Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Szlak Trafi Ultra

Wyniki - 6 sierpnia 2016, Parchatka

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 57701Piekarowicz MagdalenaTARCZYŃSKI KLUB BIEGOWYPRACE DUŻEPOLSKA196700:07:367.8907:13:1307:13:21-8
#2 44702Porada MarcinRUN_HELPERSJASIONKAPOLSKA198800:07:138.3006:51:5806:52:0140-
#3 24704Rybak PrzemysławPUŁAWSKA GRUPA TRIATHLONUPUŁAWYPOLSKA198300:06:349.1406:14:1006:14:2321-
#4 6705Kubacz NorbertBIEGAM NATURALNIEWARSZAWAPOLSKA197200:05:4610.3905:28:5205:29:035-
#5 40706Mikita MarcinZK OPOLE LUBELSKIEOPOLE LUBELSKIEPOLSKA198400:07:088.4006:46:5706:47:0137-
#6 72707Piekarowicz PiotrTARCZYŃSKI KLUB BIEGOWYPRACE DUŻEPOLSKA196300:08:117.3207:46:4607:46:5461-
#7 25708Nyka JanWARSZAWAPOLSKA197000:06:349.1206:14:5106:15:0122-
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2709Jendrych ArturBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKPOLSKA199000:05:2011.2305:04:2405:04:261-
#9 35710Ząbek RobertOPOLE LUBELSKIEPOLSKA197800:06:578.6206:36:4206:36:4632-
#10 16711Korulczyk ŁukaszLUBLINPOLSKA197600:06:129.6605:54:0105:54:1313-
#11 51713Faron AgnieszkaNORAFSPORTKRAKÓWPOLSKA198200:07:218.1606:58:5306:58:57-5
#12 55714Żmudziński KrzysztofPISKÓRZEWOPOLSKA198900:07:268.0607:04:1207:04:2148-
#13 77715Rurka GrzegorzSAMBIEGAMWARSZAWAPOLSKA196300:08:197.2107:54:2207:54:3465-
#14 36716Pikor JacekZAMOŚĆPOLSKA197300:06:578.6206:36:3906:36:5433-
#15 34717Całkiewicz MarcinPOWER TRAININGWARSZAWAPOLSKA197500:06:568.6506:35:0706:35:1331-
#16 41719Banaś MateuszSTS.PLKATOWICEPOLSKA198600:07:108.3606:48:5006:48:5938-
#17 38720Bujak PawełCISOWIANKA TEAM PLNAŁĘCZÓWPOLSKA199100:07:058.4606:44:1006:44:1335-
#18 64722Wójcik ŁukaszNIEMCEPOLSKA198400:07:537.6007:29:3807:30:0056-
#19 30723Banaszek AdamBIEGUSIEM.PLWARSZAWAPOLSKA198000:06:448.9006:24:0506:24:1027-
#20 53724Brzozowska AnnaKRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAWPOLSKA197000:07:248.1107:01:4507:01:54-7
#21 59725Brzozowski ArmandKRASNYSTAWPOLSKA196900:07:447.7607:20:4107:20:5051-
#22 7726Czajka KarolKOCHANIE, CHODŹ POBIEGAĆKRĘPIECPOLSKA198100:05:5210.2305:34:1405:34:246-
#23 49727Oleksy JarosławLIMANOWA FORESTTYMBARKPOLSKA195900:07:208.1606:58:4906:58:5645-
#24 71729Kosakowski ŁukaszENVISIONLUBLINPOLSKA198200:08:097.3507:44:4007:45:0060-
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9730Dessauer WiolettaLUBARTOWBIEGA.PLLUBARTÓWPOLSKA197500:05:5310.1905:35:2905:35:38-2
#26 69732Klus AnnaBIEGUSIEM.PLRZESZÓWPOLSKA198400:08:077.3807:43:0207:43:08-11
#27 18733Tyburek MichałBIEGAJĄCY ŚWIDNIKLUBLINPOLSKA197900:06:159.6005:56:1305:56:1815-
#28 52734Czerniak AnnaKRASNYSTAW BIEGA/VEGE RUNNERSKRASNYSTAWPOLSKA199100:07:238.1207:01:1707:01:26-6
#29 73735Woch SławomirLUBLINPOLSKA198100:08:147.2807:49:5607:50:0162-
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4736Łukasiewicz MaciejLEGIA RUN CLUB/WARSZAWIAKYWARSZAWAPOLSKA198200:05:3510.7405:18:2605:18:273-
#31 37737Bartosiński MariuszWARSZAWAPOLSKA197300:06:588.5906:37:5206:37:5634-
#32 68738Jędrzejowska - Dec AnnaOTK RZEŹNIKGLIWICEPOLSKA197600:08:077.3907:42:5507:43:03-10
#33 78739Repczuk AgataPUŁAWYPOLSKA198800:08:267.1108:00:5008:00:58-13
#34 23741Pakuła TomaszROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆPOLSKA197300:06:289.2706:08:4206:08:5620-
#35 33742Swiderek MarcinRAWKA BIEGASKIERNIEWICEPOLSKA197700:06:528.7306:31:3606:31:5030-
#36 61743Banach PiotrSŁABIAKI 2LUBLINPOLSKA197000:07:457.7307:22:0707:22:1953-
#37 20744Iwanejko RobertCHWAŁA PANULUBLINPOLSKA198100:06:229.4106:03:2106:03:3417-
#38 32745Kozyra PawełRUNNERPAWCISLAWLUBLINPOLSKA199600:06:458.8706:25:3806:25:4029-
#39 58747Skrynicki SławomirSŁABIAKI2LUBLINPOLSKA197600:07:437.7607:20:1807:20:2950-
#40 45748Górecki RafałSPELEOKLUB WARSZAWSKILESZNOPOLSKA197800:07:168.2506:54:2406:54:2741-
#41 21749Kuczewski DanielKB BIAŁA BIEGA / AZS PSW BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAPOLSKA199100:06:229.4106:03:2506:03:3418-
#42 81750Kalita CezaryKB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAPOLSKA196700:08:406.9208:14:1208:14:2568-
#43 63751Miller DanielWITCWARSZAWAPOLSKA197600:07:527.6207:28:3507:28:3855-
#44 10753Śledź SławekPERFECT RUNNER LUBLINLUBLINPOLSKA197700:05:5410.1705:36:1605:36:228-
#45 11754Pajdosz RafałBIAŁA PODLASKAPOLSKA197700:05:5810.0505:40:0905:40:179-
#46 65755Dulebski SławomirZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWPOLSKA198100:07:547.5907:30:1307:30:1857-
#47 80757Baranowski TomaszUKS OLIMPKOZIENICEPOLSKA195700:08:317.0408:05:2808:05:3267-
#48 8758Wałczyk KrzysztofŁOWCEPOLSKA198500:05:5210.2105:34:4805:34:537-
#49 15759Golec IreneuszVEGE RUNNERS / KRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAWPOLSKA198500:06:089.7605:50:2105:50:2912-
#50 54760Kwiatkowski KrzysztofROZBIEGANY ZAMOŚĆZAWADAPOLSKA198500:07:268.0607:04:0107:04:2147-
#51 70761Mączka BronisławOTK RZEŹNIKGLIWICEPOLSKA195300:08:077.3807:43:1007:43:1859-
#52 27762Mirosław AlbertLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU/WW TEAMLUBLINPOLSKA197000:06:379.0606:17:2606:17:3624-
#53 84763Janik TomaszORANGE POLSKAHRUBIESZÓWPOLSKA197000:09:226.4008:54:2308:54:4470-
#54 83764Janik KatarzynaHRUBIESZÓWPOLSKA197200:09:226.4008:54:2508:54:44-14
#55 56765Kurowski KubaFITFAZAPUŁAWYPOLSKA198000:07:327.9607:09:1907:09:3149-
#56 74766Haładyj PiotrLUBLINPOLSKA197400:08:157.2707:50:1407:50:1863-
#57 42767Puchała EwelinaDA VINCI TEAMKATOWICEPOLSKA198600:07:108.3606:48:5006:48:59-4
#58 76768Flis DominikROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆPOLSKA198200:08:187.2207:53:2907:53:5064-
#59 82769Jagielski TomaszKLUB LEŚNY TUŁAWKIPIASTÓWPOLSKA195900:08:456.8608:18:4508:18:5269-
#60 39770Dziuma ArkadiuszŚWINKA RAĆKA TEAMSOPOTPOLSKA197900:07:058.4506:44:3406:44:3636-
#61 62771Kutnik MirosławKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAPOLSKA197500:07:457.7307:22:2007:22:3354-
#62 60772Wasilewski GrzegorzBIEGANIEJESTZEN.BLOGSPOT.COMWARSZAWAPOLSKA197700:07:447.7607:20:3707:20:5152-
#63 47773Pietrykowski RobertSZCZEBRZESZYNPOLSKA197900:07:208.1806:58:1506:58:1843-
#64 87774Wójcik SylwiaKASANDRYCZNY PASZTETLUBLINPOLSKA198300:09:266.3508:57:5408:58:19-16
#65 28775Czelej RafałBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKPOLSKA198200:06:389.0306:18:3406:18:3925-
#66 17776Dąbkowski KrzysztofT-MOBILE RUNNING TEAMMICHAŁOWICEPOLSKA197900:06:139.6305:55:0205:55:0414-
#67 46777Prokopiuk RobertJESIONKAPOLSKA197500:07:178.2206:55:2706:56:0242-
#68 48778Kuptel RobertBIELSK PODLASKIWARSZAWAPOLSKA197500:07:208.1706:58:0306:58:2444-
#69 86781Wysokiński JerzyORANGE POLSKA/KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAPOLSKA196300:09:226.4008:54:2708:54:4471-
#70 43782Łyjak MarekJS 4025BEŁŻYCEPOLSKA198600:07:118.3406:49:4606:50:0039-
#71 12783Markiewicz TomaszŁÓDŹ RUNNING TEAMPUŁAWYPOLSKA198300:06:039.9105:45:0405:45:1010-
#72 66784Opolski PiotrLUKS LUBARTÓW - SEKCJA SZACHOWALUBARTÓWPOLSKA197500:07:547.5907:30:2907:30:45-9
#73 29785Krzyszczak JaromirLUBLINPOLSKA198200:06:448.9006:24:0506:24:1026-
#74 19787Abragimowicz NeilWARSZAWAPOLSKA197200:06:219.4406:02:1306:02:1616-
#75 50788Panek PiotrWATER TEAMZIELONKIPOLSKA197600:07:208.1606:58:5006:58:5646-
#76 79790Padysz ArekZAMOSCPOLSKA197400:08:267.1108:00:5308:00:5866-
#77 14791Krawczak KamilBIEGUSIEM.PLDĘBLINPOLSKA198400:06:089.7805:49:4305:49:4911-
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13792Krawczak PaulinaBIEGUSIEM.PLDĘBLINPOLSKA198500:06:039.9005:45:2505:45:31-3
#79 85793Zacharzyńska KatarzynaORANGE POLSKALUBLINPOLSKA198500:09:226.4008:54:2608:54:44-15
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3794Pakuła PawełMKS ŻAK BIAŁA PODLASKAWISZNICEPOLSKA197700:05:2311.1205:07:2905:07:402-
#81 26795Tomaszewski WojtekBRACIATWARSZAWAPOLSKA197500:06:379.0706:17:0706:17:1423-
#82 31796Niemczyk DamianDREAM RUNWARSZAWAPOLSKA198300:06:458.8706:25:2606:25:2828-
#83 88797Mejsner BartoszPOLSKA197400:09:266.3508:57:5408:58:2072-
#84 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1798Stelmach DominikaRK ATHLETICSWARSZAWAPOLSKA198200:05:0611.7604:50:3704:50:42-1
#85 22799Małkiewicz DariuszPGB SPORTOWA PACZKAKATOWICEPOLSKA197400:06:259.3306:06:1806:06:2519-
#86 5800Czarnota PiotrOBOZYBIEGOWE.PLOPOLE LUB/WARSZAWAPOLSKA198400:05:4410.4405:27:3105:27:354-
#87 75801Dudek BarbaraLUSIA BIEGALUBLINPOLSKA197000:08:167.2507:51:3907:51:47-12
#88 67802Artur RykertoPLAMASWARSZAWAPOLSKA198000:07:557.5807:31:2507:31:2858-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności