Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Międzynarodowy Bieg Górski - Anglosaski "Limanowa Forrest" - Mężczyźni

Wyniki - 3 lipca 2016, Limanowa

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 4195Łukasz GabryśPOLBielsko-BiałaSenior I1600:36:0300:36:09
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !53253Zbigniew RadomskiPOLTKKF BeskidekBielsko-BiałaWeteran I100:36:5900:37:03
#3 87156Krzysztof KoseckiPOLBilskoSenior I3000:39:5100:40:00
#4 16219Bartłomiej OlbrychPOLnastopy.pl Running TeamBinarowaSenior I600:32:4600:32:47
#5 91338Witold WojtaczkaPOLBobowska Grupa BiegowaBobowaSenior I2200:40:0300:40:08
#6 120307Leszek TrąbaPOLKP PSP BochniaBorekSenior I3900:43:1600:43:21
#7 59148Marek KlaraPOLBobowska Grupa BiegowaBrzanaSenior I2000:37:1800:37:24
#8 163194Jakub MałkusFRAGrupa Sportowa MAKSCalviM-121300:51:1700:51:30
#9 103369Kamil KuzakPOLHSTChamowceSenior I2500:40:5200:41:02
#10 164103Wojciech GłowaczPOLCzarny DunajecSenior I4700:51:3000:51:50
#11 165102Grzegorz GłowaczPOLCzarny DunajecMasters2900:51:2900:51:51
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !252Adam CzerwińskiPOLCzasław k/DobczycSenior I100:27:2300:27:24
#13 17943Jan BzdęgaPOLCzęstochowaWeteran I1700:53:2600:53:41
#14 195273Michał SmoleńPOLStowarzyszenie " Przystań" im. Jana Pawła II - opiDobraSenior I5401:03:0301:03:11
#15 196256Kacper RapaczPOLDobraDzieci801:06:2901:06:45
#16 197227Jacek PalkaPOLKS Limanowa ForrestDobraSenior I5501:06:3101:06:46
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 58Artur BaranPOLKs Limanowa ForrestDobraSenior I300:29:1600:29:18
#18 146115Janusz JamkaPOLGdówSenior I3400:47:0900:47:19
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !450Piotr CzaplaPOLSulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGliwiceSenior I200:29:0000:29:01
#20 183116Leopold JamroPOLGorliceWeteran I900:54:3700:54:49
#21 199108Marcin GórkaGREwww.decorella.gorlice.pl/ KPP GorliceGorliceSenior I5601:12:3701:12:54
#22 14825Grzegorz BodziochPOLGorliceMasters2600:48:0600:48:17
#23 292Krzysztof AniołPOLAZS UJK Kielce/UG GórnoGórnoSenior I800:34:5200:34:53
#24 18114Norbert JachymczykPOLKB MCKIS JAWORZNOJaworznoSenior I800:33:1900:33:20
#25 198107Jakub GórkaPOLmaizdajaJodłownikDzieci901:12:3401:12:50
#26 119109Mariusz GórkaPOLmaizdajaJodłownikMasters1700:43:0900:43:20
#27 46328Marcin WielosikPOLVisegrad Maraton RytroKadczaSenior I1300:36:2700:36:28
#28 76140Wiktor KazibudzkiPOLKatowiceSenior I1900:38:2700:38:41
#29 189129Bartosz KadłubickiPOLKętySenior I5100:59:4100:59:48
#30 44203Kornel MiszczakPOLKlecza DolnaJunior600:36:2000:36:22
#31 127245Krzysztof ProkopPOLTeam EurofinKobylankaMasters1800:44:3900:44:50
#32 15321Marcin BiedrońPOLKrakówSenior I4500:49:0900:49:17
#33 157162Tadeusz KowalczykPOLKrakówWeteran I700:49:4200:49:51
#34 161294Mateusz ŚlęczkaPOLKrakówSenior I3500:50:5300:51:06
#35 16884Waldemar DziedziniewiczPOLITMBW KRAKÓWKrakówMasters3000:51:5700:52:14
#36 177305Maciej TraczPOLKrakówMasters3500:53:2000:53:38
#37 184213Jerzy KoptaPOLCwałujące DziadkiKrakówWeteran I1000:54:4500:54:55
#38 187274Zbigniew SolarskiPOLKrakówMasters3700:55:0900:55:27
#39 201367Józef MisiarzPOLKS Limanowa ForrestKrakówWeteran I1901:22:2801:22:59
#40 43292Wojciech ŚcieszkaPOL13 elt Kraków-BaliceKrakówMasters600:36:1700:36:20
#41 50174Tomasz KunzPOLKrakówMasters700:36:4700:36:49
#42 57250Adam PyciaPOLKrakówWeteran I600:37:0900:37:18
#43 62105Krzysztof GostyńskiPOLGostyńscy TeamKrakówMasters1000:37:2300:37:30
#44 64234Konrad PapierzPOLKW KrakówKrakówSenior I2100:37:4400:37:47
#45 65235Kacper PiechPOLEskadra Kraków/RUNONLINE.PLKrakówSenior I1700:37:5300:37:53
#46 94243Grzegorz PopiołekPOLKrakówSenior I3300:40:0000:40:19
#47 95244Łukasz PoznańskiPOLKrakówSenior I2300:40:2100:40:24
#48 10916Mateusz BaśPOLLeniwceKrakówSenior I3700:41:5200:42:00
#49 118251Marcin PyciaPOLKrakówSenior I2900:42:4800:42:57
#50 124189Mirosław MadejPOLKrakówWeteran I1100:43:3000:43:38
#51 143322Tomasz WęgrzynPOLKrakówSenior I4300:46:5600:47:06
#52 122321Mateusz WęgrzynPOLULKS Fajfer 2001 ŁapanówKrasne- LasociceJunior1400:43:2900:43:31
#53 51185Grzegorz LizakPOLKrasne-LasociceJunior800:36:5600:36:58
#54 54232Artur PanaśPOLKrosnoMasters900:37:0200:37:05
#55 14347Łukasz WójcikPOLKrynica ZdrójSenior I700:32:1500:32:17
#56 4870Dariusz DutkiewiczPOLKrynica-ZdrójSenior I1400:36:4400:36:46
#57 25368Krzysztof JaworskiPOLLazy BiegonickieSenior I1100:34:0700:34:10
#58 117180Kuba LachowiczPOLLibertówM-12800:42:5400:42:57
#59 167297Franciszek ŚmieszekPOLKS Limanowa ForrestLimanowaM-121500:51:5700:52:10
#60 170337Tomasz WojsPOLLimanowaMasters3200:52:2600:52:31
#61 17463Wojciech DrożdżPOLLimanowaSenior I4800:52:5600:53:04
#62 176336Maksymilian WojsPOLLimanowaDzieci400:53:2700:53:33
#63 181356Marek ZiobrowskiPOLLimanowaSenior I4900:54:0600:54:13
#64 182357Oskar ZiobrowskiPOLLimanowaDzieci600:54:0800:54:16
#65 188374Jakub WojtasPOLLimanowaM-121600:58:2000:58:25
#66 13310Krzysztof TrojanowskiPOLKS Limanowa ForrestLimanowaSenior I400:32:0000:32:02
#67 24158Dawid KotlarzPOLKS Limanowa ForrestLimanowaJunior400:33:5900:34:02
#68 32375Jakub ŚliwaPOLLimanowaJunior500:35:1500:35:16
#69 3496Janusz GawronPOLBrygada BeskidówLimanowaSenior I1000:35:3200:35:33
#70 52287Czesław SzubrytPOLLimanowaMasters800:36:5900:37:03
#71 56283Rafał SułkowskiPOLMKS LimanoviaLimanowaJunior900:37:1000:37:12
#72 5848Piotr CiułaPOLPIOTR CiułaLimanowaSenior I1900:37:1400:37:21
#73 66199Daniel MichalczykPOLLimanowaSenior I2200:37:5100:37:54
#74 68335Krzysztof WłodarczykPOLKPP Limanowa / only survivorLimanowaSenior I2400:37:5200:37:57
#75 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !71209Edward MuchaPOLKS Limanowa ForrestLimanowaWeteran I200:37:5600:38:01
#76 73159Piotr KotlarzPOLLKS Taekwondo TymbarkLimanowaSenior I2500:38:0900:38:13
#77 7920Michał BiedaPOLSKYLOS.plLimanowaSenior I2100:38:4800:38:51
#78 9253Józef CzyżydłoPOLLimanowaWeteran I400:40:0400:40:10
#79 100284Paweł SułkowskiPOLKS LIMANOWA FORREST / MAŁOPOLSKI URZĄDLimanowaSenior I3400:40:4700:40:51
#80 102353Tomasz ZarembaPOLKP PSP LimanowaLimanowaMasters1600:40:5000:40:58
#81 106327Mariusz WielochaPOLLKS WIERCHY PASIERBIECLimanowaM-12600:41:2800:41:29
#82 107230Łukasz PałkaPOLLimanowaSenior I3600:41:3600:41:39
#83 10889Konrad FaronPOLLimanowaJunior1200:41:4000:41:45
#84 112166Piotr KrólPOLLimanowaSenior I2700:42:2100:42:25
#85 13031Zbigniew BugajskiPOLLimanowaWeteran I1200:45:1500:45:20
#86 13858Wojciech DębskiPOLHYDROLIMLimanowaMasters2400:46:1000:46:25
#87 145298Zbigniew ŚmieszekPOLUltramaraton LimanowaLimanowaMasters2500:47:0300:47:16
#88 113188Dawid MaciejakPOLGrupa Sportowa MAKSMielecJunior1300:42:2000:42:33
#89 31136Marcin KasprzykPOLKP PSP BochniaMierzeńSenior I1200:34:5400:35:00
#90 9113Kamil HorbaPOL20 Bartoszycka Brygada ZmechanizowanaMorągSenior I500:31:1000:31:10
#91 140226Tomasz PalkaPOLBudimex S.A.Mszana DolnaSenior I4200:46:1500:46:29
#92 74211Marek NadkańskiPOLMOK Mszana DolnaMszana GórnaWeteran I700:38:2600:38:28
#93 1664Gabriel AnulakPOLGrupa Sportowa MAKSMszczonówM-121400:51:5200:52:04
#94 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 175366Piotr BrzękPOLMuszynaDzieci300:52:5800:53:19
#95 642Jakub BurghardtPOLKP Krynica-ZdrójMuszynaSenior I400:30:0700:30:08
#96 4030Sebastian BrzękPOLMuszynaMasters500:36:0000:36:02
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2851Adam CzerneckiPOLTKKF UKLEJNA MYŚLENICEMyśleniceMasters300:34:3000:34:32
#98 80306Sławomir TraczPOLTKKF Uklejna MyśleniceMyśleniceMasters1200:38:5500:38:56
#99 83360Dariusz ŻądłoPOLTKKF Uklejna MyśleniceMyśleniceSenior I2700:38:4700:39:00
#100 90184Marek LitworaPOLTKKF UKLEJNA MYŚLENICEMyśleniceSenior I3100:40:0400:40:07

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności