Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Biegi Górskie - Etap III

Wyniki - 28 maja 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M20494Sławiński DamianMLKS Zorza GdyniaGdynia00:20:3000:20:3000:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-M20454Śliwiński JacekMBiegający TczewTczew00:20:4600:20:4600:00:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M20416Połeć ArkadiuszMKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaGdańsk00:21:1500:21:1500:00:44
#4 44-M20372Kulczyk JanMSłupsk00:22:1100:22:1200:01:41
#5 55-M20411Pionk RafałMLKS Zorza GdyniaMiszewo00:22:4900:22:4900:02:18
#6 66-M20478Żygenda KrzysztofMLKS ZorzaGdynia00:23:1700:23:1700:02:46
#7 77-M35406Partyka TomaszMUKS Iskra GdyniaGdynia00:23:1900:23:2000:02:49
#8 88-M35335Hejmowski SylwesterMSpeedy Gonzales GdyniaGdynia00:23:2000:23:3500:03:04
#9 99-M35393Oleksiewicz TomaszMTICK TEAMGdańsk00:24:0300:24:0400:03:33
#10 1010-M35312Błażuk JarosławMbph runners teamgdynia00:24:2000:24:2100:03:50
#11 1311-M35430Sadowski PiotrMLotos Running TeamGdańsk00:25:2600:25:2800:04:57
#12 1412-M20397Ostrowski MaciejMGdynia00:25:2800:25:3200:05:01
#13 1513-M35412Pitak PiotrM49. BLotPruszcz Gdański00:25:3400:25:3800:05:07
#14 1614-M20398Ostrowski ŁukaszMGdynia00:25:4600:25:4900:05:18
#15 1715-M35425Renachowski MirosławMOpec Gdynia00:25:5400:25:5600:05:26
#16 1816-M20447Szostek MarekMGdynia00:26:1500:26:3300:06:02
#17 1917-M35374Kwiatkowski GrzegorzMWie Wiór TeamRumia00:26:1700:26:2000:05:49
#18 2018-M20377Lis KrystianMMława00:26:4100:26:4900:06:18
#19 2119-M35313Bohucki PiotrMReda00:26:4100:26:4400:06:13
#20 2220-M35473Zieliński MarcinMAPLITTGdynia00:26:4200:26:4500:06:14
#21 2321-M35318Chmielowski MichałMGórskie PędziwiatryJuszkowo00:26:4500:26:5500:06:24
#22 2422-M35490Pysznik PiotrM49 BlotSkarszewy00:27:0300:27:1300:06:42
#23 2523-M20441Sterne KacperMGdynia00:27:0600:27:1900:06:48
#24 2624-M20495Konwiński ŁukaszMGdynia00:27:2200:27:2400:06:53
#25 2725-M35365Kowalewski MarcinMGDYNIA00:27:3400:27:4000:07:09
#26 2826-M35482Szymański GrzegorzMFitmore RumiaRumia00:27:3800:27:4000:07:09
#27 2927-M20500Domagała TomaszMPruscz Gdański00:27:4400:27:4400:07:13
#28 3028-M20378Łabędzki RadosławMGdynia00:27:4800:28:0100:07:30
#29 3129-M35432Semmerling PrzemyslawMGorskie PedziwiatryGdynia00:27:4900:28:0000:07:29
#30 3230-M20436Smoliński PiotrMMorsy GdyńskieGdynia00:27:5300:27:5500:07:24
#31 3331-M35310Bisha MieczysławMRumia00:28:0100:28:0600:07:35
#32 3432-M35309Bielecki TadeuszMUKS SIÓDEMKA RUMIARumia00:28:1000:28:2700:07:56
#33 3533-M35428Rychter AndrzejMBPH Runners TeamGdynia00:28:1400:28:2300:07:52
#34 3634-M35351Kempiński ArkadiuszMKEMPESGdynia00:28:4400:28:4700:08:16
#35 3735-M20361Koreike BłażejMPuck00:28:5900:29:1100:08:40
#36 3836-M35437Smyk SławomirMBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:29:0800:29:1900:08:48
#37 3937-M50385Mikucki JarosławMniezrzeszonyBojano00:29:1700:29:2000:08:49
#38 4038-M20439Stasiak PawełMParkrun GdyniaGdynia00:29:1700:29:2400:08:53
#39 4139-M20334Gularski TomaszMZłoMYWejherowo00:29:2000:29:3300:09:02
#40 4240-M20345Kalinowski KrzysztofMBiegamyRazem.plGdynia00:29:2100:29:2500:08:54
#41 4441-M20499Kreft MaciejMBrudzeno00:29:3100:29:5100:09:20
#42 4642-M20336Hejmowski NatanMKujatt Runners TeamGdynia00:29:4700:30:0200:09:31
#43 4743-M35359Koliński TomaszMGdynia00:29:4900:29:5500:09:24
#44 4844-M50322Drzazga AndrzejMbrzoskadrzazga.plGdynia00:29:5200:30:0000:09:29
#45 5045-M20369Krynicki BartoszMMEGA COFFEE TEAMGDYNIA00:29:5200:30:0500:09:34
#46 5146-M20413Podgórski ArturMReda00:29:5300:30:0800:09:37
#47 5347-M35360Konkel GrzegorzM33 dr OPWŁADYSŁAWOWO00:30:1100:30:2700:09:56
#48 5448-M20445Surgoft PiotrMMEGA COFFEE TEAMReda00:30:1600:30:2800:09:58
#49 5649-M50370Krzak JerzyMTKKF RozstajeGdańsk00:30:1900:30:2300:09:52
#50 5750-M35479Świderski JacekMGdynia00:30:2200:30:2800:09:57
#51 5851-M20306Bernatowicz KarolMGdynia00:30:2500:30:3700:10:07
#52 5952-M20301Aksan PiotrMGdynia00:30:2500:30:3700:10:06
#53 6053-M50391Okonek TomekMRUMIA00:30:3800:30:4700:10:16
#54 6154-M35329Gajda MaciejM1974Gdynia00:31:0200:31:0700:10:36
#55 6455-M65431Sandach StefanMGDYNIA00:31:2800:31:3200:11:01
#56 6656-M35469Zabłocki MateuszMNavigium-RunnersGdynia00:31:3200:31:4200:11:12
#57 6757-M35488Lipiński WaldemarMRumia00:31:3500:31:3600:11:06
#58 6858-M50331Godziuk RomanMToruń00:31:5300:32:0800:11:37
#59 7059-M35357Kolasinski ArturMGdyniaGdynia00:32:0900:32:1600:11:45
#60 7160-M35382Majsterek MarcinMGdynia00:32:1000:32:1800:11:47
#61 7261-M20383Majszak MichałMGdynia00:32:1200:32:3400:12:03
#62 7762-M35305Bednarczyk WojciechMReda00:32:2600:32:4000:12:09
#63 7863-M35422Przytarski MariuszMOSP LubańLubań00:32:3800:33:0000:12:29
#64 8064-M35477Żołdowicz RadosławMStrefaTuningu.plReda00:32:4700:33:0500:12:34
#65 8365-M20358Kolasinski SzymonMGdyniaGdynia00:32:5600:33:0300:12:32
#66 8466-M35480Chrapkowski JacekMOPEC GdyniaGdynia00:33:0300:33:1700:12:47
#67 8567-M20443Stumski OlafMPIOUNkiGdynia00:33:0300:33:1000:12:39
#68 8668-M20459Urbanowicz KrzysztofMMEGA COFFEEGdynia00:33:1100:33:3100:13:00
#69 8769-M20403Pałubicki IgorMGimnazjum nr 19Gdynia00:33:2100:33:2800:12:58
#70 8870-M20446Szarek DanielMPIORUNkiGdynia00:33:2200:33:2900:12:58
#71 8971-M20467Wirkus PiotrMBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:33:3100:33:4100:13:10
#72 9272-M50364Kotuła AndrzejMSZCZENURZE00:33:3500:33:5700:13:26
#73 9573-M20483Romaniec SzyminMRumia00:34:2700:34:4000:14:10
#74 9774-M20491Zawadzki ŁukaszM49 BlotPruszcz Gdański00:34:2900:34:4100:14:10
#75 9875-M35350Kaszubowski PiotrMGdynia00:34:2900:34:5300:14:22
#76 9976-M20450Szulc WojciechMHardkorps GdyniaGdynia00:34:4000:34:5600:14:25
#77 10077-M35325Dymyter GrzegorzMGdynia00:34:4100:34:5500:14:24
#78 10278-M50349Kaszuba SlawomirMMORSY GDYŃSKIEGdynia00:34:5100:35:1200:14:42
#79 10379-M35493Klawikowski JacekMGdynia00:34:5100:35:1200:14:41
#80 10680-M65448Szpyra EdwardMParkrun GdyniaGdynia00:35:1900:35:2000:14:49
#81 10881-M35343Józefowicz DariuszMPadł Na RyjGdynia00:35:5100:35:5500:15:24
#82 10982-M20341Jarmuż WojciechMCROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKIRÓŻYNT00:35:5300:35:5800:15:27
#83 11183-M20366Krajniewski RomanMInterkiGdańsk00:36:0800:36:1500:15:44
#84 11384-M50407Pawełko AndrzejMGdynia00:36:1900:36:2800:15:57
#85 11485-M50354Kierepka MariuszMRumia00:36:2100:36:3800:16:07
#86 11886-M35396Ostapczuk KamilMGdynia00:37:1600:37:4000:17:10
#87 11987-M35496Rusiecki PawełMKosakowo TeamKoszalin00:37:2600:37:4300:17:12
#88 12088-M35497Szkudziński KrzysztofMKosakowo TeamKosakowo00:37:4100:37:5600:17:25
#89 12589-M35418Pracoń MaciejMGdynia00:37:5900:38:2600:17:55
#90 12690-M20458Tretyn PiotrMNaćpani BieganiemGdynia00:38:0000:38:2700:17:56
#91 12891-M50460Urbanowicz BłażejMMEGA COFFEEGdynia00:38:1600:38:3800:18:07
#92 13892-M20461Urbanowicz PiotrMRumia00:39:0900:39:3200:19:01
#93 14393-M20368Kreft PiotrM1987Strzebielkino00:40:4500:41:1000:20:39
#94 14494-M50400Padias PawełMGdynia00:40:5100:41:0800:20:37
#95 14695-M20303Bartosz SławomirMGdynia00:42:2900:42:3900:22:08
#96 15296-M20339Iwanowski PiotrMZłodzieje ZapalniczekGdynia00:45:1500:45:3900:25:08
#97 15697-M65402Pałasz EdmundMNiepełnosprawny I GrupaRumia00:50:2000:50:3100:30:00
#98 140-48K35395Ostapczuk MonikaKGdynia00:40:1800:40:4300:20:12
#99 141-49K20476Żmuda AleksandraKBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:40:3700:40:4800:20:17
#100 142-50K20375Labuda NataliaK1987Gdańsk00:40:4400:41:1000:20:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności