Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Redzki Bieg o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka

Wyniki - 5 czerwca 2016, Reda

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
Rok
Kat
-
-
#1 287122Kuptz DanielM-2181958M 50 i więcej28SOPIESZYNO001:11:218.4100:07:08
#2 28586Kleine MartynaK69-1988K 0-2915REDA001:11:108.4300:07:07
#3 28687Kleine RomanM-2171961M 50 i więcej27REDA001:11:108.4300:07:07
#4 284302Wachowiak TomaszM-2161996M 0-293601:10:088.5600:07:01
#5 283138Machaj ŁukaszM-2151979M 30-39104GDYNIA001:09:448.6000:06:58
#6 282211Roman MagdaK68-1977K 30-3930GDYNIA001:09:338.6300:06:57
#7 281166Muszyńska MałgorzataK67-1988K 0-2914REDAHUSARIA RUN GDYNIA01:05:499.1200:06:35
#8 279253Śliwińska EdytaK66-1971K 40-4916KOSAKOWO001:04:279.3100:06:27
#9 280296Milkowski MariuszM-2141967M 40-4947GDYNIA001:04:289.3100:06:27
#10 277114Kubawska AgnieszkaK65-1982K 30-3929ŁEBCZWYMIATACZE01:03:549.3900:06:23
#11 27888Kleine PrzemysławM-2131992M 0-2935REDA001:03:549.3900:06:23
#12 27676Jędrzejak MagdalenaK64-1978K 30-3928GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO01:03:119.5000:06:19
#13 275252Szytniewski SzymonM-2121983M 30-39103REDA001:02:459.5600:06:16
#14 274254Śmigaj MirosławM-2111955M 50 i więcej26GDYNIAMIŚ BIEGA01:02:419.5700:06:16
#15 273272Wleklińska GrażynaK63-1981K 30-3927REDA001:02:399.5800:06:16
#16 27284Karwowska DanutaK62-1983K 30-3926MOSTY001:02:109.6500:06:13
#17 271233Stosik KarolinaK61-1980K 30-3925REDA001:01:149.8000:06:07
#18 27052Foltyn MonikaK60-1968K 40-4915BOLSZEWO001:00:419.8900:06:04
#19 269251Szytniewska MartaK59-1986K 30-3924REDA001:00:239.9400:06:02
#20 267134Liedtke MarianM-2101974M 40-4946WEJHEROWO001:00:199.9500:06:02
#21 268135Liedtke EdytaK58-1980K 30-3923WEJHEROWO001:00:199.9500:06:02
#22 265260Towarnicka IzabelaK56-1972K 40-4913GDYNIATEAM DEAF01:00:129.9700:06:01
#23 26644Dydymska MonikaK57-1974K 40-4914RUMIATEAM DEAF01:00:129.9700:06:01
#24 264193Pietrzycka ReniaK55-1974K 40-4912REDA000:59:5510.0100:06:00
#25 263117Kubiak MariaK54-1951K 50 i więcej5RUMIA000:59:3810.0600:05:58
#26 26220Buczak -Kłosowska KarolinaK53-1985K 30-3922GDYNIAWYMIATACZE00:59:3510.0700:05:58
#27 261143Maliński TomaszM-2091973M 40-4945REDA000:59:1210.1400:05:55
#28 259213Romanowska BeataK51-1964K 50 i więcej4GDYNIA000:58:4810.2000:05:53
#29 260321Kujawa KatarzynaK52-1973K 40-4911GDYNIA00:58:4810.2000:05:53
#30 2571Albiniak PrzemysławM-2081980M 30-39102WEJHEROWO000:58:3010.2600:05:51
#31 258225Socha DorotaK50-1982K 30-3921GDYNIA000:58:3010.2600:05:51
#32 256171Nowakowska Toporek AleksanrdaK49-1970K 40-4910PRZODKOWOTEAM DEAF00:58:1710.2900:05:50
#33 25516Borawska AgataK48-1999K 0-2913REDA000:57:5410.3600:05:47
#34 2536Batycki KrzysztofM-2061980M 30-39100HELPUNKT BAZOWANIA HEL00:57:5110.3700:05:47
#35 254262Van Es EmielM-2071981M 30-39101LEBORK000:57:5110.3700:05:47
#36 25214Blech JarekM-2051961M 50 i więcej25GDYNIA000:57:4710.3800:05:47
#37 25193Kłosowski DamianM-2041981M 30-3999GDYNIAWYMIATACZE00:57:4410.3900:05:46
#38 25090Klinicka JuliaK47-1994K 0-2912GDAŃSK000:57:3710.4100:05:46
#39 24931Czech JoannaK46-1976K 40-499RUMIA000:57:2710.4400:05:45
#40 24813Bisko KarolinaK45-1984K 30-3920GDYNIA000:57:2310.4600:05:44
#41 24778Jurgielewicz KlaudiaK44-1997K 0-2911KOSTKOWO000:57:1210.4900:05:43
#42 245256Świątek KarolinaK42-1994K 0-299GRUTA000:57:0710.5000:05:43
#43 246255Świątek AgnieszkaK43-1991K 0-2910GRUDZIĄDZ000:57:0710.5000:05:43
#44 244323Rohraff TadeuszM-2031954M 50 i więcej24REDA00:57:0610.5100:05:43
#45 241278Zajączkowska AniaK40-1976K 40-498RUMIA000:56:5810.5300:05:42
#46 24251Foltyn ŁukaszM-2021988M 0-2934BOLSZEWO000:56:5810.5300:05:42
#47 243111Krzemińska SylwiaK41-1984K 30-3919GDYNIA000:56:5910.5300:05:42
#48 238212Roman ArkadiuszM-2001977M 30-3997GDYNIA000:56:5510.5400:05:41
#49 239309Łukaszewski DawidM-2011981M 30-3998GDYNIA000:56:5510.5400:05:41
#50 240270Wica KatarzynaK39-1982K 30-3918REWAWYMIATACZE00:56:5610.5400:05:42
#51 237216Roszman HenrykM-1991954M 50 i więcej23ORLE000:56:4510.5700:05:41
#52 236312Kokoryka AdrianM-1982000M 0-2933REDA000:56:4110.5900:05:40
#53 235128Lazarowicz-Beczek IzabelaK38-1972K 40-497RUMIAPARKRUN RUMIA00:56:3210.6100:05:39
#54 232241Szalk AdamM-1951978M 30-3996STRZEBIELINO000:56:2910.6200:05:39
#55 233314Dembek PiotrM-1961951M 50 i więcej22RUMIA00:56:3010.6200:05:39
#56 234266Wenderholm PrzemysławM-1971988M 0-2932RUMIA000:56:3110.6200:05:39
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 231148Marczak MałgorzataK37-1960K 50 i więcej3ŻELKOWO000:56:2210.6400:05:38
#58 23068Gulda MarekM-1941983M 30-3995REDAMTM TEAM00:56:1610.6600:05:38
#59 22985Karwowski KrystianM-1931981M 30-3994MOSTYRUCH TO ZDROWIE00:56:1310.6700:05:37
#60 228108Krosnowski GrzegorzM-1921975M 40-4944PUCKCEL DOBRA FORMA00:56:0910.6900:05:37
#61 227250Szymańska AleksandraK36-1993K 0-298PUCKOKRĄGLINA TEAM00:55:4610.7600:05:35
#62 226217Ruksztełło MichałM-1911986M 30-3993REDA000:55:4410.7700:05:34
#63 225196Płocki AdamM-1901979M 30-3992HELHELSKIE MORSY COLD WATER00:55:3710.7900:05:34
#64 22494Kofluk KasiaK35-1985K 30-3917REDA000:55:3110.8100:05:33
#65 22156Główczewski ŁukaszM-1871990M 0-2930REDA000:55:2610.8200:05:33
#66 22229Czaplicki SławomirM-1881970M 40-4943REDARUNEDA00:55:2710.8200:05:33
#67 223311Rojewski DawidM-1892000M 0-2931REDA000:55:2810.8200:05:33
#68 220175Ostojski DawidM-1862000M 0-2929REDA000:55:1810.8500:05:32
#69 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21938Dmitruczuk EdytaK34-1964K 50 i więcej2WEJHEROWO000:54:5710.9200:05:30
#70 218161Młodzińska MałgorzataK33-1978K 30-3916RUMIAASCONI POLSKA00:54:3910.9800:05:28
#71 217120Kunz IreneuszM-1851967M 40-4942REDA33 DR OP00:54:3610.9900:05:28
#72 216184Pawelski MarekM-1841987M 0-2928GDYNIAOSNIP WP00:54:2711.0200:05:27
#73 215104Krasińska-Mitura EwaK32-1980K 30-3915RUMIAPARKRUN RUMIA00:54:1811.0500:05:26
#74 214146Mandziuk JanuszM-1831971M 40-4941RUMIAPARKRUN RUMIA/KYOKUSHIN GDYNIA00:53:5911.1100:05:24
#75 212110Krzak JerzyM-1821960M 50 i więcej21GDAŃSKTKKF ROZSTAJE00:53:4011.1800:05:22
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !213121Kuptz MariolaK31-1960K 50 i więcej1SOPIESZYNO000:53:4011.1800:05:22
#77 210195Plewiński RafałM-1801983M 30-3990GDYNIAKUJATT RUNNERS TEAM00:53:3711.1900:05:22
#78 211207Robaszkiewicz TomaszM-1811977M 30-3991RUMIA000:53:3811.1900:05:22
#79 20918Borski RyszardM-1791982M 30-3989REDA000:53:3011.2100:05:21
#80 20872Hinz AnnaK30-1981K 30-3914RUMIAPARKRUN RUMIA00:53:2211.2400:05:20
#81 207264Warpas DanielM-1781978M 30-3988REDA000:53:1011.2900:05:19
#82 206215Romanowski SławomirM-1771960M 50 i więcej20GDYNIA000:53:0211.3100:05:18
#83 20515Block MichałM-1761983M 30-3987BOLSZEWO000:52:5111.3500:05:17
#84 202125Kwiatkowski MariuszM-1731980M 30-3985REDAMARWOJ00:52:4811.3600:05:17
#85 203152Mielniczek RobertM-1741975M 40-4940REDA000:52:4811.3600:05:17
#86 204168Muszyński ŁukaszM-1751984M 30-3986TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY00:52:4811.3600:05:17
#87 199164Mroczek RobertM-1721972M 40-4939RUMIA000:52:4511.3700:05:17
#88 200257Tarnacka KamilaK28-1985K 30-3913REDA000:52:4511.3700:05:17
#89 20135Dampc AnnaK29-1990K 0-297WEJHEROWO000:52:4611.3700:05:17
#90 197147Marczak AndrzejM-1701958M 50 i więcej19GŁÓWCZYCE000:52:4311.3800:05:16
#91 1984Bagiński KrzysztofM-1711979M 30-3984RUMIA000:52:4311.3800:05:16
#92 194243Szczygieł ArkadiuszM-1681978M 30-3982WEJHEROWO000:52:4111.3900:05:16
#93 195154Mikołajewski RobertM-1691981M 30-3983RUMIA000:52:4111.3900:05:16
#94 19696Koncewicz AnetaK27-1992K 0-296GDYNIAAKADEMIA MORSKA W GDYNI00:52:4211.3900:05:16
#95 19258Gomułka PawełM-1671980M 30-3981GDAŃSK000:52:3711.4000:05:16
#96 1933Andrzejewska KatarzynaK26-1991K 0-295GDAŃSKRUN4FUN00:52:3811.4000:05:16
#97 191151Michalski ZygmuntM-1661969M 40-4938GDYNIABBL GDYNIA00:52:3711.4000:05:16
#98 190206Resko SergiuszM-1651969M 40-4937REDA000:52:3011.4300:05:15
#99 189187Perucki MaciejM-1641985M 30-3980GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:52:2311.4500:05:14
#100 188249Szwichtenberg TomaszM-1631995M 0-2927REDA000:52:2111.4600:05:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności