Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Bieg im. Hrabiego Władysława Zamoyskiego

Wyniki - 5 czerwca 2016, Zakopane

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
Rok
Kat
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !10129Boczkowska Justyna10-1966K32POLZakopane00:58:1700:18:19
#2 102220Mytnik Jakub-921986M159POLKraków00:58:2100:18:23
#3 103183Ożga Sebastian-931988M160POLTychy00:58:2700:18:29
#4 104174Wańczyk Paulina11-1984K15POLNowy Sącz00:58:2800:18:30
#5 10524Gąsienica-Roj Anna12-1975K25POLTG Sokół ZakopaneZakopane00:58:4400:18:46
#6 10687Gluba Jarosław-941987M161POLAkademiaBiegacza.pl S.L.SALOS-WODNAŁódź00:59:1700:19:19
#7 107126Mars Maksymilian-951975M224POLEricpol RunTimeKraków00:59:2100:19:23
#8 10862Iwanicki Łukasz-961984M162POLLW.BOGDANKALublin00:59:2500:19:27
#9 109123Chmurczyk Natalia13-1987K16POLRybnik00:59:3800:19:40
#10 11053Pręcikowski Ryszard-971970M225POLWieliczka00:59:4000:19:42
#11 111127Worobiec Józef-981957M37POLUMKS NADIR JĘDRZEJÓWJ ędrzejów00:59:4200:19:44
#12 112133Łabudzki Dariusz Jacek-991960M38POLTSA SandomierzSandomierz00:59:4900:19:51
#13 113109Bolechowska Dominika14-1975K26POLAttiq Team ZakopaneZakopane00:59:5300:19:55
#14 11444Major Stefan-1001956M45POLAmbitni AmatorzyŻarki00:59:5300:19:55
#15 115143Dudek Mariola15-1993K17POLRunning ObsessionJ ędrzejów00:59:5900:20:01
#16 11650Wesołowski Krzysztof-1011983M163POLDeutsche Bank Marathon TeamKraków00:00:0000:20:02
#17 117119Rosa Bartłomiej-1021988M164POLGóral prowadź !My ślenice00:00:0300:20:05
#18 11892Jania Bartosz-1031991M165POLKlub MeduzaZakopane00:00:0700:20:09
#19 119219Kuźniar Dorota16-1967K27POLTEAM RUFAROZakopane00:00:2100:20:23
#20 12061Iwanicki Władysław-1041959M39POLLW.BOGDANKAŁęczna00:00:2600:20:28
#21 121191Kuś Agnieszka17-1976K28POLFioletowy OszczepKraków00:00:3400:20:36
#22 12247Łakomy Waldemar-1051959M310POLBukowski Klub BiegaczaBuk00:00:3400:20:36
#23 123148Głowacki Jacek-1061961M311POLBiegamy z OchotąWarszawa00:00:3800:20:40
#24 12491Sołtysiak Małgorzata18-1977K29POLZakopane00:00:4000:20:42
#25 125129Grochowska Małgorzata19-1970K210POLCROWELLGdańsk00:00:5800:21:00
#26 126199Rusin Grzegorz-1071984M166POLZabiegani MielecMielec00:01:0000:21:02
#27 127216Liwoch Sebastian-1081986M167POLAJD Cz ęstochowaMyszków00:01:0200:21:04
#28 128195Fijołek Krzysztof-1091979M168POLWarszawa00:01:0500:21:07
#29 129215Tynus Grzegorz-1101978M169POLELTYNFrydman00:01:1300:21:15
#30 13031Czajkowski Wojciech-1111967M226POLZakopane00:01:3000:21:32
#31 131167Mazur Maciej-1121987M170POLWarszawa00:01:3100:21:33
#32 132166Mazur T Omasz-1131982M171POLWarszawa00:01:3200:21:34
#33 133146Zbijowska Ewelina20-1984K18POLbb Runnersbielsko biała00:01:3300:21:35
#34 134205Galica-Dorula Joanna21-1987K19POLPoronin00:01:3800:21:40
#35 135150Świerczek Grzegorz-1141980M172POLZawiercie00:01:4200:21:44
#36 136153Krzysztoń Eliza22-1978K211POLAmbitni AmatorzyJaworznik00:01:5000:21:52
#37 13794Łyczak Artur-1151971M227POLKnurów00:02:0700:22:09
#38 13858Trzebunia Alicja23-1979K212POLZakopane00:02:2300:22:25
#39 139180Warzy Ński Beniamin-1161978M173POLT arnobrzeg00:02:2400:22:26
#40 1402Dziubecki Kamil-1171984M174POLFudu&Co. Sport TeamPiotrków Trybunalski00:02:3000:22:32
#41 141196Fijołek-Nowińska Beata24-1975K213POLWarszawa00:02:4000:22:42
#42 142100Kołodziej Magdalena25-1979K214POLbrakCzchów00:02:5200:22:54
#43 143175Kornatka Joanna26-1974K215POLWarszawa00:03:1300:23:15
#44 144115Jakubowski Wojciech-1181974M228POLKB Geotermia UniejówUniejów00:03:2600:23:28
#45 145221Krupa Piotr-1191985M175POLBBRunners00:03:2900:23:31
#46 146212Nędza Maria27-1978K216POLKościelisko dla BiegaczyKościelisko00:03:4600:23:48
#47 1477Niewiadomski Dariusz-1201972M229POLŁódź00:04:0000:24:02
#48 14890Mikulska Aneta28-1979K217POLOkuniew00:04:0300:24:05
#49 14993Gąsienica Wawrytko Katarzyna29-1982K110POLZakopane00:04:0700:24:09
#50 1504Gizicki Grzegorz-1211991M176POLRadom00:04:0700:24:09
#51 15159Palacz Wioletta30-1978K218POLBydgoszcz00:04:1600:24:18
#52 1521Erenberg Rafał-1221982M177POLEDC T eamPiotrków Tryb.00:04:2200:24:24
#53 15345Ubysz Marek-1231974M230POLWolvesWarszawa00:04:5200:24:54
#54 154125Kowacz Mateusz-1241984M178POLM.W.SOSNOWIECSosnowiec00:05:0100:25:03
#55 15552Kwiatkowska Kinga31-1988K111POLKraków00:05:1600:25:18
#56 15677Młynarczyk Krzysztof-1251973M231POLFizjobiegacze SzczecinSzczecin00:05:2200:25:24
#57 157120Rutkowski Marian-1261947M46POLŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓWKożuchów00:05:3500:25:37
#58 158101Grzesik Jędrzej-1271980M179POL9 DywersyjnaWarszawa00:05:3700:25:39
#59 159177Buczyński Piotr-1281960M312POLTG Sokół ZakopaneZakopane00:05:4600:25:48
#60 16081Jamróz Mariola32-1969K219POLFitness Club TAOKielce00:05:5200:25:54
#61 161105Leśnowolski Piotr-1291968M232POLWarszawa00:06:1800:26:20
#62 16225Kubin Ewa33-1975K220POLTG Sokół ZakopaneZAKOPANE00:06:3100:26:33
#63 16318Gąsienica Magdalena34-1984K112POLZakopane00:06:4000:26:42
#64 164176Tkacz Przemysław-1301973M233POLPrzemy ślKraków00:06:4800:26:50
#65 16586Dudek Michał-1311979M180POLFANTOM RATOWNICTWO MEDYCZNEBielsko-Biała00:07:1100:27:13
#66 16663Malepsza Ewa35-1976K221POLZAKOPANE00:07:2100:27:23
#67 167207Kalata Janusz-1321979M181POLKolegium Sędziów Now y TargPoronin00:07:2200:27:24
#68 168173Niklewski Paweł-1331983M182POLRadom00:07:2300:27:25
#69 169110Broniszewski Jakub-1341975M234POLZąbki00:07:2400:27:26
#70 170103Skoczylas Michał Jakub-1351974M235POL9 DywersyjnaPiaseczno00:07:4400:27:46
#71 17154Madej Mirosław-1361964M313POLKraków00:07:4500:27:47
#72 17255Wojtas Barbara36-1977K222POLZakopane00:07:4600:27:48
#73 17375Wieruszewska Agata37-1979K223POLKWWWarszawa00:07:4800:27:50
#74 174139Romańska Marta38-1970K224POLBOLEŃ00:08:1400:28:16
#75 17564Majewska Izabela39-1990K113POLSzaflary00:08:1700:28:19
#76 17637Kisiel Wincenty-1371949M47POLWIDŁOROGIZąbki00:08:2300:28:25
#77 17773Sakowska Aneta40-1975K225POLMaratonka GrajewoDrozdowo00:08:5700:28:59
#78 17834Stec Włodzimierz-1381953M48POLTG Sokół ZakopaneZakopane00:09:0500:29:07
#79 179204Stoch-Michna Anna41-1985K114POLKościelisko00:09:1900:29:21
#80 18071Obarzanowski Michał-1391978M183POLmiastologiaMy ślenice00:09:4600:29:48
#81 18168Piasecki Piotr-1401979M184POLTG Sokół ZakopanePiotrków Trybunalski00:10:2200:30:24
#82 1826Rutkowski Janusz-1411963M314POLLeszno00:10:2400:30:26
#83 183165Czapla Mateusz-1421987M185POLMysłowice00:10:4100:30:43
#84 184156B Kamil-1431980M186POLTMR ZAKOPANEZAKOPANE00:10:5800:31:00
#85 185185Stec Marek-1441978M187POLUstroń00:11:0600:31:08
#86 186171Stępień Katarzyna42-1988K115POLRuda Śląska00:11:0700:31:09
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18738Tlałka-Długosz Małgorzata43-1963K33POLTG Sokół ZakopaneZakopane00:11:3800:31:40
#88 18830Czajkowska Agnieszka44-1973K226POLZakopane00:11:4400:31:46
#89 189102Grzesik Marta45-1979K227POL9 DywersyjnaWarszawa00:12:1100:32:13
#90 190163Matusiak Przemysław-1451977M188POLWarszawa00:12:4700:32:49
#91 19174Gabrys Natalia46-1986K116POLHARDA NATKA00:12:5500:32:57
#92 19279Behounek Małgorzata47-1961K34POLTG Sokół ZakopaneZakopane00:13:1700:33:19
#93 193208Górnik Bogusław-1461965M315POLKolegium Sędziów Now y TargBukowina Tatrzańska00:14:0200:34:04
#94 19415Błasińska Żaneta48-1972K228POLCIECHOCINEK00:14:0300:34:05
#95 195134Predko Grażyna49-1973K229POLStalowa Wola00:14:1100:34:13
#96 196135Tomczyk Andrzej-1471968M236POLTG SOKÓŁ ZakopaneT arnobrzeg00:14:1100:34:13
#97 197149Świerczek Marta50-1980K230POLZawiercie00:14:1700:34:19
#98 19833Dyk Nikola51-2002--POLZakopaneZakopane00:14:2100:34:23
#99 19951Bolibok Adam-1481981M189POLFlying SoloKraków00:14:3400:34:36
#100 200164Dymanus Karolina52-1988K117POLMysłowice00:14:3800:34:40

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności