Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVI Bieg Uliczny Św. Jakuba

Wyniki - 23 lipca 2016, Lębork

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 108290Cyman Ryszard1961M-50"Tęcza" Nowa Wieś Lęborska (POLL (21),-921000:11:488400:21:528200:43:21
#2 308139Słomiński Kamil1983M-30(POL)-2609800:15:1933500:27:4131100:53:01
#3 324451Szreder Bartlomiej1994M-20(POL)L (93),-2705600:14:1525700:27:4231400:53:59
#4 352452Szreder Marta1990K-20(POL)L (102),64-1600:14:2427000:28:0734000:55:46
#5 3891000Brak Danych1980M-30(POL)-30911800:16:5241800:30:1440200:58:12
#6 43827Kańska Agnieszka1979K-30(POL)L (137),101-3800:17:3944800:32:2743901:04:32
#7 442261Kucharski Michał1990M-20(POL)L (139),-3386600:16:3040200:32:2643801:05:16
#8 199351Kaśnicka Tamara1979K-30(POL)26-1100:13:5824100:25:1722600:47:52
#9 23728Kański Robert1982M-30(POL)L (66),-2097600:13:5924500:25:3923600:49:25
#10 12207Struk Adam1990M-20(POL)-12500:09:421300:17:521200:34:36
#11 218355Cetra Łukasz1986M-3018 Wojskowy Oddział Gospodarcz-1926800:14:2026700:25:3823500:48:37
#12 193162Derylak Marta1985K-3033 dr OP (POL)24-1000:13:4021400:24:5320000:47:35
#13 43288Skuza Mateusz1988M-2042.195 Wejherowo (POL)-341400:10:484400:19:584400:38:30
#14 177322Skwirowski Andrzej1976M-405xM (POL)-1543000:12:5315700:24:1517800:46:50
#15 39358Masłowski Mateusz1986M-307 Brygada Obrony Wybrzeża (POL)-311200:10:272900:19:243300:38:11
#16 278106Kotecki Daniel1981M-30Aesthetic Team (POL)L (81),-2398700:14:5031000:27:0629800:51:32
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !99422Kosowski Janusz1952M-60AKM OLIMP OLSZTYN (POL)-83200:12:0410300:22:1210300:42:47
#18 235474Tocha Zbigniew1956M-60Aktywni Kociewiacy (POL)-207900:14:4329500:26:1726700:49:18
#19 203170Bieliński Dominik1993M-20Aktywni Nowe (POL)-1774000:13:1418400:24:1718000:47:59
#20 156169Wójcik Sebastian1979M-30Alakiernia (POL)L (36),-1344800:12:3313100:23:0813100:45:56
#21 167148Sieklucki Robert1974M-40Alakiernia (POL)L (40),-1452700:12:2812900:23:2114000:46:26
#22 24124Komorowski Kamil1989M-20Alakiernia (POL)L (68),-2124900:13:1819200:24:5620500:49:38
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5156Kruhlenia Aliaksandr1983M-30Amatar/BeRunner (BLR)-5300:08:53600:16:24600:31:19
#24 48117Formela Grzegorz1988M-20Ambitious Runners Team (POL)-391700:10:323400:19:474100:39:00
#25 198446Prus Mikołaj1993M-20Angor Team (POL)-1733900:12:1211200:22:5412400:47:51
#26 271114Springman Anna1979K-30Annvita - dietetyk, Lębork (POL)L (79),36-1400:14:3228700:26:3628300:51:14
#27 220323Wencławski Michał1993M-20AragorTeam (POL)-1944500:14:0224600:25:4023700:48:46
#28 27230Kapera Monika1990K-20AZS - AWF Katowice (POL)5-400:10:171900:19:092600:36:50
#29 14229Stachowski Rafał1991M-20AZS - AWF Katowice (POL)-14600:09:471500:18:101500:35:07
#30 4040Badziong Mateusz1991M-20AZS UG (POL)L (6),-321300:10:574900:20:014600:38:17
#31 115415Cirocki Mateusz1991M-20AZS UG (POL)-992700:11:076100:22:2610800:43:46
#32 388324Bujak Aleksandra1994K-20AZS UG (POL)80-2200:16:5542600:30:4341400:58:04
#33 38357Lisowska Aleksandra1990K-20AZS UWM OLSZTYN (POL)8-700:10:384000:19:463900:38:01
#34 405269Szymański Maciej1981M-30BAZA 44 (POL)-32012200:16:4041000:30:1640300:59:05
#35 182302Burszczan Mariusz1971M-40BAZA 44 (POL)-1593100:13:2019500:24:2218500:47:10
#36 229136Kozłowski Łukasz1985M-30BAZA 44 (POL)L (63),-2027300:14:1425600:25:4424400:49:02
#37 23645Sobiesiak Rafał1974M-40BAZA 44 (POL)L (65),-2084100:14:4329600:26:2227000:49:19
#38 231394Walińska Agnieszka1973K-40BBL SŁUPSK (POL)28-700:14:1826000:25:5425000:49:06
#39 279247Cieszyńska Marta1976K-40BEAUTY-STUDIO LĘBORK (POL)L (82),40-1100:14:4630300:26:4628800:51:41
#40 24296Cieszyński Mariusz1974M-40BEAUTY-STUDIO LĘBORK (POL)L (69),-2134300:14:1826300:26:0826200:49:39
#41 158175Kowalczyk Grzegorz1975M-40bieg najlepszym sposobem jest po-1362600:12:5716000:23:5316400:46:00
#42 285300Sobolewski Antoni1951M-60Biegający Tczew (POL)-2441200:14:2627200:26:5729200:51:55
#43 187186Kostecki Mariusz1986M-30Biegam bo lubię (POL)-1646200:12:0911000:23:1513300:47:26
#44 94398Grzegorzek Bartłomiej1984M-30Biegamyrazem.pl (POL)L (17),-793100:11:468100:21:568500:42:38
#45 -238Myszkowski Sebastian1985M-30Biegnę dla Ilonki :)-----
#46 458254Pakulski Radosław1988M-20Biegnę po piwo (POL)L (146),-3466800:19:3346400:37:3946301:12:06
#47 421237Przybyła Jadwiga1976K-40BIEGOMANIA LUBACZÓW (POL)94-2500:16:5943000:31:5343401:01:45
#48 262459Skiba Witold1962M-50BIEGOMANIA LUBACZÓW (POL)-2292800:14:3929100:26:2427400:50:28
#49 13231Ważny Stanisław1979M-30Biegomania Lubaczów (POL)-13700:09:461400:18:101400:34:51
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !305434Kołodziejczyk Danuta1964K-50Biesowice (POL)47-100:15:2234800:27:5532700:52:54
#51 21250Reszke Filip1995M-20Biuro Ochrony Mustang (POL)-1864200:13:5122900:25:1422300:48:32
#52 283191Nawrocki Jacek1968M-40BOJANO BIEGA (POL)-2435000:15:4136900:27:5232500:51:54
#53 439212Wullert-Hallmann Magdalena1983K-30BOJANO BIEGA (POL)102-3900:16:5642800:32:3144101:04:36
#54 453193Banach-Cyra Anna1979K-30BOJANO BIEGA (POL)110-4300:18:3445700:35:5845801:09:43
#55 161184Rybacki Dawid1983M-30Bożepole Wielkie (POL)-1395000:13:3120600:24:1617900:46:07
#56 368124Goik Magdalena1971K-40Bytom (POL)72-2000:16:5342000:30:0139200:56:19
#57 82376Sławski Krzysztof1972M-40Bytów (POL)-671000:12:5115600:22:4612100:42:20
#58 30670Gańska Urszula1979K-30Cewice (POL)48-2300:14:4830800:27:2730500:52:58
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !488Starżyński Andrzej1990M-20Chemik Elektrownia Puławy (POL)-4200:08:40400:16:21400:30:53
#60 174413Guzek Krzysztof1988M-20Diamant Polska (POL)L (42),-1513700:14:0925500:25:0121300:46:45
#61 404396Polaszek Elżbieta1981K-30Donimierz (POL)85-3300:17:0143400:31:2042300:59:03
#62 354199Michalak Konrad1982M-30Drużyna Alicji Trójmiasto (POL)-29011100:15:2535500:28:3135700:55:48
#63 258309Świątek Łukasz1988M-20Dziennik Bałtycki (POL)-2255000:13:4021300:25:4123800:50:15
#64 26682Mielewczyk Mariusz1980M-30Dziennik Bałtycki (POL)-2328600:13:5123100:25:3723400:50:38
#65 370320Hołyńska Zuzanna1975K-40Dzikkus Rogoziniec (POL)74-2200:16:1839300:29:2138100:56:34
#66 375273Rekowski Kazimierz1958M-50Eaton Running Team (POL)-3013800:16:4441200:30:0439400:56:59
#67 120135Pawelczyk Krzysztof1972M-40Eaton Running Team (POL)-1042100:13:0717400:23:1613600:43:58
#68 209131Ząbkiewicz Tomasz1984M-30Ekipa Mocnego ... (POL)L (54),-1836600:14:4129300:25:4924800:48:17
#69 424463Wetta Eugeniusz1965M-50Ekwador (EC)-3294000:16:3740600:30:1339901:01:53
#70 98395Bonisławski Jarosław1980M-30FADOMODA TEAM (POL)-823200:12:4014000:22:2811000:42:46
#71 77105Malinowski Adam1986M-30Garczegorze (POL)-632400:11:106600:21:006700:41:59
#72 128239Gołąbek Robert1983M-30Garczegorze (POL)-1113900:12:2412300:23:0813000:45:00
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !319472Polinceusz Małgorzata1953K-60Gdańsk (POL)53-100:14:5931600:27:4731900:53:40
#74 93402Paszkowski Paweł1986M-30Gdańsk (POL)-783000:11:267400:21:327500:42:36
#75 96298Grabias Aleksandra1988K-20Gdańsk (POL)16-1000:12:0410200:22:129900:42:40
#76 102258Strojnowski Sławomir1963M-50Gdańsk (POL)-86800:12:2812800:22:3111100:42:58
#77 360275Starczewska Milena1988K-20Gdańsk (POL)68-1800:15:0932100:28:2635300:56:01
#78 361274Wojnarowski Piotr1985M-30Gdańsk (POL)-29311200:15:0932000:28:2535200:56:01
#79 365473Osińska Beata1978K-30Gdańsk (POL)70-2800:15:3836700:29:0537400:56:13
#80 384249Pietrzyk Ilona1982K-30Gdańsk (POL)78-2900:15:1933600:29:1438000:57:26
#81 394129Marcinko Paweł1977M-30Gdańsk (POL)-31312100:16:2740000:30:1239800:58:22
#82 433471Polinceusz Adam1953M-60Gdańsk (POL)-3362400:17:2544500:32:0043601:03:37
#83 204311Klein Andrzej1966M-50Gdańsk (POL)-1782300:13:0416700:24:1417700:48:01
#84 216359Pęśko Michał1976M-40Gdańsk (POL)-1903900:13:1118100:24:2718900:48:37
#85 -382Główczyk Artur1968M-40Gdynia-----
#86 291223Niewiewiadomska Beata1984K-30Gdynia (POL)43-2000:14:4429800:26:3728500:52:17
#87 70418Tofil Adrian1977M-30Gdynia (POL)-562100:11:196900:21:227400:41:19
#88 84214Henicz Grzegorz1965M-50Gdynia (POL)-69500:11:529000:22:008700:42:23
#89 345267Plata Tomasz1977M-30Gdynia (POL)-28510900:14:4730400:28:0333200:55:36
#90 346266Plata Karolina1979K-30Gdynia (POL)61-2700:14:4730600:28:0333300:55:36
#91 357164Potrykus Małgorzata1969K-40Gdynia (POL)66-1600:16:0938900:29:0137100:55:49
#92 122342Białkowski Marcin1977M-30Gdynia (POL)-1063700:12:1411400:22:3411300:44:02
#93 133423Sikora Iwona1979K-30Gdynia (POL)19-700:12:4114400:23:3414700:45:13
#94 134424Sikora Roger1979M-30Gdynia (POL)-1154000:12:4114300:23:3314600:45:14
#95 426291Prokopiuk Krzysztof1974M-40Gdynia (POL)-3316800:16:4641300:31:5143201:02:39
#96 254321Pustówka Marcin1981M-30Gdynia (POL)-2228300:13:5523400:25:1422200:50:08
#97 264419Tofil Adriana1976K-40Gdynia (POL)34-900:13:4922600:25:4224000:50:30
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2139Paprocka Ewelina1987K-20GKS Tęcza (POL)4-300:10:172100:18:452100:35:52
#99 334157Muszyński Jacek1952M-60GOCH BYTÓW (POL)-2771600:15:4637500:29:0837800:54:47
#100 113436Oleszek Jerzy1971M-40Grabno (POL)-971600:12:1511600:22:4211900:43:43

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności