Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail onTour - Trójmiasto

Wyniki - 21 lipca 2016, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 1561Konkel AnetaKK40GDAŃSKRUNNING DOGS TEAM00:35:0700:35:21
#2 972Robles Jose CarlosMM20GDANSK00:27:5100:27:57
#3 143Borowski RafałMM30WARSZAWA12TRI.PL / PARKRUN URSYNÓW00:20:4700:20:49
#4 1594Trzaskowska Anna MariaKK40GDAŃSKARDMENA00:36:4700:37:00
#5 1025Sertel UlaKK30GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAM00:28:1300:28:18
#6 1526Krzystek MagdalenaKK30PRUSZCZ GDAŃSKILOTOS RUNNING TEAM00:33:4500:33:51
#7 1289Bronk KatarzynaKK20RUMIA00:30:4600:30:58
#8 810Wierziński PiotrMM40KARTUZY00:19:3900:19:41
#9 1511Wierziński KamilMM20KARTUZY00:21:1100:21:12
#10 4212Zbigniew Jakubek ZibiMM40GDAŃSKBIEGOWY ŚWIAT00:23:2300:23:27
#11 13313Stupak MałgorzataKK30GDYNIA00:31:0700:31:20
#12 9614Boba DariaKK20POLANKA WIELKA00:27:3500:27:40
#13 7415Dawid KarolinaKK30TYCHYTEAM PAPRY 2000:25:2200:25:28
#14 6716Dawid MichałMM30TYCHYTEAM PAPRY 2000:25:0900:25:14
#15 7817Dragan KarolMM40GDYNIA00:25:3600:25:40
#16 12918Dragan DorotaKK30GDYNIA00:30:5500:31:00
#17 719Pionk RafałMM30MISZEWOLKS ZORZA GDYNIA00:19:3600:19:37
#18 12520Świerzyński DominikMM30GDAŃSKPARÓWYDŻOANY00:30:2000:30:28
#19 9821Cyprusewicz JoannaKK30GDAŃSKPARÓWYDŻOANY00:27:5700:28:03
#20 5222Zalewski MarcinMM40GDAŃSKPARÓWYDŻOANY00:24:2800:24:33
#21 1624Skiba ŁukaszMM30GDYNIAPARÓWYDŻOANY00:21:1300:21:15
#22 6625Wereszczyńska AnnaKK20GDYNIA00:25:0900:25:12
#23 8426Majewski PawełMM30GDYNIA00:25:3900:25:52
#24 4627Kopeć IgorMM40GDYNIA00:23:3800:23:51
#25 15428Duda- Miłczak KarolinaKK30GDAŃSK00:34:3700:34:46
#26 11429Miłczak MaciejMM30GDAŃSK00:29:3600:29:44
#27 10330Dziekan AdamMM60GDAŃSK00:28:0800:28:18
#28 8131Porzycz AgnieszkaKK30GDYNIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:25:4000:25:45
#29 14932Łubkowska GrażynaKK60GDAŃSK00:33:0400:33:18
#30 13433Plewiński RafałMM30GDYNIAKUJATT RUNNERS TEAM00:31:0900:31:20
#31 2934Tomaszewski MichałMM30GDAŃSK00:22:0100:22:07
#32 8635Nagórski PrzemysławMM30GDYNIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:26:0900:26:12
#33 1836Lidzbarski MarcinMM30CHWASZCZYNOELA&MARCINTEAM00:21:1800:21:20
#34 4938Kłosowski KarolMM30KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROS00:24:0200:24:15
#35 13039Rosołowska JoannaKK30GRÓJEC00:31:1100:31:16
#36 12640Zaszczyryńska LidiaKK30GDAŃSK00:30:2300:30:32
#37 2541Szymanowska AgnieszkaKK20SOPOT00:21:4200:21:42
#38 9142Szulc WojciechMM20GDYNIAHARDKORPS GDYNIA00:26:4700:26:53
#39 14443Szymańska AnnaKK30GDAŃSK00:32:1700:32:24
#40 1044Pietrzak PiotrMM40GDAŃSKF3TEAM00:20:0200:20:03
#41 2645Lip RafałMM30GDYNIAPARÓWYDŻOANY00:21:4500:21:49
#42 6546Gutowski MichałMM30GDYNIA00:24:5800:25:11
#43 8047Grzeszczak AdamMM40GDYNIA00:25:3500:25:43
#44 12448Grzeszczak MałgorzataKK40GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:30:1600:30:23
#45 4549Maksymiuk PiotrMM30GDAŃSK00:23:4400:23:49
#46 11650Grębosz JoannaKK30TCZEW/GDYNIAFANTASTIK FAJF00:29:4200:29:51
#47 9251Krzysztofiak MarekMM50GDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO00:27:0600:27:12
#48 10753Dranka EwelinaKK30GDYNIAMOL00:28:2300:28:30
#49 13954Niezgoda DamianMM20KOBYSEWO00:31:5200:31:58
#50 16255Damięcka JoannaKK20GDYNIANIE GRZEJ SIĘ00:38:5300:39:03
#51 9056Zygry-Wiśniewska KarolinaKK30GDANSKGEMINI SOPOT TEAM00:26:3700:26:40
#52 15357Krenca AnnaKK20GDAŃSK199000:34:3100:34:41
#53 10158Kutnicka EmiliaKK40OLSZTYNAKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN00:28:0900:28:13
#54 6959Kubik MarcinMM20GDAŃSK00:25:1300:25:16
#55 1260Makowski PawełMM30GDAŃSKAWET00:20:3100:20:34
#56 4361Grabias AleksandraKK20GDAŃSK00:23:3300:23:36
#57 4163Paschke RomanMM30GDYNIASHIPCUP00:23:2000:23:23
#58 6464Wądołowski RafałMM20STAROGARD GDAŃSKISGS POLAND TEAM00:24:5900:25:05
#59 5365Maliszewski AdrianMM30GDYNIA00:24:3500:24:37
#60 9966Łajkowski MarekMM30BARTOSZYCE00:28:0100:28:09
#61 4467Podolski MarekMM30GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:23:3900:23:44
#62 8968Lulis ZbigniewMM50GDAŃSK00:26:3500:26:38
#63 15069Bławat MilenaKK30SOMONINO00:33:3100:33:42
#64 10670Sowińska OlgaKK30GDAŃSK00:28:1800:28:23
#65 7371Robaszkiewicz TomaszMM30RUMIA00:25:2000:25:23
#66 5572Stopa KrzysztofMM40TCZEWFANTASTIK FAJF00:24:3400:24:43
#67 10074Warylewska KrystynaKK20CHWASZCZYNO00:28:0900:28:13
#68 13176Kamiński KrzysztofMM30GDAŃSK00:31:1300:31:19
#69 10977Dziubak MichałMM20GDAŃSK00:28:4700:28:55
#70 5878Gawrylczyk PawelMM30WEJHEROWO00:24:3600:24:47
#71 12279Borowik PiotrMM50CZĘSTOCHOWA00:29:5700:30:07
#72 12780Borowik RenataKK50CZĘSTOCHOWA00:30:2500:30:35
#73 14881Kotrych JarosławMM20YAROLOOPS00:32:3500:32:45
#74 11882Truskawa RobertMM20GDYNIAHARDKORPS GDYNIA00:29:4900:29:55
#75 5483Traczyk KonradMM20GDYNIA00:24:3600:24:38
#76 3384Grzegorzek BartłomiejMM30GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:22:1400:22:18
#77 16086Kas DorotaKK40GDYNIALOTOS RUNNING TEAM00:37:0500:37:12
#78 7287Żyndul MichałMM20SOPOTFANTASTIC FAJF00:25:1300:25:22
#79 15888Kowalak KatarzynaKK30KARTUZY00:36:2600:36:37
#80 1989Tuwalska MałgorzataKK30GDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM00:21:2100:21:22
#81 6390Formela JakubMM30GDANSK00:25:0200:25:05
#82 14391Janczyk MartaKK30GDYNIA00:32:1200:32:20
#83 7992Srokowski ŁukaszMM30WROCŁAW00:25:3600:25:42
#84 5793Semmerling PrzemyslawMM30GDYNIAGORSKIE PEDZIWIATRY00:24:3600:24:46
#85 6894Haladus DominikMM30CZESTOCHOWAZYCIE CZESTOCHOWY TEAM00:25:0800:25:14
#86 16195Młodzikowska DanutaKK40GDYNIA00:37:0600:37:14
#87 8896Kowalski JanuszMM40POGWIZDÓWOLZA CIESZYN00:26:2500:26:33
#88 8597Kowalska KingaKK40POGWIZDÓWOLZA CIESZYN00:25:5400:26:01
#89 9399Hinz AnnaKK30RUMIAPARKRUN RUMIA00:27:2200:27:29
#90 140100Prasek LucynaKK60GDYNIA00:31:5400:32:00
#91 6101Żygenda KrzysztofMM20GDYNIALKS ZORZA GDYNIA00:19:2600:19:27
#92 104102Jóźwiak PiotrMM30GDAŃSK00:28:1100:28:20
#93 76103Witowska AnnaKK20GDYNIA00:25:3000:25:34
#94 35104Chmielowski MichałMM30JUSZKOWOGÓRSKIE PĘDZIWIATRY00:22:3900:22:47
#95 60105Zieliński JacekMM40REDABIEGAMYRAZEM.PL00:24:5100:24:54
#96 48106Smalec BartoszMM30KWIDZYNRKS HUWDU00:24:0600:24:09
#97 132107Wiatrowska AnetaKK30DĘBNOAKCJA-MOTYWACJA00:31:1100:31:19
#98 120108Kas AleksandraKK20GDYNIAII LO SOPOT00:29:5400:30:01
#99 75109Grzenkowicz JacekMM50GDYNIALARA FABIO TEAM00:25:2800:25:34
#100 21110Sikora RogerMM30GDYNIAMEWA GDYNIA00:21:2700:21:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności