Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Mróz Śrem Półmaraton

Wyniki - 11 czerwca 2016, Śrem

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !48866Stasiński StanisławPoznańPOLKb Maniac Poznań44M701406-02:20:5000:06:4001:13:2200:31:5350101:04:5150201:46:04495
#2 434500Fajer MarkusDobra SzczecińskaPOLRaz Szczecin48M6013373-02:07:1000:06:0100:59:4200:27:2737200:54:0434201:31:48413
#3 255537Kalicki JerzyWitkowoPOLWitkowo Biega51M608236-01:48:3400:05:0800:41:0600:24:2922500:50:0224801:22:19260
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !354135Mansfeld DorotaŚremPOLRunner`s Power53K601-33Gmin/11401:56:5800:05:3200:49:3000:27:3637700:55:2237001:29:20363
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26203Garbarek WiesławJarocinPOLTkkf Trucht Wspólny Dom Jarocin54M60122-01:27:1101:27:1000:04:0700:19:4300:20:412900:41:402901:06:5729
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39342Łuc JanSwarzędzPOLMercedes Benz Sts54M60335-01:29:1401:29:1100:04:1300:21:4600:21:014300:42:074601:08:0140
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !430202Gierszewska BarbaraPoznańPOL54K602-5902:06:2300:05:5900:58:5500:30:5246601:01:3046001:37:37450
#8 243437Skowroński PawełPoznańPOLNiezrzeszony55M607224-01:47:4800:05:0600:40:2000:24:2721400:48:5818901:21:12241
#9 500552Kondras JerzyŚremPOL-55M6014413-Gmin/18302:25:0100:06:5201:17:3300:31:1649001:03:4149401:47:07501
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36300Brandenburg JózefDopiewoPOLIskra Jaszkowa55M60232-01:28:4401:28:4200:04:1200:21:1600:20:584000:41:483301:06:5932
#11 315217Szwarc-Bereżecki AndrzejPoznańPOL55M6011287-01:53:0800:05:2100:45:4000:26:3533700:52:5432501:25:32316
#12 375427Marchwicki PiotrPoznańPOL55M6012337-01:59:2400:05:3900:51:5600:27:5738800:56:0738501:30:54385
#13 158280Górny MarekŚwięciechowaPOLMaraton Lelszno-drużyna Szpiku55M605147-01:41:5300:04:4900:34:2500:24:0418300:48:2417701:18:06171
#14 180353Szewczyk MarekPoznańPOLCybina Team55M606168-01:43:1600:04:5300:35:4800:23:5117500:48:1517501:18:17175
#15 283237Zdanowski MarianPoznańPOL56M609261-01:50:4100:05:1400:43:1300:25:2427400:52:1031201:24:48306
#16 288151Chwiałkowski HenrykWierzchowoPOL56M6010266-01:51:1000:05:1600:43:4200:25:4428900:51:5130301:24:42303
#17 105221Kuczyński PiotrPoznańPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl56M60498-01:37:1700:04:3600:29:4900:23:3916600:46:4413401:14:13112
#18 199547Musiał WiesławŚremPOL57M5013185-Gmin/6401:44:4400:04:5700:37:1600:23:5718000:47:5617101:18:17176
#19 479138Bieniek GrzegorzLesznoPOLPekho57M5033401-02:17:0200:06:2901:09:3400:30:5347201:01:4347101:42:28479
#20 75317Zeidler KrzysztofGnieznoPOL57M50671-01:34:5400:04:2900:27:2600:22:4510900:44:569101:12:1477
#21 45314Grześ MarekŚremPOLRunner`s Power58M5031386-Gmin/16002:09:5200:06:0901:02:2400:30:5547801:01:3746701:39:15462
#22 482526Wesołowski WaldemarŚremPOL58M5034403-Gmin/17602:17:3200:06:3101:10:0400:31:5250001:03:1248801:42:46481
#23 418383Jackowski PawełPyszącaPOLRunners Power58M5025363-Gmin/14602:04:0100:05:5200:56:3300:28:1442600:56:2441501:31:20410
#24 167187Matela JanuszSulęcinekPOLNiezrzeszony58M5011156-01:42:3000:04:5100:35:0200:24:1819000:48:3718501:18:32178
#25 4659Mitmański RyszardŚremPOLRunner`s Power59M5032393-Gmin/16702:13:1900:06:1901:05:5100:31:5450301:03:1549201:42:12475
#26 329148Pawlicki JacekŚremPOLKsa Fitnes59M5018299-Gmin/10501:54:2100:05:2500:46:5300:24:3322900:50:2626001:24:10297
#27 369258Jakubowski MirosławLegnicaPOLKb Lew Legnica59M5021333-01:58:3700:05:3700:51:0900:27:4838400:55:3137801:30:23377
#28 371316Świdurski WojciechKsiąż Wlkp.POL59M5022334-01:59:1500:05:3900:51:4700:28:0039400:56:0938801:31:00390
#29 274438Cieśliński TadeuszSwarzędzPOLNiezrzeszony60M5016253-01:49:3200:05:1100:42:0400:25:4428800:51:2528201:23:19286
#30 330176Kaczmarek MariuszPoznańPOL60M5019300-01:54:2500:05:2500:46:5700:27:3437600:55:0336501:27:05338
#31 44430Salita LechGnieznoPOLAltom Gniezno60M5028382-02:08:4200:06:0601:01:1400:30:5346701:01:3346201:38:30454
#32 145242Topolewski JózefPoznańPOLBrylant Kórnik61M5010135-01:40:1600:04:4500:32:4800:21:496600:45:039301:15:34130
#33 405331Wojtaszak LeszekŚwiątniki WielkiePOLPrzeczytamy.pl61M5024356-02:01:2900:05:4500:54:0100:28:1742900:56:3541901:32:00415
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 50346Kurzawski WojciechOstrówPOL62M50346-01:31:0000:04:1800:23:3300:21:577500:43:547201:10:0758
#35 132468Ratajczak RajmundPoznańPOL62M509123-01:39:4500:04:4300:32:1800:23:0712700:46:5614001:15:46133
#36 438116Rajski KrzysztofŚremPOL62M5027377-Gmin/15202:07:3900:06:0301:00:1200:28:1242300:57:4343601:35:33439
#37 217165Bartkowiak GrzegorzPoznańPOLDrużyna Szpiku63M5014200-01:45:2800:04:5900:38:0000:24:5824900:50:1625401:20:45236
#38 92259Kaliszewski AdamPoznańPOLMpk Poznań63M50885-01:36:2400:04:3400:28:5600:22:3610500:45:5911501:13:44100
#39 4508Panke GrzegorzŚremPOLRunner`s Power64M5030385-Gmin/15702:09:5000:06:0901:02:2200:30:5347101:01:3546501:39:10459
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29285Ceglewski LeszekWęglew-koloniaPOL64M50125-01:27:2801:27:2700:04:0800:20:0000:20:583900:41:473101:06:4928
#41 285190Urbański JarosławPoznańPOL64M5017263-01:51:0000:05:1500:43:3200:25:4629600:51:1827401:23:27289
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32541Jędrzejczak KrzysztofKsiąż WlkpPOLNiezrzeszony64M50228-01:27:4501:27:4300:04:0900:20:1700:20:062400:40:362501:06:2027
#43 69554Krawczyk WłodzimierzŚremPOLCiacho Team Triathlon64M50565-Gmin/2301:33:5000:04:2600:26:2200:22:088600:44:117501:11:2172
#44 362149Ratajczak EugeniuszBłociszewoPOLKsa Fitnes64M5020329-Gmin/11901:58:2200:05:3600:50:5400:28:0539700:56:1439201:29:57371
#45 185130Marciniak RobertPyszącaPOL64M5012173-Gmin/5901:43:3400:04:5400:36:0600:24:4924200:49:1019701:18:46180
#46 448179Gruszka DariuszMurowana GoślinaPOL65M5029384-02:09:3800:06:0801:02:1000:26:5634800:56:4942601:36:50444
#47 505167Karaśkiewicz MirosławTulcePOLKonstytucja Tk65M5035417-02:26:4900:06:5701:19:2100:30:3546501:04:5550401:50:08509
#48 -319Wróbel AndrzejPoznańPOLSklepbiegacza.pl65------
#49 -381Łukaszewski HieronimŚremPOLJrg Team65------
#50 90264Menzel StanisławŚremPOLRunner`s Power65M50783-Gmin/3001:36:1800:04:3300:28:5100:22:109000:44:508501:12:5084
#51 39010Jessa WłodzimierzŚremPOLRunner`s Power65M5023347-Gmin/13302:00:0600:05:4100:52:3800:28:1141500:56:2240901:31:20409
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !393269Sobkowiak EdytaPoznańPOLKttk Komorzanka65K501-4502:00:0900:05:4100:52:4100:26:3934100:54:2735201:29:45370
#53 223548Wróblewski ŁukaszPoznańPOLDuda Cars Tp Link Rybczyński Bikes66M5015206-01:46:2100:05:0200:38:5400:25:3127700:51:1627301:21:52256
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !495305Przybylak AnnaPoznańPOLBrygada Rr66K502-8602:24:0800:06:4901:16:4000:31:5249901:03:1449001:46:34498
#55 6458Szczepaniak JacekŚremPOLNiezrzeszony66M50460-Gmin/2001:33:1300:04:2500:25:4500:21:557300:43:507101:11:0466
#56 437226Barański ArkadiuszKsiąż WielkopolskiPOL66M5026376-02:07:3800:06:0201:00:1000:28:0840300:56:3642101:33:49424
#57 473137Ważbińska - Busz AnnaBorek WielkopolskiPOLKsasport67K4020-7502:15:1300:06:2401:07:4500:30:3046401:01:1045801:40:29466
#58 256534Sęk PiotrKrotoszynPOLMróz67M4060237-01:48:3500:05:0800:41:0700:25:5731600:51:3529901:23:02281
#59 48144Koszarek MaciejŚremPOL67M401244-Gmin/1301:30:4101:30:3400:04:1700:23:1300:21:215400:42:475101:09:1149
#60 34546Faliszewski AndrzejKórnikPOLBrylant Kórnik67M4082313-01:55:1800:05:2700:47:5000:27:3738000:54:5836301:28:03352
#61 408417Grabny HenrykMałachowoPOL67M4091357-02:01:5800:05:4600:54:3100:28:4944300:57:3343501:33:03422
#62 44379Olejniczak KrzysztofGostyńPOLAgrozi Ziółkowo67M4099381-02:08:4000:06:0501:01:1200:26:2633100:56:3542001:35:42440
#63 467267Grajkowski TomaszGnieznoPOLBrak68M40100394-02:13:2700:06:1901:06:0000:31:3749301:03:2349301:42:11471
#64 485204Barańska JustynaKsiąż WielkopolskiPOL68K4023-8102:18:1600:06:3301:10:4800:30:5647901:02:2047801:43:30485
#65 230296Mieszkowski PawełPoznańPOLZmęczeni Już Przed Biegiem68M4055213-01:46:4500:05:0300:39:1800:25:0825800:50:5126301:21:42251
#66 490460Wachowiak SławomirŚremPOLNiezrzeszony68M40105408-Gmin/17802:21:3400:06:4201:14:0600:28:5344400:59:4944801:43:53486
#67 503293Ciesielski WaldemarKościanPOLNiezrzeszony68M40107415-02:25:4000:06:5401:18:1200:32:2050901:04:5250301:46:44499
#68 508457Nadolski MarekŚremPOL68M40109418-Gmin/18602:30:5700:07:0901:23:3000:28:3944001:02:3848301:45:55492
#69 327155Mól WojciechGnieznoPOL68M4078297-01:54:0500:05:2400:46:3700:25:4128300:51:3229501:25:18313
#70 73142Kowalczyk TadeuszPoznańPOL68M401669-01:34:4700:04:2900:27:1900:21:366200:43:577401:11:4873
#71 140442Kemnitz RyszardPiłaPOL-68M4035130-01:40:0000:04:4400:32:3200:23:3215500:47:0815801:15:54142
#72 149374Cichy AndrzejLesznoPOL68M4039139-01:40:4900:04:4600:33:2100:24:2019500:48:0517301:16:48155
#73 172289Kamola SławomirStasi LasPOLAbba Run68M4045161-01:42:5100:04:5200:35:2300:23:0212200:46:3312301:16:21151
#74 432364Brzezińska - Kapłon EdytaPoznańPOLKateil - System68K4015-6102:06:5200:06:0000:59:2400:28:1742800:57:0943101:34:25426
#75 258450Laskowski KrzysztofOstrów WlkpPOL69M4061239-01:48:4400:05:0900:41:1600:25:4830100:51:2628501:22:08258
#76 30444Uliasz JerzyBystrzyca KłodzkaPOLLks Iskra Jaszkowa69M40626-01:27:3201:27:2900:04:0800:20:0400:20:584100:41:473001:06:5831
#77 126271Kimmel MariuszKomornikiPOLKttkkomorzanka69M4028118-01:39:2800:04:4200:32:0000:22:3810700:45:5011101:15:00119
#78 384543Ignaszewska DorotaŚremPOL69K407-40Gmin/13001:59:5600:05:4100:52:2800:28:1040800:56:2240801:31:00388
#79 136456Stańczak TomaszGostyńPOL-69M4032126-01:39:5000:04:4300:32:2300:23:2714300:47:0214401:15:48136
#80 42525Walczak AndrzejŚremPOL69M4092367-Gmin/14902:05:2600:05:5600:57:5800:27:0235200:54:3836101:29:43369
#81 42887Ignaszewski RobertŚremPOL69M4094370-Gmin/15002:05:5000:05:5700:58:2200:28:1040900:56:2039901:30:59387
#82 222367Zieliński-Wronka DariuszSwarzędzPOL-70M4054205-01:46:1900:05:0200:38:5100:23:5217600:48:5418701:19:57219
#83 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 29072Kaszyńska DorotaPoznańPOLNie Ma Lipy Swarzędz Team70K403-2301:51:1800:05:1600:43:5000:25:2527500:51:3129401:24:10296
#84 317426Kliks DariuszPoznańPOLZmęczeni Już Przed Biegiem70M4077289-01:53:1500:05:2200:45:4700:26:2433000:52:2231701:25:13312
#85 7732Mikołajczak WiesławGostyńPOLGostyń70M401773-01:35:0600:04:3000:27:3800:22:5011600:45:049401:12:3382
#86 472497Dernowski AdamStrzelinPOL71M40101398-02:14:5900:06:2301:07:3100:32:1550701:05:2050501:45:14489
#87 221520Chudziński TomaszŚremPOLNiezrzeszony71M4053204-Gmin/6801:46:0600:05:0100:38:3800:24:4824100:49:2923401:20:23228
#88 260363Zieliński PiotrŚremPOLNiezrzeszony71M4062241-Gmin/8301:48:4500:05:0900:41:1800:25:4629400:51:2427701:22:52271
#89 328315Kuczyński RafałLesznoPOL3 Krewetki Upasione71M4079298-01:54:0600:05:2400:46:3800:25:5831800:52:4832401:26:12323
#90 33177Giełda AdamŚremPOL71M4080301-Gmin/10601:54:3200:05:2500:47:0400:25:1526900:51:3429701:25:43320
#91 365216Ubysz JarosławNochowoPOL71M4085331-Gmin/12201:58:2700:05:3600:50:5900:28:1241900:56:2240701:30:34381
#92 114511Nowak MarcinBorek Wlkp.POLKb `miś` Borek Wlkp.71M4026106-01:38:1900:04:3900:30:5100:21:336100:43:476801:13:0987
#93 374249Giełda ZbigniewŚremPOL71M4087336-Gmin/12501:59:2300:05:3900:51:5500:27:1636000:54:3335601:29:36368
#94 12855Gryz ArturPoznańPOL71M4029120-01:39:3300:04:4300:32:0600:23:2614000:46:5814201:15:47135
#95 399392Sikorska MarzenaLesznoPOL71K409-4802:00:4300:05:4300:53:1500:27:1736200:55:2136901:31:06395
#96 147402Ruciński RomanNowa IwicznaPOL71M4038137-01:40:2200:04:4500:32:5500:23:1312900:46:3312501:15:31128
#97 423420Witczak JustynaLesznoPOLBpk71K4013-5802:05:1900:05:5600:57:5200:29:1244700:58:5644401:35:23435
#98 171332Pietraszewski DariuszŚremPOLRehau Team71M4044160-Gmin/5401:42:5000:04:5200:35:2300:24:2520500:49:1821201:18:58185
#99 436493Olejnik LeszekJastrzębnikiPOLNie Zrzeszony71M4096375-02:07:3000:06:0201:00:0200:28:3043800:58:4644101:36:13442
#100 45549Kramm GrażynaŚremPOL72K4018-69Gmin/16102:10:3800:06:1101:03:1000:30:5447601:01:3546401:39:16463

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności