Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Szlak Trafi

Wyniki - 6 sierpnia 2016, Parchatka

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1681Capała MieczyslawPUŁAWYPOLSKA194900:09:456.1501:07:5901:08:2093-
#2 151189Grzecznik TomaszPOLSKA195000:08:187.2200:58:0400:58:0886-
#3 163121Friedman ZbigniewFITFAZA METHODLUBLINPOLSKA195200:09:136.5001:03:4201:04:3691-
#4 24177Belowski LeszekCHEMIK ELEKTROWNIAPUŁAWYPOLSKA195300:05:3210.8200:38:4600:38:4922-
#5 1086Ziółek TeresaRUN_HELPERSMEŁGIEWPOLSKA196000:07:188.2000:51:0100:51:12-32
#6 169111Słomiak IkaKLUB SPOKOJNEJ STAROŚCIGRUDZIĄDZPOLSKA196000:09:456.1501:08:0201:08:20-76
#7 120127Karski JacekLUBLINPOLSKA196300:07:347.9200:52:4800:53:0378-
#8 15559Krawczyk ElżbietaPUŁAWYPOLSKA196300:08:337.0100:59:3700:59:57-67
#9 15631Lutomski DariuszMAGDALENKAPOLSKA196300:08:347.0000:59:4501:00:0089-
#10 60173Woźniak JacekKAZANÓWPOLSKA196500:06:259.3300:44:4900:45:0154-
#11 10032Zdunek WaldemarBÓBR TŁUSZCZWOŁOMINPOLSKA196500:07:108.3600:50:0700:50:1674-
#12 132130Stasiak DariuszTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA196500:07:487.6900:54:2900:54:3980-
#13 61185Turak JoannaPUŁAWYPOLSKA196600:06:269.3200:45:0100:45:04-7
#14 8444Wtulich DianaMŁAWAPOLSKA196600:06:518.7500:47:5400:48:00-18
#15 158170Bettler JoannaAVANGARDAPUŁAWYPOLSKA196600:08:386.9401:00:1401:00:30-69
#16 45137Illek ArkadiuszŚWIDNIK TRIATHLON TEAMŚWIDNIKPOLSKA196700:06:079.7900:42:4500:42:5542-
#17 133129Leonowicz IwonaTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA196700:07:487.6900:54:2900:54:39-53
#18 15730Lutomska AnnaMAGDALENKAPOLSKA196700:08:347.0000:59:4501:00:00-68
#19 164178Wesołek DorotaSM RYKIRYKI196700:09:426.1901:07:5401:07:54-73
#20 4784Kantor DariuszRUN_HELPERSIBODUSZYNPOLSKA196800:06:089.7700:42:5000:42:5944-
#21 90167Gniot AnnaAVANGARDAPUŁAWYPOLSKA196800:06:598.5800:48:4100:48:56-21
#22 10140Pietrzyk ZbigniewKĘPA BORZECHOWSKAPOLSKA196900:05:0611.7400:35:4200:35:469-
#23 9916Marcinkiewicz KatarzynaBÓBR TŁUSZCZKOBYŁKAPOLSKA196900:07:108.3600:50:0700:50:16-26
#24 11579Morawska BeataBIEGIEM RADOM !RADOMPOLSKA196900:07:288.0400:51:5600:52:16-39
#25 7870Sender AndrzejJASTKÓWPOLSKA197000:06:458.8800:47:0900:47:1765-
#26 83151Jakubczyk-Latała AgnieszkaBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKPOLSKA197000:06:508.7700:47:4500:47:55-17
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3141Listopad DariuszCHEMIK ELEKTROWNIA PUŁAWYLUBLINPOLSKA197100:04:2413.6300:30:4800:30:493-
#28 5967Ścibior RobertKLEMENTOWICEPOLSKA197200:06:259.3300:44:5300:45:0053-
#29 70102Zych AnnaSKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM/LSBLUBLINPOLSKA197200:06:428.9400:46:4900:47:00-11
#30 139142Szaniecka MagdalenaDALESZYCEPOLSKA197200:07:577.5300:55:3500:55:45-59
#31 523Szewczyk GrzegorzKLEMENTOWICEPOLSKA197300:04:4212.7300:32:5700:33:005-
#32 2271Gałęza Maciej321LEGNICAPOLSKA197300:05:2810.9500:38:1900:38:2120-
#33 5194Pióro PiotrWARSZAWAPOLSKA197300:06:159.5900:43:4000:43:4747-
#34 5237Przybyłowicz MarekDĘBLINPOLSKA197300:06:179.5500:43:5700:44:0048-
#35 5350Kobus DorotaOSTROŁĘKAPOLSKA197300:06:179.5500:43:5500:44:00-5
#36 79116Antczak JolantaWARSZAWAPOLSKA197300:06:458.8800:47:0900:47:17-14
#37 96160Bień JanuszLIPNIAKPOLSKA197300:07:068.4400:49:3400:49:4773-
#38 148117Udowolski NorbertBIAŁA PODLASKAPOLSKA197300:08:127.3200:57:1600:57:2484-
#39 14911Mazur JustynaWARSZAWAPOLSKA197300:08:127.3000:57:1700:57:30-65
#40 81171Zawadzka MonikaAVANGARDAPUŁAWYPOLSKA197400:06:468.8600:47:0700:47:23-15
#41 4680Kozak SławomirZAMOŚĆPOLSKA197500:06:089.7800:42:4500:42:5843-
#42 6520Skrzyńska MałgorzataPUŁAWYPOLSKA197500:06:299.2400:45:2100:45:26-8
#43 86188Cybulski GrzegorzPOLSKA197500:06:548.6900:48:1400:48:2167-
#44 15441Szymanek KrzysztofMULITIMEDIAPUŁAWYPOLSKA197500:08:307.0500:59:1600:59:3488-
#45 17083Byra AnnaPGB SPORTOWA PACZKALUBLINPOLSKA197500:10:095.9101:10:5101:11:07-77
#46 55154Jurkowski ErnestPUŁAWYPOLSKA197600:06:219.4500:44:1200:44:2750-
#47 68146Konopka RobertBRONOWICEPOLSKA197600:06:408.9900:46:2400:46:4359-
#48 4825Wieczorek KrzysztofNIGHT RUNNERSPOZNAŃPOLSKA197700:06:099.7400:42:5500:43:0745-
#49 95144Krasowicz IwonaLUBLINPOLSKA197700:07:058.4600:49:2500:49:40-23
#50 150131Tomczyk DawidLUBLINPOLSKA197700:08:147.2800:57:2600:57:4085-
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2190Rybaczek SebastianFORMA ROSNOWO / JW. 1223ROSNOWO - KOSZALINPOLSKA197800:04:2213.7200:30:3600:30:372-
#52 943Niciński AndrzejKB REYTANWARSZAWAPOLSKA197800:05:0411.8100:35:3000:35:348-
#53 2769Skowroński MaciejLUBLINPOLSKA197800:05:4010.5600:39:4200:39:4625-
#54 31348Jedziniak PiotrIM-POSSIBLE TEAMPUŁAWYPOLSKA197800:05:5110.2500:40:5200:40:5929-
#55 37169Łoza AdamAVANGARDAPUŁAWYPOLSKA197800:05:5810.0300:41:4700:41:5235-
#56 10666Pietrucha JacekKAMIEŃ POMORSKIPOLSKA197800:07:188.2100:50:5600:51:1176-
#57 118112Syta JakubWARSZAWAPOLSKA197800:07:327.9600:52:4400:52:4677-
#58 1198Biniaś Pastusiak AnnaNIEMCEPOLSKA197800:07:347.9200:52:5200:53:03-42
#59 16197Bajer TomaszWARSZAWAPOLSKA197800:08:556.7301:02:1801:02:2590-
#60 165196Romanowska AnnaOTWOCKPOLSKA197800:09:456.1501:08:1201:08:20-74
#61 82Owsiński MaciejVEGE RUNNERSWARSZAWAPOLSKA197900:05:0111.9500:35:0600:35:087-
#62 155Tokarski PiotrRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWPOLSKA197900:05:1911.2600:37:1400:37:1814-
#63 16180Bigos JacekPARCHATKAPOLSKA197900:05:2011.2400:37:1800:37:2115-
#64 7333Bochenkiewicz MarcinMULTIMEDIAPUŁAWYPOLSKA197900:06:448.9000:46:5400:47:1162-
#65 76134Ogrocka AgnieszkaWARSZAWAPOLSKA197900:06:458.8900:46:5600:47:15-12
#66 87181Podleśna AleksandraKURÓWPOLSKA197900:06:548.6800:48:1800:48:24-20
#67 92110Kowalska MonikaT-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKA197900:07:018.5500:48:5000:49:09-22
#68 101103Pilecka JoannaWARSZAWAPOLSKA197900:07:118.3400:50:1300:50:23-27
#69 129143Markowska MartaWARSZAWAPOLSKA197900:07:427.7800:53:3700:53:57-50
#70 147193Borowska MariaWARSZAWAPOLSKA197900:08:107.3400:57:0000:57:14-66
#71 152193Borowska MariaWARSZAWAPOLSKA197900:08:227.1600:58:2600:58:40-66
#72 16048Bielawska ElwiraROZBIEGANY SULEJÓWEKOKUNIEWPOLSKA197900:08:516.7801:01:4501:01:59-71
#73 16296Demianowicz AnetaKOBIETABIEGA.PLWARSZAWAPOLSKA197900:08:556.7301:02:1801:02:25-72
#74 13507Domański MichałT-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKA198000:05:1311.5000:36:2800:36:3112-
#75 19187Pszeniczka GrzegorzNOWY KRĘPIECPOLSKA198000:05:2111.1900:37:2900:37:3318-
#76 25122Niedzielski PiotrFITFAZA METHODWARSZAWAPOLSKA198000:05:3310.8000:38:5200:38:5423-
#77 36199Siepracki RafałLUBLINPOLSKA198000:05:5610.0900:40:4900:41:3734-
#78 4499Szczepaniak MaciejFITFAZAWARSZAWAPOLSKA198000:06:079.8000:42:5000:42:5241-
#79 64145Gorzkowski MarcinNADOLANYPOLSKA198000:06:299.2500:45:2100:45:2457-
#80 75166Wólczyński KrzysztofAVANGARDAPUŁAWYPOLSKA198000:06:448.9000:46:5600:47:1364-
#81 88174Dudzic PawełPOWER TRAININGWARSZAWAPOLSKA198000:06:568.6500:48:1800:48:3468-
#82 97139Ballard KarolinaWARSZAWAPOLSKA198000:07:078.4200:49:3300:49:54-24
#83 105198Staniec KatarzynaKIELCEPOLSKA198000:07:188.2100:51:0000:51:11-30
#84 11024Kurkowska AnnaNIGHT RUNNERSPOZNAŃPOLSKA198000:07:228.1300:51:2700:51:39-34
#85 113147Konopka AnnaBRONOWICEPOLSKA198000:07:268.0600:51:4700:52:06-37
#86 12540Hernas AnetaAKTYWNI OPTYMIŚCILUBLINPOLSKA198000:07:377.8700:53:1100:53:24-46
#87 13835Marczak Sikora KarolinaMULTIMEDIAMŁYNKIPOLSKA198000:07:567.5600:55:1700:55:35-58
#88 16629Moskalik IwonaMULTIMEDIAPUŁAWYPOLSKA198000:09:456.1501:08:0201:08:20-75
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2160Madzik AleksandraGOLDEN TEAMWARSZAWAPOLSKA198100:05:2710.9800:38:1300:38:15-2
#90 3872Skrzypiec MichałMULTIMEDIA44POLSKA198100:06:009.9900:41:4200:42:0236-
#91 4134Olszak ŁukaszPUŁAWYPOLSKA198100:06:009.9800:41:4700:42:0639-
#92 72186Popiołek JacekGĄSIORYPOLSKA198100:06:438.9200:46:4700:47:0561-
#93 49153Błaszczyk AnnaBIEGIEM RADOM!RADOMPOLSKA198200:06:109.7100:43:0400:43:15-4
#94 89135Janowski PawełŁĘCZNAPOLSKA198200:06:588.5900:48:3600:48:5269-
#95 102191Zając AnnaPOWER TRAININGWARSZAWAPOLSKA198200:07:168.2500:50:3800:50:54-28
#96 104156Ballard LeonWARSZAWAPOLSKA198200:07:168.2500:50:3500:50:5675-
#97 109539Żygadko AnnaPOWER TRAININGWARSZAWAPOLSKA198200:07:218.1500:51:1600:51:32-33
#98 11681Rogozińska-Kozak DagmaraZAMOŚĆPOLSKA198200:07:317.9700:52:2900:52:42-40
#99 12776Dziwoń MagdalenaKIELCEPOLSKA198200:07:407.8200:53:3200:53:42-48
#100 13417Niesiel KatarzynaRADOMPOLSKA198200:07:507.6500:54:4300:54:54-54

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności