Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Biegi Górskie - Etap III

Wyniki - 28 maja 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
-
#1 147-52K20498Kall JustynaK00:42:4700:43:1300:22:42
#2 3937-M50385Mikucki JarosławMniezrzeszonyBojano00:29:1700:29:2000:08:49
#3 127-37K20315Bujak AleksandraKAZS UGBolszewo00:38:0700:38:2300:17:52
#4 4441-M20499Kreft MaciejMBrudzeno00:29:3100:29:5100:09:20
#5 142-50K20375Labuda NataliaK1987Gdańsk00:40:4400:41:1000:20:40
#6 157-60K20502Krause AnnaKSP27 TeamGdańsk00:52:5700:53:1200:32:41
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M20416Połeć ArkadiuszMKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaGdańsk00:21:1500:21:1500:00:44
#8 99-M35393Oleksiewicz TomaszMTICK TEAMGdańsk00:24:0300:24:0400:03:33
#9 1311-M35430Sadowski PiotrMLotos Running TeamGdańsk00:25:2600:25:2800:04:57
#10 5649-M50370Krzak JerzyMTKKF RozstajeGdańsk00:30:1900:30:2300:09:52
#11 91-20K20409Pes MagdalenaKGdańsk00:33:3300:33:3900:13:09
#12 11183-M20366Krajniewski RomanMInterkiGdańsk00:36:0800:36:1500:15:44
#13 112-29K20475Źrebiec KlaudiaKKobietyBiegaja.plGdańsk00:36:1800:36:3200:16:01
#14 116-31K20326Eichert AdaKTOPteamGdańsk00:37:0500:37:1900:16:48
#15 140-48K35395Ostapczuk MonikaKGdynia00:40:1800:40:4300:20:12
#16 141-49K20476Żmuda AleksandraKBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:40:3700:40:4800:20:17
#17 14494-M50400Padias PawełMGdynia00:40:5100:41:0800:20:37
#18 145-51K35471Zawistowska JoannaKGdynia00:41:1300:41:3400:21:03
#19 14695-M20303Bartosz SławomirMGdynia00:42:2900:42:3900:22:08
#20 149-54K20457Tomporowska KasiaKGdynia00:43:5600:44:0500:23:35
#21 150-55K35462Wantke AgnieszkaKGdynia00:44:2700:44:4500:24:14
#22 151-56K20392Okrój MonikaKGdynia00:45:1400:45:2700:24:56
#23 15296-M20339Iwanowski PiotrMZłodzieje ZapalniczekGdynia00:45:1500:45:3900:25:08
#24 153-57K20429Rzhevkina AnnaKMasakra ChampionsGdynia00:45:2800:45:3500:25:05
#25 154-58K20484Konczyk JuliaKGdynia00:45:5000:46:1000:25:39
#26 155-59K20342Jastrzębowska NataliaKBigYellowFoot AdventureTeamGdynia00:46:4300:46:5400:26:23
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M20494Sławiński DamianMLKS Zorza GdyniaGdynia00:20:3000:20:3000:00:00
#28 66-M20478Żygenda KrzysztofMLKS ZorzaGdynia00:23:1700:23:1700:02:46
#29 77-M35406Partyka TomaszMUKS Iskra GdyniaGdynia00:23:1900:23:2000:02:49
#30 88-M35335Hejmowski SylwesterMSpeedy Gonzales GdyniaGdynia00:23:2000:23:3500:03:04
#31 1010-M35312Błażuk JarosławMbph runners teamgdynia00:24:2000:24:2100:03:50
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-1K35302Baranowska - Trzasko AleksandraKGDYNIA00:24:2600:24:2700:03:56
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12-2K20438Stankiewicz AgataKOrientuś ŁódźGdynia00:24:3900:24:4000:04:09
#34 1412-M20397Ostrowski MaciejMGdynia00:25:2800:25:3200:05:01
#35 1614-M20398Ostrowski ŁukaszMGdynia00:25:4600:25:4900:05:18
#36 1816-M20447Szostek MarekMGdynia00:26:1500:26:3300:06:02
#37 2220-M35473Zieliński MarcinMAPLITTGdynia00:26:4200:26:4500:06:14
#38 2523-M20441Sterne KacperMGdynia00:27:0600:27:1900:06:48
#39 2624-M20495Konwiński ŁukaszMGdynia00:27:2200:27:2400:06:53
#40 2725-M35365Kowalewski MarcinMGDYNIA00:27:3400:27:4000:07:09
#41 3028-M20378Łabędzki RadosławMGdynia00:27:4800:28:0100:07:30
#42 3129-M35432Semmerling PrzemyslawMGorskie PedziwiatryGdynia00:27:4900:28:0000:07:29
#43 3230-M20436Smoliński PiotrMMorsy GdyńskieGdynia00:27:5300:27:5500:07:24
#44 3533-M35428Rychter AndrzejMBPH Runners TeamGdynia00:28:1400:28:2300:07:52
#45 3634-M35351Kempiński ArkadiuszMKEMPESGdynia00:28:4400:28:4700:08:16
#46 3836-M35437Smyk SławomirMBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:29:0800:29:1900:08:48
#47 4038-M20439Stasiak PawełMParkrun GdyniaGdynia00:29:1700:29:2400:08:53
#48 4240-M20345Kalinowski KrzysztofMBiegamyRazem.plGdynia00:29:2100:29:2500:08:54
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 43-3K20466Wieczorek AnnaKGdynia00:29:2500:29:2600:08:55
#50 45-4K20463Wereszczyńska AnnaKGdynia00:29:3300:29:4200:09:11
#51 4642-M20336Hejmowski NatanMKujatt Runners TeamGdynia00:29:4700:30:0200:09:31
#52 4743-M35359Koliński TomaszMGdynia00:29:4900:29:5500:09:24
#53 4844-M50322Drzazga AndrzejMbrzoskadrzazga.plGdynia00:29:5200:30:0000:09:29
#54 49-5K35427Rogowska MonikaKGdynia00:29:5200:29:5700:09:26
#55 5045-M20369Krynicki BartoszMMEGA COFFEE TEAMGDYNIA00:29:5200:30:0500:09:34
#56 52-6K35371Kujawska KatarzynaKMamy-BiegamyGdynia00:29:5400:30:0000:09:29
#57 55-7K35489Zięba SylwiaKFinchesGdynia00:30:1700:30:2700:09:56
#58 5750-M35479Świderski JacekMGdynia00:30:2200:30:2800:09:57
#59 5851-M20306Bernatowicz KarolMGdynia00:30:2500:30:3700:10:07
#60 5952-M20301Aksan PiotrMGdynia00:30:2500:30:3700:10:06
#61 6154-M35329Gajda MaciejM1974Gdynia00:31:0200:31:0700:10:36
#62 62-8K20433Sierocin AgataKGdynia00:31:0500:31:1500:10:44
#63 6455-M65431Sandach StefanMGDYNIA00:31:2800:31:3200:11:01
#64 65-10K20401Pakeizer AnnaKThomson Reuters Running TeamGdynia00:31:3100:31:4100:11:10
#65 6656-M35469Zabłocki MateuszMNavigium-RunnersGdynia00:31:3200:31:4200:11:12
#66 69-11K20481Witoszyńska JuliaKWikingwie GdańskGdynia00:32:0300:32:0600:11:35
#67 7059-M35357Kolasinski ArturMGdyniaGdynia00:32:0900:32:1600:11:45
#68 7160-M35382Majsterek MarcinMGdynia00:32:1000:32:1800:11:47
#69 7261-M20383Majszak MichałMGdynia00:32:1200:32:3400:12:03
#70 75-14K20380Magrian KamilaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:32:2000:32:3800:12:08
#71 76-15K35381Magrian IzabelaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:32:2100:32:3900:12:08
#72 79-16K35387Mowińska AnnaKGdynia00:32:3800:32:5900:12:28
#73 81-17K35337Herman AgnieszkaKGdynia00:32:5100:33:0100:12:30
#74 8365-M20358Kolasinski SzymonMGdyniaGdynia00:32:5600:33:0300:12:32
#75 8466-M35480Chrapkowski JacekMOPEC GdyniaGdynia00:33:0300:33:1700:12:47
#76 8567-M20443Stumski OlafMPIOUNkiGdynia00:33:0300:33:1000:12:39
#77 8668-M20459Urbanowicz KrzysztofMMEGA COFFEEGdynia00:33:1100:33:3100:13:00
#78 8769-M20403Pałubicki IgorMGimnazjum nr 19Gdynia00:33:2100:33:2800:12:58
#79 8870-M20446Szarek DanielMPIORUNkiGdynia00:33:2200:33:2900:12:58
#80 8971-M20467Wirkus PiotrMBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:33:3100:33:4100:13:10
#81 90-19K20388Nikodemczyk PatrycjaKBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:33:3100:33:4200:13:11
#82 93-21K20363Koszałka JoannaKGdynia00:33:4400:34:0300:13:32
#83 96-23K20346Kapuścińska AnnaKGdynia00:34:2700:34:3100:14:01
#84 9875-M35350Kaszubowski PiotrMGdynia00:34:2900:34:5300:14:22
#85 9976-M20450Szulc WojciechMHardkorps GdyniaGdynia00:34:4000:34:5600:14:25
#86 10077-M35325Dymyter GrzegorzMGdynia00:34:4100:34:5500:14:24
#87 101-24K20376Lejk KatarzynaKGdynia00:34:4200:34:5800:14:27
#88 10278-M50349Kaszuba SlawomirMMORSY GDYŃSKIEGdynia00:34:5100:35:1200:14:42
#89 10379-M35493Klawikowski JacekMGdynia00:34:5100:35:1200:14:41
#90 104-25K35474Ziemann KatarzynaKgdynia00:35:0300:35:2400:14:53
#91 10680-M65448Szpyra EdwardMParkrun GdyniaGdynia00:35:1900:35:2000:14:49
#92 107-27K20424Radzieńska KamilaKMamy BiegamyGdynia00:35:1900:35:3100:15:00
#93 10881-M35343Józefowicz DariuszMPadł Na RyjGdynia00:35:5100:35:5500:15:24
#94 110-28K35472Zawistowska MonikaKGdynia00:36:0600:36:2900:15:58
#95 11384-M50407Pawełko AndrzejMGdynia00:36:1900:36:2800:15:57
#96 115-30K50419Prasek LucynaKGdynia00:36:4300:36:5000:16:19
#97 11886-M35396Ostapczuk KamilMGdynia00:37:1600:37:4000:17:10
#98 122-34K35470Zalewska AgnieszkaKBiegam bo lubię GdańskGdynia00:37:4500:37:5400:17:23
#99 124-36K20464Werner AgataKGdynia00:37:4800:37:5200:17:21
#100 12589-M35418Pracoń MaciejMGdynia00:37:5900:38:2600:17:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności