Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Szlak Trafi

Wyniki - 6 sierpnia 2016, Parchatka

Bieg Sledzia

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1571Orzeł MichałENTRE.PL TEAMLUBLINPOLSKA198100:05:0111.9501:45:2301:45:241-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2319Dyś PawełINSANE RUNNERSLUBLINPOLSKA198300:05:0111.9201:45:3901:45:412-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3377Prószyński RomualdPUŁAWIANIN PUŁAWYPUŁAWYPOLSKA196900:05:0211.8801:46:0001:46:013-
#4 4510Wichniak PawełT-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKA197600:05:0311.8601:46:1301:46:154-
#5 5556Josypenko JędrzejDREAM RUNWARSZAWAPOLSKA198600:05:0411.8101:46:4101:46:415-
#6 6548Mazurek ArturNIEMCEPOLSKA197900:05:0611.7601:47:0701:47:076-
#7 7584Kister PawełKONIUCHY TEAMPUŁAWYPOLSKA199200:05:0711.7101:47:3501:47:367-
#8 8579Pudełko JakubENTRE.PL TEAMPOLSKA199000:05:0911.6401:48:1401:48:158-
#9 9457Sukiennik MaciejPOWER TRAININGLIMANOWAPOLSKA198800:05:0911.6301:48:1201:48:219-
#10 10558Chmiel PrzemysławALBATROSYWARSZAWAPOLSKA197800:05:1111.5401:49:0501:49:0910-
#11 11513Więch PiotrWOŁOMINPOLSKA198200:05:1411.4501:49:4701:50:0311-
#12 12511Mitruczuk SławomirLUBLINPOLSKA197400:05:1411.4401:50:0701:50:1012-
#13 13373Pluta DanielTEAM PLUTTWARSZAWAPOLSKA198500:05:1711.3401:51:0501:51:0813-
#14 14561Wasiak WiesławŁÓDŹPOLSKA196100:05:1811.3101:51:2201:51:2514-
#15 15452Sztomber DanielAXA RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKA198200:05:2511.0501:53:5501:54:0015-
#16 16354Kutyła MariuszPUŁAWYPOLSKA198000:05:2511.0501:53:5401:54:0116-
#17 17306Gajek GrzegorzWIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAPOLSKA197900:05:2611.0301:54:0701:54:1317-
#18 18562Kaźmierczak KrzysztofRYKIPOLSKA197200:05:2611.0201:54:2001:54:2318-
#19 19581Szuba MaciejPOLSKA198300:05:2611.0101:54:2401:54:2619-
#20 20552Szelchauz PawełPKO BANK POLSKILUBLINPOLSKA198400:05:3010.9001:55:2701:55:3820-
#21 21379Brzeziński AndrzejRYKOWISKONOWA BIAŁAPOLSKA197200:05:3210.8201:56:2601:56:2921-
#22 22589Jędrzejewski PawełBANDA GRUDNIANAŁĘCZÓWPOLSKA198000:05:3410.7701:56:5601:57:0022-
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23389Śliwiak JustynaWARSZAWAPOLSKA198900:05:3710.6601:58:0601:58:09-1
#24 24514Babut PiotrBAFO PO GODZINACHLUBLINPOLSKA197700:05:3710.6601:58:0401:58:1023-
#25 25385Niepsuj ŁukaszNIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEPOLSKA198100:05:3710.6601:58:0801:58:1024-
#26 26359Polak KrzysztofMULTIMEDIAPUŁAWYPOLSKA197800:05:4110.5501:59:2701:59:2925-
#27 27454Gnatowski PrzemysławAXA RUNNING TEAMGRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA198800:05:4210.5101:59:4901:59:5326-
#28 28582Brodacki WaldemarCHEMIK ELEKTROWNIA PUŁAWYPUŁAWYPOLSKA195500:05:4210.5101:59:5001:59:5527-
#29 29309Zakościelny MarcinWIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINPOLSKA197000:05:4210.5001:59:5301:59:5828-
#30 30508Walasek ŁukaszRYKIPOLSKA198300:05:4310.4801:59:5502:00:1129-
#31 31352Urbala PiotrBIEGAM BO KRZYCZYWARSZAWAPOLSKA196900:05:4310.4701:59:5902:00:1930-
#32 32586Zdeb ArturBIEGAM BO LUBIĘRUDNIK NAD SANEMPOLSKA197800:05:4410.4402:00:1802:00:3831-
#33 33596Walusiński JarosławPUŁAWYPOLSKA199100:05:4510.4302:00:3802:00:5132-
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !34496Szymanek AnnaNAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAPOLSKA198000:05:4610.4002:01:0402:01:09-2
#35 35300Prażmowski DanielDĘBICAPOLSKA198100:05:4610.3902:01:1202:01:1733-
#36 36324Tymicki ZbigniewENTRE.PL TEAMWARSZAWAPOLSKA196900:05:4710.3702:01:2702:01:3034-
#37 37554Wójtowicz MarekLUBELSKIBIEGACZ.LU TEAMLUBLINPOLSKA197200:05:4810.3402:01:4202:01:4935-
#38 38594Staniec PiotrKIELCEPOLSKA197600:05:4810.3302:01:5102:01:5536-
#39 39436Godzwon MateuszKLUB WYSOKOGÓRSKI LUBLINPONIATOWAPOLSKA199100:05:5010.2802:02:2302:02:3337-
#40 40303Woźniak AndrzejPUŁAWYPOLSKA197700:05:5010.2702:02:3202:02:4338-
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41460Ściuba AnetaLUBLINPOLSKA198700:05:5010.2602:02:4002:02:46-3
#42 42475Szulc KrzysztofALBATROSYWARSZAWAPOLSKA196900:05:5110.2502:02:3902:02:5339-
#43 43468Porębski MarcinRADOMPOLSKA197600:05:5110.2402:02:5402:03:0140-
#44 44349Filipowicz ZenekLUBELSKI BIEGACZ TEAMLUBLINPOLSKA196200:05:5110.2402:02:5802:03:0341-
#45 45531Rodzoch DanielWARSZAWAPOLSKA198800:05:5110.2402:02:5302:03:0542-
#46 46362Sikora MichałPUŁAWYPOLSKA197700:05:5110.2402:03:0002:03:0543-
#47 47718Kucharski PiotrNIEPOŁOMICEPOLSKA197700:05:5310.1802:03:4002:03:4344-
#48 48332Dziedzic WitoldRZESZÓWPOLSKA197700:05:5410.1602:03:4702:03:5945-
#49 49533Janowski TomaszLUBELSKI BIEGACZ TEAMŁĘCZNAPOLSKA198600:05:5510.1202:04:1602:04:3046-
#50 50546Szaniecki PiotrDALESZYCEPOLSKA197300:05:5510.1202:04:3002:04:3447-
#51 51395Maziarz DamianBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKPOLSKA198400:05:5610.0902:04:4302:04:5548-
#52 52370Blim WaldemarKAZIMIERZ BISKUPIPOLSKA197700:05:5910.0202:05:3702:05:4849-
#53 53489Zawada PawełSKRZYDLACI / BIEGNIJZWIERZU.PLLUBLINPOLSKA199000:05:5910.0102:05:4702:05:5050-
#54 54305Gajek MagdalenaWIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINPOLSKA197400:06:009.9902:06:0402:06:10-4
#55 55587Kamiński James ArturKINGRUNNER ULTRAJÓZEFÓWPOLSKA197400:06:019.9602:06:0302:06:2851-
#56 56465Janasz RafałFMW RUNNERSWARSZAWAPOLSKA197900:06:029.9402:06:4102:06:4852-
#57 57463Płaza RadosławACTIVTEKPIONKIPOLSKA198200:06:029.9302:06:3602:06:5353-
#58 58326Pawęzka MirosławBANDA GRUDNIA / ORANGE POLSKALUBLINPOLSKA198000:06:049.8902:07:1302:07:2754-
#59 59519Bednarek JacekMETLIFEWARSZAWAPOLSKA197100:06:049.8802:07:2602:07:3455-
#60 60302Maj SławomirBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKPOLSKA197800:06:069.8402:07:5402:08:0656-
#61 61500Puchała MariuszNAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAPOLSKA197400:06:069.8302:08:0802:08:1257-
#62 62446Szymajda AdamRUNFOLLOWME.PLWARSZAWAPOLSKA197900:06:079.8102:08:1602:08:2858-
#63 63536Marchut RafałPLANETA NISKONISKOPOLSKA197500:06:079.8002:08:1602:08:3159-
#64 64368Kubiak AdamBIEGAM BO KRZYCZYWARSZAWAPOLSKA196900:06:079.8002:08:1702:08:3660-
#65 65547Głębocki MarcinPOWER TRAININGWARSZAWAPOLSKA198800:06:099.7502:09:0802:09:1461-
#66 66383Kalinowski ŁukaszWARSZAWAPOLSKA198000:06:099.7402:09:1002:09:2162-
#67 67374Skrzypczak MirosławBALANS TEAM KATOWICEKATOWICEPOLSKA197100:06:099.7402:09:1702:09:2263-
#68 68337Kondzioła KrzysztofPERFECT RUNNER LUBLINLUBLINPOLSKA198300:06:099.7302:09:2202:09:2864-
#69 69396Toporowski KamilBIEGAJĄCY ŚWIDNIKKRĘPIECPOLSKA198400:06:109.7202:09:2702:09:3965-
#70 70490Piniaź GrzegorzTARCZYNPOLSKA197300:06:109.7102:09:2802:09:4266-
#71 71314Ziółek MirosławPERFECT RUNNER LUBLIN/LSBMEŁGIEWPOLSKA196300:06:109.7102:09:4002:09:4867-
#72 72428Ciuba PatrycjaNAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAPOLSKA198700:06:139.6402:10:3402:10:44-5
#73 73551Jańczuk MarcinNAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAPOLSKA197800:06:139.6402:10:3502:10:4468-
#74 74498Grzejdziak IgorNAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAPOLSKA197300:06:139.6402:10:3802:10:4469-
#75 75366Gemza AnnaBALANS TEAM KATOWICEKATOWICEPOLSKA198600:06:149.6102:11:0502:11:08-6
#76 76410Zawiślak KazimierzDZIKIE DZIKITOMASZÓW LUBELSKIPOLSKA198000:06:149.6002:11:0902:11:1370-
#77 77376Wojda DariuszDZIKIE DZIKIJÓZEFÓWPOLSKA197400:06:149.6002:11:1002:11:1471-
#78 78404Romański PiotrRYKIPOLSKA197900:06:159.6002:10:5502:11:1672-
#79 79435Dąbrowski PawełJÓZEFÓWPOLSKA198700:06:159.6002:11:0802:11:1873-
#80 80311Kozioł KrzysztofWYATT EARPTARNOBRZEGPOLSKA197300:06:169.5702:11:3202:11:4374-
#81 81340Kmieć CezaryNAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAPOLSKA196900:06:179.5302:12:0602:12:1275-
#82 82334Madyński Rafał4PROGRESSŻYRZYNPOLSKA197400:06:179.5302:11:4902:12:1576-
#83 83557Skocz TomaszPUŁAWSKA GRUPA TRIATHLONOWABOCHOTNICAPOLSKA198600:06:199.5002:12:3202:12:4277-
#84 84574Maciejczyk MarcinWARSZAWAPOLSKA197700:06:199.4902:12:4302:12:4978-
#85 85399Kochaj WojciechLUBLINPOLSKA197800:06:199.4802:12:4002:12:5679-
#86 86443Miler TomaszBIEGAM BO KRZYCZYWARSZAWAPOLSKA197100:06:199.4702:12:5102:12:5980-
#87 87405Gontarz MateuszWARSZAWAPOLSKA198900:06:209.4702:12:5102:13:0381-
#88 88456Mierzwa AdamZABRZEPOLSKA196900:06:209.4702:12:4802:13:0482-
#89 89592Brygoła AndrzejPOLSKA195900:06:219.4502:13:1302:13:2183-
#90 90426Piekarski JacekTATO KUPASULEJÓWEKPOLSKA198300:06:219.4502:12:5702:13:2284-
#91 91534Rycak KrzysztofMAŁKÓWPOLSKA197200:06:219.4402:13:1302:13:2885-
#92 92471Machul EwaPOWER TRAININGWARSZAWAPOLSKA198500:06:219.4302:13:2902:13:39-7
#93 93464Morawski MirekBIEGIEM RADOM !RADOMPOLSKA196800:06:219.4302:13:3402:13:4086-
#94 94328Gala KamilaNAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAPOLSKA198100:06:229.4202:13:3902:13:46-8
#95 95421Mazurek DariuszSTALOWA WOLAPOLSKA198300:06:229.4202:13:3602:13:4987-
#96 96409Makosz MarekRADZYŃ PODLASKIPOLSKA198200:06:229.4102:13:4702:13:5288-
#97 97420Tomkiewicz GrzegorzTATOKUPAMROZYPOLSKA198100:06:229.4102:13:2802:13:5389-
#98 98312Byjoś MaciejMULTIMEDIAPUŁAWYPOLSKA198600:06:239.4002:13:3802:14:0590-
#99 99356Mizerny MariaPIPOZNAŃPOLSKA198800:06:239.4002:13:4402:14:06-9
#100 100540Gołębiowski RomanSKYDIVE LUBLINLUBLINPOLSKA198200:06:239.3902:13:5302:14:1191-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://tritour.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności