Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Biegi Górskie - Edycja IV

Wyniki - 25 czerwca 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M20505Sławiński DamianM00:20:1500:20:1500:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-M20496Wensław MateuszM00:21:0000:21:0100:00:46
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M20425Połeć ArkadiuszMKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaGdańsk00:21:2700:21:2800:01:12
#4 44-M20485Żurek GrzegorzMUKS Siódemka RumiaRumia00:21:5500:21:5700:01:41
#5 55-M20348Keslinke ŁukaszMbiegamyrazem.plGdynia00:22:2100:22:2200:02:07
#6 66-M20486Żygenda KrzysztofMLKS ZorzaGdynia00:22:2800:22:2900:02:13
#7 77-M35462Tatrocki DanielMRuNforFuNGdynia00:22:4900:22:5100:02:36
#8 88-M35417Partyka TomaszMUKS ISKRA GDYNIAGdynia00:23:0500:23:0700:02:52
#9 99-M20372Kulczyk JanMSłupsk00:23:0700:23:0700:02:52
#10 1010-M35404Oleksiewicz TomaszMTICK TEAMGdańsk00:24:2300:24:2500:04:09
#11 1111-M20311Bińkowski PiotrMPruszcz Gdański00:24:3400:24:4700:04:31
#12 1212-M20399Ogdowski BartłomiejMUKS Siódemka RumiaRumia00:24:3500:24:4400:04:28
#13 1313-M20337Grzyś PiotrMGdynia00:24:4800:24:5000:04:34
#14 1414-M20325Drozdowski DanielMbiegamyrazem.plGdynia00:24:4900:24:5200:04:36
#15 1515-M50368Król BenedyktMUKS Siódemka RumiaRumia00:25:0700:25:0800:04:53
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16-1K35303Baranowska - Trzasko AleksandraKGDYNIA00:25:0800:25:0900:04:54
#17 1716-M35393Myrcik RafałM49BLotPruszcz Gdański00:25:1800:25:2200:05:07
#18 1817-M35375Kwiatkowski GrzegorzMWie Wiór TeamRumia00:25:4100:25:4500:05:29
#19 1918-M35441Sadowski PiotrMLotos Running TeamGdańsk00:26:1000:26:1300:05:57
#20 2019-M20409Ostrowski ŁukaszMGdynia00:26:1100:26:1500:06:00
#21 2120-M35489Wojdan MirosławM00:26:1300:26:3400:06:18
#22 2221-M20408Ostrowski MaciejMGdynia00:26:2400:26:2900:06:14
#23 2322-M35423Pitak PiotrM49. BLotPruszcz Gdański00:26:4500:26:4900:06:33
#24 2423-M20421Pionk RafałMMiszewo00:26:4600:26:4700:06:32
#25 2524-M35480Zieliński MarcinMAPLITTGdynia00:26:4800:26:5100:06:36
#26 2625-M20378Lis KrystianMMława00:26:5800:27:1000:06:54
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !27-2K20460Śleszycka AnnaKLKS Zorza GdyniaGdańsk00:27:1000:27:1200:06:56
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 28-3K35503Konkol-Klimczak WiolettaK00:27:4700:27:4900:07:33
#29 2926-M35361Kowalewski MarcinMGDYNIA00:28:1200:28:1900:08:04
#30 3027-M20494Gularski TomaszM00:28:1500:28:3700:08:21
#31 3128-M35491Pysznik PiotrM00:28:1500:28:2000:08:04
#32 3229-M20387Melzer SzymonMUKS Siódemka RumiaRumia00:28:2800:28:4000:08:24
#33 3330-M35318Bury PawełMGdynia00:28:3900:28:5600:08:41
#34 3431-M20448Smoliński PiotrMMorsy GdyńskieGdynia00:28:4300:28:4500:08:30
#35 3532-M35434Renachowski MirosławMOpec Gdynia00:28:4400:28:5500:08:39
#36 3633-M35443Semmerling PrzemyslawMGorskie pedziwiatryGdynia00:28:4700:29:0500:08:50
#37 3734-M35472Wojciechowski DariuszMElbląg00:29:0200:29:0900:08:53
#38 3835-M20467Wawrzyniak TomekMGdynia00:29:0900:29:2300:09:08
#39 3936-M35310Bielecki TadeuszMUKS SIÓDEMKA RUMIARumia00:29:1200:29:3000:09:15
#40 4037-M50331Fułat KarolMTKKF KOLEJARZCEKCYN00:29:1500:29:1800:09:02
#41 4138-M35437Roksz DanielMMaja TeamWejherowo00:29:2300:29:2800:09:13
#42 4239-M35447Sławomir SmykMBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:29:3400:29:4600:09:31
#43 4340-M20379Łabędzki RadosławMGdynia00:29:3800:29:5200:09:37
#44 4441-M50391Mikucki JarosławMniezrzeszonyBojano00:30:0500:30:0800:09:52
#45 4542-M35388Melzer ArekMUKS Siódemka RumiaRumia00:30:0800:30:1500:09:59
#46 4643-M35339Hejmowski SylwesterMSpeedy Gonzales GdyniaGdynia00:30:0800:30:2400:10:09
#47 47-4K35410Owczarek KatarzynaKKosakowo00:30:0900:30:1700:10:01
#48 4844-M20307Bernatowicz KarolMGdynia00:30:1000:30:3300:10:17
#49 4945-M20340Hejmowski NatanMKujatt Runners TeamGdynia00:30:2800:30:4400:10:29
#50 50-5K20374Kwiatkowska AgnieszkaKRumia00:30:2900:30:3100:10:16
#51 5146-M35313Bohucki PiotrMReda00:30:3600:30:3800:10:23
#52 52-6K35371Kujawska KatarzynaKMamy-BiegamyGdynia00:30:3800:30:4400:10:29
#53 5347-M50326Drzazga AndrzejMbrzoskadrzazga.plReda00:30:4500:30:5000:10:34
#54 5448-M20373Kuźba JakubMUKS Siódemka RumiaRumia00:30:5800:31:1600:11:01
#55 5549-M20455Szostek MarekMGdynia00:31:1000:31:2100:11:06
#56 5650-M50402Okonek TomaszMRumia00:31:1700:31:3200:11:16
#57 5751-M20369Krynicki BartoszMMEGA COFFEE TEAMGdynia00:31:1900:31:3800:11:23
#58 5852-M20346Kalinowski KrzysztofMBiegamyRazem.plGdynia00:31:1900:31:2500:11:10
#59 59-7K35504Zięba SylwiaK00:31:2500:31:3300:11:17
#60 6053-M35509Szymański GrzegorzM00:31:2800:31:2900:11:14
#61 61-8K20468Wereszczyńska AnnaKGdynia00:31:3100:31:4000:11:25
#62 6254-M20335Gruzlewski BartoszMGdynia00:31:3100:31:5300:11:37
#63 63-9K20322Cupryś AleksandraKbiegamyrazem.plGdynia00:31:4800:31:5500:11:40
#64 6455-M35530Ziółkowski MichałM00:31:4900:41:4500:21:30
#65 6556-M35488Bughardt MarcinM00:31:5300:31:5400:11:38
#66 6657-M50370Krzak JerzyMTKKF RozstajeGdańsk00:32:0300:32:0600:11:50
#67 6758-M65442Sandach StefanMGDYNIA00:32:0400:32:0700:11:51
#68 68-10K20324Dawidowska NataliaKUKS Siódemka RumiaRumia00:32:2100:32:3800:12:23
#69 6959-M20424Podgórski ArturMReda00:32:2300:32:3100:12:16
#70 7060-M20458Szulganiuk ArturMGdańsk00:32:2700:32:5200:12:36
#71 7161-M20427Poreda PiotrMFitMoveGdańsk00:32:3200:32:5300:12:37
#72 7262-M35384Majsterek MarcinMGdynia00:32:3400:32:4700:12:31
#73 73-11K20444Sierocin AgataKGdynia00:32:3800:32:5300:12:37
#74 7463-M35440Rychter AndrzejMBPH Runners TeamGdynia00:32:5600:33:2400:13:09
#75 7564-M35497Nawrocki JacekM00:33:0800:33:1800:13:02
#76 7665-M35306Belka RadosławMGdynia00:33:1300:33:2200:13:07
#77 7766-M20438Rybaczek RafałMRunedaWejherowo00:33:1900:33:3100:13:16
#78 7867-M20301Aksan PiotrMGdynia00:33:2700:33:5000:13:35
#79 7968-M20471Wirkus PiotrMBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:33:3000:33:4300:13:28
#80 80-12K35316Brozio JoannaKRumia00:33:3200:33:5300:13:38
#81 81-13K20355Koszałka JoannaKGdynia00:33:5800:34:2100:14:05
#82 82-14K20308Bielecka AleksandraKUKS SIÓDEMKA RUMIARumia00:33:5800:34:1900:14:04
#83 8369-M35398Nowicki WojciechMGdansk00:34:0200:34:1500:14:00
#84 84-15K35392Mowińska AnnaKGdynia00:34:0500:34:2500:14:10
#85 8570-M35431Przytarski MariuszMOSP LubańLubań00:34:0700:34:3300:14:17
#86 8671-M35475Zabłocki MateuszMWymiataczeGdynia00:34:1300:34:2800:14:13
#87 87-16K20395Nikodemczyk PatrycjaKBigYellowFoot Adventure TeamGdynia00:34:1300:34:2700:14:12
#88 8872-M20385Majszak MichałMGdynia00:34:1600:34:4000:14:24
#89 8973-M35435Resko SergiuszMREDA00:34:1900:34:4100:14:26
#90 9074-M20492Chełkiwski DanielM00:34:2000:34:2400:14:09
#91 9175-M20405Ossowski MichałM49.BlotGdańsk00:34:2000:34:2400:14:08
#92 9276-M35461Świderski JacekMGdynia00:34:2200:34:3200:14:16
#93 93-17K20413Pakeizer AnnaKThomson Reuters Running TeamGdynia00:34:2200:34:3700:14:21
#94 9477-M20465Urbanowicz KrzysztofMMEGA COFFEE TEAMGdynia00:34:3600:34:5600:14:41
#95 9578-M35498Wasilewski MichałM00:34:3900:34:3900:14:24
#96 96-18K35305Beczek Aleksandra LucynaKParkrun Gdynia/ Zołzy TeamSuchy Dwór00:34:5500:35:0200:14:47
#97 97-19K20382Magrian KamilaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:34:5900:35:1400:14:58
#98 9879-M20432Przytarski JakubMOSP LubańLubań00:35:0100:35:2200:15:07
#99 99-20K35383Magrian IzabelaKKażdy Sobie...TeamGdynia00:35:0800:35:2300:15:08
#100 10080-M35347Kaszubowski PiotrMGdynia00:35:1700:35:4200:15:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności