2800:05:2611.00
#2 102Januszek Adam76KOSZALINPLM30-393400:00:5100:04:5400:29:0300:55:5001:23:0001:54:5501:55:4700:05:2611.00
#3 103Szewczuk Paweł202-ROSNOWOPLM30-393500:00:3700:05:2800:30:4400:55:5901:23:4401:54:5801:55:3600:05:2611.00
#4 104Gołdyn Marek239TKKF KOSZALINKOSZALINPLM30-393600:00:4100:05:5200:33:3301:01:2901:29:4801:55:1001:55:5100:05:2711.00
#5 105Kubala Mateusz117CZARNEPLM18-291200:00:3700:05:1800:31:0200:58:2201:26:1301:55:1201:55:4900:05:2711.00
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !106Szymaniak Ryszard245KOSZALINPLM65-69200:00:3800:05:1300:31:1500:58:2801:26:2201:55:1301:55:5200:05:2711.00
#7 107Ostrowski Piotr156BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWPLM45-49800:00:4000:05:0600:30:0200:56:4501:25:3301:55:2101:56:0100:05:2811.00
#8 108Zadrożny Szymon231RUNNER'S OF WAŁCZWAŁCZPLM30-393700:00:4600:05:5000:34:1601:02:2901:29:2301:55:3101:56:1700:05:2811.00
#9 109Storczyk-Rak Agnieszka197SZCZECINEKPLK30-39600:00:4200:05:2700:30:5700:57:1901:26:1501:55:3101:56:1300:05:2811.00
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 110Kozłowiecki Waldemar110TKKF KOSZALINKOSZALINPLM65-69300:00:3300:05:1600:31:3100:59:4301:27:1401:55:5101:56:2500:05:2910.90
#11 111Dembicki Daniel33NOWE BIELICEPLM40-442200:00:4300:05:1300:30:3700:58:0601:26:4701:55:5601:56:4000:05:2910.90
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !112Wolf Weronika241TKKF KOSZALINSIANÓWPLK40-44100:00:5000:05:4300:32:1200:59:2601:27:3501:56:0001:56:5000:05:2910.90
#13 113Zagrodzki Ireneusz232KB TUPOT USTKAUSTKAPLM60-64400:00:3700:05:1900:31:0500:58:1001:26:4801:56:2101:56:5900:05:3010.90
#14 114Jankowski Marcin72CHAMPION - POLICESZCZECINPLM40-442300:00:4000:05:3000:31:2800:57:5201:25:4501:56:2501:57:0500:05:3110.90
#15 115Chudzik Zbigniew23TKKF KOSZALINSTARE BIELICEPLM55-59900:00:4100:05:3000:31:5500:59:1301:27:4201:56:2701:57:0800:05:3110.90
#16 116Środa Wojciech204KOSZALINPLM45-49900:00:5000:05:5000:32:0900:59:2101:27:0801:56:3301:57:2300:05:3110.90
#17 117Telesiewicz Henryk35MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOPLM65-69400:00:3400:04:4800:30:3800:58:0501:28:0601:56:3801:57:1300:05:3110.90
#18 118Wiliński Marek221K.B SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINPLM55-591000:00:4400:05:3100:31:4000:58:5701:28:1701:57:1201:57:5600:05:3310.80
#19 119Korczyński Sławomir102DECATHLON KOSZALINKOSZALINPLM18-291300:00:3700:04:3700:27:0400:51:3401:30:0001:57:2801:58:0500:05:3410.80
#20 120Kurczyk Zbigniew119SŁAWNOPLM30-393800:00:3700:05:2300:30:2000:56:5601:26:3501:57:3101:58:0900:05:3410.80
#21 121Kloskowski Dariusz96SŁUPSKPLM40-442400:00:3900:05:1600:29:5800:56:5001:25:5401:57:4101:58:2000:05:3410.80
#22 122Baranowski Piotr4ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPLM30-393900:00:3600:05:3000:30:3200:56:4301:25:0601:57:4801:58:2500:05:3510.70
#23 123Czaplicki Paweł238TKKF KOSZALINKOSZALINPLM40-442500:00:3800:05:3300:32:0000:59:3201:28:1901:57:5301:58:3100:05:3510.70
#24 124Opaliński Stanisław154KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGPLM60-64500:00:3700:05:4200:32:1701:00:0301:28:3601:58:0501:58:4300:05:3510.70
#25 125Soroka Piotr188KOSZALINPLM30-394000:00:4800:05:4200:31:5800:58:5201:27:0501:58:0601:58:5400:05:3510.70
#26 126Zieliński Przemysław234OLSZTYNPLM40-442600:00:4500:05:1700:30:4800:58:5101:28:2101:58:1901:59:0500:05:3610.70
#27 127Gaweł Zbigniew41SŁUPSKSŁUPSKPLM60-64600:00:4000:05:3200:30:5700:57:5701:27:3701:58:2001:59:0100:05:3610.70
#28 128Wachowiak Bogdan215ŚWIDWINPLM45-491000:00:3700:05:3000:31:3400:59:0701:28:0001:59:0701:59:4500:05:3810.60
#29 129Jakubowski Krystian65CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOPLM30-394100:00:3600:05:0400:29:0000:55:1701:25:3401:59:1301:59:4900:05:3910.60
#30 130Świetlik Tomasz205KOSZALINPLM55-591100:00:4800:05:4300:31:4200:59:1701:26:5601:59:1502:00:0300:05:3910.60
#31 131Kruszyński Stanisław194RUNNERSWALDE.DARŁOWO.. MORSSDARŁOWOPLM55-591200:00:3800:05:5300:34:1201:03:5001:32:5701:59:2202:00:0100:05:3910.60
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 132Krzewińska Monika115KOSZALINPLK18-29300:00:4800:06:0000:34:2501:03:3501:32:2201:59:4502:00:3400:05:4010.60
#33 133Schwarz Ludwik248KOSZALINPLM50-541000:00:3700:05:3500:32:0100:59:1001:27:5601:59:4802:00:2500:05:4010.60
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !134Walińska Agnieszka217BBLSŁUPSKPLK40-44200:00:3600:05:3200:32:1600:59:1401:27:1101:59:5502:00:3100:05:4010.60
#35 135Dzieszuk Dariusz36TKKF KOSZALINKOSZALINPLM45-491100:00:4200:05:5100:33:3201:01:2801:29:4802:00:0902:00:5100:05:4110.50
#36 136Kiełtyka Rafał94SZCZECINEKPLM30-394200:00:4600:05:2500:31:0000:58:5201:29:0702:00:3402:01:2000:05:4210.50
#37 137Jankowski Jarosław73NIECHORZEPLM45-491200:00:4400:06:0500:34:1801:02:3701:31:4702:00:4902:01:3300:05:4310.50
#38 138Sikorski Darek181SZCZECINPLM50-541100:00:3900:05:5800:33:1401:01:3001:30:5002:00:5302:01:3300:05:4310.50
#39 139Chołuj Karol19ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINPLM30-394300:00:4400:05:2400:31:4300:59:3501:29:1602:01:0702:01:5200:05:4410.50
#40 140Mędel Cezary138KOSZALINPLM40-442700:00:5100:05:4300:32:3301:00:4601:30:3102:01:3002:02:2100:05:4510.40
#41 141Napierała Bogumił148KORA KOSZALINROGOWOPLM50-541200:00:4400:05:4600:31:4600:59:2201:30:2502:01:3102:02:1600:05:4510.40
#42 142Wojciechowski Marcin225INOWROCŁAWPLM18-291400:00:4700:05:4500:32:3401:00:2801:30:1602:01:4802:02:3500:05:4610.40
#43 143Łopiński Piotr124DREZDENKOPLM30-394400:00:4200:05:1900:30:0900:58:0201:28:5902:01:5602:02:3800:05:4610.40
#44 144Korus Marcin105SIEMIANICEPLM30-394500:00:4500:05:3800:32:1001:00:1701:30:1002:02:0302:02:4800:05:4710.40
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 145Kępka Karolina243STOPASŁUPSKPLK40-44300:00:4200:05:3700:32:3001:01:1101:31:4002:02:1302:02:5600:05:4710.40
#46 146Gawroński Paweł42OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINPLM18-291500:00:4900:05:5900:34:2401:03:3501:32:2202:02:2002:03:1000:05:4710.30
#47 147Borowiec Mariusz13KOŁOBRZEGPLM40-442800:00:5100:06:3100:35:3701:04:1601:32:5902:02:2402:03:1600:05:4810.30
#48 148Kalbarczyk Jolanta83SZCZECIN BIEGAŚWIERZNOPLK40-44400:00:3900:05:3700:32:3101:02:3701:32:1502:02:3402:03:1300:05:4810.30
#49 149Jankowski Maciej75KOŁOBRZEGPLM45-491300:00:3800:05:3500:31:4901:00:2601:31:2802:03:0402:03:4200:05:4910.30
#50 150Piechota Robert166KOSZALINPLM45-491400:00:3600:04:3200:29:4701:00:1601:32:5502:03:3202:04:0800:05:5110.20
#51 151Cincio Robert26TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINPLM30-394600:00:4100:05:0800:31:2301:00:0401:31:5902:03:4402:04:2500:05:5110.20
#52 152Dziębowski Mariusz37KOSZALINPLM30-394700:00:4700:05:3600:32:1601:02:2501:33:4002:04:2202:05:0900:05:5310.20
#53 153Subalski Michał200KOSZALINPLM30-394800:00:4600:05:3100:31:4900:59:3801:30:2202:04:2502:05:1100:05:5310.20
#54 154Piekarzewicz Tomasz167BOBOLICEBOBOLICEPLM45-491500:00:4600:05:2800:31:4201:00:4101:32:1802:04:2502:05:1100:05:5310.20
#55 155Hordejuk Damaris58PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKPLK18-29400:00:3500:05:4600:33:1001:02:0301:33:1702:04:3402:05:0900:05:5410.20
#56 156Gwizdała Radosław54MY OWN CLUBREDAPLM30-394900:00:5100:05:3900:32:0001:00:0701:30:5902:04:4002:05:3100:05:5410.20
#57 157Sienicki Piotr180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPLM40-442900:00:4400:05:5500:33:1801:02:1401:32:5002:04:4202:05:2600:05:5410.20
#58 158Kozłowski Maciej112TT SZCZECINTRZEBIATÓWPLM40-443000:00:4400:06:0500:35:0801:05:1201:35:2502:05:5102:06:3500:05:5710.10
#59 159Rama Janusz173KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGPLM40-443100:00:3800:05:4100:32:1601:00:1501:33:4802:06:2002:06:5900:05:5910.00
#60 160Piątkowski Bartosz165KOSZALINPLM40-443200:00:4300:05:3700:32:0601:01:4201:33:5002:06:5902:07:4300:06:0110.00
#61 161Diakowicz Magdalena250KOSZALINPLK30-39700:00:4300:05:3700:32:0601:01:4201:33:5002:07:0002:07:4300:06:0110.00
#62 162Pstrągowski Marcin171DZIKI KOSZALINKOSZALINPLM30-395000:00:4200:04:4500:28:1900:54:2101:30:2102:07:0402:07:4700:06:0110.00
#63 163Witek Sebastian249RAJSPORT ACTIVE TEAMLUBINPLM40-443300:00:4900:05:5100:34:0901:03:5101:35:3302:07:3602:08:2600:06:029.90
#64 164Walczak Agnieszak216TKKF KOSZALINKOSZALINPLK40-44500:00:4700:05:3700:32:4201:02:5201:35:3702:07:4002:08:2700:06:039.90
#65 165Czyżewski Piotr30TKKF KOSZALINMĄCZNIKPLM50-541300:00:3800:05:3300:32:0401:01:1501:34:1202:08:2302:09:0100:06:059.90
#66 166Wolf Emil242TKKF KOSZALINSIANÓWPLM40-443400:00:4500:05:5700:34:0601:03:1901:35:1102:08:3502:09:2000:06:059.80
#67 167Pauliński Jan246KOSZALINPLM65-69500:00:4700:05:3700:33:4201:04:3001:36:4602:08:3702:09:2400:06:059.80
#68 168Polikowski Patryk257ORP ISKRASOPOTPLM30-395100:00:4500:05:4000:33:2901:05:0601:36:3702:08:3702:09:2300:06:059.80
#69 169Karwat Stanisław90PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKPLM55-591300:00:4600:05:3500:33:1701:05:5701:38:0302:08:5802:09:4400:06:069.80
#70 170Karnicki Zygmunt89TKKF KOSZALINKOSZALINPLM60-64700:00:4100:05:3200:33:4801:03:5601:36:5302:09:0502:09:4700:06:079.80
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !171Filipowicz Marian39NIEZRZESZONYWROCLAWPLM-70+100:00:4500:06:1600:35:1101:04:5101:36:2302:09:1102:09:5600:06:079.80
#72 172Stosio Krzysztof198WWW.WKOLOBRZEGU.COM.PLKOSZALINPLM30-395200:00:5200:05:5400:33:2301:02:2701:36:4802:09:1702:10:0900:06:079.80
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !173Gudaniec Dorota53TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINPLK55-59100:00:4500:06:0800:35:0301:05:2801:37:1502:09:1702:10:0300:06:079.80
#74 174Nowak-Ignacak Monika152BIAŁOGARDPLK40-44600:00:4600:06:2900:36:4301:07:0501:37:3902:09:2102:10:0800:06:079.80
#75 175Malesza-Housin Joanna128ROZBIEGANY KOSZALIN-BIEGNIJMY.PLKOSZALINPLK40-44700:00:5000:06:1100:35:5101:06:5301:37:4502:09:3702:10:2800:06:089.80
#76 176Borys Przemysław14BIEGNIJMY.PLKOSZALINPLM30-395300:00:5000:06:1800:36:2501:07:5501:40:1202:10:1102:11:0100:06:109.70
#77 177Miszczyk Jan142KOSZALINPLM18-291600:00:5000:05:4600:32:3101:02:1501:34:5702:10:2102:11:1200:06:109.70
#78 178Miąsek Ryszard139MANOWOPLM30-395400:00:4500:05:2800:31:5201:01:1001:36:5502:10:5302:11:3800:06:129.70
#79 179Osobniak Ryszard155ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPLM60-64800:00:4000:05:2700:32:0701:01:2301:34:3702:10:5302:11:3400:06:129.70
#80 180Mędel Marta137KOSZALINPLK40-44800:00:5000:05:4400:32:3401:00:4801:30:3202:10:5602:11:4600:06:129.70
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !181Mizera Agnieszka143LĘDOWO OSIEDLEPLK45-49200:00:3600:05:4000:35:1501:05:3301:37:4502:11:0602:11:4300:06:129.70
#82 182Wyglądacz Alicja230SZCZECINPLK40-44900:00:4300:05:5000:33:5001:04:1101:37:3102:11:3002:12:1300:06:139.60
#83 183Rudnik Janina Ewa176KRĘPA SŁUPSKAPLK30-39800:00:4700:06:1400:36:0101:07:4901:39:3702:12:2802:13:1600:06:169.60
#84 184Niedbała Konrad149KOSZALINPLM45-491600:00:4900:06:1300:35:1201:04:5101:37:4402:12:5902:13:4800:06:189.50
#85 185Torcz Karol209SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGPLM30-395500:00:4000:05:3000:32:1601:04:0801:37:5102:13:1502:13:5500:06:189.50
#86 186Zarębski Maciej233USTKAPLM40-443500:00:3600:05:3300:35:1101:06:4901:39:1402:13:2302:13:5900:06:199.50
#87 187Hryciów Paweł59BIAŁOGARDBIAŁOGARDPLM30-395600:00:3900:05:5000:35:3001:07:3801:40:2302:14:0102:14:4000:06:219.40
#88 188Kowalczyk Piotr108KOSZALINPLM30-395700:00:4800:05:4800:32:5401:02:4001:36:1302:14:2902:15:1800:06:229.40
#89 189Pasternak Magdalena162KOŁOBRZEGPLK30-39900:00:4700:06:2000:36:4701:08:4101:41:4202:14:5902:15:4700:06:239.40
#90 190Bar Wojciech3RZESZÓWPLM30-395800:00:4300:05:2100:32:2101:06:1801:41:5202:15:0402:15:4700:06:249.40
#91 191Jakubczyk Agnieszka64BABECZKI KOSZALINSZCZEGLINOPLK18-29500:00:4900:06:1900:36:2801:08:0401:41:4402:15:4002:16:3000:06:259.30
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 192Von Bardeleben Agnieszka214BABECZKI KOSZALINKOSZALINPLK45-49300:00:4900:06:1900:36:2901:08:0401:41:4402:15:4102:16:3000:06:259.30
#93 193Panaszewski Przemysław157NEW YORK ISLANDERSKOSZALINPLM18-291700:00:4900:05:5500:34:4501:06:1701:39:5002:15:5902:16:4800:06:269.30
#94 194Hałajko Magdalena56BABECZKIKOSZALINPLK30-391000:00:5000:05:4300:32:1201:05:3601:39:4302:16:2602:17:1600:06:279.30
#95 195Mazurek Barbara133BABECZKI KOSZALINKOSZALINPLK30-391100:00:4900:06:1200:35:5101:07:2501:40:3602:16:3002:17:1900:06:289.30
#96 196Juszczak Krzysztof81KOSZALINPLM60-64900:00:4600:05:4900:35:0701:07:1201:40:3902:16:3002:17:1700:06:289.30
#97 197Wolański Mariusz227KOŁOBRZEGPLM50-541400:00:4800:06:1900:38:3001:10:5801:44:2702:16:3902:17:2800:06:289.30
#98 198Wosztyl Alicja228BĘDZINOPLK18-29600:00:4600:06:1500:36:1101:08:0801:41:4502:17:0402:17:5100:06:299.20
#99 199Korpal Cezary104ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPLM50-541500:00:4000:06:1600:35:1101:06:0701:38:1702:17:0802:17:4800:06:299.20
#100 200Janicka Katarzyna68BAJADERKI KOSZALINKOSZALINPLK30-391200:00:5200:06:1400:35:5901:07:2801:41:1302:17:4102:18:3400:06:319.20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności