Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Świetlików

Wyniki - 18 czerwca 2016, Dąbrowa Górnicza

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1164Nowak Andrzej1-1979SosnowiecTriathlon X-Team00:19:2500:19:24
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2308Smędowski Paweł2-1994SękowaSportiva.pl00:19:3500:19:35
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 384Kamiński Dominik3-1979Dąbrowa GórniczaHarpagan Sosnowiec00:20:3500:20:33
#4 451Formicki Rafał4-1995ZawiercieVictoria Zawiercie00:20:5100:20:50
#5 5173Pająk Michał5-1982Dąbrowa GórniczaAktywna Dąbrowa00:21:2700:21:26
#6 6230Stąpor Sławomir6-1973Dąbrowa GórniczaTAURON-CIEPŁO00:21:3300:21:32
#7 7232Stolarz Piotr7-1977Dąbrowa Górniczasrs aktywna Dąbrowa00:21:5800:21:57
#8 8224Solipiwko Przemysław8-1996Dąbrowa Górnicza00:22:0200:21:59
#9 9244Szubert Mateusz9-1992Poręba WielkaTTA Bieruń00:22:0600:22:05
#10 10163Nowaczyk Arkadiusz10-1973ChorzówKB Józefinka Katowice00:22:2200:22:20
#11 1129Cis Adam11-1978Sosnowiec00:22:3000:22:29
#12 12264Witkowski Dariusz12-1963Dąbrowa GórniczaAmec Foster Wheeler Running Team00:22:3400:22:33
#13 1321Chaba Artur13-1997Dąbrowa Górnicza00:22:4100:22:40
#14 14135Lubnau Marek14-1962SosnowiecHarpagan Sosnowiec00:22:4700:22:46
#15 15309Pszczoła Marcin15-1978Będzin00:22:5800:22:55
#16 1679Janocha Piotr16-1979Żarki LetniskoLibero Myszków00:23:0600:23:04
#17 17302Krzykawski Michał17-1999Sosnowiec00:23:0800:23:07
#18 18176Parzoch Tomasz18-1996Dąbrowa Górnicza00:23:2100:23:18
#19 19215Smaczyński Dariusz19-1964Dąbrowa GórniczaSRS AKTYWNA DABROWA00:23:2600:23:25
#20 20277Wypysiński Daniel20-1986Dąbrowa Górnicza00:23:3300:23:25
#21 21103Bazyl Adam21-1983BędzinW Pogoni za Duchem00:24:0300:24:01
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2278Janocha Agnieszka-11979Żarki LetniskoAmbitni Amatorzy Myszków00:24:1400:24:14
#23 23131Langner Maurycy22-1975Dąbrowa Górnicza00:24:3300:24:29
#24 24258Waszkiewicz Tomasz23-1974Dąbrowa GórniczaW Pogoni za Duchem00:24:4200:24:41
#25 2582Józef Tomasz24-1983Dąbrowa Górnicza00:24:5700:24:55
#26 26160Nidecki Robert25-1972Poreba Wielka00:25:0500:25:03
#27 27225Sowa Adrian26-1990Katowice00:25:1400:25:13
#28 2810Bień Mariusz27-1969Dąbrowa Górnicza00:25:1900:25:14
#29 29161Noga Łukasz28-1982SosnowiecDare2Run00:25:2900:25:26
#30 30183Pięta Marcin29-1979SławkówTWÓJ DIETETYK00:25:3200:25:32
#31 31268Wojtaś Bartosz30-1996Dąbrowa Górnicza00:25:3700:25:31
#32 32306Sprucha Sławomir31-1983Czeladź00:25:4300:25:41
#33 33257Walencik Michał32-1998Dąbrowa Górnicza00:25:4800:25:45
#34 34213Skotniczny Ryszard33-1962Dąbrowa Górnicza00:25:5100:25:47
#35 357Basąg Paweł34-1992Dąbrowa Górnicza00:25:5400:25:44
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3623Chrzanowska Barbara-21984BędzinZdzieraj Kapcie www.agatsu.pl00:25:5600:25:53
#37 37190Podstawny Rafal35-1982SosnowiecHarpagan Sosnowiec00:25:5900:25:55
#38 38151Moń Sebastian36-1986Dąbrowa Górnicza00:26:0000:25:58
#39 39110Kozłowski Artur37-1974Dąbrowa Górnicza00:26:0200:26:00
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4069Hangiel Monika-31984Dąbrowa GórniczaHarpagan Sosnowiec00:26:0700:26:04
#41 41248Thal Mariusz38-1978SosnowiecHarpagan Sosnowiec00:26:0900:25:45
#42 42324Sobolewski Karol39-1998Dabrowa Gornicza00:26:0900:26:08
#43 4366Hajduk Jan40-1983SosnowiecSTRONG HOUSE CZELADŹ00:26:2200:26:21
#44 44217Smoll Mariola-41981Krupski Młyn00:26:2300:26:19
#45 4557Gąsiorowski Kamil-51991Dąbrowa Górnicza00:26:2500:25:57
#46 46202Rogowicz Piotr41-1963Dąbrowa GórniczaTruchtacz Mysłowice00:26:2900:26:25
#47 47265Wojciechowski Mariusz42-1979SosnowiecMario00:26:4200:26:39
#48 48219Sobczyk Paweł43-1963Sarnówniezrzeszony00:26:4300:26:37
#49 49223Sokół Grzegorz44-1981Dąbrowa Górnicza00:26:4500:26:37
#50 50280Zagrodzki Radosław45-1989Dąbrowa GórniczaG400:26:5200:26:48
#51 51315Trubowski Łukasz46-1978Myslowice00:26:5700:26:41
#52 52229Staszkiewicz Damian47-1983Dąbrowa GórniczaSAINT-GOBAIN SQUAD00:26:5700:26:49
#53 53118Kryń Andrzej48-1981Dąbrowa Górnicza00:27:1600:27:10
#54 54293Żurek Robert49-1974Dąbrowa GórniczaPub Sportowy00:27:2200:27:18
#55 551Koścień Bartosz50-1984Dabrowa Gornicza00:27:2200:27:19
#56 56319Garbat Michał51-200000:27:2400:27:04
#57 5728Cieślik-Kapral Barbara-61981Dąbrowa Górnicza00:27:2500:27:12
#58 5853Gajewski Ireneusz52-1973SosnowiecHarpagan Sosnowiec00:27:2600:27:02
#59 59237Szczęsna Marta-71984SosnowiecHarpagan Sosnowiec00:27:2800:27:18
#60 60197Przybylski Tomasz53-1980Dąbrowa GórniczaAmator00:27:3800:27:19
#61 61322Romej Aleksandra-81996Rożnowo Kobeskie00:27:4000:29:39
#62 6287Kapral Paweł54-1979Dąbrowa Górnicza00:27:4100:27:26
#63 63206Rybiński Łukasz55-1984Ruda ŚląskaEŁKA Team00:27:4300:27:28
#64 64100Kołodziej Dariusz56-1982Dąbrowa GórniczaW Pogoni za Duchem00:27:4400:27:35
#65 65120Krzyżak Krzysztof57-1974Dąbrowa GórniczaW Pogoni za Duchem00:27:4700:27:40
#66 66201Roch Magdalena-91984Dąbrowa Górnicza00:27:4900:27:37
#67 67112Krajecka-Solarz Alina-101972Sosnowiec00:27:5000:27:44
#68 6868Hajdukiewicz Damian58-1988Dąbrowa Górnicza00:27:5100:27:41
#69 69220Sobieski Tomasz59-1972Jaworzno00:27:5100:27:47
#70 7093Klacza Łukasz60-1989Dąbrowa GórniczaMyLifeBeLike00:27:5100:27:41
#71 7133Czubala Michał61-1982Dąbrowa Górnicza00:27:5600:27:37
#72 72185Piskorz Agnieszka-111981Sosnowiec00:27:5600:27:53
#73 73130Lach Michał62-1979Dąbrowa Górnicza00:27:5700:27:55
#74 74310Bielecki Mariusz63-1969Czeladź00:27:5900:27:51
#75 75207Sadowski Tomasz64-1977Sosnowiec00:28:0000:27:55
#76 76174Pałuszna Anna-121981CzeladźHarpagan Sosnowiec00:28:0200:28:01
#77 77214Słupski Radosław65-1975Krupski MłynSuper Radzio00:28:0400:28:00
#78 7818Brzezinski Błażej66-1972Sosnowiec00:28:0500:27:51
#79 7996Kmera Tomasz67-1978SosnowiecSAINT-GOBAIN SQUAD00:28:0600:28:00
#80 80198Pyka Robert68-1977Dąbrowa GórniczaOLIMPUS Fitness Club00:28:0700:28:00
#81 8155Gągol Anna-131971Dąbrowa GórniczaAnia z Korzenca00:28:0800:27:51
#82 82275Wójcik Artur69-1979Dąbrowa Górniczabrak00:28:1400:28:05
#83 8388Kapral Piotr70-1977Dąbrowa GórniczaLATAFFCE TEAM00:28:1500:28:02
#84 84137Łatka Wojciech71-1982Sosnowiec00:28:1800:28:02
#85 85147Mielcarek Leszek72-1955Bytom00:28:1900:28:16
#86 86127Kulig Karolina-141991Dąbrowa Górnicza00:28:2000:28:14
#87 87269Wojtaś Eugeniusz73-1959Dąbrowa Górnicza00:28:2600:28:22
#88 88263Witkowska Karolina-151992Dąbrowa Górnicza00:28:3100:28:11
#89 89180Piasta Jacek74-1994Bukowno00:28:3300:28:17
#90 90175Panek Paweł75-1979Dąbrowa Górnicza00:28:3400:28:32
#91 915Baran Dariusz76-1978Dąbrowa Górnicza00:28:3500:28:29
#92 92284Zielonka Karolina-161999Dąbrowa Górnicza00:28:3500:28:28
#93 9338Drozd Marcin77-1978Dąbrowa Górnicza00:28:4000:28:19
#94 94200Roch Miłosz78-1984Dąbrowa GórniczaSAINT-GOBAIN SQUAD00:28:4000:28:28
#95 9570Horzela Piotr79-1976StrzyżowiceStrzyżowice TEAM00:28:4100:28:34
#96 96143Maciążek Marcin80-1987Ogrodzieniec00:28:4400:28:33
#97 97133Lichtenberg Michał81-1982Dąbrowa Górnicza00:28:4600:28:36
#98 98305Hulist Patryk82-1987Sosnowiec00:28:4600:28:27
#99 998Bień Wojciech83-1974Dąbrowa Górnicza00:28:4700:28:26
#100 100301Noelle David84-1977Psary00:28:5200:28:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności