Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Rozalińska 13-tka

Wyniki - 4 czerwca 2016, Lusówko

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 164131Katarzyna PrzewoźnaPoznań1982K120-3401:21:4801:21:29
#2 165132Cezary MarczakPoznań1982M161131-01:21:4901:21:30
#3 16621Anna KaźmierczakPoznań1984K121-3501:21:5001:21:37
#4 168147Justyna MorozSzczecinek1986K122-3601:22:3801:22:23
#5 16938Robert GrypczyńskiSwarzędz1969M261133-01:23:0701:22:47
#6 174182Beata FornalikDabrówka1976K216-4001:23:5701:23:42
#7 178154Ola SiwczakLusówko2000K126-4301:26:1701:26:14
#8 17946Tomasz CiskowskiDąbrowa1965M312136-01:27:1401:26:57
#9 180185Anna KozaPoznan1983K127-4401:27:1501:27:11
#10 181223Joanna WoźniakLusówko1975K217-4501:27:3101:27:24
#11 18237Jacek PiechalakRokietnica1969M264137-01:28:1601:27:56
#12 183208Alina LiberskaPoznań1972K218-4601:28:5201:28:33
#13 186243Milena ZielniewiczPoznań1979K219-4801:29:4201:29:23
#14 187163Marta ŻebrowskaZalasewo1985K129-4901:29:5401:29:46
#15 19088Krzysztof PłóciennikPoznań1982M162139-01:31:3801:31:19
#16 193122Magdalena SzczyglewskaTarnowo Podgórne1976K222-5401:37:3001:37:21
#17 195121Karolina DomitrzTARNOWO PODGÓRNE1976K223-5601:42:1801:42:09
#18 196123Kamilla GrześkowiakLUSÓWKO1976K224-5701:42:1801:42:09
#19 197242Karolina Matelskapoznań1980K225-5801:42:4201:42:22
#20 198209Małgosia DziamskaCeradz Kościelny1971K226-5901:51:0401:50:51
#21 199215Angelika SobolewskaTarnowo Podgórne1974K227-6001:57:2301:57:10
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !425Bartosz BieleńLuboń1980M224-00:49:2600:49:25
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5118Krzysztof RunowskiCzarnków1984M135-00:50:2600:50:26
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9190Rozalia GapskaPęckowo1998K11-100:51:4800:51:47
#25 10252Szymon KukułaOborniki1994M149-00:52:4100:52:38
#26 16186Piotr StarkowskiPoznań1989M1615-00:54:1700:54:07
#27 20218Adam El BahTarnowo Podgórne1989M1918-00:55:2800:55:25
#28 21234Bart PiweckiPoznań1981M11019-00:55:3300:55:28
#29 25204Przemysław KabacińskiPrzeźmierowo1972M21023-00:55:4600:55:41
#30 29177Tomasz MusiałPNIEWY1986M11327-00:57:1400:56:53
#31 32200Jan JaskólskiTarnowo Podgórne1976M21330-00:57:5900:57:52
#32 34105Piotr DraberPoznań1991M11532-00:58:1000:58:07
#33 36201Marcin SamolikSkórzewo1972M21533-00:58:1900:58:09
#34 40135Marek RelewiczPoznań1973M21837-00:59:0700:58:58
#35 42173Tomasz PrzybylakPrzeźmierowo1974M21939-01:00:0400:59:58
#36 43176Piotr WygralakPoznań1986M11840-01:00:2901:00:25
#37 4526Maciej EchaustLusówko1972M22142-01:00:3701:00:32
#38 46166Adam PiniarskiWięckowice1977M22243-01:00:3801:00:35
#39 4929Bogusław KasprzakPoznań1961M3446-01:01:0901:01:01
#40 5172Marcin JaroszykBolewice1989M12048-01:01:1601:01:08
#41 54124Szymon OkriakBatorowo1981M12251-01:02:2801:02:18
#42 5627Przemysław SobkowiakPoznań1977M22753-01:02:3901:02:33
#43 6422Radosław SobkowiakTarnowo Podgórne1983M12559-01:03:1301:03:07
#44 66239Konrad Kowalskipoznań1960M3561-01:03:2801:03:21
#45 67119Maciej WitkowiakLuboń1978M23262-01:03:3001:03:24
#46 6839Rafał WtorkowskiSierosław1977M23363-01:03:3001:03:25
#47 7319Michał MarcinkowskiLusówko1970M23566-01:03:5401:03:54
#48 7471Andrzej Dembinasuchy las/złotniki1962M3667-01:04:1701:04:11
#49 7554Michał SuchackiTarnowo Podgórne1989M12768-01:04:3101:04:20
#50 76168Agnieszka PawłowskaLusówko1989K14-801:04:5001:04:47
#51 79109Dominik Kubickileszno1977M23770-01:05:0101:04:54
#52 81246Damian DudziakPoznań1997M12872-01:05:2001:05:07
#53 8444Paweł NowackiSwarzędz1988M13074-01:05:4101:05:33
#54 85189Ewa GapskaPęckowo1971K25-1101:05:5201:05:49
#55 88100Krzysztof ZachwiejaTarnowo Podgórne1972M24177-01:06:1701:06:05
#56 89103Artur PoncyliuszKiekrz1975M24278-01:06:2801:06:20
#57 90181Marcin FornalikDąbrówka1975M24379-01:06:4701:06:34
#58 9345Piotr NowackiSwarzędz1988M13281-01:06:5901:06:51
#59 94203Karol SłomaPoznań1988M13382-01:07:1201:07:03
#60 98139Rafał SurmaczPrzeźmierowo1976M24586-01:07:2601:07:07
#61 101111Justyna RybczonekLusówko1983K17-1301:08:0301:07:55
#62 103117Marta FilodaPoznań1985K18-1401:08:1801:08:15
#63 10459Tadeusz GacaPoznań1963M3890-01:08:2001:08:04
#64 105155Adam RetkowskiPoznań1978M24691-01:08:2501:08:16
#65 10618Mateusz Oppeln-BronikowskiSierosław1988M13892-01:08:4101:08:37
#66 107249Piotr KaczmarekTarnowo Podgórne1974M24793-01:08:4301:08:34
#67 109220Magdalena MłynarczykPoznań1985K19-1501:08:5201:08:43
#68 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11185Wiesława KarkowskaBaranowo1960K31-1601:08:5301:08:37
#69 112145Marcin MorozTarnowo Podgórne1981M14196-01:09:3501:09:20
#70 11392Przemysław BielawskiPoznań1988M14297-01:09:4301:09:38
#71 115112Łukasz RybczonekLusówko1981M14499-01:10:4301:10:43
#72 116184Łukasz SzoferMiędzychód1978M248100-01:10:4401:10:33
#73 11980Jacek GrabiaPoznań1971M250103-01:11:0601:10:55
#74 121144Angelika GórskaLusówko1993K111-1801:11:3801:11:31
#75 122174Grzegorz ZatońPlewiska1981M146104-01:12:5201:12:36
#76 12449Michał OrlickiPoznań1981M147105-01:13:2901:13:18
#77 126126Julia GrzybekPoznań1983K112-2101:13:3301:13:28
#78 12770Piotr SłojewskiSwarzędz1973M251106-01:13:4501:13:32
#79 128125Maria MoniuszkoLusówko1982K113-2201:13:4801:13:40
#80 13083Mateusz WitkowiakLusówko1982M148107-01:14:0601:13:59
#81 131157Damian NowackiPoznan1987M149108-01:14:0701:13:50
#82 132219Łukasz ŁugowskiPoznań1982M150109-01:14:1601:14:00
#83 133191Izabela Dachtera-WalędziakTarnowo Podgórne1975K29-2401:14:2201:14:11
#84 134192Małgorzata RozynekPOZNAŃ1978K210-2501:14:2201:14:11
#85 135213Bartłomiej OlkiewiczTarnowo Podgorne1985M151110-01:14:2801:14:17
#86 139232Krzysztof HałaTarnowo Podgórne1975M253112-01:15:0801:14:58
#87 141224Karol JankowskiLusówko1981M152114-01:15:1401:15:12
#88 1424Tomasz KasprowiczPoznań1980M254115-01:15:1401:15:14
#89 143229Mateusz MysiorTarnowo Podgórne1992M153116-01:15:5601:15:54
#90 144236Wiesław PiątasBuk1957M310117-01:16:2301:16:12
#91 146180Wiktor KawaPniewy1998M155119-01:16:5301:16:38
#92 147248Monika LudwiczakPrzeźmierowo1982K116-2801:17:1201:17:00
#93 148104Edyta Brzezińska - KapłonPOZNAŃ1968K212-2901:17:4901:17:38
#94 149108Ewa JaniakPoznań1988K117-3001:17:5401:17:40
#95 15014Marcin TrydeńskiPoznań1982M156120-01:17:5901:17:47
#96 151107Zbigniew NowakDąbrówka1953M311121-01:18:1101:18:04
#97 15261Piotr NowakLusówko1981M157122-01:18:1601:18:09
#98 154202Tomasz KrelaPoznań1986M158124-01:18:5101:18:36
#99 155169Rodryk PawłowskiLusówko1987M159125-01:19:4601:19:32
#100 156207Anna MajorczykTarnowo Podgórne1983K118-3101:19:5701:19:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności