Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XLPL Ekiden

Wyniki - 22 maja 2016, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 2471DRUŻYNA SZPIKUJoanna Studnicka, Piotr Siejak, Piotr Szukała, Honorata Ciszak, Hanna Kramer, Adam Morawski00:52:2501:02:2100:35:0600:34:0200:35:3100:28:0504:07:30
#2 953AVIVA POZNAŃ IIIMichał Matusiak, Adrian Mąka, Piotr Spaliński, Robert Pomżał, Marek Witkowski, Szymon Woźniak00:45:3400:51:2100:28:0100:24:4000:33:4500:26:4403:30:05
#3 1114For Run Team IIMarcin Kępiński, Maciej Walkowiak, Ksawery Urbańczyk, Mikołaj Stróżniak, Jakub Adamski, Michał Szyło00:48:2400:59:0900:25:2100:29:0000:27:2500:23:5903:33:18
#4 2355Innowacyjne XIV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu JUNIORIgnacy Szulc, Marta Rymelska, Mikołaj Polak, Karolina Kantor, Filip Schmidt, Mateusz Woźniak00:54:0201:10:3700:28:1500:32:2200:28:1300:30:0404:03:33
#5 46WSZYSTKOOBIEGANIU.PLPrzemysław Walewski, Zbigniew Kledzik, Maciej Józefowicz, Klaudia Karolczak, Aleksandra Peisert, Marcin Sakowski00:34:4700:38:2300:21:0500:22:5100:20:2200:22:0502:39:33
#6 237CYBINA TEAM IJakub Zbierski, Daniel Marek, Grzegorz Pempera, Marcin Filipiak, Tomasz Dawidziński, Marcin Lis00:38:4800:45:2400:23:5400:23:5400:25:5300:23:3503:01:28
#7 489CYBINA TEAM IIIWojciech Hrab, Jarosław Matuszak, Łukasz Arentowski, Anita Czechowska, Przemysław Sznura, Rafał Przysiek00:43:4800:44:4000:27:0800:28:5900:25:3300:24:1803:14:26
#8 15510CYBINA TEAM IVKacper Śmichurskii, Daniel Kalemba, Magdalena Rudnicka, Mateusz Dymecki, Julita Szumińska, Szymon Wydymus00:50:5501:01:2500:27:4400:29:1000:26:5000:26:2903:42:33
#9 25311CYBINA TEAM VMaciej Brodecki, Tomasz Szulczewski, Aneta Anders, Magdalena Pytlak, Karolina Dorna, Bartosz Pawlak00:50:5601:02:3200:37:3000:36:3500:37:0300:24:0604:08:42
#10 25112CYBINA TEAM VIMarek Pietrzak, Mateusz Malicki, Andrzej Arentowski, Gracja-Maria Matylla, Krzysztof Silski, Dariusz Szumiński00:49:0901:07:1900:35:1700:38:2800:31:0200:27:0904:08:24
#11 9613V&P TeamŁukasz Koziej, Artur Zawisza, Rafał Kwiatkowski, Joanna Michalik, Małgorzata Bączkiewicz, Michał Adamek00:43:4200:48:1800:24:1300:31:1900:35:0900:27:4203:30:23
#12 26014Innowacyjne XIV Liceum Ogólnokształcące w PoznaniuEwa Lambryczak, Sławomir Piechocki, Marcin Buczek, Katarzyna Szpak, Michał Grabarek, Małgorzata Bednarek00:48:1800:54:1300:37:2100:43:2700:33:4800:33:5304:11:00
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !215ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run TeamŁukasz Jurek, Marcin Fehlau, Bartosz Stasikowski, Rafał Widerak, Dariusz Filipowski, Gilles Greiveldinger00:35:0700:35:2900:19:5200:20:0000:19:2900:20:0902:30:06
#14 1016ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IISebastian Janiak, Marcin Jankowiak, Sławomir Sąsiadek, Mateusz Miska, Sławomir Sibilski, Łukasz Basiński00:40:2900:44:1900:22:4700:20:3200:21:3000:21:1002:50:47
#15 4417ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IIIPatrycja Grzeszczyk, Dagmara Kukla, Anna Szcześniak, Klaudia Gawęcka, Monika Florek, Małgorzata Brok00:44:4200:49:0100:25:1100:24:5000:25:1400:24:1003:13:08
#16 18218Teatr Nowy w Poznaniu IISławomir Kowalczyk, Filip Frątczak, Beata Zachara, Nikodem Kasprowicz, Paulina Reiniger, Piotr Kruszczyński00:51:5700:57:2800:29:5600:28:1200:33:5400:28:5403:50:21
#17 18419LABOPRINT 1Olek Stępień, Marcin Piosik, Dorota Friedrich, Remigiusz Lewandowski, Agnieszka Bołądź, Maciej Nawrocki00:51:5801:05:4900:30:5600:25:2400:28:4500:27:5403:50:46
#18 12120LABOPRINT 2Szymon Nowak, Patryk Konieczny, Adam Małek, Damian Wodecki, Tomasz Szeląg, Jakub Markiewicz00:50:1600:51:5700:24:3700:37:1900:27:1900:23:2503:34:53
#19 10621Klub Biegacza Kompania Piwowarska 1Michał Szwed, Agata Robinska, Arkadiusz Kempczyński, Tomasz Ławrynkiewicz, Kuba Kotwasiński, Tomasz Stachowiak00:45:1200:54:4300:27:5900:24:5500:29:5900:29:3503:32:23
#20 8523Klub Biegacza Kompania Piwowarska 3Radosław Pawlak, Łukasz Biedermann, Jacek Zimniewicz, Artur Gawrysiuk, Bartłomiej Malinowski, Bartosz Jędrzejczak00:45:1200:57:3100:23:2800:25:1400:32:1200:24:5403:28:31
#21 12324Klub Biegacza Kompania Piwowarska 4Dariusz Lisiak, Andrzej Wujewski, Krzysztof Owsianowski, Katarzyna Dominikowska, Marysia Lisiak, Marcin Lamch00:42:3900:54:2800:33:5600:27:2400:28:2600:29:0703:36:00
#22 17125CHATA POLSKA - LOKALNIE MOCNI IKatarzyna Łazarowicz, Grzegorz Dolata, Edyta Kupracz, Maciej Włodarczyk, Kamil Kasprzak, Paweł Przybylski00:53:2300:55:5100:29:3900:31:3200:30:0400:25:3203:46:01
#23 14926CHATA POLSKA - LOKALNIE MOCNI IIJakub Celmer, Artur Kaczmarek, Roman Szymanowski, Jakub Grubiński, Arkadiusz Dudkowiak, Krzysztof Donaj00:50:5300:47:4500:28:5500:30:5500:29:5800:32:5803:41:24
#24 1527PYRLAND Park Linowy i PrzyjacielePrzemysław Klein, Marcin Sypniewski, Łukasz Lewandowski, Michał Dolata, Jakub Woltman, Anna Pogorzelska00:39:0200:41:2600:23:3900:26:0500:22:2300:21:4202:54:17
#25 6228Teatr Nowy w Poznaniu IDawid Chwirot, Mariusz Zaniewski, Patrycja Chwirot, Andrzej Hamerski, Oktawian Łaniecki, Julia Rybakowska00:38:0700:45:5700:25:4300:27:5400:25:4600:36:5803:20:25
#26 16629PUBLICAT S.A.Agata Grajczak, Michał Pańczak, Ania Adamczyk, Darek Plichta, Hubert Grajczak, Piotr Krugiołka00:53:4900:52:0500:32:3300:27:4900:30:3900:28:1703:45:12
#27 7130NOVOLRafał Młodzikowski, Michał Wojtyś, Marcin Wiatrowski, Mieszko Piśmienny, Krzysztof Wojaczek, Maciej Martinek00:41:5100:53:3600:24:4700:28:1100:29:4900:25:4703:24:01
#28 25231NIVEA SprzedażRobert Krajewski, Sylwia Dębczyńska, Angelika Głowacka, Dawid Kujaczyński, Joanna Lewandowska, Marcin Lipiński00:57:3501:04:0100:36:5800:30:1600:30:0400:29:3904:08:33
#29 23032NIVEA MarketingKarolina Budzeń, Mikołaj Russek, Paula Chudy, Weronika Waselczyk, Magdalena Mrotek, Tomek Izydor00:59:5400:59:4300:30:5000:32:0300:31:0200:28:3104:02:03
#30 22733LAL TeamJulia Grzybek, Tomasz Jałowica, Dawid Żuchowski, Małgorzata Proc, Tomasz Niezborała, Sławomir Owadowski00:56:2800:51:5000:39:4700:32:3300:28:2900:32:2704:01:34
#31 23734NIVEA Family - cross-działowiMateusz Markiewicz, Katarzyna Kujałowicz, Martyna Jaskólska, Joanna Porębiak, Piotr Połczyński, Magdalena Fligiel00:48:3901:08:4600:35:2600:32:2100:27:5000:30:4204:03:44
#32 10735NIVEA DigitalMarek Wojciechowski, Joanna Dybowska, Agnieszka Kobylińska, Artur Mielniczek, Dominik Przybył, Aleksander Dowojna-Graczyk00:42:3800:49:0600:33:3300:27:5700:28:2600:31:0103:32:41
#33 28436DRUŻYNA SZPIKU RUN&FUN TEAMMateusz Szagżdowicz, Piotr Przybylski, Anna Maciejewska, Magdalena Szafran, Dorota Gwóźdź, Bogusław Ziętarski00:59:4801:11:2000:35:4700:35:4200:33:5300:33:5904:30:29
#34 11337BIURO PLUS I PRZYJACIELE TEAM 1Zbigniew Jakubczyk, Jacek Pieronkiewicz, Anna Wyzuj-Rogalska, Wojciech Kamma, Michał Dubas, Krzysztof Glapa00:48:1500:48:0600:31:1500:31:5000:29:2700:24:4303:33:36
#35 27538BIURO PLUS I PRZYJACIELE TEAM 2Kacper Cichocki, Łukasz Krępa, Rafał Krępa, Patrycja Andrzejewska, Przemysław Tyczyński, Agata Ryczkowska01:08:3501:03:5200:31:2800:33:1900:27:3900:37:2104:22:14
#36 21339For Run Team IIIMonika Chrzan, Magdalena Demel-Wieczorek, Ewa Kaczmarek, Anna Kulicka, Weronika Jaroszyk, Katarzyna Izydorska00:55:2400:57:1100:23:5300:29:1600:42:2100:29:5103:57:56
#37 27340QUAY POZNAŃ 2Jan Rudzki, Łukasz Kasperczak, Maciej Borowicz, Paulina Jóźwiak, Marcin Ćwikliński, Adam Jarzyński00:59:1500:52:2500:47:3300:33:5000:30:2700:36:1904:19:49
#38 17341SCIM IISebastian Kycia, Zenon Filipowska, Karolina Kucz-Zaworska, Artur Porada, Sebastian Iwaszko, Piotr Tacij01:00:5300:52:0400:29:3100:33:4100:25:0900:25:2203:46:40
#39 14542(nie)dzielna drużynaMaciej Wojtkowiak, Michał Augustyniak, Roman Surowiak, Marzena Buchnat, Karolina Augustyniak, Wojciech Kosiedowski00:45:2500:52:5200:32:1400:28:2900:33:4800:27:2503:40:13
#40 20543QUAY POZNAŃ 1Sebastian Tomaszewski, Andrzej Przepióra, Karina Kulasza, Anna Mejzińska, Piotr Karpiński, Marcin Borowicz00:51:1501:07:4600:33:3800:31:5000:25:5900:24:3103:54:59
#41 15444SCIM IDaniel Piętka, Rafał Niedbała, Magdalena Olszewska, Mateusz Błaszkiewicz, Wojciech Wiśniewski, Batłomiej Olszewski00:47:2000:51:4200:30:5600:30:0700:34:1000:28:0603:42:21
#42 27445100 Kobiet Pomaga PoznańPatrycja Sobańska, Agnieszka Lewartowska, Kamila Jakubowska-Banaszak, Anna Romejko-Borkowska, Ewa Potyralska, Karolina Baranowska01:00:2301:07:4900:33:1100:33:3700:35:0200:31:3304:21:35
#43 19346WOAFCOAndrzej Ogrodowczyk, Dariusz Stefański, Inga Grocka, Piotr Skubel, Maciej Czosnowski, Wioleta Ścigocka00:55:4601:00:3900:35:3100:29:2400:23:4200:28:2503:53:27
#44 1347Active NeklaGrzegorz Kujawa, Tomasz Kramski, Jarek Piotrowski, Dawid Palacz, Dominik Sajdak, Fabian Pawłowski00:37:0200:43:5100:23:3600:23:4000:22:2100:22:5202:53:22
#45 6648Active Nekla IIBartosz Myszkiewicz, Tomasz Szternel, Agnieszka Korczyńska-Piotrowska, Ireneusz Smorawski, Anna Palacz, Żaneta Obara00:45:1500:47:0100:28:4600:26:1700:29:0800:26:4203:23:09
#46 15649AffideaAnna Kozłowska, Marian Szymański, Paulina Kaczmarska, Jarosław Iżycki, Paweł Pytlewski, Monika Gregorczyk00:45:4800:47:5300:30:0000:23:3200:39:1300:36:4003:43:06
#47 15150AKF/GARVESTKamil Kaczmarek, Filip Czyżewski, Arkadiusz Mąkina, Damian Seweryn, Piotr Wiaderek, Marcin Urbaś00:46:5801:00:1300:27:3000:29:1500:23:0100:34:3803:41:35
#48 13251Alglob TEAMPiotr Grajek, Adam Łączka, Bartosz Wiącek, Przemysław Łuczak, Hubert Marcinkowski, Bartosz Sobański00:46:4200:42:5800:27:4800:29:2100:40:2500:30:4703:38:01
#49 1652ALUPLASTJarosław Cyrulewski, Adam Wiliński, Mikołaj Borycza, Andrzej Pernak, Ariel Gawroński, Adam Woźniak00:40:5400:43:4600:24:0400:22:1500:20:2800:24:3502:56:02
#50 13353AppchanceJakub Kośla, Damian Romanow, Przemysław Hanicki, Piotr Gabryszak, Paweł Wójcik, Jedrzej Franek00:43:1200:46:3900:30:4200:26:3600:42:0100:28:5703:38:07
#51 8654ART TEAM PEGAZ Teatr Wielki Poznań MINUS 40Jan Wójcik, Remi Strzelczyk, Michał Burdzy, Paulina Kostrzewska, Andre Kasztelan, Donat Zamiara00:41:2300:46:4500:26:2900:28:4200:33:3400:31:4503:28:38
#52 10055ART TEAM PEGAZ Teatr Wielki Poznań PLUS 40Przemysław Kuczkowski, Romuald Piechocki, Maria Pasternak, Brygida Binek, Edyta Brzezińska- Kapłon, Stanisław Binek00:47:4100:44:5500:30:3000:33:0400:28:3300:26:1703:31:00
#53 8756Autostrada Eksploatacja SA Team 1Marek Schwarz, Magdalena Dunaj, Agnieszka Sawicka- Moczulska, Jarosław Molicki, Leszek Dolatowski, Weronika Ciesiółka00:51:4700:50:3300:25:0000:27:1700:26:5100:27:1303:28:41
#54 21557Autostrada Eksploatacja SA Team 2Magdalena Warzych, Paweł Żminkowski, Wioletta Błaszczyk, Tomasz Mikołajczyk, Piotr Rusin, Daria Pych00:53:5500:59:5300:30:4200:28:0100:33:4100:32:4903:59:01
#55 24158BabyonoMichał Graf, Wojciech Biniek, Natalia Stroiwąs, Rafał Bartoszewski, Weronika Dauer, Marcin Kumorek00:55:1801:02:2500:33:1900:31:3600:32:5300:30:0404:05:35
#56 9459BEJOT 1Tomasz Jakubczak, Łukasz Adamski, Michał Maćkowiak, Małgorzata Dworczak, Rafał Zalewski, Michał Zygmunt00:47:5800:55:0500:26:1900:31:2600:25:1400:23:4803:29:50
#57 20060BEJOT 2Joanna Bojarojć, Piotr Karman, Marta Meissner, Jakub Szymenderski, Maciej Bąkowski, Leszek Repeć00:56:0600:49:4000:29:2900:31:1700:36:1100:31:3903:54:22
#58 19261Biegaj z WSL 1Dawid Degórski, Karol Gielnik, Karolina Gawroniak, Katarzyna Koch, Konrad Walkowiak, Maria Wysocka00:52:5801:03:0600:30:5300:32:5700:25:5200:27:2503:53:11
#59 11862Biegaj z WSL 2Mateusz Michalski, Paweł Lewandowski, Ireneusz Fechner, Kamila Janiszewska, Geena Al-Ansi, Łukasz Strzelczak00:41:0300:50:3200:24:5200:35:4700:31:3100:30:4003:34:25
#60 20363AQUANET 1Maciej Szymański, Tomasz Rajewicz, Anna Szaszczak, Anna Okuła, Aleksandra Mikłasz, Mateusz Rumocki00:48:1400:55:3100:38:1800:34:2400:29:4600:28:2303:54:36
#61 27864AQUANET 2Agnieszka Arabska, Katarzyna Lewandowska, Paulina Mizerna-Nowotna, Agata Maciołek, Monika Pielach, Monika Troszczyńska00:54:0901:03:1400:34:0600:35:3100:39:1800:39:2804:25:46
#62 23665AQUANET 3Paweł Kosiński, Leszek Paluszyński, Artur Greser, Krzysztof Szczepecki, Małgorzata Ratajczak-Kałas, Robert Głowacki00:50:1401:06:5200:26:4300:32:4600:35:2400:31:4304:03:42
#63 17966Biegający W ągrowiecUrszula Materak, Marta Kantorska, Agnieszka Bukowska, Lucyna Pauszek-Substyk, Małgorzata Kołacka-Guziołek, Karolina Banach00:50:5801:04:4800:30:4400:24:5300:28:0900:30:3203:50:04
#64 3167BKB Bakcyl "BESTIE"Andrzej Łysiak, Krzysztof Kaczmarek, Leszek Stasik, Artur Kula, Wiesław Pajchrowski, Andrzej Rudnicki00:42:0700:44:3500:20:5900:27:1100:24:0200:27:1803:06:12
#65 26168BKB Bakcyl "PIĘKNE"Magdalena Stasik, Karolina Łysiak, Ilona Kaczmarek, Arleta Kula, Katarzyna Kaczmarek, Katarzyna Rudnicka00:53:0900:58:2000:31:5800:38:4300:30:0000:39:2304:11:33
#66 3969Body Chief Running TeamMarcin Mazurek, Jędrzej Kryński, Monika Białasik, Dariusz Piechocki, Beata Szymiczek, Tomasz Godlewski00:40:5800:49:0800:28:0100:25:4400:24:5800:22:2503:11:14
#67 25570BRAMA POZNANIA I PRZYJACIELEMałgorzata Bartoszyńska, Tomasz Szczepański, Magdalena Osińska, Adam Romański, Mirosław Fręśko, Łukasz Bartoszyński01:01:0801:00:1600:37:4200:30:1800:24:2700:35:1204:09:03
#68 13771BRODZIKIFilip Kałek, Robert Pagonin, Tomasz Nowak, Maciej Gabliczak, Przemysław Szmania, Błażej Kluczyk00:44:5700:47:0400:37:3800:29:0000:25:4700:34:3503:39:01
#69 25972CenturyLink Awesome 6Karam Halwani, Tim Oldenburg, Jędrzej Poniatowski, Malgorzata Stachowska, Ewelina Giza, Hector Anton01:02:3200:59:5500:34:1000:30:0500:35:0200:28:0004:09:44
#70 15273CGS DrukarniaPiotr Adamski, Krzysztof Krystek, Piotr Owczarek, Marek Dembiński, Jacek Szynkarek, Agnieszka Szulc00:44:2801:10:2800:22:5300:22:4700:31:4600:29:4203:42:04
#71 24274CIASTECZKOWE DAMYDominika Naworska, Ewa Susmarska, Sylwia Kaczmarek, Joanna Bączyk, Elżbieta Anioł, Kinga Kolczyńska-Przybycień00:52:4301:03:3700:32:3800:33:4200:31:1700:31:5604:05:53
#72 20975CID LINES - Believe in hygiene!Ewa Kołtuńczyk, Daniel Dąbrowski, Leszek Ksobiech, Bartosz Nowak, Marcin Strzelczyk, Mateusz Hoffa00:47:2301:00:3700:34:4600:32:1600:30:0800:30:4503:55:55
#73 4776CMS Poznań TeamMateusz Wosiek, Marcin Pasik, Michał Andruszkiewicz, Wojciech Koczara, Ludwina Klein, Joanna Pierzchała00:44:2800:45:4200:25:1400:25:5200:27:5300:24:5003:13:59
#74 26677concordia runners teamPaweł Robakowski, Kamil Rydzkowski, Justyna Talarek, Agata Kocłajda, Seweryn Socha, Anna Paciej01:00:3401:10:4900:39:5900:31:5300:19:5400:30:5104:14:00
#75 12578CONSTRAVIA1Michał Śramkowski, Adam Byczkowski, Mariusz Wdzięczny, Natalia Sobczak, Piotr Zaborny, Krzysztof Jankowiak00:53:5300:45:5100:30:1400:36:0400:24:2600:25:4303:36:11
#76 9279CONSTRAVIA2Przemysław Baron, Piotr Wieczorek, Anna Baron, Marcin Ciesielski, Paweł Wieczorek, Wojciech Fleming00:49:3300:49:2500:29:2000:25:5300:25:4200:29:3803:29:31
#77 8880CowBoysKamil Piątek, Łukasz Nowicki, Dominik Pęczek, Bartek Nowak, Mateusz Kaszuba, Paweł Koniec00:43:5300:54:1200:32:4700:24:4100:27:4100:25:3303:28:47
#78 14181CREATON Polska Team 1Sebastian Witomski, Michał Gidziński, Wojciech Prządka, Magdalena Jąder, Bartosz Snela, Rafał Daniecki00:37:0800:54:4200:30:3900:40:5100:28:5200:27:4003:39:52
#79 19182CREATON Polska Team 2Paulina Marchelek, Izabela Banaszczak, Michał Grek, Piotr Szmyt, Łukasz Pożarlik, Andrzej Zyzański00:53:1900:51:2000:31:1000:33:3800:32:4800:30:1503:52:30
#80 26583CumulusyPaweł Zborowski, Maciej Golczak, Joanna Płatek, Małgorzata Golczak, Marta Majewska, Dariusz Dróżdż00:54:1601:10:2400:32:1900:33:2300:30:0200:33:2704:13:51
#81 28684Daleko jeszcze?Edyta Faltyńska, Anna Cerańska, Paulina Misiek, Agnieszka Sobaszkiewicz, Elżbieta Kadenc, Joanna Pasternak-Jurkiewicz01:08:3401:00:5400:40:3600:32:5400:33:0400:43:4304:39:45
#82 2085DaltonowieKacper Taterka, Piotr Lis, Bartosz Czarnecki, Łukasz Szkudelski, Monika Rabiega, Szczepan Rabiega00:41:2600:43:1600:23:0900:24:2200:25:0800:20:4102:58:02
#83 28186DebiutantkiAgnieszka Czaja, Magdalena Młynarczyk, Katarzyna Kubiak, Marta Ignasiak, Kamila Matyla, Joanna Grunau01:06:2400:58:5100:33:2400:39:2600:36:1400:33:4904:28:08
#84 11087Drugie PiętroKonrad Krawczyk, Wojciech Gąsiorowski, Milena Matysek, Leszek Rymarczuk, Adrian Palacz, Monika Kunert00:46:0100:50:4500:28:0200:27:4200:29:3000:31:0003:33:00
#85 24888Drużyna Biegu JońcaDaria Szczesiak, Ewa Nowińska, Paulina Duszyńska, Joanna Roszak, Katarzyna Chavigny De Lachevrotiere, Grażyna Gulczyńska00:52:4101:06:0200:31:2500:32:2800:28:2200:36:3904:07:37
#86 27289Drużyna WilfriedaKrzysztof Kędziora, Radosław Grzechowiak, Anna Kamińska -Skrzypczak, Dorota Grala, Beata Solich, Wilfried Barth00:54:2100:59:0300:40:1000:34:4000:34:2400:35:3104:18:09
#87 8390Drużyna ZenkaAndrzej Czub, Wojciech Czub, Karol Czub, Marian Czub, Jakub Czub, Piotr Wypychowski00:41:1300:59:3200:24:5800:26:5300:28:1100:26:3303:27:20
#88 11292Dzikie Kuny w AgreściePaweł Kapitańczyk, Paweł Podsiadło, Weronika Wojciechowska, Magdalena Rewerenda, Dagmara Szczęśniak, Jan Radomski00:44:3600:50:5100:27:2900:34:1400:27:1500:29:0403:33:29
#89 18993EASY RUNNERSWiesław Rejek, Wojciech Przybył, Patrycja Porzucek, Marceli Przybył, Jolanta Przybył, Piotr Przybył00:43:0600:56:3600:41:2100:32:5000:34:5300:23:0703:51:53
#90 13095EDP 1Dominik Ślusarczyk, Cezary Boratyński, Marzena Banach, Dawid Lewczuk, Sławomir Słoński, Marzena Sienkowska00:47:5000:47:2400:31:3900:25:5700:32:0300:32:1103:37:04
#91 27096EDP 2Monika Muszyńska, Izabela Ciesielczyk, Anna Kosikowska, Dorota Szturemska, Dorota Rekowska-Klamerek, Michał Kufliński00:54:1801:06:5700:36:4600:33:1900:31:4700:34:3404:17:41
#92 16097Egnyte TeamAndriy Zaretsky, Artur Michna, Anna Karolczak, Radosław Szyler, Justyna Kubacka, Anita Felenska00:48:3100:58:5100:27:1200:34:1100:28:5300:26:2603:44:04
#93 1198EjbryŁukasz Schmidtke, Jacek Bosacki, Marek Klecz, Maciej Wosik, Emil Czaja, Mateusz Klecz00:37:3400:42:2400:22:4900:21:4400:23:0000:23:5002:51:21
#94 9399Ekos PoznańTomasz Owczarzak, Artur Dobrzycki, Katarzyna Jenerowicz, Anna Zielińska, Monika Stróżyńska, Dagmara Gałecka00:37:0200:52:3000:30:3100:30:5100:29:4700:28:5803:29:39
#95 143100PragmatIQRafał Szymkowiak, Tomasz Rutkowski, Aleksander Gałek, Dominika Widła, Wojciech Kaptur, Marcin Szuflak00:47:0400:51:1700:27:3200:35:1700:35:2700:23:3103:40:08
#96 176101emenemsySebastian Monczyński, Bartłomiej Monczyński, Małgorzata Monczyńska, Katarzyna Włodarczyk, Marta Jagła, Katarzyna Marciniak00:49:0100:54:3500:31:4200:32:4000:28:5900:31:4803:48:45
#97 81102Emenemsy teamTomasz Bartkowiak, Zbigniew Strzelecki, Jagoda Flisikowska, Daria Waszak, Radosław Lewandowski, Patrycja Śmiełowska00:45:0200:48:5400:30:1000:25:3000:26:2700:30:5003:26:53
#98 64103eNeRkiEwelina Matuła, Malwina Miś, Aneta Buczkowska, Sylwia Śliżewska, Kinga Haremza, Aleksandra Michalak00:42:2900:47:5500:30:4200:28:0500:27:2100:25:5803:22:30
#99 90104Espeo Dream TeamMariusz Kozłowski, Michał Wróbel, Iga Stępniak, Michał Wiśniewski, Michał Kómoch, Jacek Rapacz00:50:3600:47:0900:32:3300:26:0700:24:5400:27:5603:29:15
#100 157105EUROBANKAlicja Majda-Konieczna, Tomasz Dziamski, Magdalena Pater, Łukasz Marciniak, Agnieszka Pilujska, Michał Lewandowski00:48:3100:46:5200:32:3500:29:1100:35:1500:30:4703:43:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności