Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Mróz Śrem Półmaraton

Wyniki - 11 czerwca 2016, Śrem

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
#1 462559Ławniczak HubertŚremPOL95M1878391-Gmin/16402:12:4900:06:1701:05:2200:31:0048601:02:0647501:41:02467
#2 463428Mitmańska PolaŚremPOL93K1820-72Gmin/16502:13:1200:06:1801:05:4400:31:4949701:03:1048501:42:08469
#3 464120Zagórski PiotrŚremPOL92M1879392-Gmin/16602:13:1700:06:1901:05:4900:31:5350201:03:1449101:42:11470
#4 4659Mitmański RyszardŚremPOLRunner`s Power59M5032393-Gmin/16702:13:1900:06:1901:05:5100:31:5450301:03:1549201:42:12475
#5 466422Łączna MarzenaŚremPOL76K4019-73Gmin/16802:13:2000:06:1901:05:5200:30:0746201:00:4645601:40:05465
#6 467267Grajkowski TomaszGnieznoPOLBrak68M40100394-02:13:2700:06:1901:06:0000:31:3749301:03:2349301:42:11471
#7 468360Pietrzak PrzemekŚroda WlkpPOL-93M1880395-02:14:0600:06:2101:06:3800:29:4645301:01:5047401:42:24478
#8 469361Surdyk BasiaSolec Wlkp.POL-93K1821-7402:14:0800:06:2101:06:4000:29:4645401:01:4947301:42:23477
#9 470127Feluś DawidŚremPOL88M1881396-Gmin/16902:14:2100:06:2201:06:5300:31:0248701:01:4647201:39:20464
#10 471123Wesołowski DamianŚremPOL77M30171397-Gmin/17002:14:5800:06:2301:07:3000:28:3243900:58:0843701:37:08445
#11 472497Dernowski AdamStrzelinPOL71M40101398-02:14:5900:06:2301:07:3100:32:1550701:05:2050501:45:14489
#12 473137Ważbińska - Busz AnnaBorek WielkopolskiPOLKsasport67K4020-7502:15:1300:06:2401:07:4500:30:3046401:01:1045801:40:29466
#13 474283Piasecki PiotrŚremPOL310. Krt Babki83M30172399-Gmin/17102:16:0800:06:2701:08:4000:26:4534500:55:4538001:38:50456
#14 475268Wasik KrzysztofPoznańPOL76M40102400-02:16:2800:06:2801:09:0000:31:1148901:02:2648001:42:12476
#15 476416Szumna BeataLesznoPOL75K4021-7602:16:3200:06:2801:09:0400:31:2749101:03:0548401:42:51482
#16 477327Tomczyk AnnaŚremPOL78K3032-77Gmin/17202:16:3500:06:2801:09:0700:31:3749401:03:1248701:43:17483
#17 478295Marciniak SylwiaŚremPOL78K3033-78Gmin/17302:16:3500:06:2801:09:0700:31:3849501:03:1248901:43:17484
#18 479138Bieniek GrzegorzLesznoPOLPekho57M5033401-02:17:0200:06:2901:09:3400:30:5347201:01:4347101:42:28479
#19 480112Wojkiewicz TomaszŚremPOL76M40103402-Gmin/17402:17:0300:06:2901:09:3500:30:5547701:02:0747701:42:12473
#20 481111Wojkiewicz AgnieszkaŚremPOL78K3034-79Gmin/17502:17:0400:06:2901:09:3600:30:5447401:02:0647601:42:11472
#21 482526Wesołowski WaldemarŚremPOL58M5034403-Gmin/17602:17:3200:06:3101:10:0400:31:5250001:03:1248801:42:46481
#22 48338Jachnik DawidPyszącaPOL404 Not Found90M1882404-Gmin/17702:17:5500:06:3201:10:2700:30:5748201:01:4247001:42:12474
#23 484133Wyrwa HannaNowe Miasto NadPOL75K4022-8002:18:0800:06:3201:10:4100:30:5948401:02:3048101:42:34480
#24 485204Barańska JustynaKsiąż WielkopolskiPOL68K4023-8102:18:1600:06:3301:10:4800:30:5647901:02:2047801:43:30485
#25 486494Niegolewski KrzysztofPoznańPOLKb Im. Macieja Frankiewicza72M40104405-02:19:2100:06:3601:11:5300:32:2151001:05:3250801:45:58493
#26 487451Niegolewska AgnieszkaPromienkoPOL-78K3035-8202:19:2100:06:3601:11:5300:32:2251101:05:3250701:45:59494
#27 489433Żuraw ŁukaszInowrocławPOL-93M1883407-02:21:2600:06:4201:13:5800:29:4745601:01:4046901:44:44488
#28 490460Wachowiak SławomirŚremPOLNiezrzeszony68M40105408-Gmin/17802:21:3400:06:4201:14:0600:28:5344400:59:4944801:43:53486
#29 491398Zmyślona KarolinaPoznańPOLNight Runner95K1822-8302:21:5600:06:4301:14:2800:30:5948501:03:5449801:46:53500
#30 49252Rutkowska BarbaraPoznańPOL83K3036-8402:21:5600:06:4301:14:2800:31:5550401:03:5949901:45:28490
#31 493447Opała-Mozgwa KarolinaŚremPOL78K3037-85Gmin/17902:23:5400:06:4901:16:2600:31:4049601:03:5449701:45:44491
#32 494306Walczak RadosławPoznańPOLBrygada Rr81M30173409-02:24:0800:06:4901:16:4000:31:5049801:03:1248601:46:33497
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !495305Przybylak AnnaPoznańPOLBrygada Rr66K502-8602:24:0800:06:4901:16:4000:31:5249901:03:1449001:46:34498
#34 496129Szmaja SebastianKaliszPOLKmp Kalisz79M30174410-02:24:0900:06:4901:16:4100:28:0740001:00:2245401:44:19487
#35 497369Gołębiowski SławomirŚremPOLOsp Śrem87M1884411-Gmin/18002:24:1900:06:5001:16:5100:29:1944801:02:2147901:46:20496
#36 498377Roszak AlinaŚremPOLBrak76K4024-87Gmin/18102:24:5100:06:5101:17:2400:30:5748101:03:5049601:47:11502
#37 499378Roszak KrzysztofŚremPOLBrak74M40106412-Gmin/18202:24:5200:06:5201:17:2500:30:5948301:03:4549501:47:11503
#38 500552Kondras JerzyŚremPOL-55M6014413-Gmin/18302:25:0100:06:5201:17:3300:31:1649001:03:4149401:47:07501
#39 501545Morawska OlgaPuszczykowoPOL75K4025-8802:25:0500:06:5201:17:3700:32:0450601:05:2250601:47:48504
#40 502183Koch KrzysztofŚremPOLArkoch89M1885414-Gmin/18402:25:1200:06:5201:17:4400:27:1035501:04:4650101:42:03468
#41 503293Ciesielski WaldemarKościanPOLNiezrzeszony68M40107415-02:25:4000:06:5401:18:1200:32:2050901:04:5250301:46:44499
#42 504561Krężelewski WojciechBorek WlkpPOLMróz75M40108416-02:26:1700:06:5601:18:4900:31:0648801:04:0650001:48:48506
#43 505167Karaśkiewicz MirosławTulcePOLKonstytucja Tk65M5035417-02:26:4900:06:5701:19:2100:30:3546501:04:5550401:50:08509
#44 506477Mikołajczyk DariaPoznańPOL86K3038-8902:27:5100:07:0001:20:2300:32:1650801:05:5750901:49:36508
#45 507472Drymel AgataŚremPOL77K3039-90Gmin/18502:29:3400:07:0501:22:0600:31:5950501:07:1551101:51:44511
#46 508457Nadolski MarekŚremPOL68M40109418-Gmin/18602:30:5700:07:0901:23:3000:28:3944001:02:3848301:45:55492
#47 509141Kopczyńska MartaŚremPOL85K3040-91Gmin/18702:31:0700:07:0901:23:3900:32:4751301:07:1151001:51:32510
#48 510308Mazurkiewicz KrzysztofBorek WielkopolskiPOLArkoch89M1886419-02:33:2100:07:1601:25:5300:29:3645101:01:4046801:47:54505
#49 511539Bajer PrzemysławCzempińPOLNie Zrzeszony75M40110420-02:35:5900:07:2301:28:3100:30:5648001:02:3348201:49:05507
#50 512312Wilczek RobertBłażejewoPOL-80M30175421-02:39:0500:07:3201:31:3700:31:3049201:07:3751201:56:02512
#51 513557Tomaszewska AgnieszkaŚremPOL-92K1823-92Gmin/18802:39:2700:07:3301:31:5900:32:2851201:08:0051301:56:24513
#52 -561Milewska KatarzynaGostyńPOL79------
#53 -13Chudziński MichałNochowoPOLChudy Team76------
#54 -34Kunc PiotrWidziszewoPOL78------
#55 -39Szolek BartoszŚremPOL88------
#56 -63Kaźmierczak WojciechŚremPOLRehau Team89------
#57 -113Drewniak MariuszJelenia GóraPOL78------
#58 -126Czaplicka MagdalenaPoznańPOL91------
#59 -182Biniaś SzymonPoznańPOL84------
#60 -189Łakomiak ArturŚremPOL80------
#61 -218Chopkowicz JoannaPoznańPOL86------
#62 -220Chopkowicz MichałPoznańPOLZ Dedykacją Dla Szwagra78------
#63 -230Osiadły MarcinKoziegłowyPOLBrygada Rr85------
#64 -255Wawrzyniak AnetaŚremPOL81------
#65 -270Idziak DawidŚremPOL31blt81------
#66 -319Wróbel AndrzejPoznańPOLSklepbiegacza.pl65------
#67 -324Liebner MarcinCzmońPOLWójtowicz Tri Team78------
#68 -381Łukaszewski HieronimŚremPOLJrg Team65------
#69 -467Wańdoch ArkadiuszPoznańPOL82------
#70 -469Kawecka MonikaKrakówPOLBossa Nova85------
#71 -470Ratajczak KrzysztofŚremPOL84------
#72 -551Kozłowski PiotrMechlinPOL77------
#73 300162Gałat JakubGostyńPOLKlub Biegacza 365 Gostyń74M4073275-01:52:0900:05:1800:44:4100:26:2633200:52:3932101:25:20314
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !48866Stasiński StanisławPoznańPOLKb Maniac Poznań44M701406-02:20:5000:06:4001:13:2200:31:5350101:04:5150201:46:04495
#75 45314Grześ MarekŚremPOLRunner`s Power58M5031386-Gmin/16002:09:5200:06:0901:02:2400:30:5547801:01:3746701:39:15462
#76 434500Fajer MarkusDobra SzczecińskaPOLRaz Szczecin48M6013373-02:07:1000:06:0100:59:4200:27:2737200:54:0434201:31:48413
#77 7732Mikołajczak WiesławGostyńPOLGostyń70M401773-01:35:0600:04:3000:27:3800:22:5011600:45:049401:12:3382
#78 157480Kajewski RafałŚremPOLMigrena Team74M4041146-Gmin/5101:41:5300:04:4900:34:2500:23:3215700:47:0815601:17:05160
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 29072Kaszyńska DorotaPoznańPOLNie Ma Lipy Swarzędz Team70K403-2301:51:1800:05:1600:43:5000:25:2527500:51:3129401:24:10296
#80 35387Kołutkiewicz GrzegorzŚremPOLRunner`s Power76M40931-Gmin/801:28:3801:28:3500:04:1100:21:1000:21:085100:42:003901:07:5137
#81 202131Krzyżagórski MateuszPoznańPOL92M1840188-01:44:4800:04:5800:37:2000:24:2520800:49:2021701:19:56218
#82 2133Śląski PrzemysławKsiąż WielkopolskiPOLRehau Team85M30919-01:24:4501:24:4300:04:0000:17:1700:20:102500:40:052301:04:3621
#83 34495Stanisławiak DamianŚremPOL82M30137312-Gmin/11201:55:1400:05:2700:47:4600:25:2627600:51:3930001:24:55307
#84 44379Olejniczak KrzysztofGostyńPOLAgrozi Ziółkowo67M4099381-02:08:4000:06:0501:01:1200:26:2633100:56:3542001:35:42440
#85 6722Cegiełka DawidŚremPOLKs Bachmaty81M302863-Gmin/2201:33:3000:04:2500:26:0200:21:215500:43:035301:10:0457
#86 405331Wojtaszak LeszekŚwiątniki WielkiePOLPrzeczytamy.pl61M5024356-02:01:2900:05:4500:54:0100:28:1742900:56:3541901:32:00415
#87 119459Sobociński GrzegorzPoznańPOLMeta79M3050111-01:38:3500:04:4000:31:0700:23:4517000:47:1016101:15:08122
#88 132468Ratajczak RajmundPoznańPOL62M509123-01:39:4500:04:4300:32:1800:23:0712700:46:5614001:15:46133
#89 13068Roszak-Surków SylwiaSwarzędzPOLNie Ma Lipy Swarzędz Team77K305-901:39:4100:04:4300:32:1300:23:2614100:47:0014301:15:51138
#90 1743Bieleń BartoszLubońPOL80M30615-01:23:3801:23:3700:03:5700:16:1000:19:101400:38:581601:03:1717
#91 27541Jasiński MarcinKórnikPOL82M30111254-01:49:4300:05:1200:42:1500:24:5824800:50:0525001:21:36249
#92 14218Styperek JakubPsarskiePOLVege Runners82M3058132-Gmin/4501:40:0000:04:4400:32:3300:23:3216000:47:0815701:15:54145
#93 175299Piliszek GrzegorzWarszawaPOLKaczmar Project87M1833164-01:42:5800:04:5200:35:3000:24:2721600:49:2022001:19:09190
#94 227227Kościelniak MarekPoznańPOLCybina Team77M3093210-01:46:3800:05:0300:39:1000:21:516900:45:4911001:17:17164
#95 220147Pluciński TomaszPoznańPOL80M3090203-01:46:0100:05:0100:38:3400:24:2119700:49:0219301:19:46206
#96 105221Kuczyński PiotrPoznańPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl56M60498-01:37:1700:04:3600:29:4900:23:3916600:46:4413401:14:13112
#97 123528Leśniowski AndrzejPoznańPOLLeśniowskigranda81M3053115-01:39:0500:04:4100:31:3700:22:5812000:46:1612001:14:54118
#98 269169Zielińska MartynaLesznoPOL4 Steps88K189-2101:49:2300:05:1100:41:5500:26:5534700:53:1433001:23:57294
#99 25373Cieślak SebastianŚremPOLTeam Pif88M1851234-Gmin/8101:48:2500:05:0800:40:5700:25:1126100:49:5224501:21:15242
#100 80105Cichowlas MarcinŚroda Wlkp.POL78M303476-01:35:2300:04:3100:27:5600:22:4911300:45:149601:12:4183

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności