Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail onTour - Trójmiasto

Wyniki - 21 lipca 2016, Gdańsk

Cityzen_ General

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1160Piotrowski RafałMM20GDYNIAUKS AZYMUT GDYNIA00:17:5400:17:55
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2132Sławiński DamianMM20GDYNIAZORZA GDYNIA00:18:0000:18:01
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3130Chuchała DanielMM30REDA00:18:0500:18:07
#4 4138Żurek GrzegorzMM20RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:19:0500:19:06
#5 5135Keslinke ŁukaszMM30GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:19:2000:19:20
#6 6101Żygenda KrzysztofMM20GDYNIALKS ZORZA GDYNIA00:19:2600:19:27
#7 719Pionk RafałMM30MISZEWOLKS ZORZA GDYNIA00:19:3600:19:37
#8 810Wierziński PiotrMM40KARTUZY00:19:3900:19:41
#9 9144Ogdowski BartłomiejMM20RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:19:5400:19:55
#10 1044Pietrzak PiotrMM40GDAŃSKF3TEAM00:20:0200:20:03
#11 11125Nowakowski AleksanderMM20LUBAWAKB UE POZNAŃ00:20:0800:20:10
#12 1260Makowski PawełMM30GDAŃSKAWET00:20:3100:20:34
#13 13149Radulski RadosławMM30GDAŃSK00:20:3400:20:36
#14 143Borowski RafałMM30WARSZAWA12TRI.PL / PARKRUN URSYNÓW00:20:4700:20:49
#15 1511Wierziński KamilMM20KARTUZY00:21:1100:21:12
#16 1624Skiba ŁukaszMM30GDYNIAPARÓWYDŻOANY00:21:1300:21:15
#17 17121Tuwalska ElzbietaKK30GRABOWIECLKS ZANTYR SZTUM00:21:1700:21:19
#18 1836Lidzbarski MarcinMM30CHWASZCZYNOELA&MARCINTEAM00:21:1800:21:20
#19 1989Tuwalska MałgorzataKK30GDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM00:21:2100:21:22
#20 20143Jędrzejewski DanielMM40NOWA WIEŚ RZECZNATRI STAROGARD GDAŃSKI00:21:2300:21:24
#21 21110Sikora RogerMM30GDYNIAMEWA GDYNIA00:21:2700:21:29
#22 22158Drozdowski DanielMM20GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:21:3100:21:32
#23 23156Witt SławomirMM30GDYNIA00:21:2900:21:33
#24 24120Skowroński DawidMM20GDAŃSK00:21:3700:21:39
#25 2541Szymanowska AgnieszkaKK20SOPOT00:21:4200:21:42
#26 2645Lip RafałMM30GDYNIAPARÓWYDŻOANY00:21:4500:21:49
#27 27123Borówka RyszardMM40GDYNIA00:21:5400:21:57
#28 28150Wieczorek DamianMM40KATOWICENRŚ00:21:5600:21:57
#29 2934Tomaszewski MichałMM30GDAŃSK00:22:0100:22:07
#30 30114Zych MagdalenaKK20LUBLINAZS UMCS LUBLIN00:22:0600:22:08
#31 31231Ciesielski WitoldMM40GDAŃSK00:22:0900:22:11
#32 32166Łempicki KarolMM30GDYNIA00:22:0700:22:15
#33 3384Grzegorzek BartłomiejMM30GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:22:1400:22:18
#34 34154Goździewicz LeszekMM40GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:22:3200:22:34
#35 35104Chmielowski MichałMM30JUSZKOWOGÓRSKIE PĘDZIWIATRY00:22:3900:22:47
#36 36126Adamczuk PawełMM20GDAŃSKKWT00:23:0500:23:09
#37 37148Szefer MateuszMM20OCYPEL00:23:0600:23:10
#38 38137Fila MichałMM20LUBLIN00:23:0600:23:10
#39 39155Jurzick AdamMM40GDAŃSKSTOGI TEAM00:23:1200:23:18
#40 40111Sikora IwonaKK30GDYNIAMEWA GDYNIA00:23:1800:23:20
#41 4163Paschke RomanMM30GDYNIASHIPCUP00:23:2000:23:23
#42 4212Zbigniew Jakubek ZibiMM40GDAŃSKBIEGOWY ŚWIAT00:23:2300:23:27
#43 4361Grabias AleksandraKK20GDAŃSK00:23:3300:23:36
#44 4467Podolski MarekMM30GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:23:3900:23:44
#45 4549Maksymiuk PiotrMM30GDAŃSK00:23:4400:23:49
#46 4627Kopeć IgorMM40GDYNIA00:23:3800:23:51
#47 47173Włodarska MartaKK30WEJHEROWOMAJA TEAM00:23:5000:23:52
#48 48106Smalec BartoszMM30KWIDZYNRKS HUWDU00:24:0600:24:09
#49 4938Kłosowski KarolMM30KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROS00:24:0200:24:15
#50 50113Owczarek KatarzynaKK30KOSAKOWO00:24:2500:24:26
#51 51119Gaszkowski ŁukaszMM30OCYPEL00:24:2400:24:27
#52 5222Zalewski MarcinMM40GDAŃSKPARÓWYDŻOANY00:24:2800:24:33
#53 5365Maliszewski AdrianMM30GDYNIA00:24:3500:24:37
#54 5483Traczyk KonradMM20GDYNIA00:24:3600:24:38
#55 5572Stopa KrzysztofMM40TCZEWFANTASTIK FAJF00:24:3400:24:43
#56 56127Zdunek MichałMM30WARSZAWAEUROSOFT TEAM00:24:4000:24:44
#57 5793Semmerling PrzemyslawMM30GDYNIAGORSKIE PEDZIWIATRY00:24:3600:24:46
#58 5878Gawrylczyk PawelMM30WEJHEROWO00:24:3600:24:47
#59 59152Rogowski LeszekMM40GDAŃSKOPRYCHY TEAM00:24:4600:24:50
#60 60105Zieliński JacekMM40REDABIEGAMYRAZEM.PL00:24:5100:24:54
#61 61172Rybaczek RafałMM30WEJHEROWORUNEDA00:24:5400:24:57
#62 62170Bieszke RafałMM30MOSTY00:24:5800:25:04
#63 6390Formela JakubMM30GDANSK00:25:0200:25:05
#64 6464Wądołowski RafałMM20STAROGARD GDAŃSKISGS POLAND TEAM00:24:5900:25:05
#65 6546Gutowski MichałMM30GDYNIA00:24:5800:25:11
#66 6625Wereszczyńska AnnaKK20GDYNIA00:25:0900:25:12
#67 6716Dawid MichałMM30TYCHYTEAM PAPRY 2000:25:0900:25:14
#68 6894Haladus DominikMM30CZESTOCHOWAZYCIE CZESTOCHOWY TEAM00:25:0800:25:14
#69 6959Kubik MarcinMM20GDAŃSK00:25:1300:25:16
#70 70140Miszewski RomualdMM60RUMIAWINAZMOLDAWI.PL00:25:1800:25:18
#71 71162Beyer- Wróblewska MonikaKK40GDYNIAMEWA00:25:1400:25:18
#72 7287Żyndul MichałMM20SOPOTFANTASTIC FAJF00:25:1300:25:22
#73 7371Robaszkiewicz TomaszMM30RUMIA00:25:2000:25:23
#74 7415Dawid KarolinaKK30TYCHYTEAM PAPRY 2000:25:2200:25:28
#75 75109Grzenkowicz JacekMM50GDYNIALARA FABIO TEAM00:25:2800:25:34
#76 76103Witowska AnnaKK20GDYNIA00:25:3000:25:34
#77 77151Spence MarkMM30BERGENSTATOIL ASA BERGEN00:25:2300:25:36
#78 7817Dragan KarolMM40GDYNIA00:25:3600:25:40
#79 7992Srokowski ŁukaszMM30WROCŁAW00:25:3600:25:42
#80 8047Grzeszczak AdamMM40GDYNIA00:25:3500:25:43
#81 8131Porzycz AgnieszkaKK30GDYNIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:25:4000:25:45
#82 82153Pęśko MichałMM40GDAŃSK00:25:4300:25:48
#83 83145Zasońska AgnieszkaKK20GDAŃSKSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM00:25:4700:25:51
#84 8426Majewski PawełMM30GDYNIA00:25:3900:25:52
#85 8597Kowalska KingaKK40POGWIZDÓWOLZA CIESZYN00:25:5400:26:01
#86 8635Nagórski PrzemysławMM30GDYNIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:26:0900:26:12
#87 87142Tołoczko MagdalenaKK30SOPOT00:26:1600:26:23
#88 8896Kowalski JanuszMM40POGWIZDÓWOLZA CIESZYN00:26:2500:26:33
#89 8968Lulis ZbigniewMM50GDAŃSK00:26:3500:26:38
#90 9056Zygry-Wiśniewska KarolinaKK30GDANSKGEMINI SOPOT TEAM00:26:3700:26:40
#91 9142Szulc WojciechMM20GDYNIAHARDKORPS GDYNIA00:26:4700:26:53
#92 9251Krzysztofiak MarekMM50GDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO00:27:0600:27:12
#93 9399Hinz AnnaKK30RUMIAPARKRUN RUMIA00:27:2200:27:29
#94 94136Stankiewicz IwonaKK40REKOWO GÓRNE00:27:3000:27:34
#95 95157Artsukhovich AliaksandrMM40MIŃSK00:27:3600:27:37
#96 9614Boba DariaKK20POLANKA WIELKA00:27:3500:27:40
#97 972Robles Jose CarlosMM20GDANSK00:27:5100:27:57
#98 9821Cyprusewicz JoannaKK30GDAŃSKPARÓWYDŻOANY00:27:5700:28:03
#99 9966Łajkowski MarekMM30BARTOSZYCE00:28:0100:28:09
#100 10074Warylewska KrystynaKK20CHWASZCZYNO00:28:0900:28:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://tritour.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności