Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Biegi Górskie - Etap III

Wyniki - 28 maja 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
-
#1 5952-M20301Aksan PiotrMGdynia00:30:2500:30:3700:10:06
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-1K35302Baranowska - Trzasko AleksandraKGDYNIA00:24:2600:24:2700:03:56
#3 14695-M20303Bartosz SławomirMGdynia00:42:2900:42:3900:22:08
#4 63-9K35304Beczek Aleksandra LucynaKParkrun Gdynia/ Zołzy TeamSuchy Dwór00:31:1400:31:3300:11:02
#5 7762-M35305Bednarczyk WojciechMReda00:32:2600:32:4000:12:09
#6 5851-M20306Bernatowicz KarolMGdynia00:30:2500:30:3700:10:07
#7 135-44K35307Bielecka KorneliaKUKS Siódemka RumiaRumia00:38:4300:39:0700:18:36
#8 82-18K20308Bielecka AleksandraKUKS Siódemka RumiaRumia00:32:5400:33:1000:12:39
#9 3432-M35309Bielecki TadeuszMUKS SIÓDEMKA RUMIARumia00:28:1000:28:2700:07:56
#10 3331-M35310Bisha MieczysławMRumia00:28:0100:28:0600:07:35
#11 134-43K50311Blech JarekKSM KarwinyGdynia00:38:4100:39:0800:18:37
#12 1010-M35312Błażuk JarosławMbph runners teamgdynia00:24:2000:24:2100:03:50
#13 2119-M35313Bohucki PiotrMReda00:26:4100:26:4400:06:13
#14 74-13K35314Brozio JoannaKRumia00:32:2000:32:4000:12:09
#15 127-37K20315Bujak AleksandraKAZS UGBolszewo00:38:0700:38:2300:17:52
#16 2321-M35318Chmielowski MichałMGórskie PędziwiatryJuszkowo00:26:4500:26:5500:06:24
#17 4844-M50322Drzazga AndrzejMbrzoskadrzazga.plGdynia00:29:5200:30:0000:09:29
#18 10077-M35325Dymyter GrzegorzMGdynia00:34:4100:34:5500:14:24
#19 116-31K20326Eichert AdaKTOPteamGdańsk00:37:0500:37:1900:16:48
#20 6154-M35329Gajda MaciejM1974Gdynia00:31:0200:31:0700:10:36
#21 6858-M50331Godziuk RomanMToruń00:31:5300:32:0800:11:37
#22 136-45K35332Gruszecka KatarzynaKBiegamBoLubię GdyniaGdynia00:38:4700:39:0800:18:37
#23 4139-M20334Gularski TomaszMZłoMYWejherowo00:29:2000:29:3300:09:02
#24 88-M35335Hejmowski SylwesterMSpeedy Gonzales GdyniaGdynia00:23:2000:23:3500:03:04
#25 4642-M20336Hejmowski NatanMKujatt Runners TeamGdynia00:29:4700:30:0200:09:31
#26 81-17K35337Herman AgnieszkaKGdynia00:32:5100:33:0100:12:30
#27 73-12K35338Hinz AnnaKParkrun RumiaRumia00:32:1200:32:2600:11:55
#28 15296-M20339Iwanowski PiotrMZłodzieje ZapalniczekGdynia00:45:1500:45:3900:25:08
#29 132-41K35340Janczyk MartaKGdynia00:38:3500:38:5300:18:22
#30 10982-M20341Jarmuż WojciechMCROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKIRÓŻYNT00:35:5300:35:5800:15:27
#31 155-59K20342Jastrzębowska NataliaKBigYellowFoot AdventureTeamGdynia00:46:4300:46:5400:26:23
#32 10881-M35343Józefowicz DariuszMPadł Na RyjGdynia00:35:5100:35:5500:15:24
#33 4240-M20345Kalinowski KrzysztofMBiegamyRazem.plGdynia00:29:2100:29:2500:08:54
#34 96-23K20346Kapuścińska AnnaKGdynia00:34:2700:34:3100:14:01
#35 10278-M50349Kaszuba SlawomirMMORSY GDYŃSKIEGdynia00:34:5100:35:1200:14:42
#36 9875-M35350Kaszubowski PiotrMGdynia00:34:2900:34:5300:14:22
#37 3634-M35351Kempiński ArkadiuszMKEMPESGdynia00:28:4400:28:4700:08:16
#38 121-33K20352Kędziora-Urbanowicz AgnieszkaKMEGA COFFEE TEAMPogórze00:37:4400:38:0000:17:29
#39 11485-M50354Kierepka MariuszMRumia00:36:2100:36:3800:16:07
#40 7059-M35357Kolasinski ArturMGdyniaGdynia00:32:0900:32:1600:11:45
#41 8365-M20358Kolasinski SzymonMGdyniaGdynia00:32:5600:33:0300:12:32
#42 4743-M35359Koliński TomaszMGdynia00:29:4900:29:5500:09:24
#43 5347-M35360Konkel GrzegorzM33 dr OPWŁADYSŁAWOWO00:30:1100:30:2700:09:56
#44 3735-M20361Koreike BłażejMPuck00:28:5900:29:1100:08:40
#45 93-21K20363Koszałka JoannaKGdynia00:33:4400:34:0300:13:32
#46 9272-M50364Kotuła AndrzejMSZCZENURZE00:33:3500:33:5700:13:26
#47 2725-M35365Kowalewski MarcinMGDYNIA00:27:3400:27:4000:07:09
#48 11183-M20366Krajniewski RomanMInterkiGdańsk00:36:0800:36:1500:15:44
#49 14393-M20368Kreft PiotrM1987Strzebielkino00:40:4500:41:1000:20:39
#50 5045-M20369Krynicki BartoszMMEGA COFFEE TEAMGDYNIA00:29:5200:30:0500:09:34
#51 5649-M50370Krzak JerzyMTKKF RozstajeGdańsk00:30:1900:30:2300:09:52
#52 52-6K35371Kujawska KatarzynaKMamy-BiegamyGdynia00:29:5400:30:0000:09:29
#53 44-M20372Kulczyk JanMSłupsk00:22:1100:22:1200:01:41
#54 1917-M35374Kwiatkowski GrzegorzMWie Wiór TeamRumia00:26:1700:26:2000:05:49
#55 142-50K20375Labuda NataliaK1987Gdańsk00:40:4400:41:1000:20:40
#56 101-24K20376Lejk KatarzynaKGdynia00:34:4200:34:5800:14:27
#57 2018-M20377Lis KrystianMMława00:26:4100:26:4900:06:18
#58 3028-M20378Łabędzki RadosławMGdynia00:27:4800:28:0100:07:30
#59 75-14K20380Magrian KamilaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:32:2000:32:3800:12:08
#60 76-15K35381Magrian IzabelaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:32:2100:32:3900:12:08
#61 7160-M35382Majsterek MarcinMGdynia00:32:1000:32:1800:11:47
#62 7261-M20383Majszak MichałMGdynia00:32:1200:32:3400:12:03
#63 139-47K35384Michocka MałgorzataKPuszczykowo00:39:2100:39:4500:19:14
#64 3937-M50385Mikucki JarosławMniezrzeszonyBojano00:29:1700:29:2000:08:49
#65 79-16K35387Mowińska AnnaKGdynia00:32:3800:32:5900:12:28
#66 90-19K20388Nikodemczyk PatrycjaKBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:33:3100:33:4200:13:11
#67 94-22K35390Okapiec DagmaraKGórskie PędziwiatryJuszkowo00:34:1800:34:3100:14:00
#68 6053-M50391Okonek TomekMRUMIA00:30:3800:30:4700:10:16
#69 151-56K20392Okrój MonikaKGdynia00:45:1400:45:2700:24:56
#70 99-M35393Oleksiewicz TomaszMTICK TEAMGdańsk00:24:0300:24:0400:03:33
#71 140-48K35395Ostapczuk MonikaKGdynia00:40:1800:40:4300:20:12
#72 11886-M35396Ostapczuk KamilMGdynia00:37:1600:37:4000:17:10
#73 1412-M20397Ostrowski MaciejMGdynia00:25:2800:25:3200:05:01
#74 1614-M20398Ostrowski ŁukaszMGdynia00:25:4600:25:4900:05:18
#75 14494-M50400Padias PawełMGdynia00:40:5100:41:0800:20:37
#76 65-10K20401Pakeizer AnnaKThomson Reuters Running TeamGdynia00:31:3100:31:4100:11:10
#77 15697-M65402Pałasz EdmundMNiepełnosprawny I GrupaRumia00:50:2000:50:3100:30:00
#78 8769-M20403Pałubicki IgorMGimnazjum nr 19Gdynia00:33:2100:33:2800:12:58
#79 77-M35406Partyka TomaszMUKS Iskra GdyniaGdynia00:23:1900:23:2000:02:49
#80 11384-M50407Pawełko AndrzejMGdynia00:36:1900:36:2800:15:57
#81 91-20K20409Pes MagdalenaKGdańsk00:33:3300:33:3900:13:09
#82 55-M20411Pionk RafałMLKS Zorza GdyniaMiszewo00:22:4900:22:4900:02:18
#83 1513-M35412Pitak PiotrM49. BLotPruszcz Gdański00:25:3400:25:3800:05:07
#84 5146-M20413Podgórski ArturMReda00:29:5300:30:0800:09:37
#85 123-35K35414Podhajska MarzenaKMega Coffee TeamKOSAKOWO00:37:4700:38:0300:17:32
#86 131-40K20415Polus BeataKRokietnica00:38:3300:38:5700:18:27
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M20416Połeć ArkadiuszMKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaGdańsk00:21:1500:21:1500:00:44
#88 12589-M35418Pracoń MaciejMGdynia00:37:5900:38:2600:17:55
#89 115-30K50419Prasek LucynaKGdynia00:36:4300:36:5000:16:19
#90 137-46K20420Prasek MartaKGdynia00:39:0100:39:0900:18:38
#91 129-38K20421Przytarska JuliaKOSP LubańLubań00:38:3100:38:5300:18:23
#92 7863-M35422Przytarski MariuszMOSP LubańLubań00:32:3800:33:0000:12:29
#93 107-27K20424Radzieńska KamilaKMamy BiegamyGdynia00:35:1900:35:3100:15:00
#94 1715-M35425Renachowski MirosławMOpec Gdynia00:25:5400:25:5600:05:26
#95 49-5K35427Rogowska MonikaKGdynia00:29:5200:29:5700:09:26
#96 3533-M35428Rychter AndrzejMBPH Runners TeamGdynia00:28:1400:28:2300:07:52
#97 153-57K20429Rzhevkina AnnaKMasakra ChampionsGdynia00:45:2800:45:3500:25:05
#98 1311-M35430Sadowski PiotrMLotos Running TeamGdańsk00:25:2600:25:2800:04:57
#99 6455-M65431Sandach StefanMGDYNIA00:31:2800:31:3200:11:01
#100 3129-M35432Semmerling PrzemyslawMGorskie PedziwiatryGdynia00:27:4900:28:0000:07:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności