Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XLPL Ekiden

Wyniki - 22 maja 2016, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 204214Prawie Jak TACHIONPiotr Turowicz, Paweł Jeschke, Joanna Przybysz, Małgorzata Garbiec, Katarzyna Kilian-Kowerko, Alicja Wiśniewska00:46:0000:56:4200:31:1400:33:4300:35:1400:31:5703:54:50
#2 20543QUAY POZNAŃ 1Sebastian Tomaszewski, Andrzej Przepióra, Karina Kulasza, Anna Mejzińska, Piotr Karpiński, Marcin Borowicz00:51:1501:07:4600:33:3800:31:5000:25:5900:24:3103:54:59
#3 206171Mamy-Biegamy FighterkiAneta Frąckowiak, Anna Szumska, Kamila Mikła, Monika Pająk, Magdalena Bąkowska, Magdalena Szymańska00:52:3601:03:5600:27:2800:29:2400:28:2700:33:1103:55:02
#4 207150Kobieta w biegu IEmilia Łuka, Marzena Michalec, Barbara Juszczak, Natalia Lewandowska, Monika Lipowska, Magdalena Bukowska-Matz00:52:4700:59:3400:33:2900:28:2700:29:2300:31:2603:55:06
#5 208183Murowana Goślina TeamArkadiusz Bednarek, Joanna Witkowska, Ewa Grodzka, Żaneta Piasecka, Daria Niemier, Piotr Hildebrandt00:56:4801:00:5600:31:0700:30:2300:29:2900:26:4203:55:25
#6 20975CID LINES - Believe in hygiene!Ewa Kołtuńczyk, Daniel Dąbrowski, Leszek Ksobiech, Bartosz Nowak, Marcin Strzelczyk, Mateusz Hoffa00:47:2301:00:3700:34:4600:32:1600:30:0800:30:4503:55:55
#7 210190oBLATani Biuro Styl bisTomasz Walęsiak, Sławomir Cieślak, Hanna Ławniczak, Łucja Janiszewska, Bartosz Skrzypczak, Jacek Zasadzki00:48:0101:00:3700:30:2500:35:0700:28:3800:34:0203:56:50
#8 211123GRUPA ARTYSTYCZNA WALDEMARA WAGNERA STUDIO FRYZUR DĄBROWSKIEGO 88 POZNAŃJarosław Drożdżyński, Maciej Strażyński, Waldemar Wagner, Joanna Głowicka, Aleksandra Kaplicka, Anna Drożdżyńska00:55:1900:52:2400:25:5500:30:5700:39:1700:33:2203:57:14
#9 212291Zielona Góro Zacznij Biegać XIIRyszard Pytko, Danuta Dwużnik, Ewa Ptaszkiewicz, Tomasz Czechowski, Katarzyna Mazur, Renata Popielarz00:54:3300:59:1100:29:4100:31:3600:31:5600:30:3303:57:30
#10 21339For Run Team IIIMonika Chrzan, Magdalena Demel-Wieczorek, Ewa Kaczmarek, Anna Kulicka, Weronika Jaroszyk, Katarzyna Izydorska00:55:2400:57:1100:23:5300:29:1600:42:2100:29:5103:57:56
#11 214264VIENTOSAleksander Sielicki, Jacek Zawadzki, Alicja Sielicka, Klaudia Heberlein, Michał Sielicki, Jakub Sielicki00:59:5600:56:1000:34:1100:35:0100:28:1600:24:3303:58:07
#12 21557Autostrada Eksploatacja SA Team 2Magdalena Warzych, Paweł Żminkowski, Wioletta Błaszczyk, Tomasz Mikołajczyk, Piotr Rusin, Daria Pych00:53:5500:59:5300:30:4200:28:0100:33:4100:32:4903:59:01
#13 216203pikokiMartyna Mąka, Marta Malinowska-Gębska, Anna Karwat, Hubert Skotarek, Tomasz Cholewa, Zbigniew Piasecki00:56:0001:27:3600:31:2000:28:2203:59:35
#14 217218PWSZ im. H. Cegielskiego w GnieźnieWojciech Marcinkowski, Jakub Runowski, Sławomir Binkowski, Paulina Nowak, Przemysław Gąsiorowski, Małgorzata Pilarczyk00:44:1801:06:2900:30:3800:32:3100:30:1300:35:3403:59:43
#15 218117Glas-Tech 2Krzysztof Drzewiecki, Jacek Kaczmarek, Grzegorz Bąk, Mirosław Matuszak, Karol Mikołajczak, Bartosz Pękała00:47:2300:56:2000:32:4500:35:5400:36:3800:30:5103:59:51
#16 219111FIBARO 2Aleksandra Kornat, Marek Ratajczak, Maciej Rembacz, Natalia Paszek, Robert Kuna, Mateusz Gąsiorek00:54:3100:52:0100:29:0500:38:2500:34:5200:31:1804:00:12
#17 220184Murowana RodzinaJakub Błachowiak, Dariusz Naskręt, Małgorzata Błachowiak, Izabela Domasik, Longina Cholewińska, Wojtek Cholewiński00:49:2300:56:0700:39:2100:35:1500:32:1200:28:0304:00:21
#18 221118Goniący ostatkiem siłJacek Soska, Szymon Heintze, Joanna Soska, Anna Hutnik, Sylwia Bauza, Agata Grzelka00:59:4500:53:0500:33:0000:29:2200:34:3500:30:4204:00:29
#19 222250System-1Bartosz Gilwatowski, Łukasz Gosieniecki, Agnieszka Gilwatowska, Marta Kamińska, Magdalena Prętka, Piotr Przyborski00:49:4200:48:5000:31:3400:40:0800:38:0500:32:1604:00:35
#20 223282WyborczaAntoni Pazder, Andrzej Monczak, Alicja Lehmann, Beata Łuczak, Włodzimierz Bogaczyk, Angela Sienna - Kostrzewa00:44:2101:02:4200:29:5600:38:0100:34:5400:30:4504:00:39
#21 224253SZWLA WOMANMarta Olczak, Anita Buko, Alicja Wowk, Aldona Farbotko, Joanna Kostrzewa, Eliza Marcinkowska00:45:5101:09:2600:31:1700:33:3300:33:5800:26:4104:00:46
#22 225223Roche Runners 2Justyna Nowacka, Tomasz Maćkowski, Agata Sielimowicz, Jan Kayser, Radosław Krzywania, Kornel Lewandowski01:00:3100:48:3900:31:3100:30:2400:36:0200:33:5104:00:58
#23 226292ŻELKOTKISławomir Skotarek, Grzegorz Tomaszewski, Maciej Dorożała, Ewa Jaśnikowska, Natalia Dorożała, Sławomir Przybysz00:45:4801:02:0900:34:2000:35:1100:33:3300:30:0404:01:05
#24 22733LAL TeamJulia Grzybek, Tomasz Jałowica, Dawid Żuchowski, Małgorzata Proc, Tomasz Niezborała, Sławomir Owadowski00:56:2800:51:5000:39:4700:32:3300:28:2900:32:2704:01:34
#25 228241Soul & MindMaciej Zaremba, Ewelina Poterała, Sylweriusz Schmidt, Marta Cieślewicz, Marta Fiałkowska, Kinga Knajp00:56:3400:50:1300:36:2100:35:1800:36:5800:26:2704:01:51
#26 229154Konimpex-InvestMariusz Olejniczak, Monika Kołodziejczyk, Bartosz Czubiński, Michał Bialic, Rafał Malicki, Michał Prymas00:54:3801:03:3300:28:0000:30:3300:34:3900:30:4004:02:03
#27 23032NIVEA MarketingKarolina Budzeń, Mikołaj Russek, Paula Chudy, Weronika Waselczyk, Magdalena Mrotek, Tomek Izydor00:59:5400:59:4300:30:5000:32:0300:31:0200:28:3104:02:03
#28 231247Struś-KardioAleksandra Nagodzińska, Tomasz Łuczak, Ewa Wilczyńska, Marek Słomczyński, Monika Popiak, Anna Kuźmińska00:56:5100:53:4600:39:2100:28:4600:31:4600:32:3404:03:04
#29 232274WRONIECKI KLUB BIEGACZA - CHERRY LADIESWeronika Soloch, Marta Matuszewska, Monika Grygianiec, Katarzyna Grynhoff, Beata Czepczor, Aleksandra Stefaniak01:00:4401:02:2400:28:3900:31:2100:30:3000:29:3204:03:10
#30 233287ZASUWA-MYViktoriya Kresińska, Bartosz Dereń, Barbara Kaźmierowska, Adam Tomczak, Robert Wietrzyński, Jacek Marciniak00:48:2301:01:1200:32:1100:36:1300:27:4100:37:3404:03:14
#31 234140IT Advisor RunnersMarcin Nowak, Anna Żychska, Oktawian Łagiewski, Joanna Florczyk, Daniel Owczarski, Maciej Dzudzewicz00:56:2300:49:1700:35:1400:40:3100:27:2800:34:4004:03:33
#32 2355Innowacyjne XIV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu JUNIORIgnacy Szulc, Marta Rymelska, Mikołaj Polak, Karolina Kantor, Filip Schmidt, Mateusz Woźniak00:54:0201:10:3700:28:1500:32:2200:28:1300:30:0404:03:33
#33 23665AQUANET 3Paweł Kosiński, Leszek Paluszyński, Artur Greser, Krzysztof Szczepecki, Małgorzata Ratajczak-Kałas, Robert Głowacki00:50:1401:06:5200:26:4300:32:4600:35:2400:31:4304:03:42
#34 23734NIVEA Family - cross-działowiMateusz Markiewicz, Katarzyna Kujałowicz, Martyna Jaskólska, Joanna Porębiak, Piotr Połczyński, Magdalena Fligiel00:48:3901:08:4600:35:2600:32:2100:27:5000:30:4204:03:44
#35 238161Lewa Strona KorytarzaTomasz Kosiński, Marek Walkiewicz, Remigiusz Szmajda, Anna Pawłowska, Marcin Nowak, Marta Kucharczyk00:53:5200:59:2700:35:1600:35:0700:28:1000:32:0704:03:59
#36 239238SMM W ŚCIEKLIJakub Malinowski, Tymoteusz Mądry, Anna Stróżniak, Paulina Prętkowska, Aleksandra Guminiak, Joanna Bilska00:54:3600:50:5200:36:0900:35:2900:32:1900:35:0504:04:30
#37 240191oBLATani Sklejka EkoWaldemar Lis, Piotr Nowak, Hanna Gidaszewska, Barbara Jaskuła, Sebastian Hypki, Piotr Urban00:50:5101:00:1600:37:4600:39:1700:28:3800:28:0104:04:49
#38 24158BabyonoMichał Graf, Wojciech Biniek, Natalia Stroiwąs, Rafał Bartoszewski, Weronika Dauer, Marcin Kumorek00:55:1801:02:2500:33:1900:31:3600:32:5300:30:0404:05:35
#39 24274CIASTECZKOWE DAMYDominika Naworska, Ewa Susmarska, Sylwia Kaczmarek, Joanna Bączyk, Elżbieta Anioł, Kinga Kolczyńska-Przybycień00:52:4301:03:3700:32:3800:33:4200:31:1700:31:5604:05:53
#40 243210POWIAT POZNAŃSKIKarolina Mądrzak, Piotr Świtała, Joanna Smolińska, Joanna Chłysta, Maciej Pieczyński, Piotr Pietryga00:57:1501:06:4800:32:3400:29:4100:27:0500:32:3804:06:01
#41 244198PBR Girls!Dariusz Hantz, Tomasz Hoedt, Nina Dardas, Joanna Hantz, Sylwia Miniach, Joanna Kabacińska00:54:1000:57:4800:36:2100:37:0400:30:0700:31:0704:06:37
#42 245188NOTUS 2Przemysław Malczak, Marcin Bober, Mariusz Krugiołka, Ada Szajdak, Agnieszka Perlicka, Krzysztof Brzóska00:53:3900:56:0000:36:0800:32:2200:36:0900:32:2804:06:46
#43 246134IMAGE STUDIO TEAMMagdalena Tajcher-Osicka, Sebastian Osicki, Ewa Hreczyn, Katarzyna Dolczewska, Patrycja Grząślewicz, Filip Grząślewicz00:53:1701:04:1800:34:2200:33:3800:32:0000:29:2504:07:00
#44 2471DRUŻYNA SZPIKUJoanna Studnicka, Piotr Siejak, Piotr Szukała, Honorata Ciszak, Hanna Kramer, Adam Morawski00:52:2501:02:2100:35:0600:34:0200:35:3100:28:0504:07:30
#45 24888Drużyna Biegu JońcaDaria Szczesiak, Ewa Nowińska, Paulina Duszyńska, Joanna Roszak, Katarzyna Chavigny De Lachevrotiere, Grażyna Gulczyńska00:52:4101:06:0200:31:2500:32:2800:28:2200:36:3904:07:37
#46 249220RABEN SSCBeata Bartkowiak, Joanna Glinkowska, Klaudia Gumienna, Sylwia Marciniak, Anna Walkowiak-Kamińska, Ewa Pietruszka00:50:5401:06:3500:37:2100:32:0000:33:4600:27:0104:07:37
#47 250262TGV Running Team - ZająceAnna Ptaszyńska, Małgorzata Promińska, Anna Hoffmann, Katarzyna Szłapka, Barbara Paszkiewicz, Maciej Hoffmann00:54:3001:02:2700:34:5600:36:1200:31:3700:28:3004:08:12
#48 25112CYBINA TEAM VIMarek Pietrzak, Mateusz Malicki, Andrzej Arentowski, Gracja-Maria Matylla, Krzysztof Silski, Dariusz Szumiński00:49:0901:07:1900:35:1700:38:2800:31:0200:27:0904:08:24
#49 25231NIVEA SprzedażRobert Krajewski, Sylwia Dębczyńska, Angelika Głowacka, Dawid Kujaczyński, Joanna Lewandowska, Marcin Lipiński00:57:3501:04:0100:36:5800:30:1600:30:0400:29:3904:08:33
#50 25311CYBINA TEAM VMaciej Brodecki, Tomasz Szulczewski, Aneta Anders, Magdalena Pytlak, Karolina Dorna, Bartosz Pawlak00:50:5601:02:3200:37:3000:36:3500:37:0300:24:0604:08:42
#51 254162LST-SoftMaciej Koprowski, Michał Morze, Iza Maciejewska, Rafał Żuchowski, Piotr Kęsy, Iza Marczyk00:54:5900:58:2900:32:3500:32:3300:35:4400:34:3804:08:58
#52 25570BRAMA POZNANIA I PRZYJACIELEMałgorzata Bartoszyńska, Tomasz Szczepański, Magdalena Osińska, Adam Romański, Mirosław Fręśko, Łukasz Bartoszyński01:01:0801:00:1600:37:4200:30:1800:24:2700:35:1204:09:03
#53 256255SzybciEY Running TeamKarolina Karczewska, Piotr Klebieko, Marta Dominiak-Sporna, Michał Osowski, Natalia Nowicka, Paulina Bzymek-Iwanowicz00:54:4800:57:4500:32:3200:31:1600:37:3200:35:1104:09:04
#54 257270Wolsztyńska Akademia Biegowa Ladies 2Karolina Jankowiak, Arleta Dudziak, Jolanta Olszewska, Martyna Kmiecik, Kinga Pluskota, Magdalena Grelak01:01:0101:00:5100:29:5000:34:0500:31:2500:32:1004:09:22
#55 258284wygRUNnersWeronika Kosno, Maciej Wolny, Weronika Skowrońska, Irena Skowrońska, Anna Wolna, Grzegorz Wrzesiński00:58:2000:58:2800:33:0200:40:0800:30:0800:29:3404:09:40
#56 25972CenturyLink Awesome 6Karam Halwani, Tim Oldenburg, Jędrzej Poniatowski, Malgorzata Stachowska, Ewelina Giza, Hector Anton01:02:3200:59:5500:34:1000:30:0500:35:0200:28:0004:09:44
#57 26014Innowacyjne XIV Liceum Ogólnokształcące w PoznaniuEwa Lambryczak, Sławomir Piechocki, Marcin Buczek, Katarzyna Szpak, Michał Grabarek, Małgorzata Bednarek00:48:1800:54:1300:37:2100:43:2700:33:4800:33:5304:11:00
#58 26168BKB Bakcyl "PIĘKNE"Magdalena Stasik, Karolina Łysiak, Ilona Kaczmarek, Arleta Kula, Katarzyna Kaczmarek, Katarzyna Rudnicka00:53:0900:58:2000:31:5800:38:4300:30:0000:39:2304:11:33
#59 262219QarsonDaria Wechterowicz, Bartosz Duszyński, Karim Redouaby, Iwona Majewska, Katarzyna Wróblewicz, Damian Ciesielczyk01:01:1901:08:3000:27:2300:37:1100:29:5500:27:4904:12:07
#60 263160Leniwe Baby z przystojniakiem z IKBAdam Górczyński, Arkadiusz Poppe, Karolina Wójcicka, Agnieszka Żurek, Barbara Jarecka, Agata Kędzierska01:00:2601:00:0000:32:3400:36:5800:33:0100:29:3504:12:34
#61 264116Glas-Tech 1Witold Staniewicz, Szmajda Jarosław, Agata Skrok, Piotr Andersch, Marcin Barczak, Radosław Kapturski00:55:0201:07:4000:37:3900:34:3300:29:4600:28:2404:13:04
#62 26583CumulusyPaweł Zborowski, Maciej Golczak, Joanna Płatek, Małgorzata Golczak, Marta Majewska, Dariusz Dróżdż00:54:1601:10:2400:32:1900:33:2300:30:0200:33:2704:13:51
#63 26677concordia runners teamPaweł Robakowski, Kamil Rydzkowski, Justyna Talarek, Agata Kocłajda, Seweryn Socha, Anna Paciej01:00:3401:10:4900:39:5900:31:5300:19:5400:30:5104:14:00
#64 267141JEDYNKAJoanna Jankowska, Maciej Banaszewski, Małgorzata W Ągrowska, Agnieszka Maślona, Dariusz Brożyna, Rafał Gawarecki00:59:1701:03:3700:36:5900:36:0000:29:3200:29:2004:14:45
#65 268257SZYBKIE ŻÓŁWIEMichał Mielcarek, Łukasz Koprek, Małgorzata Chmielewska, Karolina Kubicka, Marzena Koprek, Paweł Stelmaszyk01:12:0900:55:3200:31:1600:27:3500:37:2600:31:2504:15:23
#66 269283Wydawnictwo Miejskie PosnaniaJoanna Gaca-Wyczółkowska, Mateusz Malinowski, Sylwia Klimek, Piotr Grzelczak, Szymon Wieczorek, Jacek Klimek00:51:2201:03:4800:37:3100:32:4900:31:2000:39:3304:16:23
#67 27096EDP 2Monika Muszyńska, Izabela Ciesielczyk, Anna Kosikowska, Dorota Szturemska, Dorota Rekowska-Klamerek, Michał Kufliński00:54:1801:06:5700:36:4600:33:1900:31:4700:34:3404:17:41
#68 271136INOUTIC TEAMArtur Paździor, Robert Dudek, Inga Lankiewicz, Dawid Szalug, Bartosz Kijak, Łukasz Król00:57:5901:10:2300:35:3600:28:5300:33:1900:31:5504:18:05
#69 27289Drużyna WilfriedaKrzysztof Kędziora, Radosław Grzechowiak, Anna Kamińska -Skrzypczak, Dorota Grala, Beata Solich, Wilfried Barth00:54:2100:59:0300:40:1000:34:4000:34:2400:35:3104:18:09
#70 27340QUAY POZNAŃ 2Jan Rudzki, Łukasz Kasperczak, Maciej Borowicz, Paulina Jóźwiak, Marcin Ćwikliński, Adam Jarzyński00:59:1500:52:2500:47:3300:33:5000:30:2700:36:1904:19:49
#71 27445100 Kobiet Pomaga PoznańPatrycja Sobańska, Agnieszka Lewartowska, Kamila Jakubowska-Banaszak, Anna Romejko-Borkowska, Ewa Potyralska, Karolina Baranowska01:00:2301:07:4900:33:1100:33:3700:35:0200:31:3304:21:35
#72 27538BIURO PLUS I PRZYJACIELE TEAM 2Kacper Cichocki, Łukasz Krępa, Rafał Krępa, Patrycja Andrzejewska, Przemysław Tyczyński, Agata Ryczkowska01:08:3501:03:5200:31:2800:33:1900:27:3900:37:2104:22:14
#73 276131Idealnie NiedoskonaliJolanta Bogdańska, Magdalena Rataj, Paulina Bujewska, Agnieszka Korga, Joanna Figiela, Katarzyna Rataj00:59:2401:03:4300:34:1800:39:5600:31:0900:34:5104:23:21
#74 277156KSD PoznańAnna Kania, Dagmara Karasińska, Marta Adamczak, Justyna Adamczak, Irmina Żyła, Hanna Chojnicka01:03:2801:03:3400:35:1100:32:4600:35:1900:35:0404:25:22
#75 27864AQUANET 2Agnieszka Arabska, Katarzyna Lewandowska, Paulina Mizerna-Nowotna, Agata Maciołek, Monika Pielach, Monika Troszczyńska00:54:0901:03:1400:34:0600:35:3100:39:1800:39:2804:25:46
#76 279170Mamy-Biegamy Ekiden Nakręcamy!Monika Topolska, Justyna Olejniczak, Anna Smarsz Matysiak, Anna Domańska, Joanna Hlożek, Beata Majchrzak01:04:2001:11:2900:31:1300:30:3700:36:1700:32:5204:26:48
#77 280187NOTUS 1Robert Błoszyk, Andrzej Żuchlewski, Paulina Bocian, Jacek Turzyński, Agnieszka Bomba, Karolina Frąckowiak00:57:3000:59:5000:42:1400:35:4300:36:3000:35:4304:27:30
#78 28186DebiutantkiAgnieszka Czaja, Magdalena Młynarczyk, Katarzyna Kubiak, Marta Ignasiak, Kamila Matyla, Joanna Grunau01:06:2400:58:5100:33:2400:39:2600:36:1400:33:4904:28:08
#79 282158Kuźnia Sportu WOMANIzabela Kujawa, Ewa Sturma, Anna Nowicka, Milena Mikus, Monika Kaniewska, Lidia Zielińska00:53:1601:07:3000:34:4300:45:3300:32:5400:34:1404:28:10
#80 283173Mamy-Biegamy NiepokonaneKatarzyna Najkowska, Dosia Dembecka, Karolina Kocik, Magdalena Dembecka, Katarzyna Pyziołek, Marta Marciniak00:54:3501:17:3400:36:0600:33:3100:35:1400:31:2804:28:28
#81 28436DRUŻYNA SZPIKU RUN&FUN TEAMMateusz Szagżdowicz, Piotr Przybylski, Anna Maciejewska, Magdalena Szafran, Dorota Gwóźdź, Bogusław Ziętarski00:59:4801:11:2000:35:4700:35:4200:33:5300:33:5904:30:29
#82 285174Mamy-Biegamy niezastąpioneAgnieszka Wacławik, Anna Marcinczak, Monika Paluszkiewicz, Natalia Zmaczyńska, Magdalena Konikowska, Anna Bartkowiak00:58:4801:09:1800:42:1200:36:2100:39:5500:32:0504:38:39
#83 28684Daleko jeszcze?Edyta Faltyńska, Anna Cerańska, Paulina Misiek, Agnieszka Sobaszkiewicz, Elżbieta Kadenc, Joanna Pasternak-Jurkiewicz01:08:3401:00:5400:40:3600:32:5400:33:0400:43:4304:39:45

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności