Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim

Wyniki - 17 czerwca 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
M
K
-
-
-
#1 1015230Cirocki MateuszGDAŃSKAZS UG1991M203500:19:2800:38:3900:38:42-92
#2 102995Zalewski KonradCHEŁMGrupa Biegowa Stepokury1987M203500:19:3200:38:3900:38:45-92
#3 103360Rzechowski FilipGDYNIABigYellowFoot Adventure Team1984M304000:19:1400:38:4300:38:48-94
#4 1042332Andryskowski MarekLĘBORKCelinka Team1979M304100:19:1900:38:4600:38:50-95
#5 1052674Ficht WitoldWEJHEROWO42.195 Wejherowo1981M304100:19:2700:38:4600:38:51-95
#6 1062876Kepka GrzegorzWEJHEROWOMajaTeam1989M203700:19:1500:38:4600:38:49-95
#7 1074918Łyś DanielREDANYPEL REDA1985M304100:19:0800:38:4600:38:48-95
#8 1082289Mrówka MichałGDAŃSKAmbitious Runners Team1984M304400:19:1200:38:4700:38:50-99
#9 1092330Szreder HenrykGDAŃSK1971M401200:19:0400:38:4700:38:50-99
#10 1104864Tomaszewski JarosławGDYNIA1975M401200:19:0600:38:4700:38:52-99
#11 111792Badziong MateuszGDAŃSKIntel Runners1991M203800:19:3900:38:4800:38:54-102
#12 112299Oberzig TomaszREDA1980M304500:19:2100:38:4800:38:54-102
#13 1135417Zwirbulis PawełTCZEWna przypale1989M203800:19:2400:38:4800:38:52-102
#14 1145737Kurzak MikołajGDAŃSKZWYROLE1989M204000:19:3500:38:4900:39:11-105
#15 1152030Bąk PawełWIATROWIEC1977M304600:19:2900:38:5000:38:53-106
#16 1162670Galiński MaciejRUMIA1984M304700:19:3300:38:5100:39:00-107
#17 1171936Skuza MateuszWEJHEROWO42.195 Wejherowo1988M204100:19:2800:38:5400:38:58-108
#18 118208Garski KryspinBYTÓWŚwiat Płytek u Kryspina1976M401400:19:4100:38:5600:39:01-109
#19 1194765Romanowski ŁukaszGDAŃSKAlpa!1982M304800:19:5100:38:5800:39:04-110
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1204317Baranowska - Trzasko AleksandraGDYNIA1979K30300:19:2800:39:0000:39:0510-
#21 1216075Foutras AdrianGDYNIAAkademia Marynarki Wojennej1994M204200:18:5600:39:0000:39:03-111
#22 1221006Adamusiak SławomirIŁAWAparkrun Rumia1976M401500:19:3300:39:0300:39:06-112
#23 1236139Kuligowski MaciejBRONIEWEKKS ZRYW RADZIEJÓW1987M204300:19:1600:39:0400:39:07-113
#24 1246037Lemke KrzysztofGDYNIAGdyński Triathlon1977M304900:19:2300:39:0600:39:10-114
#25 1251462Skubij KrzysztofGDYNIA1990M204400:19:1000:39:0600:39:10-114
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !126448Chudy HenrykSŁAWSKOk s olszewski i synowie1955M60100:19:1600:39:0800:39:09-116
#27 1274892Pochranowicz AleksandraBIAŁY BÓRAZS Uniwersytet Gdański1990K20800:19:2900:39:1000:39:1311-
#28 1285249Lecki MateuszSZCZECINEKTeam Biegowy Szczecinek1986M305000:19:2800:39:1100:39:14-117
#29 1294596Ziemianin PrzemysławHELKM PSP Gdynia1983M305100:19:0700:39:1200:39:15-118
#30 1305876Ruciński MarekGDYNIAMORSY GDYŃSKIE1968M401600:19:5100:39:1300:39:20-119
#31 1314885Hojnowski PawełGDAŃSKF3Team1976M401700:19:3400:39:1400:39:17-120
#32 1324504Piotrowski MaciejGDYNIA1997M16600:19:5100:39:1400:39:24-120
#33 133444Wierziński PiotrKARTUZYAkademia Biegowa Amator Kiełpino1972M401800:19:2700:39:1700:39:22-122
#34 1346273Staszak SławomirGDAŃSK1986M305200:19:3600:39:1800:39:26-123
#35 13560Kąkol KacperGDYNIA1993M204500:19:4500:39:2000:39:28-124
#36 1363027Maj-Płotka EwaWEJHEROWOMaja Team1983K30400:19:5200:39:2200:39:3312-
#37 1374757Mazur EmiliuszDARŁOWO1976M401900:19:3800:39:2200:39:28-125
#38 1381308Kasiborski AdamGDYNIASIŁA I HONOR1983M305300:19:3000:39:2300:39:27-126
#39 1395712Macijewska BożenaGNIEWOWORuneda1984K30500:19:4200:39:2300:39:2613-
#40 1404173Bryła ArturBARTOSZYCE20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana1971M402000:19:3900:39:2500:39:27-127
#41 1413085Misiak AlicjaSUSZAZS UG1993K20900:19:4400:39:2600:39:3314-
#42 1425620Olek JarosławGDYNIA1986M305400:19:1200:39:2700:39:29-128
#43 1434959Królik JacekPASŁEKKB Biegam Bo Lubię Pasłęk1978M305500:19:4300:39:2800:39:31-129
#44 144142Dalkiewicz DariuszSUSZ1973M402100:19:5100:39:2900:39:33-130
#45 1452725Partyka TomaszGDYNIAUKS ISKRA GDYNIA1972M402200:19:4300:39:3100:39:49-131
#46 1462415Rządca MarcinKWIDZYNTRAKTOR TEAM1979M305600:19:4500:39:3100:39:36-131
#47 1472835Pallach PiotrWEJHEROWO1985M305700:19:3600:39:3300:39:43-133
#48 1481230Cieślak BartoszŻELISTRZEWO1977M305800:20:0500:39:3400:39:45-134
#49 14990Felon MichałGDYNIAOpec Gdynia1977M305800:19:4100:39:3400:39:37-134
#50 1502807Dąbkowski RomanŚWIĘTAJNO1982M306000:18:5800:39:3500:39:37-136
#51 1515126Pancewicz PiotrDARŁOWORunnerswalde Darłowo1978M306100:19:4000:39:3600:39:37-137
#52 1525819Szyplewski BartoszŚWIECIE1998M16700:19:3500:39:3600:39:38-137
#53 1534753Łagutko KamilaDARŁOWODarłowo1978K30600:19:3500:39:3900:39:4515-
#54 1543536Kubilus RobertRUMIABiegamyrazem.pl1970M402300:19:3900:39:4000:39:47-139
#55 1555690Szkutnik MichałGDAŃSKWyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych1994M204600:19:5000:39:4000:39:47-139
#56 1563177Adamczyk MarcinGDAŃSKBlue Media Team1982M306200:20:0200:39:4100:39:48-141
#57 1573705Grążawski PiotrGDYNIA1967M402400:19:5300:39:4100:39:49-141
#58 1583244Grzegorzek BartłomiejGDYNIAbiegamyrazem.pl / Intel Runners1984M306300:19:5200:39:4300:39:44-143
#59 1592228Osiński RafałGDAŃSKNORDCITY1989M204700:19:4300:39:4400:39:49-144
#60 160847Matusiak BartłomiejREDAJedynka Reda1972M402500:19:3400:39:4500:39:51-145
#61 1611436Biernacki RafałBIELICA1987M204800:20:1900:39:4600:39:55-146
#62 1621523Gumkowski MateuszKWIDZYNTraktor Team Kwidzyn1993M204800:19:4100:39:4600:39:55-146
#63 1634947Bloch SzymonGDYNIA1989M205000:19:3500:39:4800:40:00-148
#64 1642606Główczewski GrzegorzTCZEWAkademia Biegowa Amator Kiełpino1977M306400:19:5200:39:4800:39:53-148
#65 1651268Pecyna AdamGDYNIA1993M205000:19:5500:39:4800:40:00-148
#66 1663105Szczepańki LeszekKWIDZYNkwidzyn biega1990M205200:19:4500:39:4900:39:54-151
#67 16711Dettlaff AdamBRZYNOKP PSP WEJHEROWO, KROKOWA BIEGA1986M306500:19:1500:39:5100:39:52-152
#68 1685274Jonaczyk MarekGDAŃSKUDAR1993M205300:19:5600:39:5200:39:56-153
#69 169696Iwoła RemigiuszGDYNIABluemar1975M402600:19:3500:39:5300:39:58-154
#70 17010Pazda-Pozorska GosiuniaKOBYLNICANight Runners Słupsk1982K30700:19:4700:39:5300:39:5416-
#71 1711894Figel MichałGDAŃSKMiki Team1977M306600:19:4100:39:5400:39:58-155
#72 1723386Sadowski MarcinOSTRÓDA1976M402700:20:0400:39:5400:40:04-155
#73 1732750Bogucki MarcinSOPOT1983M306700:19:4900:39:5500:40:02-157
#74 1742971Kaczmarski PawełRYBNOCrazy Runners Team1989M205400:20:0000:39:5500:40:10-157
#75 1753097Kalinowski MaciejGOŁDAPŁowcy Przygód Gołdap1987M205500:19:5900:39:5800:40:03-159
#76 176492Brom VincentGDYNIAParkrun Gdynia1977M306800:19:3600:40:0000:40:07-160
#77 1774170Domański MichałWARSZAWABYLEDOBIEC ANIN1980M306800:20:1500:40:0000:40:06-160
#78 1785617Brzozowski PiotrROKITKIBiegający Tczew1977M307000:20:1700:40:0100:40:17-162
#79 1796056Buderaski ŁukaszGDAŃSKSopocki Klub Żeglarski1993M205600:20:0100:40:0100:40:09-162
#80 1805254Pergoł BogusławGDAŃSKGIWK BIEGA1972M402800:20:0900:40:0100:40:08-162
#81 1813315Słodowicz PiotrGDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO1971M402800:19:5200:40:0100:40:08-162
#82 1822608Majkowski KarolKĘBŁOWO1983M307100:19:3200:40:0200:40:06-166
#83 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1834005Bączek-Motała BarbaraRUMIAZSP nr 2 Wejherowo1972K40100:20:1400:40:0300:40:0617-
#84 1842709Poźniak CezaryKWIDZYNKwidzyn Biega1972M403000:20:0000:40:0500:40:10-167
#85 1853424Arbat MariuszKWIDZYNKWIDZYN BIEGA1977M307200:20:0100:40:0600:40:10-168
#86 1862000Krause SzymonGOŚCICINOAmator Gościcino1998M16800:20:0800:40:0600:40:15-168
#87 1873524Pawluk JarekKWIDZYNKwidzyn Biega1972M403100:20:0100:40:0600:40:10-168
#88 1882921Stelmasik PiotrGDYNIA1987M205700:19:3200:40:0800:40:14-171
#89 189408Drozdowski DanielGDYNIAbiegamyrazem.pl1988M205800:20:1100:40:0900:40:17-172
#90 190419Kowalik MichałGDYNIAKowaliki1988M205800:19:5100:40:0900:40:10-172
#91 1915720Skiba ŁukaszGDYNIAParówydżoany1981M307300:20:0900:40:0900:40:14-172
#92 192164Kościelak ArkadiuszGDAŃSKAPEX241976M403200:20:1000:40:1200:40:17-175
#93 1933873Chlebowski JanRUMIAF3Team1979M307400:20:0900:40:1300:40:26-176
#94 1944345Pomagruk ŁukaszGDAŃSK1989M206000:19:3800:40:1400:40:19-177
#95 1951874Bejger MarcinGDYNIAhow you doin1988M206100:19:5100:40:1600:40:21-178
#96 196439Heyka JarosławLĘBORKMorska Jednostka Rakietowa/Team ASA-Biegiem po zdr1971M403300:20:1000:40:1600:40:21-178
#97 1974123Tuwalska ElżbietaGDAŃSKLKS Zantyr Sztum1979K30800:20:1500:40:1600:40:1918-
#98 1981504Chybczyński PawełGDAŃSKJudo Mifune1973M403400:20:2300:40:1700:40:26-180
#99 199924Fieducik JarosławELBLĄG1969M403500:19:5300:40:1800:40:25-181
#100 2004813Cytawa GrzegorzGDAŃSKTH Goldwell1991M206200:20:1500:40:1900:40:34-182

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności