Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Biegi Górskie - Etap III

Wyniki - 28 maja 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
-
#1 141-49K20476Żmuda AleksandraKBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:40:3700:40:4800:20:17
#2 142-50K20375Labuda NataliaK1987Gdańsk00:40:4400:41:1000:20:40
#3 147-52K20498Kall JustynaK00:42:4700:43:1300:22:42
#4 149-54K20457Tomporowska KasiaKGdynia00:43:5600:44:0500:23:35
#5 151-56K20392Okrój MonikaKGdynia00:45:1400:45:2700:24:56
#6 153-57K20429Rzhevkina AnnaKMasakra ChampionsGdynia00:45:2800:45:3500:25:05
#7 154-58K20484Konczyk JuliaKGdynia00:45:5000:46:1000:25:39
#8 155-59K20342Jastrzębowska NataliaKBigYellowFoot AdventureTeamGdynia00:46:4300:46:5400:26:23
#9 157-60K20502Krause AnnaKSP27 TeamGdańsk00:52:5700:53:1200:32:41
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12-2K20438Stankiewicz AgataKOrientuś ŁódźGdynia00:24:3900:24:4000:04:09
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 43-3K20466Wieczorek AnnaKGdynia00:29:2500:29:2600:08:55
#12 45-4K20463Wereszczyńska AnnaKGdynia00:29:3300:29:4200:09:11
#13 62-8K20433Sierocin AgataKGdynia00:31:0500:31:1500:10:44
#14 65-10K20401Pakeizer AnnaKThomson Reuters Running TeamGdynia00:31:3100:31:4100:11:10
#15 69-11K20481Witoszyńska JuliaKWikingwie GdańskGdynia00:32:0300:32:0600:11:35
#16 75-14K20380Magrian KamilaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:32:2000:32:3800:12:08
#17 82-18K20308Bielecka AleksandraKUKS Siódemka RumiaRumia00:32:5400:33:1000:12:39
#18 90-19K20388Nikodemczyk PatrycjaKBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:33:3100:33:4200:13:11
#19 91-20K20409Pes MagdalenaKGdańsk00:33:3300:33:3900:13:09
#20 93-21K20363Koszałka JoannaKGdynia00:33:4400:34:0300:13:32
#21 96-23K20346Kapuścińska AnnaKGdynia00:34:2700:34:3100:14:01
#22 101-24K20376Lejk KatarzynaKGdynia00:34:4200:34:5800:14:27
#23 107-27K20424Radzieńska KamilaKMamy BiegamyGdynia00:35:1900:35:3100:15:00
#24 112-29K20475Źrebiec KlaudiaKKobietyBiegaja.plGdańsk00:36:1800:36:3200:16:01
#25 116-31K20326Eichert AdaKTOPteamGdańsk00:37:0500:37:1900:16:48
#26 117-32K20456Tesmar DominikaKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMWejherowo00:37:0500:37:1600:16:45
#27 121-33K20352Kędziora-Urbanowicz AgnieszkaKMEGA COFFEE TEAMPogórze00:37:4400:38:0000:17:29
#28 124-36K20464Werner AgataKGdynia00:37:4800:37:5200:17:21
#29 127-37K20315Bujak AleksandraKAZS UGBolszewo00:38:0700:38:2300:17:52
#30 129-38K20421Przytarska JuliaKOSP LubańLubań00:38:3100:38:5300:18:23
#31 130-39K20485Naumowicz KatarzynaKGdynia00:38:3100:38:4400:18:13
#32 131-40K20415Polus BeataKRokietnica00:38:3300:38:5700:18:27
#33 133-42K20486Olszewska LenaKGdynia00:38:3700:38:4900:18:18
#34 137-46K20420Prasek MartaKGdynia00:39:0100:39:0900:18:38
#35 140-48K35395Ostapczuk MonikaKGdynia00:40:1800:40:4300:20:12
#36 145-51K35471Zawistowska JoannaKGdynia00:41:1300:41:3400:21:03
#37 148-53K35451Szumlas AnnaKPOŁCHOWO00:43:2000:43:4100:23:11
#38 150-55K35462Wantke AgnieszkaKGdynia00:44:2700:44:4500:24:14
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-1K35302Baranowska - Trzasko AleksandraKGDYNIA00:24:2600:24:2700:03:56
#40 49-5K35427Rogowska MonikaKGdynia00:29:5200:29:5700:09:26
#41 52-6K35371Kujawska KatarzynaKMamy-BiegamyGdynia00:29:5400:30:0000:09:29
#42 55-7K35489Zięba SylwiaKFinchesGdynia00:30:1700:30:2700:09:56
#43 63-9K35304Beczek Aleksandra LucynaKParkrun Gdynia/ Zołzy TeamSuchy Dwór00:31:1400:31:3300:11:02
#44 73-12K35338Hinz AnnaKParkrun RumiaRumia00:32:1200:32:2600:11:55
#45 74-13K35314Brozio JoannaKRumia00:32:2000:32:4000:12:09
#46 76-15K35381Magrian IzabelaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:32:2100:32:3900:12:08
#47 79-16K35387Mowińska AnnaKGdynia00:32:3800:32:5900:12:28
#48 81-17K35337Herman AgnieszkaKGdynia00:32:5100:33:0100:12:30
#49 94-22K35390Okapiec DagmaraKGórskie PędziwiatryJuszkowo00:34:1800:34:3100:14:00
#50 104-25K35474Ziemann KatarzynaKgdynia00:35:0300:35:2400:14:53
#51 105-26K35492Bęba DorotaKŻukowo00:35:1800:35:3900:15:08
#52 110-28K35472Zawistowska MonikaKGdynia00:36:0600:36:2900:15:58
#53 122-34K35470Zalewska AgnieszkaKBiegam bo lubię GdańskGdynia00:37:4500:37:5400:17:23
#54 123-35K35414Podhajska MarzenaKMega Coffee TeamKOSAKOWO00:37:4700:38:0300:17:32
#55 132-41K35340Janczyk MartaKGdynia00:38:3500:38:5300:18:22
#56 135-44K35307Bielecka KorneliaKUKS Siódemka RumiaRumia00:38:4300:39:0700:18:36
#57 136-45K35332Gruszecka KatarzynaKBiegamBoLubię GdyniaGdynia00:38:4700:39:0800:18:37
#58 139-47K35384Michocka MałgorzataKPuszczykowo00:39:2100:39:4500:19:14
#59 115-30K50419Prasek LucynaKGdynia00:36:4300:36:5000:16:19
#60 134-43K50311Blech JarekKSM KarwinyGdynia00:38:4100:39:0800:18:37
#61 14393-M20368Kreft PiotrM1987Strzebielkino00:40:4500:41:1000:20:39
#62 14695-M20303Bartosz SławomirMGdynia00:42:2900:42:3900:22:08
#63 15296-M20339Iwanowski PiotrMZłodzieje ZapalniczekGdynia00:45:1500:45:3900:25:08
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M20494Sławiński DamianMLKS Zorza GdyniaGdynia00:20:3000:20:3000:00:00
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-M20454Śliwiński JacekMBiegający TczewTczew00:20:4600:20:4600:00:16
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M20416Połeć ArkadiuszMKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaGdańsk00:21:1500:21:1500:00:44
#67 44-M20372Kulczyk JanMSłupsk00:22:1100:22:1200:01:41
#68 55-M20411Pionk RafałMLKS Zorza GdyniaMiszewo00:22:4900:22:4900:02:18
#69 66-M20478Żygenda KrzysztofMLKS ZorzaGdynia00:23:1700:23:1700:02:46
#70 1412-M20397Ostrowski MaciejMGdynia00:25:2800:25:3200:05:01
#71 1614-M20398Ostrowski ŁukaszMGdynia00:25:4600:25:4900:05:18
#72 1816-M20447Szostek MarekMGdynia00:26:1500:26:3300:06:02
#73 2018-M20377Lis KrystianMMława00:26:4100:26:4900:06:18
#74 2523-M20441Sterne KacperMGdynia00:27:0600:27:1900:06:48
#75 2624-M20495Konwiński ŁukaszMGdynia00:27:2200:27:2400:06:53
#76 2927-M20500Domagała TomaszMPruscz Gdański00:27:4400:27:4400:07:13
#77 3028-M20378Łabędzki RadosławMGdynia00:27:4800:28:0100:07:30
#78 3230-M20436Smoliński PiotrMMorsy GdyńskieGdynia00:27:5300:27:5500:07:24
#79 3735-M20361Koreike BłażejMPuck00:28:5900:29:1100:08:40
#80 4038-M20439Stasiak PawełMParkrun GdyniaGdynia00:29:1700:29:2400:08:53
#81 4139-M20334Gularski TomaszMZłoMYWejherowo00:29:2000:29:3300:09:02
#82 4240-M20345Kalinowski KrzysztofMBiegamyRazem.plGdynia00:29:2100:29:2500:08:54
#83 4441-M20499Kreft MaciejMBrudzeno00:29:3100:29:5100:09:20
#84 4642-M20336Hejmowski NatanMKujatt Runners TeamGdynia00:29:4700:30:0200:09:31
#85 5045-M20369Krynicki BartoszMMEGA COFFEE TEAMGDYNIA00:29:5200:30:0500:09:34
#86 5146-M20413Podgórski ArturMReda00:29:5300:30:0800:09:37
#87 5448-M20445Surgoft PiotrMMEGA COFFEE TEAMReda00:30:1600:30:2800:09:58
#88 5851-M20306Bernatowicz KarolMGdynia00:30:2500:30:3700:10:07
#89 5952-M20301Aksan PiotrMGdynia00:30:2500:30:3700:10:06
#90 7261-M20383Majszak MichałMGdynia00:32:1200:32:3400:12:03
#91 8365-M20358Kolasinski SzymonMGdyniaGdynia00:32:5600:33:0300:12:32
#92 8567-M20443Stumski OlafMPIOUNkiGdynia00:33:0300:33:1000:12:39
#93 8668-M20459Urbanowicz KrzysztofMMEGA COFFEEGdynia00:33:1100:33:3100:13:00
#94 8769-M20403Pałubicki IgorMGimnazjum nr 19Gdynia00:33:2100:33:2800:12:58
#95 8870-M20446Szarek DanielMPIORUNkiGdynia00:33:2200:33:2900:12:58
#96 8971-M20467Wirkus PiotrMBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:33:3100:33:4100:13:10
#97 9573-M20483Romaniec SzyminMRumia00:34:2700:34:4000:14:10
#98 9774-M20491Zawadzki ŁukaszM49 BlotPruszcz Gdański00:34:2900:34:4100:14:10
#99 9976-M20450Szulc WojciechMHardkorps GdyniaGdynia00:34:4000:34:5600:14:25
#100 10982-M20341Jarmuż WojciechMCROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKIRÓŻYNT00:35:5300:35:5800:15:27

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności