Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VOLVO Triathlon Series Nieporęt

Wyniki - 10 lipca 2016, Nieporęt

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 398714Olesiejuk Antoni1954M5300:27:3439600:03:1001:39:2337700:01:3901:12:5340503:24:39358-
#2 405717Sochacki DariuszPOLSKA1968M311100:24:3333800:04:1001:39:3537800:02:0601:19:3841503:30:02364-
#3 408682Janik Tomasz1975M311300:27:5240100:04:0401:55:0541800:01:4601:03:3935303:32:25367-
#4 415685Kłoszewski Mikołaj1983M217500:33:3342200:07:5400:57:08100:59:0400:58:3827703:36:17370-
#5 166713Parsons Alan1981M28500:23:3230800:03:0601:28:4225500:01:1400:47:075602:43:42163-
#6 169687Grzesiak Mariusz1974M34500:20:4818200:02:4701:28:2525000:01:3500:50:3411502:44:11166-
#7 195688Cieślak Konrad1979M29300:21:4323500:03:0701:19:318600:02:0501:00:5231502:47:18190-
#8 252716Nowotniak RadosławPOLSKA1983M211700:21:4924100:03:0401:26:3721600:01:2801:00:2830902:53:26239-
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1683Bodnar Maciej1994M1100:12:57100:01:4801:14:011400:00:4300:39:01202:08:301-
#10 266718Białogrodzki RyszardPOLSKA1959M4800:25:4336500:02:2901:26:5621900:01:2100:58:1327102:54:43253-
#11 357603Sroka KrzysztofADAMÓW-PARCELCASTORAMA-RUNNIGPOLSKA1971M310200:22:0525500:04:0801:37:2336200:01:1301:06:1537803:11:02330-
#12 282370Eström MattiasÅRHUSABRELLASWEDEN1985M213200:26:3238000:04:2301:27:5723900:02:1300:55:1221102:56:17266-
#13 247297Batoryna AleksanderBĘDZINPOLSKA1983M211500:23:5331900:05:0101:33:3833500:02:2300:47:516602:52:46235-
#14 363461Lange GenowefaBEŁCHATÓWGIENIATEAMPOLSKA1972K3600:23:5432000:04:2401:41:0338500:02:3701:00:3931403:12:37-28
#15 34432Kołodko JuliuszBIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA1979M22300:18:5910100:02:4801:15:303200:01:0900:46:264402:24:5334-
#16 37623Świda AdamBYDLINTRIDEA TEAMPOLSKA1978M22400:19:0010300:02:1701:15:473700:01:5800:47:035302:26:0537-
#17 206511Moskal ArkadiuszCEGIELNIAPOLSKARADZYMIN--00:21:3422200:03:2801:27:0422500:01:3700:54:3420002:48:17--
#18 65356Dobrosielski GrzegorzCHOTOMOWPOLSKA1982M23500:15:301300:02:4401:22:0813700:01:1700:48:548002:30:3365-
#19 175320Breski JarekCIECHANÓWAKADEMIA TRIATHLONUPOLSKA1965M4600:20:3517000:02:2001:19:248400:01:5401:00:3331002:44:46172-
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !180578Rzepecka AnnaCIECHANOWTKKF PROMYK CIECHANOWPOLSKA1975K3100:21:3021900:02:4101:29:0126500:01:3000:50:1610602:44:59-5
#21 189650Worek PawełCIESZYNGIBIEC TEAMPOLSKA1975M35300:21:3622600:03:2901:25:5720500:02:1800:52:5916102:46:18184-
#22 293431Kołacz PiotrCZOSNÓW0POLSKA1971M38200:26:1537500:03:0301:28:1424400:02:2600:57:3525702:57:34276-
#23 242481Maj GrzegorzCZŁUCHÓWŚCIEŻKA BIEGOWA POLE MOKOTOWSKIEPOLSKA1986M13800:19:1011000:03:4001:31:4631600:01:3100:56:1723202:52:23230-
#24 209396Grabowski MichałDOBRZELÓWDOBRZELÓW SPORT CLUBPOLSKA1982M29900:19:4613800:02:4301:27:3423300:00:4500:58:1527202:49:03202-
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2483Majka MichałELBLĄGLABOSPORT TEAM/ORLINSCY.PLPOLSKA1978M2100:15:211000:01:4701:12:15300:01:0500:40:37402:11:042-
#26 31679Utykański MichałEŁKPOLSKA1986M1600:15:261100:02:3301:18:337100:01:1500:46:464702:24:3331-
#27 327288Bagińska MonikaEŁKPOLSKA1978K21200:26:5938700:04:3501:30:2429400:01:5900:57:2425403:01:21-20
#28 115242Lisius TomaszGDAŃSKPOLSKA1964M4400:21:1821200:03:2801:20:3710200:01:3400:50:2410902:37:22115-
#29 291281Wróbel DariuszGDAŃSKPOLSKA1976M213700:23:5231800:02:3301:24:3118300:01:4701:04:4636302:57:29274-
#30 340241Lis SebastianGDANSKOKLEJANIE-AUTA.PLPOLSKA1975M39600:22:3327800:03:5401:34:1734000:01:5801:04:1135803:06:52316-
#31 196215Golas GrażynaGDYNIATRI LADIES/COMPLEXSPORTSPOLSKA1976K2400:24:2833700:03:0501:29:1227600:01:2000:49:168902:47:22-6
#32 256257Rafalak GrzegorzGDYNIASAMSUNGPOLSKA1980M211900:20:1815900:03:3801:29:2227900:02:2800:58:0526702:53:51243-
#33 262213Dietrich KrzysztofGDYNIATRIATHLON SERIES TEAM / SPORTOWY JEŻ PORANNYPOLSKA1980M2122-01:25:0519200:01:4801:02:1733502:54:30249-
#34 265216Golas MarcinGDYNIAAPLITT/COMPLEXSPORTSPOLSKA1976M212500:24:2333500:02:5701:28:1724500:01:3000:57:3225502:54:39252-
#35 77389Golcz PiotrGDYNIAPOLSKA1973M31700:20:5418800:02:2001:15:463600:01:2100:51:1912902:31:4077-
#36 15341Cybulski KamilGOŁDAPŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAPPOLSKA1984M2900:20:2416400:02:1701:12:50500:01:0400:44:392102:21:1415-
#37 273579Sadowski PiotrGRODZISK MAZOWIECKIWEBANKIETA.PLPOLSKA1983M212900:20:2916600:03:0401:29:2027800:01:0801:01:1932502:55:20260-
#38 344408Jaroszyński PawełGRÓJECNIEZRZESZONYPOLSKA1967M39700:25:1635100:04:1701:33:5233700:02:2701:01:5733203:07:50320-
#39 318467Lipiński PiotrGRÓJECPOLSKA1967M38900:23:5031600:03:2601:29:0427000:01:3201:02:2533903:00:17298-
#40 192659Zadrożny PiotrGŁOSKÓWTRI4FUN TEAM PIASECZNOPOLSKA1971M35400:16:402500:03:5401:24:2418100:01:5001:00:0530302:46:53187-
#41 118397Grygoruk TomaszHAJNÓWKAPOLSKA1988M12500:19:1811800:02:3801:22:2114200:02:1200:51:0012402:37:29118-
#42 177411Kacymirow TomaszHORNÓWEKPOLSKA1961M4700:21:2421500:03:2001:25:1719600:01:4500:53:0816502:44:54173-
#43 162332Bysiek KrzysztofILKOWICEPOLSKA1982M28100:18:357600:03:1801:23:2116300:01:4700:55:5322802:42:54159-
#44 229344Czechowska-Madej KatarzynaIWANOWICEMIŁEK TRIATHLON TEAMPOLSKA1981K2700:21:3922900:02:4801:31:4931700:01:4800:53:1717002:51:21-9
#45 116321Briggs SeanIZABELINPOLSKA1966M33300:22:1226200:02:1001:24:0817600:01:0600:47:456402:37:22116-
#46 304472Łuczyński RobertIZDEBNO KOŚCIELNEUKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA1979M214400:22:1626500:03:3901:29:3728200:02:0401:01:1232302:58:48285-
#47 182276Topolewski JacekIŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA1971M35000:18:247200:03:2001:23:5617400:01:4200:57:4826202:45:10177-
#48 194463Legiędź HubertJABŁONNATOZ PRZY KGSGPOLSKA1970M35500:20:0514900:02:5401:26:5822100:01:3600:55:3322202:47:05189-
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 285415Kalita AnnaJAWORZEPOLSKA1970K3300:22:2026900:03:3201:32:1032100:02:0000:56:3623702:56:39-16
#50 32236Kwaczynski TomaszJELENI HORAVEGE CANNIBAL TEAMH REPUBLI1983M22100:16:543000:02:2201:17:015200:00:5900:47:185802:24:3532-
#51 105439Korecki DariuszJÓZEFOSŁAWAT TEAMPOLSKA1973M32900:20:3416800:03:1001:15:002500:01:4300:55:1721302:35:44105-
#52 131304Białecki PawełJÓZEFOSŁAWTRINERGYPOLSKA1976M26700:18:428100:02:3701:22:4415000:01:2600:53:4017802:39:10131-
#53 390291Banasiak HubertJÓZEFOSŁAWSWÓJPOLSKA1965M41500:19:1311100:05:3001:44:5940100:03:3901:08:0938603:21:30353-
#54 201229Klimczak AdamJÓZEFOSŁAWCAPAROL POLSKAPOLSKA1966M35700:18:478400:03:1201:28:5226200:01:1200:55:4022402:47:42195-
#55 378307Bielik AnnaJÓZEFÓWTRI DREAM TEAMPOLSKA1969K3900:22:1926700:03:2801:43:2339300:01:5601:05:1336903:16:19-34
#56 414238Lalik AgnieszkaJÓZEFÓWLETE BIEGAPOLSKA1972K31000:27:3839700:05:1101:50:3141300:02:4501:10:1139603:36:16-43
#57 253425Kielman JanJÓZEFÓWPOLSKA1987M14200:23:2030100:03:0101:26:0920800:01:4500:59:1928902:53:34240-
#58 269464Lepka JarosławJÓŻEFÓWTEAM POZIOMKAPOLSKA1978M212700:25:2235600:03:2201:23:2316500:02:1201:00:3731202:54:56256-
#59 279308Bielik RobertJÓZEFÓWTRI DREAM TEAMPOLSKA1968M37900:29:1740800:03:5501:28:0124000:02:0100:53:0216202:56:16264-
#60 14434Komorowski MaciejJULIANÓWGOLDEN BOYSPOLSKA1977M2800:17:505600:02:1301:13:20900:01:1600:45:062502:19:4514-
#61 111250Pasierbiński PiotrKANIETRI2LIVEPOLSKA1968M33100:20:4918300:02:4801:20:199700:02:0200:50:5612302:36:55111-
#62 261364Dyduch MaciejKANIEWŁASNY:)POLSKA1975M37500:26:0737300:04:1401:28:4525700:01:2600:53:4918402:54:20248-
#63 121253Pietras DariuszKĘDZIERZYN-KOŹLEKUMPLE GRZMOTKAPOLSKA1970M33400:18:126500:04:1301:16:555000:01:2600:57:0024202:37:48121-
#64 18252Pietras AdamKĘDZIERZYN-KOŹLEKUMPLE GRZMOTKAPOLSKA1998M1500:16:472800:02:5601:16:374700:01:1300:44:131702:21:4718-
#65 421231Kotek PawełKIELCEMEDICYCLINGPOLSKA1988M16300:26:4238100:04:2301:39:2137500:02:3201:30:2342003:43:21375-
#66 23624Świderski AndrzejKOBYŁKAPOLSKA1984M21400:17:304400:02:0301:16:154300:01:1500:45:102602:22:1323-
#67 156438Korczyński DanielKOŃSKIEPOLSKA1981M27700:19:3113000:02:4501:22:1113800:01:3700:55:4722602:41:50153-
#68 356639Wierciński MariuszKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA1975M310100:26:2337700:04:3101:28:3125300:02:5101:08:0438503:10:21329-
#69 136567Rembowski MichałKONSTANCIN-JEZIORNAUB 40POLSKA1975M33600:16:192300:03:4601:18:197000:02:0300:59:0028202:39:27136-
#70 416493Mazurek MaciejKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA1979M217600:23:5131700:05:3201:41:5038700:01:2701:24:2041803:37:00371-
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !251517Najder EwaKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA1957K4100:21:4123300:03:2101:31:5631800:01:4800:54:3219902:53:19-12
#72 60343Czasak TomaszKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA1971M31200:19:4713900:02:2401:17:366000:01:0900:48:487902:29:4360-
#73 143447Kowalski PiotrKRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓWPOLSKA1978M27300:18:478500:03:1001:23:1215900:01:3200:53:1216602:39:52143-
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 176209Butkiewicz MagdalenaKRUBINPOLSKA1980K2300:18:549500:03:1201:26:5622000:01:3000:54:1719502:44:50-4
#75 264412Kaczorowski AdamKRYNICA ZDRÓJPOLSKA1981M212400:22:3027500:03:2901:25:1119500:02:5001:00:3831302:54:38251-
#76 244599Smuś KarolKWIRYNÓWSRAKAPOLSKA1975M37200:18:166600:03:4501:29:0426900:01:3900:59:5029702:52:35232-
#77 394474Łukawski RajmundLEGIONOWOPOLSKA1979M217100:23:1329600:09:5401:40:2838300:03:0901:06:5938103:23:43356-
#78 406255Prorok AdamLEGIONOWOPOLSKA1968M311200:31:0941300:05:1401:42:3039100:03:0601:10:1539803:32:15365-
#79 218381Gawkowski RobertLEGIONOWO2 PSAP NDM-KNPOLSKA1973M36400:20:4617900:02:3801:22:0613600:01:2501:03:4135402:50:36210-
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !277442Korytkowska AlinaLEGIONOWOPOLSKA1991K1200:17:455100:02:3201:31:0830700:01:0601:03:3235102:56:03-13
#81 29228Kazanecki TomaszLEGIONOWOPOLSKA1976M21900:15:491500:02:2801:16:164400:01:0800:48:177302:23:5929-
#82 313608Stanny MariuszLEGIONOWOPOLSKA1978M214900:30:0040900:03:1601:31:0130600:01:3500:53:4818202:59:40294-
#83 58445Kościelski PatrykLEGIONOWOTRI LEVELPOLSKA1975M31100:22:0525600:03:0301:20:059200:01:2200:42:59902:29:3458-
#84 332609Startek PawełLEGIONOWOBIEGAM BO LUBIĘ LEGIONOWOPOLSKA1977M215600:19:3613300:03:0301:30:2829700:01:5501:07:5838303:03:00310-
#85 237246Manikało DariuszLIPKÓWTRINERGYPOLSKA1969M37000:22:4128200:02:3401:27:1722900:01:2700:57:5726502:51:56225-
#86 250385Gierszewski MichałLODZPOLSKA1987M14100:21:1520800:03:1901:25:3820100:02:0501:00:5231602:53:10238-
#87 403670Zmysłowski JacekLUBLINPOLSKA1957M41800:25:4736600:04:0201:45:0640200:01:4501:10:1539703:26:55363-
#88 6581Saniawa PiotrLUBLINTRICLUB LUBLINPOLSKA1983M2400:14:31500:02:0201:15:122800:01:0300:43:231102:16:116-
#89 44651Wozniak ArekLUBLINAREK WOZNIAKPOLSKA1975M3800:19:2712600:03:2101:13:12800:01:3700:49:199002:26:5544-
#90 315675Żukowska BasiaLUBLINWYDOLNOŚĆ.PLPOLSKA1968K3400:23:5932300:03:5101:28:5826300:01:3801:01:2332702:59:50-19
#91 43272Szrajner PiotrMARKITRIATHLON SERIES TEAMPOLSKA1974M3700:17:525800:02:2501:18:447300:01:2400:46:183902:26:4343-
#92 54615Syguła MateuszMICHAŁOWICEKOLARSKI.EU TEAMPOLSKA1979M23200:21:4123200:02:2801:14:412000:01:1600:49:038202:29:1054-
#93 190232Kozłowicz Krzysztof MarcinMIEDZYRZEC PODLASKIPOLSKA1976M29200:20:3817400:03:0701:20:3110000:02:1500:59:5229902:46:22185-
#94 259361Domecki JakubMILANÓWEKPOLSKA1987M14400:21:3722700:04:1601:28:0624100:01:5900:58:0826902:54:07246-
#95 404270Strusińska KatarzynaMIŃSK MAZOWIECKITRIPAKAPOLSKA1982K22300:27:1839200:03:2401:44:1439900:01:5201:11:0140103:27:50-39
#96 270218Gujski MarcinMIŃSK MAZOWIECKITRIPAKAPOLSKA1981M212800:25:2636100:03:2501:26:2321300:02:0900:57:3425602:54:58257-
#97 13245Łachut WojciechMODŁATRIATHLON SERIES TEAM/TEMPO MŁAWAPOLSKA1978M2700:15:541800:01:5201:13:01600:00:5500:47:566902:19:3913-
#98 227313Błaziński WitoldMŁAWAPOLSKA1985M210900:22:1626400:03:4301:27:4423700:02:0300:55:2821802:51:13218-
#99 42249Pagórski ŁukaszMŁAWAPAGÓR TEAMPOLSKA1993M1900:18:247300:03:2101:17:115300:01:2700:46:083602:26:3142-
#100 84476Maciejewski KarolNADOLICE WIELKIEPRO-RUN WROCLAWPOLSKA1982M24400:21:1220400:02:1301:17:265600:01:2000:50:4412002:32:5584-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności