Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Biegi Górskie - Etap III

Wyniki - 28 maja 2016, Gdynia

Bieg Sledzia

Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M20494Sławiński DamianMLKS Zorza GdyniaGdynia00:20:3000:20:3000:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-M20454Śliwiński JacekMBiegający TczewTczew00:20:4600:20:4600:00:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M20416Połeć ArkadiuszMKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaGdańsk00:21:1500:21:1500:00:44
#4 44-M20372Kulczyk JanMSłupsk00:22:1100:22:1200:01:41
#5 55-M20411Pionk RafałMLKS Zorza GdyniaMiszewo00:22:4900:22:4900:02:18
#6 66-M20478Żygenda KrzysztofMLKS ZorzaGdynia00:23:1700:23:1700:02:46
#7 77-M35406Partyka TomaszMUKS Iskra GdyniaGdynia00:23:1900:23:2000:02:49
#8 88-M35335Hejmowski SylwesterMSpeedy Gonzales GdyniaGdynia00:23:2000:23:3500:03:04
#9 99-M35393Oleksiewicz TomaszMTICK TEAMGdańsk00:24:0300:24:0400:03:33
#10 1010-M35312Błażuk JarosławMbph runners teamgdynia00:24:2000:24:2100:03:50
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-1K35302Baranowska - Trzasko AleksandraKGDYNIA00:24:2600:24:2700:03:56
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12-2K20438Stankiewicz AgataKOrientuś ŁódźGdynia00:24:3900:24:4000:04:09
#13 1311-M35430Sadowski PiotrMLotos Running TeamGdańsk00:25:2600:25:2800:04:57
#14 1412-M20397Ostrowski MaciejMGdynia00:25:2800:25:3200:05:01
#15 1513-M35412Pitak PiotrM49. BLotPruszcz Gdański00:25:3400:25:3800:05:07
#16 1614-M20398Ostrowski ŁukaszMGdynia00:25:4600:25:4900:05:18
#17 1715-M35425Renachowski MirosławMOpec Gdynia00:25:5400:25:5600:05:26
#18 1816-M20447Szostek MarekMGdynia00:26:1500:26:3300:06:02
#19 1917-M35374Kwiatkowski GrzegorzMWie Wiór TeamRumia00:26:1700:26:2000:05:49
#20 2018-M20377Lis KrystianMMława00:26:4100:26:4900:06:18
#21 2119-M35313Bohucki PiotrMReda00:26:4100:26:4400:06:13
#22 2220-M35473Zieliński MarcinMAPLITTGdynia00:26:4200:26:4500:06:14
#23 2321-M35318Chmielowski MichałMGórskie PędziwiatryJuszkowo00:26:4500:26:5500:06:24
#24 2422-M35490Pysznik PiotrM49 BlotSkarszewy00:27:0300:27:1300:06:42
#25 2523-M20441Sterne KacperMGdynia00:27:0600:27:1900:06:48
#26 2624-M20495Konwiński ŁukaszMGdynia00:27:2200:27:2400:06:53
#27 2725-M35365Kowalewski MarcinMGDYNIA00:27:3400:27:4000:07:09
#28 2826-M35482Szymański GrzegorzMFitmore RumiaRumia00:27:3800:27:4000:07:09
#29 2927-M20500Domagała TomaszMPruscz Gdański00:27:4400:27:4400:07:13
#30 3028-M20378Łabędzki RadosławMGdynia00:27:4800:28:0100:07:30
#31 3129-M35432Semmerling PrzemyslawMGorskie PedziwiatryGdynia00:27:4900:28:0000:07:29
#32 3230-M20436Smoliński PiotrMMorsy GdyńskieGdynia00:27:5300:27:5500:07:24
#33 3331-M35310Bisha MieczysławMRumia00:28:0100:28:0600:07:35
#34 3432-M35309Bielecki TadeuszMUKS SIÓDEMKA RUMIARumia00:28:1000:28:2700:07:56
#35 3533-M35428Rychter AndrzejMBPH Runners TeamGdynia00:28:1400:28:2300:07:52
#36 3634-M35351Kempiński ArkadiuszMKEMPESGdynia00:28:4400:28:4700:08:16
#37 3735-M20361Koreike BłażejMPuck00:28:5900:29:1100:08:40
#38 3836-M35437Smyk SławomirMBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:29:0800:29:1900:08:48
#39 3937-M50385Mikucki JarosławMniezrzeszonyBojano00:29:1700:29:2000:08:49
#40 4038-M20439Stasiak PawełMParkrun GdyniaGdynia00:29:1700:29:2400:08:53
#41 4139-M20334Gularski TomaszMZłoMYWejherowo00:29:2000:29:3300:09:02
#42 4240-M20345Kalinowski KrzysztofMBiegamyRazem.plGdynia00:29:2100:29:2500:08:54
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 43-3K20466Wieczorek AnnaKGdynia00:29:2500:29:2600:08:55
#44 4441-M20499Kreft MaciejMBrudzeno00:29:3100:29:5100:09:20
#45 45-4K20463Wereszczyńska AnnaKGdynia00:29:3300:29:4200:09:11
#46 4642-M20336Hejmowski NatanMKujatt Runners TeamGdynia00:29:4700:30:0200:09:31
#47 4743-M35359Koliński TomaszMGdynia00:29:4900:29:5500:09:24
#48 4844-M50322Drzazga AndrzejMbrzoskadrzazga.plGdynia00:29:5200:30:0000:09:29
#49 49-5K35427Rogowska MonikaKGdynia00:29:5200:29:5700:09:26
#50 5045-M20369Krynicki BartoszMMEGA COFFEE TEAMGDYNIA00:29:5200:30:0500:09:34
#51 5146-M20413Podgórski ArturMReda00:29:5300:30:0800:09:37
#52 52-6K35371Kujawska KatarzynaKMamy-BiegamyGdynia00:29:5400:30:0000:09:29
#53 5347-M35360Konkel GrzegorzM33 dr OPWŁADYSŁAWOWO00:30:1100:30:2700:09:56
#54 5448-M20445Surgoft PiotrMMEGA COFFEE TEAMReda00:30:1600:30:2800:09:58
#55 55-7K35489Zięba SylwiaKFinchesGdynia00:30:1700:30:2700:09:56
#56 5649-M50370Krzak JerzyMTKKF RozstajeGdańsk00:30:1900:30:2300:09:52
#57 5750-M35479Świderski JacekMGdynia00:30:2200:30:2800:09:57
#58 5851-M20306Bernatowicz KarolMGdynia00:30:2500:30:3700:10:07
#59 5952-M20301Aksan PiotrMGdynia00:30:2500:30:3700:10:06
#60 6053-M50391Okonek TomekMRUMIA00:30:3800:30:4700:10:16
#61 6154-M35329Gajda MaciejM1974Gdynia00:31:0200:31:0700:10:36
#62 62-8K20433Sierocin AgataKGdynia00:31:0500:31:1500:10:44
#63 63-9K35304Beczek Aleksandra LucynaKParkrun Gdynia/ Zołzy TeamSuchy Dwór00:31:1400:31:3300:11:02
#64 6455-M65431Sandach StefanMGDYNIA00:31:2800:31:3200:11:01
#65 65-10K20401Pakeizer AnnaKThomson Reuters Running TeamGdynia00:31:3100:31:4100:11:10
#66 6656-M35469Zabłocki MateuszMNavigium-RunnersGdynia00:31:3200:31:4200:11:12
#67 6757-M35488Lipiński WaldemarMRumia00:31:3500:31:3600:11:06
#68 6858-M50331Godziuk RomanMToruń00:31:5300:32:0800:11:37
#69 69-11K20481Witoszyńska JuliaKWikingwie GdańskGdynia00:32:0300:32:0600:11:35
#70 7059-M35357Kolasinski ArturMGdyniaGdynia00:32:0900:32:1600:11:45
#71 7160-M35382Majsterek MarcinMGdynia00:32:1000:32:1800:11:47
#72 7261-M20383Majszak MichałMGdynia00:32:1200:32:3400:12:03
#73 73-12K35338Hinz AnnaKParkrun RumiaRumia00:32:1200:32:2600:11:55
#74 74-13K35314Brozio JoannaKRumia00:32:2000:32:4000:12:09
#75 75-14K20380Magrian KamilaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:32:2000:32:3800:12:08
#76 76-15K35381Magrian IzabelaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:32:2100:32:3900:12:08
#77 7762-M35305Bednarczyk WojciechMReda00:32:2600:32:4000:12:09
#78 7863-M35422Przytarski MariuszMOSP LubańLubań00:32:3800:33:0000:12:29
#79 79-16K35387Mowińska AnnaKGdynia00:32:3800:32:5900:12:28
#80 8064-M35477Żołdowicz RadosławMStrefaTuningu.plReda00:32:4700:33:0500:12:34
#81 81-17K35337Herman AgnieszkaKGdynia00:32:5100:33:0100:12:30
#82 82-18K20308Bielecka AleksandraKUKS Siódemka RumiaRumia00:32:5400:33:1000:12:39
#83 8365-M20358Kolasinski SzymonMGdyniaGdynia00:32:5600:33:0300:12:32
#84 8466-M35480Chrapkowski JacekMOPEC GdyniaGdynia00:33:0300:33:1700:12:47
#85 8567-M20443Stumski OlafMPIOUNkiGdynia00:33:0300:33:1000:12:39
#86 8668-M20459Urbanowicz KrzysztofMMEGA COFFEEGdynia00:33:1100:33:3100:13:00
#87 8769-M20403Pałubicki IgorMGimnazjum nr 19Gdynia00:33:2100:33:2800:12:58
#88 8870-M20446Szarek DanielMPIORUNkiGdynia00:33:2200:33:2900:12:58
#89 8971-M20467Wirkus PiotrMBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:33:3100:33:4100:13:10
#90 90-19K20388Nikodemczyk PatrycjaKBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:33:3100:33:4200:13:11
#91 91-20K20409Pes MagdalenaKGdańsk00:33:3300:33:3900:13:09
#92 9272-M50364Kotuła AndrzejMSZCZENURZE00:33:3500:33:5700:13:26
#93 93-21K20363Koszałka JoannaKGdynia00:33:4400:34:0300:13:32
#94 94-22K35390Okapiec DagmaraKGórskie PędziwiatryJuszkowo00:34:1800:34:3100:14:00
#95 9573-M20483Romaniec SzyminMRumia00:34:2700:34:4000:14:10
#96 96-23K20346Kapuścińska AnnaKGdynia00:34:2700:34:3100:14:01
#97 9774-M20491Zawadzki ŁukaszM49 BlotPruszcz Gdański00:34:2900:34:4100:14:10
#98 9875-M35350Kaszubowski PiotrMGdynia00:34:2900:34:5300:14:22
#99 9976-M20450Szulc WojciechMHardkorps GdyniaGdynia00:34:4000:34:5600:14:25
#100 10077-M35325Dymyter GrzegorzMGdynia00:34:4100:34:5500:14:24

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://tritour.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności