Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Biegi Górskie - Etap III

Wyniki - 28 maja 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
-
#1 140-48K35395Ostapczuk MonikaKGdynia00:40:1800:40:4300:20:12
#2 141-49K20476Żmuda AleksandraKBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:40:3700:40:4800:20:17
#3 142-50K20375Labuda NataliaK1987Gdańsk00:40:4400:41:1000:20:40
#4 145-51K35471Zawistowska JoannaKGdynia00:41:1300:41:3400:21:03
#5 147-52K20498Kall JustynaK00:42:4700:43:1300:22:42
#6 148-53K35451Szumlas AnnaKPOŁCHOWO00:43:2000:43:4100:23:11
#7 149-54K20457Tomporowska KasiaKGdynia00:43:5600:44:0500:23:35
#8 150-55K35462Wantke AgnieszkaKGdynia00:44:2700:44:4500:24:14
#9 151-56K20392Okrój MonikaKGdynia00:45:1400:45:2700:24:56
#10 153-57K20429Rzhevkina AnnaKMasakra ChampionsGdynia00:45:2800:45:3500:25:05
#11 154-58K20484Konczyk JuliaKGdynia00:45:5000:46:1000:25:39
#12 155-59K20342Jastrzębowska NataliaKBigYellowFoot AdventureTeamGdynia00:46:4300:46:5400:26:23
#13 157-60K20502Krause AnnaKSP27 TeamGdańsk00:52:5700:53:1200:32:41
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-1K35302Baranowska - Trzasko AleksandraKGDYNIA00:24:2600:24:2700:03:56
#15 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12-2K20438Stankiewicz AgataKOrientuś ŁódźGdynia00:24:3900:24:4000:04:09
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 43-3K20466Wieczorek AnnaKGdynia00:29:2500:29:2600:08:55
#17 45-4K20463Wereszczyńska AnnaKGdynia00:29:3300:29:4200:09:11
#18 49-5K35427Rogowska MonikaKGdynia00:29:5200:29:5700:09:26
#19 52-6K35371Kujawska KatarzynaKMamy-BiegamyGdynia00:29:5400:30:0000:09:29
#20 55-7K35489Zięba SylwiaKFinchesGdynia00:30:1700:30:2700:09:56
#21 62-8K20433Sierocin AgataKGdynia00:31:0500:31:1500:10:44
#22 63-9K35304Beczek Aleksandra LucynaKParkrun Gdynia/ Zołzy TeamSuchy Dwór00:31:1400:31:3300:11:02
#23 65-10K20401Pakeizer AnnaKThomson Reuters Running TeamGdynia00:31:3100:31:4100:11:10
#24 69-11K20481Witoszyńska JuliaKWikingwie GdańskGdynia00:32:0300:32:0600:11:35
#25 73-12K35338Hinz AnnaKParkrun RumiaRumia00:32:1200:32:2600:11:55
#26 74-13K35314Brozio JoannaKRumia00:32:2000:32:4000:12:09
#27 75-14K20380Magrian KamilaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:32:2000:32:3800:12:08
#28 76-15K35381Magrian IzabelaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:32:2100:32:3900:12:08
#29 79-16K35387Mowińska AnnaKGdynia00:32:3800:32:5900:12:28
#30 81-17K35337Herman AgnieszkaKGdynia00:32:5100:33:0100:12:30
#31 82-18K20308Bielecka AleksandraKUKS Siódemka RumiaRumia00:32:5400:33:1000:12:39
#32 90-19K20388Nikodemczyk PatrycjaKBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:33:3100:33:4200:13:11
#33 91-20K20409Pes MagdalenaKGdańsk00:33:3300:33:3900:13:09
#34 93-21K20363Koszałka JoannaKGdynia00:33:4400:34:0300:13:32
#35 94-22K35390Okapiec DagmaraKGórskie PędziwiatryJuszkowo00:34:1800:34:3100:14:00
#36 96-23K20346Kapuścińska AnnaKGdynia00:34:2700:34:3100:14:01
#37 101-24K20376Lejk KatarzynaKGdynia00:34:4200:34:5800:14:27
#38 104-25K35474Ziemann KatarzynaKgdynia00:35:0300:35:2400:14:53
#39 105-26K35492Bęba DorotaKŻukowo00:35:1800:35:3900:15:08
#40 107-27K20424Radzieńska KamilaKMamy BiegamyGdynia00:35:1900:35:3100:15:00
#41 110-28K35472Zawistowska MonikaKGdynia00:36:0600:36:2900:15:58
#42 112-29K20475Źrebiec KlaudiaKKobietyBiegaja.plGdańsk00:36:1800:36:3200:16:01
#43 115-30K50419Prasek LucynaKGdynia00:36:4300:36:5000:16:19
#44 116-31K20326Eichert AdaKTOPteamGdańsk00:37:0500:37:1900:16:48
#45 117-32K20456Tesmar DominikaKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMWejherowo00:37:0500:37:1600:16:45
#46 121-33K20352Kędziora-Urbanowicz AgnieszkaKMEGA COFFEE TEAMPogórze00:37:4400:38:0000:17:29
#47 122-34K35470Zalewska AgnieszkaKBiegam bo lubię GdańskGdynia00:37:4500:37:5400:17:23
#48 123-35K35414Podhajska MarzenaKMega Coffee TeamKOSAKOWO00:37:4700:38:0300:17:32
#49 124-36K20464Werner AgataKGdynia00:37:4800:37:5200:17:21
#50 127-37K20315Bujak AleksandraKAZS UGBolszewo00:38:0700:38:2300:17:52
#51 129-38K20421Przytarska JuliaKOSP LubańLubań00:38:3100:38:5300:18:23
#52 130-39K20485Naumowicz KatarzynaKGdynia00:38:3100:38:4400:18:13
#53 131-40K20415Polus BeataKRokietnica00:38:3300:38:5700:18:27
#54 132-41K35340Janczyk MartaKGdynia00:38:3500:38:5300:18:22
#55 133-42K20486Olszewska LenaKGdynia00:38:3700:38:4900:18:18
#56 134-43K50311Blech JarekKSM KarwinyGdynia00:38:4100:39:0800:18:37
#57 135-44K35307Bielecka KorneliaKUKS Siódemka RumiaRumia00:38:4300:39:0700:18:36
#58 136-45K35332Gruszecka KatarzynaKBiegamBoLubię GdyniaGdynia00:38:4700:39:0800:18:37
#59 137-46K20420Prasek MartaKGdynia00:39:0100:39:0900:18:38
#60 139-47K35384Michocka MałgorzataKPuszczykowo00:39:2100:39:4500:19:14
#61 14393-M20368Kreft PiotrM1987Strzebielkino00:40:4500:41:1000:20:39
#62 14494-M50400Padias PawełMGdynia00:40:5100:41:0800:20:37
#63 14695-M20303Bartosz SławomirMGdynia00:42:2900:42:3900:22:08
#64 15296-M20339Iwanowski PiotrMZłodzieje ZapalniczekGdynia00:45:1500:45:3900:25:08
#65 15697-M65402Pałasz EdmundMNiepełnosprawny I GrupaRumia00:50:2000:50:3100:30:00
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M20494Sławiński DamianMLKS Zorza GdyniaGdynia00:20:3000:20:3000:00:00
#67 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-M20454Śliwiński JacekMBiegający TczewTczew00:20:4600:20:4600:00:16
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M20416Połeć ArkadiuszMKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaGdańsk00:21:1500:21:1500:00:44
#69 44-M20372Kulczyk JanMSłupsk00:22:1100:22:1200:01:41
#70 55-M20411Pionk RafałMLKS Zorza GdyniaMiszewo00:22:4900:22:4900:02:18
#71 66-M20478Żygenda KrzysztofMLKS ZorzaGdynia00:23:1700:23:1700:02:46
#72 77-M35406Partyka TomaszMUKS Iskra GdyniaGdynia00:23:1900:23:2000:02:49
#73 88-M35335Hejmowski SylwesterMSpeedy Gonzales GdyniaGdynia00:23:2000:23:3500:03:04
#74 99-M35393Oleksiewicz TomaszMTICK TEAMGdańsk00:24:0300:24:0400:03:33
#75 1010-M35312Błażuk JarosławMbph runners teamgdynia00:24:2000:24:2100:03:50
#76 1311-M35430Sadowski PiotrMLotos Running TeamGdańsk00:25:2600:25:2800:04:57
#77 1412-M20397Ostrowski MaciejMGdynia00:25:2800:25:3200:05:01
#78 1513-M35412Pitak PiotrM49. BLotPruszcz Gdański00:25:3400:25:3800:05:07
#79 1614-M20398Ostrowski ŁukaszMGdynia00:25:4600:25:4900:05:18
#80 1715-M35425Renachowski MirosławMOpec Gdynia00:25:5400:25:5600:05:26
#81 1816-M20447Szostek MarekMGdynia00:26:1500:26:3300:06:02
#82 1917-M35374Kwiatkowski GrzegorzMWie Wiór TeamRumia00:26:1700:26:2000:05:49
#83 2018-M20377Lis KrystianMMława00:26:4100:26:4900:06:18
#84 2119-M35313Bohucki PiotrMReda00:26:4100:26:4400:06:13
#85 2220-M35473Zieliński MarcinMAPLITTGdynia00:26:4200:26:4500:06:14
#86 2321-M35318Chmielowski MichałMGórskie PędziwiatryJuszkowo00:26:4500:26:5500:06:24
#87 2422-M35490Pysznik PiotrM49 BlotSkarszewy00:27:0300:27:1300:06:42
#88 2523-M20441Sterne KacperMGdynia00:27:0600:27:1900:06:48
#89 2624-M20495Konwiński ŁukaszMGdynia00:27:2200:27:2400:06:53
#90 2725-M35365Kowalewski MarcinMGDYNIA00:27:3400:27:4000:07:09
#91 2826-M35482Szymański GrzegorzMFitmore RumiaRumia00:27:3800:27:4000:07:09
#92 2927-M20500Domagała TomaszMPruscz Gdański00:27:4400:27:4400:07:13
#93 3028-M20378Łabędzki RadosławMGdynia00:27:4800:28:0100:07:30
#94 3129-M35432Semmerling PrzemyslawMGorskie PedziwiatryGdynia00:27:4900:28:0000:07:29
#95 3230-M20436Smoliński PiotrMMorsy GdyńskieGdynia00:27:5300:27:5500:07:24
#96 3331-M35310Bisha MieczysławMRumia00:28:0100:28:0600:07:35
#97 3432-M35309Bielecki TadeuszMUKS SIÓDEMKA RUMIARumia00:28:1000:28:2700:07:56
#98 3533-M35428Rychter AndrzejMBPH Runners TeamGdynia00:28:1400:28:2300:07:52
#99 3634-M35351Kempiński ArkadiuszMKEMPESGdynia00:28:4400:28:4700:08:16
#100 3735-M20361Koreike BłażejMPuck00:28:5900:29:1100:08:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności