Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail onTour - Trójmiasto

Wyniki - 21 lipca 2016, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 7415Dawid KarolinaKK30TYCHYTEAM PAPRY 2000:25:2200:25:28
#2 76103Witowska AnnaKK20GDYNIA00:25:3000:25:34
#3 8131Porzycz AgnieszkaKK30GDYNIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:25:4000:25:45
#4 83145Zasońska AgnieszkaKK20GDAŃSKSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM00:25:4700:25:51
#5 8597Kowalska KingaKK40POGWIZDÓWOLZA CIESZYN00:25:5400:26:01
#6 87142Tołoczko MagdalenaKK30SOPOT00:26:1600:26:23
#7 9056Zygry-Wiśniewska KarolinaKK30GDANSKGEMINI SOPOT TEAM00:26:3700:26:40
#8 9399Hinz AnnaKK30RUMIAPARKRUN RUMIA00:27:2200:27:29
#9 94136Stankiewicz IwonaKK40REKOWO GÓRNE00:27:3000:27:34
#10 9614Boba DariaKK20POLANKA WIELKA00:27:3500:27:40
#11 9821Cyprusewicz JoannaKK30GDAŃSKPARÓWYDŻOANY00:27:5700:28:03
#12 10074Warylewska KrystynaKK20CHWASZCZYNO00:28:0900:28:13
#13 10158Kutnicka EmiliaKK40OLSZTYNAKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN00:28:0900:28:13
#14 1025Sertel UlaKK30GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAM00:28:1300:28:18
#15 105139Wróblewska DorotaKK40GDAŃSKBIEGAM BO LUBIĘ00:28:1600:28:21
#16 10670Sowińska OlgaKK30GDAŃSK00:28:1800:28:23
#17 10753Dranka EwelinaKK30GDYNIAMOL00:28:2300:28:30
#18 111168Polinceusz MałgorzataKK60GDAŃSKF3TEAM00:29:1200:29:14
#19 11650Grębosz JoannaKK30TCZEW/GDYNIAFANTASTIK FAJF00:29:4200:29:51
#20 119163Nabakowska BarbaraKK60GDAŃSKMARTATON00:29:5100:29:57
#21 120108Kas AleksandraKK20GDYNIAII LO SOPOT00:29:5400:30:01
#22 121115Zych AnnaKK40LUBLINSKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM/LSB00:29:5500:30:05
#23 123124Nowakowska AnetaKK40LUBAWA00:30:1100:30:19
#24 12448Grzeszczak MałgorzataKK40GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:30:1600:30:23
#25 12640Zaszczyryńska LidiaKK30GDAŃSK00:30:2300:30:32
#26 12780Borowik RenataKK50CZĘSTOCHOWA00:30:2500:30:35
#27 1289Bronk KatarzynaKK20RUMIA00:30:4600:30:58
#28 12918Dragan DorotaKK30GDYNIA00:30:5500:31:00
#29 13039Rosołowska JoannaKK30GRÓJEC00:31:1100:31:16
#30 132107Wiatrowska AnetaKK30DĘBNOAKCJA-MOTYWACJA00:31:1100:31:19
#31 13313Stupak MałgorzataKK30GDYNIA00:31:0700:31:20
#32 135159Andrako NataliaKK20KARTUZY00:31:2400:31:34
#33 136128Bartusik SandraKK20STRASZYN00:31:2300:31:35
#34 137147Szefer KarolinaKK20OCYPEL00:31:2800:31:36
#35 140100Prasek LucynaKK60GDYNIA00:31:5400:32:00
#36 141230Pawlikowska ElżbietaKK60RUMIANUTRILITE / CITY TRAIL TEAM00:32:0000:32:08
#37 14391Janczyk MartaKK30GDYNIA00:32:1200:32:20
#38 14443Szymańska AnnaKK30GDAŃSK00:32:1700:32:24
#39 145175Felińska AnnaKK20GDAŃSK00:32:1900:32:27
#40 14932Łubkowska GrażynaKK60GDAŃSK00:33:0400:33:18
#41 15069Bławat MilenaKK30SOMONINO00:33:3100:33:42
#42 1526Krzystek MagdalenaKK30PRUSZCZ GDAŃSKILOTOS RUNNING TEAM00:33:4500:33:51
#43 15357Krenca AnnaKK20GDAŃSK199000:34:3100:34:41
#44 15428Duda- Miłczak KarolinaKK30GDAŃSK00:34:3700:34:46
#45 1561Konkel AnetaKK40GDAŃSKRUNNING DOGS TEAM00:35:0700:35:21
#46 15888Kowalak KatarzynaKK30KARTUZY00:36:2600:36:37
#47 1594Trzaskowska Anna MariaKK40GDAŃSKARDMENA00:36:4700:37:00
#48 16086Kas DorotaKK40GDYNIALOTOS RUNNING TEAM00:37:0500:37:12
#49 16195Młodzikowska DanutaKK40GDYNIA00:37:0600:37:14
#50 16255Damięcka JoannaKK20GDYNIANIE GRZEJ SIĘ00:38:5300:39:03
#51 17121Tuwalska ElzbietaKK30GRABOWIECLKS ZANTYR SZTUM00:21:1700:21:19
#52 1989Tuwalska MałgorzataKK30GDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM00:21:2100:21:22
#53 2541Szymanowska AgnieszkaKK20SOPOT00:21:4200:21:42
#54 30114Zych MagdalenaKK20LUBLINAZS UMCS LUBLIN00:22:0600:22:08
#55 40111Sikora IwonaKK30GDYNIAMEWA GDYNIA00:23:1800:23:20
#56 4361Grabias AleksandraKK20GDAŃSK00:23:3300:23:36
#57 47173Włodarska MartaKK30WEJHEROWOMAJA TEAM00:23:5000:23:52
#58 50113Owczarek KatarzynaKK30KOSAKOWO00:24:2500:24:26
#59 6625Wereszczyńska AnnaKK20GDYNIA00:25:0900:25:12
#60 71162Beyer- Wróblewska MonikaKK40GDYNIAMEWA00:25:1400:25:18
#61 7287Żyndul MichałMM20SOPOTFANTASTIC FAJF00:25:1300:25:22
#62 7371Robaszkiewicz TomaszMM30RUMIA00:25:2000:25:23
#63 75109Grzenkowicz JacekMM50GDYNIALARA FABIO TEAM00:25:2800:25:34
#64 77151Spence MarkMM30BERGENSTATOIL ASA BERGEN00:25:2300:25:36
#65 7817Dragan KarolMM40GDYNIA00:25:3600:25:40
#66 7992Srokowski ŁukaszMM30WROCŁAW00:25:3600:25:42
#67 8047Grzeszczak AdamMM40GDYNIA00:25:3500:25:43
#68 82153Pęśko MichałMM40GDAŃSK00:25:4300:25:48
#69 8426Majewski PawełMM30GDYNIA00:25:3900:25:52
#70 8635Nagórski PrzemysławMM30GDYNIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:26:0900:26:12
#71 8896Kowalski JanuszMM40POGWIZDÓWOLZA CIESZYN00:26:2500:26:33
#72 8968Lulis ZbigniewMM50GDAŃSK00:26:3500:26:38
#73 9142Szulc WojciechMM20GDYNIAHARDKORPS GDYNIA00:26:4700:26:53
#74 9251Krzysztofiak MarekMM50GDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO00:27:0600:27:12
#75 95157Artsukhovich AliaksandrMM40MIŃSK00:27:3600:27:37
#76 972Robles Jose CarlosMM20GDANSK00:27:5100:27:57
#77 9966Łajkowski MarekMM30BARTOSZYCE00:28:0100:28:09
#78 10330Dziekan AdamMM60GDAŃSK00:28:0800:28:18
#79 104102Jóźwiak PiotrMM30GDAŃSK00:28:1100:28:20
#80 108164Kopeć ZdzisławMM50GDAŃSK00:28:2300:28:32
#81 10977Dziubak MichałMM20GDAŃSK00:28:4700:28:55
#82 110146Linda RomanMM60GDYNIAPARKRUN GDYNIA00:28:5900:29:06
#83 112112Napolski BartoszMM30GDAŃSK198500:29:1300:29:23
#84 113134Bąkowski ZbigniewMM60GDAŃSKAKADEMIA BIEGANIA00:29:3800:29:43
#85 11429Miłczak MaciejMM30GDAŃSK00:29:3600:29:44
#86 115122Nowakowski RobertMM40LUBAWA00:29:3900:29:47
#87 117165Zięba KamilMM30GDAŃSK00:29:4100:29:52
#88 11882Truskawa RobertMM20GDYNIAHARDKORPS GDYNIA00:29:4900:29:55
#89 12279Borowik PiotrMM50CZĘSTOCHOWA00:29:5700:30:07
#90 12520Świerzyński DominikMM30GDAŃSKPARÓWYDŻOANY00:30:2000:30:28
#91 13176Kamiński KrzysztofMM30GDAŃSK00:31:1300:31:19
#92 13433Plewiński RafałMM30GDYNIAKUJATT RUNNERS TEAM00:31:0900:31:20
#93 138129Zubrzycki KarolMM20STRASZYNRUNNING DOGS TEAM00:31:2600:31:37
#94 13954Niezgoda DamianMM20KOBYSEWO00:31:5200:31:58
#95 142131Remlinger MichałMM30BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:32:0200:32:14
#96 146174Michlewicz ArturMM20ŚWIECIEBIG YELLOW FOOD ADVENTURE TEAM00:32:2000:32:35
#97 147167Muszyński AdrianMM30PRUSZCZ GDAŃSKI00:32:2700:32:39
#98 14881Kotrych JarosławMM20YAROLOOPS00:32:3500:32:45
#99 151169Starzec AndrzejMM60GDAŃSK00:33:3700:33:45
#100 155171Konpalski TomaszMM30GDAŃSKTEAM FAIRNOS00:34:3800:34:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności