Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

TriCity Trail 80km+

Wyniki - 11 lipca 2016, Wejherowo

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Elwart RomanMM2PUCKLKS-PUCK01:33:5904:54:3506:45:1807:31:46
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !279Sikora SebastianMM2GDYNIAACEL GDYNIA01:34:0003:07:0604:56:5106:45:1807:32:04
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3113Krapivko DmitryMM1GRODNOKRONAN01:39:2903:05:0004:57:0406:48:5107:40:11
#4 481Klimowicz MarekMM1GDYNIA01:34:0003:07:2305:01:0707:01:1907:53:04
#5 5152Karolak AniaKK1SLUPSKSTOPA SŁUPSK01:40:2405:09:2307:03:3307:53:24
#6 657Witkowski MichałMM2TORUŃTORNADO ACCEDIT01:48:1303:21:4005:16:5907:05:2107:56:31
#7 745Rewers DariuszMM2KOLECZKOWONEW BALANCE ESKA TEAM01:34:0003:02:1405:01:5207:03:3408:01:14
#8 8112Kulesh PavelMM1VERTELISHKIRUN4FUN.BY01:38:4903:14:5405:14:3607:18:3708:03:45
#9 9167Kot RafałMM1SZCZYTNOWAY BEHIND HORIZON01:41:4503:15:0205:09:4907:09:4908:04:58
#10 1034Rolbiecki PiotrMM1KOŚCIERZYNAAK KOŚCIERZYNA01:40:2503:07:2405:03:1707:13:1608:10:31
#11 1167Borski AdamMM2WEJHEROWO42 195 WEJHEROWO01:40:2703:16:2705:22:5607:20:2808:12:25
#12 125Solak AysenKK1WROCLAWGÜNEŞ01:45:4303:17:3605:16:5707:15:3508:14:23
#13 13104Klebba MariuszMM1MRZEZINO01:45:0803:15:4405:22:4407:26:5708:15:42
#14 14116Ferszt PiotrMM1OLSZTYNAKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM01:46:1003:18:5305:22:4407:24:0308:18:26
#15 15107Szapar PrzemysławMM1GDYNIABIEGAMINA01:38:4103:07:3205:08:4007:24:0708:23:39
#16 16479Adametz RafałMM1SOPOTNAVIGATORIA01:42:4503:14:4805:24:5407:34:0308:26:36
#17 1799Słociak RafałMM1OPOLERAJSPORT ACTIVE01:48:5503:29:4105:35:3207:33:0408:28:46
#18 18114Borusinski PiotrMM2SŁUPSKSTOPA SŁUPSK01:39:2403:15:2105:22:5207:36:5708:32:10
#19 1973Góralski KrzysztofMM2TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃ01:40:2503:18:0205:30:3207:41:0708:32:23
#20 20168Walczak MaciejMM1POZNAŃQUAY POZNAŃ01:46:3603:23:2405:29:4907:40:1508:33:00
#21 21102Bernatowicz ZiemowitMM2KOLECZKOWOGRUPA TRÓJMIASTO01:41:2003:17:1005:28:1507:38:5408:33:59
#22 22156Brouer PeterMM2HORSENSSPARTA01:49:5203:29:5305:34:4207:39:5708:36:30
#23 23164Łaskarzewski JarosławMM2OLSZTYN01:45:3703:19:1305:28:1207:38:5608:37:17
#24 24137Lewandowski MaciejMM1WOLA PODŁĘŻNARUN BYDGOSZCZ01:41:2203:15:2105:22:5307:35:5508:43:07
#25 25138Raus ArturMM1TCZEWEATON RUNNING TEAM01:52:3903:33:0805:42:3807:55:2908:51:49
#26 2625Kokotkiewicz AdamMM1RUMIA01:49:4903:32:5905:47:2407:55:2908:51:53
#27 2742Mirowski KamilMM1ZGIERZKITA TEAM01:39:4103:21:1805:29:1307:52:0208:57:06
#28 2893Wojdasiewicz TadeuszMM1KĘPICE01:39:3903:19:1005:36:3607:59:3108:57:06
#29 29122Białas ArkadiuszMM2SŁUPSKSTOPA SŁUPSK01:39:0003:18:3005:42:2707:59:4008:57:40
#30 30139Słomowicz BartoszMM2GNIEZNOALTOM GNIEZNO01:52:3803:34:5705:50:2208:59:14
#31 31132Cieśla ElżbietaKK2OLSZTYNEKBIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO01:45:4103:30:3205:46:2208:00:3609:02:54
#32 3233Krzyżański MaciejMM1DZIKOWOTHE WILD BOARS01:52:5403:33:2505:46:2407:59:3909:02:54
#33 33128Lasota GrzegorzMM1RADOMULTRA TEAM RADOM01:42:4603:25:2905:50:0708:10:3609:08:02
#34 34109Wyganowski KonradMM2RUMIA01:41:2103:17:2105:35:5209:16:30
#35 3597Bojka PiotrMM1GDAŃSKEX-AZS AWFIS GDAŃSK WIOŚLARSTWO01:41:1903:21:1705:31:5508:01:1809:16:30
#36 36172Wronkowski IgorMM1BRODNICACANAS VENATICI01:41:4503:19:2505:52:0908:11:3709:17:28
#37 3738Wrona SławomirMM2GDYNIAWWW.CALL3.PL01:50:5103:35:2405:59:3808:16:0509:20:03
#38 3891Wiktorowicz TomaszMM2WARSZAWA01:53:2903:38:0005:59:3808:16:0209:20:03
#39 3935Karwacki JarosławMM2GDAŃSK01:49:5503:29:3505:50:2508:20:4609:22:45
#40 40123Brączyk KrzysztofMM2WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORK01:40:2903:19:0805:43:4708:16:1609:25:12
#41 41150Borusińska AleksandraKK1SŁUPSK01:49:4303:38:2306:02:3908:24:2309:28:25
#42 4227Jarosik DanielMM2LNISKATEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE01:49:5303:41:3006:06:0908:31:4109:29:13
#43 4372Cytacki DawidMM2PŁOCKRYKOWISKO01:53:5703:43:2906:06:1608:29:5109:30:27
#44 44125Sosnowski JarosławMM2TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW01:52:3803:32:5305:42:3808:20:4409:31:21
#45 45129Ziętak AndrzejMM2BRZOZA01:38:4603:18:0205:47:0909:31:21
#46 46135Zgiet RadosławMM2CZARTAJEWCZART CZARTAJEW02:00:5903:48:1606:06:1808:27:2609:31:43
#47 4743Mroziński BłażejMM1WARSZAWAZŁOTE KLOCKI NA SZNURKU01:59:2903:47:5106:06:3208:29:0709:33:16
#48 48155Ciesielski WitoldMM2GDAŃSK01:58:2703:46:0006:01:1608:24:3209:34:48
#49 4930Biesiekierski KrzysztofMM2JEZIORANY12TRI.PL DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.C01:46:4903:38:0106:02:5208:29:0309:40:52
#50 5082Kaczorek MarcinMM2JÓZEFÓWVW GRUPA KACZOREK01:52:4503:47:3606:15:3608:39:3709:41:03
#51 51106Antuszewski MichałMM1BIAŁYSTOKBIEGOSTOK02:01:5403:48:1606:18:2808:39:3709:42:32
#52 5266Renachowski MirosławMM2REDAOPEC GDYNIA02:00:1703:47:5906:14:5208:39:3909:42:32
#53 5368Currit TravisMM1WARSZAWA01:45:4603:36:1306:16:3208:39:4209:42:32
#54 5461Miś WaldemarMM2GDAŃSKBPH RUNNERS TEAM01:50:5503:35:2206:00:2608:30:4109:47:40
#55 5590Cieplik ŁukaszMM1GDYNIANAVIGATORIA01:49:4703:30:1005:50:4708:40:5609:49:00
#56 5640Kuncewicz DariuszMM2LUBLINFAMILY RUNNING CLUB02:00:1603:48:2106:19:3408:48:0209:54:19
#57 5756Truś MartaKK1POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄ02:02:0203:56:4006:21:5508:53:2609:55:45
#58 5859Mamla ZbigniewMM2WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAM02:01:5503:57:1806:34:1708:50:5809:55:45
#59 59133Węsiora JakubMM1KARTUZY02:08:0104:04:0806:28:1009:01:1409:59:59
#60 60158Szalewski MarcinMM1PRZYJAŹŃTHE INVINCIBLE02:07:0604:00:2206:34:2009:03:5910:03:07
#61 6170Mikowski ArturMM2GRÓJECALNOR01:52:3906:31:1409:07:4810:07:38
#62 6250Kuchta MarcinMM1ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIE01:47:1503:26:5706:10:3108:57:1110:08:29
#63 63134Kuza DariaKK1GDAŃSK02:18:1504:22:2706:50:5509:12:1510:08:59
#64 6476Jurgielewicz JacekMM2KOSTKOWO01:52:4903:48:1306:21:4508:56:0410:11:00
#65 65151Zamorski AdamMM2ELBLĄGELBAŻANT02:04:2203:59:2706:29:3509:04:0210:11:04
#66 6694Oleszak PiotrMM1TULCENBR / STREFA CHILLOUTU01:54:2103:48:5806:17:3008:53:2810:11:21
#67 6795Łuczak MarcinMM1POZNAŃYEPS Z DZIDY SQUAD01:54:1803:48:5506:17:3008:53:3210:11:26
#68 6836Kowalski AdamMM1GDANSKZŁOTE KLOCKI NA SZNURKU02:02:2104:02:3906:30:2809:03:2210:11:46
#69 69161Zwoliński TomaszMM2MOSTYKM PSP GDYNIA01:56:1703:46:3406:12:5108:56:0910:12:06
#70 70145Cieślik MarekMM2ŚLESINGRAFORM/RANCZO MICHALIN01:50:5303:36:0306:16:3308:55:2110:12:34
#71 7160Kręgielewski MirosławMM2GDYNIA02:01:5803:55:5906:44:1609:11:4510:14:18
#72 7228Lewandowski ŁukaszMM1MYSIADŁO01:54:5303:49:0106:25:0409:08:3410:18:20
#73 7389Mazerski GrzegorzMM1GDAŃSK02:02:3803:59:5906:34:2509:15:3310:24:41
#74 7469Kalinowski PiotrMM1WARSZAWA02:00:4303:49:0606:33:5109:17:3210:28:10
#75 75131Cieśla JarosławMM2OLSZTYNEKBIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO01:53:3803:46:2506:39:3409:20:1310:28:49
#76 76130Gaffka ArkadiuszMM2ŁEBA01:49:4903:39:1006:18:2909:08:0610:29:18
#77 77126Topolski PiotrMM1GDAŃSK02:18:1204:22:2706:51:2909:24:3010:30:42
#78 78149Szczepaniak MarcinMM1KONIN01:41:2103:23:3606:05:0608:56:1810:31:37
#79 79169Wybierała AndrzejMM2RAWICZROZBIEGANI RAWICZ01:53:2603:50:3506:26:5509:20:2610:31:53
#80 8058Zwoliński ŁukaszMM1GDAŃSKOTK RZEŹNIK / KASZUBSKA PONIEWIERKA02:02:5104:04:1006:35:1909:15:0710:31:53
#81 8154Wojciechowski IreneuszMM2GRÓJECTRI SIGNOVUM01:52:4003:49:1406:31:3809:09:3210:31:56
#82 8286Trzeciak BartłomiejMM1GDAŃSKCABALLONEGRO02:18:1304:22:2806:51:2709:24:3010:31:58
#83 83163Czajka KarolMM1KRĘPIECKOCHANIE, CHODŹ POBIEGAĆ.01:45:1303:29:5906:15:2909:11:4010:32:01
#84 84140Mężyński MichałMM1WARSZAWA02:04:1504:00:2106:38:5609:24:1710:38:15
#85 85141Karczewski GrzegorzMM2HEL02:02:5404:05:4806:51:0709:35:2810:38:20
#86 86110Lisakowski RafałMM1WŁADYSŁAWOWOTRI-SEA WŁADYSŁAWOWO01:59:2803:49:1006:26:3909:21:0010:39:29
#87 87127Wrzesiński WojciechMM2BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ02:04:5504:07:4506:49:2709:27:0310:41:15
#88 88118Grzechulski PiotrMM2WEJHEROWOJW341102:01:3503:56:2506:38:3409:33:1710:43:29
#89 89111Drygas PawełMM1OLSZTYNSAM DLA SIEBIE02:12:2004:09:3706:40:2709:27:5810:48:08
#90 9051Romanów PrzemekMM1RAJSZEWTRUCHT TARCHOMIN TEAM02:01:5503:57:1806:34:1709:20:0810:56:05
#91 91124Zieliński JacekMM2REDABIEGAMYRAZEM.PL02:11:5804:13:3707:03:3709:58:4610:56:29
#92 9288Ryczek AdamMM1TORUŃBIEGAM NA TARCHOMINIE02:04:2204:13:3806:59:4609:50:2110:57:05
#93 93136Bugiera JacekMM1GDYNIAPWC COE RUN TEAM02:13:0104:14:1006:59:3209:42:5610:57:18
#94 94108Woźniak KrzysztofMM1GDAŃSK01:54:2603:55:4306:35:0009:30:0910:58:58
#95 9555Baran GrzegorzMM1OLSZTYN01:55:0803:55:5706:38:5709:41:0611:02:43
#96 96165Buczek RafałMM1GDYNIACUMULUS02:15:4604:20:5706:58:4209:41:0211:02:44
#97 9763Sztygiel MaciejMM2WEJHEROWOPORTADRZWI01:52:5103:49:2006:37:1209:30:3511:03:17
#98 9892Myszk DamianMM1ROBAKOWOPORTA DRZWI01:52:5203:49:1706:37:1209:30:3411:03:17
#99 9947Łukaszewicz MichałMM1POŁCZYN ZDRÓJBETON ATAK01:51:2903:43:5506:40:2709:50:0911:06:55
#100 10048Wojciechowski JakubMM1POŁCZYN-ZDRÓJ01:51:2903:43:5406:40:3209:50:1011:06:55

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności