Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XLPL Ekiden

Wyniki - 22 maja 2016, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 103153Kolarze i żeglarzeMaciej Wilski, Łukasz Bartochowski, Marta Wilska, Michał Jackowski, Bartosz Chmielewski, Wojciech Jurasz00:44:5000:53:3500:30:5300:32:4700:26:4100:23:1303:31:59
#2 104228RUN&FUNMaciej Balcerzak, Przemysław Szmidt, Patryk Filipiak, Anita Szemraj, Magdalena Mila, Mateusz Buszkiewicz00:48:2900:56:0200:25:1700:28:2200:29:1500:24:5203:32:17
#3 105215PRESS-SERVICE Monitoring MediówMarcin Białczyk, Hubert Grupa, Jarosław Zieliński, Adam Przybył, Wojciech Majchrzycki, Tomasz Krystkowiak00:40:1700:53:5600:33:0000:29:3600:29:1400:26:1703:32:20
#4 10621Klub Biegacza Kompania Piwowarska 1Michał Szwed, Agata Robinska, Arkadiusz Kempczyński, Tomasz Ławrynkiewicz, Kuba Kotwasiński, Tomasz Stachowiak00:45:1200:54:4300:27:5900:24:5500:29:5900:29:3503:32:23
#5 10735NIVEA DigitalMarek Wojciechowski, Joanna Dybowska, Agnieszka Kobylińska, Artur Mielniczek, Dominik Przybył, Aleksander Dowojna-Graczyk00:42:3800:49:0600:33:3300:27:5700:28:2600:31:0103:32:41
#6 109177Maratończyk Poznań 2Jarosław Szygenda, Marek Rutka, Marzena Strzyżewska, Karolina Dranikowska, Natalia Piela, Ewelina Weychman00:42:5500:43:3000:33:1300:31:4600:31:1600:30:1403:32:54
#7 11087Drugie PiętroKonrad Krawczyk, Wojciech Gąsiorowski, Milena Matysek, Leszek Rymarczuk, Adrian Palacz, Monika Kunert00:46:0100:50:4500:28:0200:27:4200:29:3000:31:0003:33:00
#8 1114For Run Team IIMarcin Kępiński, Maciej Walkowiak, Ksawery Urbańczyk, Mikołaj Stróżniak, Jakub Adamski, Michał Szyło00:48:2400:59:0900:25:2100:29:0000:27:2500:23:5903:33:18
#9 11292Dzikie Kuny w AgreściePaweł Kapitańczyk, Paweł Podsiadło, Weronika Wojciechowska, Magdalena Rewerenda, Dagmara Szczęśniak, Jan Radomski00:44:3600:50:5100:27:2900:34:1400:27:1500:29:0403:33:29
#10 11337BIURO PLUS I PRZYJACIELE TEAM 1Zbigniew Jakubczyk, Jacek Pieronkiewicz, Anna Wyzuj-Rogalska, Wojciech Kamma, Michał Dubas, Krzysztof Glapa00:48:1500:48:0600:31:1500:31:5000:29:2700:24:4303:33:36
#11 114197PATCHWORK TEAMAdam Tierling, Marcin Hirsch, Joanna Wojtysiak, Mateusz Witkowiak, Paulina Tierling, Piotr Struzik00:44:3900:48:5800:29:4100:27:5900:36:1900:26:0603:33:42
#12 115243Sputnik SoftwareBartłomiej Rutowicz, Agata Nowak, Norbert Pilecki, Tomasz Nędza, Adam Staszak, Patryk Buszkiewicz00:48:0000:56:0600:27:4700:27:3800:25:5300:28:2403:33:48
#13 116143KB Katorżnik Murowana GoślinaAgnieszka Korta, Dariusz Gorgoliński, Marek Kotecki, Klaudia Ludzkowska, Tomasz Sadło, Klaudia Gorgolińska00:50:3400:46:2100:27:5200:36:3800:24:0200:28:3103:33:58
#14 117275Wroniecki Klub Biegacza - Czysta PrzyjemnośćKamil Chojan, Włodzimierz Frąckowiak, Krzysztof Zieliński, Janusz Bartela, Jarosław Salski, Sławomir Śniegowski00:54:4800:53:1600:24:4800:27:5000:26:4200:26:3503:33:59
#15 11862Biegaj z WSL 2Mateusz Michalski, Paweł Lewandowski, Ireneusz Fechner, Kamila Janiszewska, Geena Al-Ansi, Łukasz Strzelczak00:41:0300:50:3200:24:5200:35:4700:31:3100:30:4003:34:25
#16 119189oBLATani Biuro StylMarcin Krell, Dawid Dybol, Agnieszka Stobińska, Katarzyna Szymczak, Piotr Cidyło, Sebastian Szymkowiak00:43:3700:49:0300:31:5200:38:1400:26:0300:25:3603:34:25
#17 120211Pozdel1Marcin Janecki, Hubert Sosnowski, Mariusz Sawicki, Marianna Krzaczkiewicz, Marta Tronowska, Mikołaj Nowak00:55:0700:48:2400:25:3600:29:2400:31:2100:25:0103:34:53
#18 12120LABOPRINT 2Szymon Nowak, Patryk Konieczny, Adam Małek, Damian Wodecki, Tomasz Szeląg, Jakub Markiewicz00:50:1600:51:5700:24:3700:37:1900:27:1900:23:2503:34:53
#19 122129HERNIK TEAMRoman Czajka, Krzysztof Hernik, Ewa Adamska, Bartosz Rakowski, Tomasz Lewandowski, Artur Błaszak00:49:2600:50:3700:33:0000:27:3100:27:3600:27:4203:35:52
#20 12324Klub Biegacza Kompania Piwowarska 4Dariusz Lisiak, Andrzej Wujewski, Krzysztof Owsianowski, Katarzyna Dominikowska, Marysia Lisiak, Marcin Lamch00:42:3900:54:2800:33:5600:27:2400:28:2600:29:0703:36:00
#21 124200Pekabex Północ i PołudnieJanusz Kumor, Maciej Borowski, Natalia Rajewska, Adam Goliński, Bartek Hiszpański, Marta Leśniewska00:48:3900:55:2800:34:5200:25:2600:24:2300:27:1603:36:04
#22 12578CONSTRAVIA1Michał Śramkowski, Adam Byczkowski, Mariusz Wdzięczny, Natalia Sobczak, Piotr Zaborny, Krzysztof Jankowiak00:53:5300:45:5100:30:1400:36:0400:24:2600:25:4303:36:11
#23 126260TECHLINK TEAMSzymon Sobczak, Aleksander Blumski, Jakub Szymanuszka, Dawid Nyczkowski, Joanna Gratkowska, Jarosław Tunowski00:47:3400:49:3800:31:2500:26:0900:27:1300:34:1303:36:12
#24 127180mat-fizJakub Pagórski, Katarzyna Siemiątkowska, Dorota Pieprzyk, Mariusz Rutkowski, Krzysztof Owsianny, Lidia Blaszka00:51:0600:53:2300:25:5400:25:4300:25:3300:34:4703:36:26
#25 128114GiG RunnersRoman Marciniak, Krzysztof Swornowski, Piotr Nowak, Konrad Sioma, Jakub Kaczyński, Krzysztof Suchowiak00:41:4200:49:0300:30:2800:23:1900:43:3700:28:2803:36:37
#26 129231Sapere AudeRobert Kuźmiński, Łukasz Jędrzejczak, Magdalena Szkotak, Adam Wiklicki, Rafał Szczap, Aleksander Zaremba00:48:2700:48:4900:32:0800:29:3300:26:4600:31:1603:36:59
#27 13095EDP 1Dominik Ślusarczyk, Cezary Boratyński, Marzena Banach, Dawid Lewczuk, Sławomir Słoński, Marzena Sienkowska00:47:5000:47:2400:31:3900:25:5700:32:0300:32:1103:37:04
#28 131167ŁAJDAKIMarek Karmelski, Sławomir Kaźmierczak, Michał Burzyński, Mateusz Spurtacz, Damian Miziołek, Joanna Swoboda00:45:4800:55:5400:27:1600:30:3100:27:4900:30:4003:37:58
#29 13251Alglob TEAMPiotr Grajek, Adam Łączka, Bartosz Wiącek, Przemysław Łuczak, Hubert Marcinkowski, Bartosz Sobański00:46:4200:42:5800:27:4800:29:2100:40:2500:30:4703:38:01
#30 13353AppchanceJakub Kośla, Damian Romanow, Przemysław Hanicki, Piotr Gabryszak, Paweł Wójcik, Jedrzej Franek00:43:1200:46:3900:30:4200:26:3600:42:0100:28:5703:38:07
#31 134199PekabexBartosz Bartkowiak, Marcin Luber, Wawrzyniec Andrzejewski, Jacek Kuligowski, Adam Stawowy, Marek Gołębiewski00:50:1600:52:2700:23:3900:32:5600:33:4000:25:1303:38:11
#32 135207Pobiedziska Running MenMarcin Matuszczak, Dominik Świtała, Paweł Skarbiński, Robert Wciórka, Piotr W Ąsowski, Paweł Stępka00:53:3400:55:0000:30:4600:26:5500:25:3400:26:3503:38:24
#33 136276WRONIECKI KLUB BIEGACZA - LADIESMilena Górecka, Arleta Błoch, Anna Rychczyńska, Adrianna Śrama, Aldona Górecka, Katarzyna Stoebe00:46:5500:55:0700:28:2200:26:4200:29:0000:32:4903:38:55
#34 13771BRODZIKIFilip Kałek, Robert Pagonin, Tomasz Nowak, Maciej Gabliczak, Przemysław Szmania, Błażej Kluczyk00:44:5700:47:0400:37:3800:29:0000:25:4700:34:3503:39:01
#35 138152KOKO DŻAMBOAleksander Klaja, Wojciech Płonka, Katarzyna Klaja, Karolina Klaja, Urszula Klaja, Krzysztof Wieczorek00:41:2700:54:1200:35:2000:31:3000:28:3500:28:1903:39:23
#36 139237SMM SZYBCYKrzysztof Urbańczak, Rafał Sikorski, Łukasz Jaśkowiak, Izabela Łagodzińska, Tomasz Lewandowski, Patrycja Starczewska00:46:3000:58:3400:29:4000:27:3400:26:3900:30:3103:39:28
#37 140256SZYBCY I GIBCYRadosław Majewski, Jakub Jabłoński, Krzysztof Kozieł, Anna Jabłońska, Michał Nerka, Jacek Kolenkiewicz00:46:2700:51:3200:23:3300:32:0400:35:0700:30:5103:39:34
#38 14181CREATON Polska Team 1Sebastian Witomski, Michał Gidziński, Wojciech Prządka, Magdalena Jąder, Bartosz Snela, Rafał Daniecki00:37:0800:54:4200:30:3900:40:5100:28:5200:27:4003:39:52
#39 142216Profile VoxŁukasz Zamorski, Eryk Brudnik, Dorota Krukar, Wojciech Górzny, Anna Siudak, Katarzyna Świrska00:45:5900:49:0500:35:4700:32:2100:28:4700:28:0703:40:06
#40 143100PragmatIQRafał Szymkowiak, Tomasz Rutkowski, Aleksander Gałek, Dominika Widła, Wojciech Kaptur, Marcin Szuflak00:47:0400:51:1700:27:3200:35:1700:35:2700:23:3103:40:08
#41 144125Grygiel - Ki TeamMonika Sachowiak, Filip Kluba, Dariusz Grygiel, Magdalena Kluba, Anna Grygiel, Michał Rogala00:48:1600:56:4200:29:0500:33:3100:28:4700:23:5103:40:12
#42 14542(nie)dzielna drużynaMaciej Wojtkowiak, Michał Augustyniak, Roman Surowiak, Marzena Buchnat, Karolina Augustyniak, Wojciech Kosiedowski00:45:2500:52:5200:32:1400:28:2900:33:4800:27:2503:40:13
#43 146165Luboński Klub Biegacza 2Rafał Frański, Dominik Pochylski, Renata Bartoszek, Michał Gil, Agnieszka Meller, Jacek Kamiński00:46:4900:57:4400:25:5400:24:0300:41:4900:24:2203:40:41
#44 147234SG Equipment RunnersGerard Bednarek, Anna Jabłońska, Anna Łukaszewska, Robert Hereć, Grzegorz Modławski, Sylwia Dorosinska00:43:5600:49:3200:28:3701:07:5203:40:54
#45 148109Ferrodo ComputerMarcin Wielechowski, Jan Klimaszyk, Anna Wielechowska, Leszek Klimaszyk, Piotr Krupski, Paweł Siwiak00:46:1000:58:5200:31:1100:31:3200:30:1700:23:0203:41:04
#46 14926CHATA POLSKA - LOKALNIE MOCNI IIJakub Celmer, Artur Kaczmarek, Roman Szymanowski, Jakub Grubiński, Arkadiusz Dudkowiak, Krzysztof Donaj00:50:5300:47:4500:28:5500:30:5500:29:5800:32:5803:41:24
#47 150168majda-kancelaria.plMarta Andrzejewska, Bartosz Majda, Piotr Kęsicki, Jagoda Strzyżewska, Olga Łączkowska, Bartosz Held00:41:5200:53:4100:27:0300:38:0600:35:4200:25:0803:41:32
#48 15150AKF/GARVESTKamil Kaczmarek, Filip Czyżewski, Arkadiusz Mąkina, Damian Seweryn, Piotr Wiaderek, Marcin Urbaś00:46:5801:00:1300:27:3000:29:1500:23:0100:34:3803:41:35
#49 15273CGS DrukarniaPiotr Adamski, Krzysztof Krystek, Piotr Owczarek, Marek Dembiński, Jacek Szynkarek, Agnieszka Szulc00:44:2801:10:2800:22:5300:22:4700:31:4600:29:4203:42:04
#50 153201Piątkowo na BiegowoEwa Felkel, Renata Wojtkowiak, Małgorzata Klimorowska, Agnieszka Gizelska, Ilona Krzyżaniak, Agnieszka Nowak00:52:5500:53:1800:28:5600:27:3900:29:5700:29:3003:42:15
#51 15444SCIM IDaniel Piętka, Rafał Niedbała, Magdalena Olszewska, Mateusz Błaszkiewicz, Wojciech Wiśniewski, Batłomiej Olszewski00:47:2000:51:4200:30:5600:30:0700:34:1000:28:0603:42:21
#52 15510CYBINA TEAM IVKacper Śmichurskii, Daniel Kalemba, Magdalena Rudnicka, Mateusz Dymecki, Julita Szumińska, Szymon Wydymus00:50:5501:01:2500:27:4400:29:1000:26:5000:26:2903:42:33
#53 15649AffideaAnna Kozłowska, Marian Szymański, Paulina Kaczmarska, Jarosław Iżycki, Paweł Pytlewski, Monika Gregorczyk00:45:4800:47:5300:30:0000:23:3200:39:1300:36:4003:43:06
#54 157105EUROBANKAlicja Majda-Konieczna, Tomasz Dziamski, Magdalena Pater, Łukasz Marciniak, Agnieszka Pilujska, Michał Lewandowski00:48:3100:46:5200:32:3500:29:1100:35:1500:30:4703:43:11
#55 158258Świński TruchcikRafał Michałowski, Piotr Urbaniak, Marta Kujacińska, Mariusz Grześkowiak, Filip Kończak, Tomasz Doroszewski00:48:5800:52:1300:29:5200:28:0400:32:4700:31:2303:43:17
#56 159221Radosny ChmielEwa Rutkowska, Krzysztof Ptak, Dominik Stoliński, Anita Grzyb, Michał Ziembicki, Małgorzata Stępień00:50:4900:58:3300:25:2100:33:0700:26:3300:28:5503:43:18
#57 16097Egnyte TeamAndriy Zaretsky, Artur Michna, Anna Karolczak, Radosław Szyler, Justyna Kubacka, Anita Felenska00:48:3100:58:5100:27:1200:34:1100:28:5300:26:2603:44:04
#58 161224Rodzina i przyjacieleAdrianna Jarczyńska, Sławomir Jarczyński, Anna Jarczyńska, Mateusz Jarczyński, Krzysztof Jankowski, Marika Dera00:48:1600:59:2300:32:3800:24:5000:26:0600:33:0303:44:16
#59 162115Girls of gRUNwald team PoznańEmilia Stawska, Alina Juskowiak, Anna Kotecka, Dagmara Cwojdzińska, Monika Strąk, Marta Pawlak00:55:5500:57:4700:29:3200:26:2100:27:2600:27:4203:44:43
#60 163263TorcikRafał Wysocki, Kasia Trzeciak, Michał Dewicki, Joanna Bączkiewicz, Wiktoria Aust, Damian Tomas00:41:1900:54:1300:31:3300:32:1200:34:0900:31:2003:44:46
#61 164176Maratończyk Poznań 1Hanna Kuczyńska, Magdalena Cetner, Olga Ajnacher, Jolanta Dąbrowska, Magdalena Walenczak, Agnieszka Maruda Sperczak00:51:3800:50:2500:30:3100:34:4000:31:1200:26:2403:44:50
#62 165182MultiplaPaweł Bogdanowicz, Łukasz Bola, Marcin Sobecki, Jakub Rutkowski, Łukasz Meller, Tomasz Rutkowski00:55:0100:56:2700:31:2300:24:2500:26:1000:31:2803:44:54
#63 16629PUBLICAT S.A.Agata Grajczak, Michał Pańczak, Ania Adamczyk, Darek Plichta, Hubert Grajczak, Piotr Krugiołka00:53:4900:52:0500:32:3300:27:4900:30:3900:28:1703:45:12
#64 167240SONTRONICKrzysztof Fornalik, Marek Mikorzewski, Jan Święch, Dorota Wieczorek, Bartosz Matella, Artur Leśnik00:44:0100:55:0100:33:0400:38:5600:26:2500:27:4603:45:13
#65 168212Pozdel2Hugo Czerniawski, Joachim Knychała, Rafał Krupa, Adam Kowalewski, Agata Roszak, Marta Kielerska00:53:0000:56:0900:29:3200:30:2500:26:4300:29:3603:45:25
#66 169209PODICEPSTomasz Jędroszkowiak, Maciej Derak, Katarzyna Olszewska, Monika Derak, Piotr Andrzejewski, Aleksander Ludwiczak00:49:3500:51:0700:32:1400:29:2500:31:0100:32:2203:45:44
#67 170230RunguruMagdalena Zdrojewska, Pavel Averin, Svetlana Wojciechowska, Maciej Gąska, Anna Hellwing, Mateusz Górniak00:57:3000:48:1700:26:0200:28:2500:37:4200:28:0103:45:57
#68 17125CHATA POLSKA - LOKALNIE MOCNI IKatarzyna Łazarowicz, Grzegorz Dolata, Edyta Kupracz, Maciej Włodarczyk, Kamil Kasprzak, Paweł Przybylski00:53:2300:55:5100:29:3900:31:3200:30:0400:25:3203:46:01
#69 172195Panasonic 2Wojciech Wegnerski, Jarosław Wiśniewski, Waldemar Wolek, Piotr Nowaczewski, Michał Nowak, Lech Wieliński00:48:2700:59:5600:29:3200:26:2400:27:1900:34:4403:46:22
#70 17341SCIM IISebastian Kycia, Zenon Filipowska, Karolina Kucz-Zaworska, Artur Porada, Sebastian Iwaszko, Piotr Tacij01:00:5300:52:0400:29:3100:33:4100:25:0900:25:2203:46:40
#71 174110FIBARO 1Ewa Żebrowska, Bartosz Piekarski, Marta Kowalska, Igor Szymański, Tomasz Czapliński, Marek Grajczak00:50:2400:55:0800:30:1300:29:2500:28:4700:32:5003:46:47
#72 175137INOUTIC TEAM IIMaciej Biniak, Marcin Sobczak, Sebastian Gałęcki, Krzysztof Sabisz, Monika Sawczuk Petrov, Kornel Berczyński00:55:5900:52:5400:31:5800:33:0600:28:4600:25:1703:48:00
#73 176101emenemsySebastian Monczyński, Bartłomiej Monczyński, Małgorzata Monczyńska, Katarzyna Włodarczyk, Marta Jagła, Katarzyna Marciniak00:49:0100:54:3500:31:4200:32:4000:28:5900:31:4803:48:45
#74 177151Kobieta w biegu IIMałgorzata Tarnowska, Anna Fenrych, Natalia Stańco, Anna Dąbrowska, Iwona Stec, Monika Ludwiczak00:51:0801:02:3300:28:0100:28:1400:29:1600:30:0603:49:18
#75 178186NO NAME RUNNERSMonika Moździoch, Rafał Paluszkiewicz, Małgorzata Kaczmarek, Agnieszka Paluszkiewicz, Magdalena Padła, Sławomir Kaczmarek00:57:3700:50:5600:31:2800:31:5700:31:2800:25:5803:49:24
#76 17966Biegający W ągrowiecUrszula Materak, Marta Kantorska, Agnieszka Bukowska, Lucyna Pauszek-Substyk, Małgorzata Kołacka-Guziołek, Karolina Banach00:50:5801:04:4800:30:4400:24:5300:28:0900:30:3203:50:04
#77 180226Run MARSians RunMarta Wyszka, Jacek Waszkowski, Joanna Szymańska, Anna Zgarda, Aleksander Bęza, Wojciech Skrudlik00:48:2701:07:2700:27:5000:32:2900:24:0800:29:5203:50:13
#78 181159Laboratorium GenMedKarolina Borysiak, Katarzyna Czarnowska, Michał Królak, Angelika Chudzik, Adrian Lejman, Jakub Śnieć00:48:3201:05:3800:26:3900:36:3300:25:0800:27:4803:50:18
#79 18218Teatr Nowy w Poznaniu IISławomir Kowalczyk, Filip Frątczak, Beata Zachara, Nikodem Kasprowicz, Paulina Reiniger, Piotr Kruszczyński00:51:5700:57:2800:29:5600:28:1200:33:5400:28:5403:50:21
#80 183126GUMISIEAleksandra Maserak, Maciej Król, Dariusz Buczkowski, Mariola Drygas, Michał Błonarowicz, Ewa Kasprowicz00:43:4600:49:1200:40:0800:31:5400:32:2200:33:1103:50:33
#81 18419LABOPRINT 1Olek Stępień, Marcin Piosik, Dorota Friedrich, Remigiusz Lewandowski, Agnieszka Bołądź, Maciej Nawrocki00:51:5801:05:4900:30:5600:25:2400:28:4500:27:5403:50:46
#82 185133IGCz PANGrzegorz Zamelczyk, Maciej Giefing, Katarzyna Janke, Kasia Kiwerska, Marta Kaczmarek-Ryś, Damian Brauze00:48:0300:59:1500:30:3700:33:1700:34:1500:25:4703:51:14
#83 186185Nagły Atak BiegaczaMichał Mike Jaśkowiak, Jurek Górniak, Darek Wlaź, Kasia Jaśkowiak, Agnieszka Stawicka, Ela Górniak00:50:1900:58:0900:28:0600:35:3700:29:3300:29:3503:51:19
#84 187204Piotr i Paweł Marka Formy 1Anna Miller, Maciej Smoczyk, Dominika Wittoń, Magda Sewiło, Agata Stanek, Agata Kubacha00:45:0500:53:5100:27:5900:34:3900:37:0500:32:4703:51:26
#85 188169Mamy-Biegamy & Wsparcie TechniczneNorbert Czerbniak, Marek Przybyłek, Malwina Malinowska, Izabela Zielińska Czerbniak, Anna Kiwertz, Joanna Przybyłek00:38:3200:53:1100:39:3500:31:3900:32:5300:35:4503:51:35
#86 18993EASY RUNNERSWiesław Rejek, Wojciech Przybył, Patrycja Porzucek, Marceli Przybył, Jolanta Przybył, Piotr Przybył00:43:0600:56:3600:41:2100:32:5000:34:5300:23:0703:51:53
#87 190193OCTOPUS & MLEK- ROLTomasz Kulpa, Przemysław Ciecierski, Grzegorz Walczak, Arkadiusz Śpiewakowski, Martin Greaves, Robert Grawon00:55:1800:52:1200:31:2100:29:0600:34:3700:29:3603:52:10
#88 19182CREATON Polska Team 2Paulina Marchelek, Izabela Banaszczak, Michał Grek, Piotr Szmyt, Łukasz Pożarlik, Andrzej Zyzański00:53:1900:51:2000:31:1000:33:3800:32:4800:30:1503:52:30
#89 19261Biegaj z WSL 1Dawid Degórski, Karol Gielnik, Karolina Gawroniak, Katarzyna Koch, Konrad Walkowiak, Maria Wysocka00:52:5801:03:0600:30:5300:32:5700:25:5200:27:2503:53:11
#90 19346WOAFCOAndrzej Ogrodowczyk, Dariusz Stefański, Inga Grocka, Piotr Skubel, Maciej Czosnowski, Wioleta Ścigocka00:55:4601:00:3900:35:3100:29:2400:23:4200:28:2503:53:27
#91 194244STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH POZNAŃ IJoanna Frydrychowicz, Jarosław Byczyk, Zbigniew Okuła, Marlena Rosler, Julia Sakowska, Filip Garbacz00:57:5001:00:4500:29:2900:33:1600:26:5700:25:1103:53:28
#92 195286ZAŁOGA DŻIMarcin Suś, Dominik Kaczmarek, Magdalena Madaj-Warguła, Elżbieta Glinkowska, Izabella Ciesiółka, Paweł Sobusiak00:46:1200:58:1900:36:3600:31:3900:32:5600:27:5103:53:33
#93 196138Intermarche MarketingAgnieszka Stachowiak, Krzysztof Gutkowski, Karolina Bukowska, Tomasz Walczak, Agnieszka Pietrucha, Jakub Szary00:50:3901:07:4600:33:2500:28:5500:28:2800:24:4303:53:56
#94 197239Snowdog RunnersKasia Śmiałek, Marek Jasiukiewicz, Bartek Igielski, Darek Maciejewski, Karol Osuchowski, Bartek Kwiatkowski00:54:5001:05:2300:27:1100:27:5100:28:2900:30:1203:53:56
#95 198259TAX CAREMilena Dera, Patryk Lisiak, Zdzisław Dusikowski, Paweł Buda, Marcin Kobuszyński, Krzysztof Janicki00:53:2700:57:1700:33:2700:30:0800:29:2900:30:2403:54:12
#96 199245STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH POZNAŃ IIMarta Moskaluniec, Błażej Karolewicz, Marta Matusiak, Marek Rzeźniczak, Ewa Kucharczyk, Anita Skoczylas00:48:4900:55:3300:31:4300:32:4200:27:2200:38:1203:54:21
#97 20060BEJOT 2Joanna Bojarojć, Piotr Karman, Marta Meissner, Jakub Szymenderski, Maciej Bąkowski, Leszek Repeć00:56:0600:49:4000:29:2900:31:1700:36:1100:31:3903:54:22
#98 201192oBLATani Sklejka Eko bisTomasz Armanowski, Eugeniusz Walczak, Renata Szczepska, Anna Banasiak, Krzysztof Wojtczak, Sławomir Kijański00:56:4300:55:3700:34:5100:31:1900:29:1500:26:4603:54:31
#99 202265VISUAL HEADS RUN TEAMArtur Przybylski, Michał Pawołek, Weronika Pawołek, Zakrzewska Małgorzata, Rafał Klęk, Marcin Klęk00:53:4100:58:0500:30:0400:30:2200:31:3800:30:4203:54:32
#100 20363AQUANET 1Maciej Szymański, Tomasz Rajewicz, Anna Szaszczak, Anna Okuła, Aleksandra Mikłasz, Mateusz Rumocki00:48:1400:55:3100:38:1800:34:2400:29:4600:28:2303:54:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności