Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chudy Wawrzyniec 50+

Wyniki - 6 sierpnia 2016, Rajcza

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
Pk1
Pk2
Pk3
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Michulec Jacek-1Żywiec04:48:4600:58:4603:28:2104:13:22
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !29Dyrlaga Marcin-2ks halnyW ęgierska Górka04:53:4800:05:0200:58:4903:28:0804:14:12
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3892Kożdoń Jarek-3Inż ynieria Biegania / Niew ymiękaczeŻory05:01:0800:12:2200:58:5903:27:0504:17:22
#4 4369Grabowski Antoni-4porannybiegacz.plGDAŃSK05:11:0900:22:2301:01:2303:34:0104:25:13
#5 5251Gawlik Sławek-5MAM-WKrakow05:12:5600:24:1001:02:5903:38:3004:31:09
#6 6927Lubiński Jarosław-6KKL Kielce/ Fitness Club TaoLipno05:15:5500:27:0801:01:0403:38:2104:31:26
#7 7287Alker Adam-7Warszawa05:19:2900:30:4201:00:3703:39:2404:35:34
#8 8255Koczwara T Omek-8Radomyś l Wielki05:21:0900:32:2201:02:1003:45:4304:38:34
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !96Kantor Martyna1-Hercog Running TeamKraków05:24:1400:35:2701:03:2403:44:4704:38:45
#10 10356Maślanka T Omasz-9KRS TKKF Jastrz ąb Ruda ŚląskaBytom05:31:2700:42:4001:01:0703:47:3704:46:33
#11 11795Truszkowski Damian-10AlbatrosyWarszawa05:33:0700:44:2001:06:4803:53:2304:47:32
#12 12222Dudzik Robert-11MSZANA DOLNA05:35:1600:46:2901:07:0003:52:5704:50:49
#13 13920Linkowski Michał-12UA Trail TeamSuchy Las05:38:1000:49:2401:06:0903:54:2304:51:07
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !144Piatrouskaya Viyaleta2-Inov-8 Teamwarszawa05:39:2200:50:3601:02:5803:50:5304:52:04
#15 15923Zimny Oskar-13Weekendowy ResetWarszawa05:41:0600:52:2001:03:0703:57:0404:56:44
#16 16578Hajduk Piotr-14Kraków05:41:5100:53:0501:04:4503:59:3204:58:36
#17 17562Jurga Marcin-15OTK Rzeź nik/TGV RUNNING TEAMKościan05:43:3000:54:4301:06:2004:01:2904:59:21
#18 1884Timofiejuk Paweł-16AlbatrosyWarszawa05:43:4300:54:5601:01:4003:57:0504:56:39
#19 19506Szczygiel Lukasz-17Sleszowice05:45:0200:56:1501:06:4503:56:4304:57:16
#20 20403Stopa Michał-18MarcinŚwiercTEAMTychy05:49:5101:01:0401:05:4703:59:5004:58:51
#21 21215Krosny Sebastian-19Biegamy z Sercem.pl / BBL / STS BIEGATONMikołów05:50:0401:01:1801:04:2604:01:3005:02:50
#22 22931Dobrzyniecki T Omasz-20SPORTRUNTychy05:52:4601:03:5901:06:0304:03:3705:03:33
#23 23647Rewers Dariusz-21New Balance ESKA TeamKoleczkowo05:53:3201:04:4501:10:1604:09:0105:07:37
#24 24278Siwiecki T Omasz-22T omaszowiceT omaszowice05:54:1101:05:2501:05:5104:04:0205:05:46
#25 25658Pokrzyk Zbigniew-23Zadyszka Oś więcimOświęcim05:57:5501:09:0801:06:4704:03:3905:06:37
#26 26363T Opolski Marcin-24Jadowniki05:58:0401:09:1701:06:4404:09:1905:09:16
#27 27764Uramek Grzegorz-25Oborniki Śląskie05:59:5701:11:1001:06:0904:08:0505:09:27
#28 28295Skalski Bartosz-26Łosiow e Błota Mountain Running TeamWarszawa06:00:2201:11:3501:06:5304:07:3905:09:14
#29 29600Firlej Dariusz-27Racibórz06:00:3801:11:5101:06:1304:10:5205:15:08
#30 30199Snarski Bogdan-28AlbatrosyWarszawa06:01:0701:12:2101:08:3704:13:3505:14:04
#31 31682Kaźmierczak Mateusz-29EventyrT eamMikołów06:01:2601:12:3901:13:5904:09:4805:14:25
#32 3268Rycyk Grzegorz-30Krasnystaw BiegaKrasnystaw06:02:3401:13:4701:06:2504:09:5305:16:04
#33 33291Wróbel Łukasz-31Goggle PAE T eamKiełczów06:03:3201:14:4501:08:2904:14:3705:16:42
#34 34660Skrzyniarz Marek-32Fitness Club TAOKielce06:04:2401:15:3701:05:4004:20:3805:19:39
#35 35911Łęż Niak Aleksander-33Monk Sandals | KB SobótkaSobótka06:06:2901:17:4201:14:0804:20:2205:19:57
#36 3689Grzegorzyca Marcin-34Gierałtowice06:07:0301:18:1701:10:0004:12:2705:20:29
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37372Wiśniewska Martyna3-City TrailRumia06:07:0501:18:1901:12:2404:20:0705:20:27
#38 38898Kramek Mateusz-35Marcin Świerc TEAM / OKIWarszawa06:10:1901:21:3301:05:5404:12:2105:16:41
#39 39822Kolodziejski Pawel-36Fizjobiegacze SzczecinSZCZECIN06:10:4001:21:5301:13:1704:26:2805:25:29
#40 4058Szlachta Oskar-37Fizjobiegacze SzczecinŚwinoujście06:10:4201:21:5501:13:1904:26:2905:25:17
#41 41583Gadecki Artur-38Fitness Club Tao KielceKielce06:11:0401:22:1701:07:1004:20:5705:23:05
#42 42702Ruta Paweł-39Petarda BończykaWrocław06:16:1701:27:3001:09:2804:17:1605:20:15
#43 43323Markiewicz Damian-40Markiewicz TeamAndrychów06:16:2201:27:3501:15:3604:22:0805:23:58
#44 4437Pyzik Krzysztof-41Fizjobiegacze SzczecinŚwinoujście06:17:3401:28:4801:13:2404:26:3505:26:06
#45 45707Okrutniak Sławomir-42Zabierzów biegaZabierzów06:17:3501:28:4801:16:4904:32:2505:32:24
#46 46148Leszczy Ński Maciek-43M&M's T eamBielsko-Biała06:18:0701:29:2001:22:4304:37:0105:34:48
#47 47211Jagiełło Błażej-44Wawrzeńczyce06:18:4701:30:0001:11:0304:17:1305:23:57
#48 48329Kosicki Łukasz-45PHILIPS Lighting BielskoBielsko-Biała06:19:1501:30:2901:08:3804:19:0705:28:18
#49 49257Nitkiewicz Marcin-46TASOWANIEPruszków06:23:0801:34:2101:15:0504:22:2905:27:23
#50 50564Ners Maciej-47Kingrunner TeamWarszawa06:24:1201:35:2501:20:3404:34:1905:36:55
#51 51116Sowa Łukasz-48Katowice06:25:0301:36:1701:09:5004:25:1405:35:16
#52 52669Salamaga Michał-49Kielce06:25:3501:36:4901:13:5304:17:2805:25:42
#53 53912Swieton T Omasz-50Krakow06:27:3101:38:4401:17:0304:32:3105:36:19
#54 54684Szatanik Zbigniew-51Glinka06:28:3301:39:4601:05:3504:15:3105:28:52
#55 55290Badura Adam-52Forma Wodzisław Śl.Jankowice06:29:1801:40:3201:13:2104:28:5705:34:21
#56 56452Dzik Andrzej-53WKB Meta LubliniecMiasteczko Śląskie06:32:1101:43:2401:09:3404:31:1105:37:06
#57 57959Krajewski Wojtek-54ŁKWKonstantynów Łódzki06:33:5701:45:1001:18:3504:40:4405:45:18
#58 58620Wieczorek Andrzej-55Racibórz06:37:0901:48:2201:11:1704:41:2305:48:32
#59 59650Kmak Sławomir-56papikiGrybów06:38:3901:49:5201:15:2804:37:4505:44:45
#60 60951Rzeczyca Adam-57Night Runners Łódź /TruchtŁódź06:39:2501:50:3801:16:4104:36:5605:45:44
#61 61388Górczak Andrzej-58Goczałkowice-Zdrój06:39:3901:50:5201:10:2704:38:5105:43:32
#62 62335Tylek Rafał-59FlexiStav SportKraków06:39:5401:51:0701:16:0604:39:2205:47:30
#63 63608Pałkowski Jakub-60Running Obsession teamKraków06:40:3201:51:4501:15:4004:43:0405:52:00
#64 64124Raczko T Omasz-61KB BolesławiecBolesławiec06:41:4701:53:0101:16:5004:35:2905:48:21
#65 6575Bonczar Bogodar-62Wieliczka06:43:3901:54:5201:15:1504:34:4005:45:07
#66 66325Kubera Marcin-63KubeRUNRuda Śląska06:44:1801:55:3101:12:0404:45:1705:51:24
#67 67723Czerwiński Grzegorz-64Wrocław06:44:5301:56:0601:26:0304:49:1805:54:59
#68 68794Pyda T Omek-65Warszawa06:45:4101:56:5401:16:0204:35:5305:45:29
#69 697Andrzejewska Magdalena4-RETROsport&fitnessJanowice Wielkie06:45:5701:57:1001:14:5804:40:3405:49:50
#70 70550Domański Gerard-66Warszawa06:47:2201:58:3501:22:0904:48:4905:55:26
#71 71653Wochnik Dawid-67Katowice06:47:2801:58:4201:09:3604:31:1505:40:16
#72 72939Żabnicki Mariusz-68Czeladź06:47:4901:59:0301:13:4904:38:4305:49:44
#73 73158Jędros Przemysław-69AKMB Pędziwiatr GliwiceGliwice06:48:0601:59:1901:10:4504:37:3405:50:49
#74 74431Janus Justyna5-Night Runners ŚląskChorzów06:48:4301:59:5601:19:4204:48:4405:56:04
#75 75554Gałek Hubert-70CHĘCINY06:48:5702:00:1101:17:0804:45:4205:55:00
#76 76246Mrowiec Jakub-71Kraków06:49:0102:00:1401:19:3804:44:0205:53:50
#77 77572Habiak Piotr-7240 - latek TychyTychy06:49:1602:00:3001:20:3704:55:4805:59:53
#78 78735Kowalczyk Marcin-73WILD DOGS TEAMKluczewsko06:49:5102:01:0401:08:4804:47:5005:51:08
#79 79467Nagiel Andrzej-74ZABIEGANI CzęstochowaCzęstochowa06:50:4902:02:0201:16:0504:44:3005:56:54
#80 80250Moltzan-Małkowska Magdalena6-T oruń06:51:1402:02:2801:16:2304:49:0005:57:18
#81 81252Moltzan Zbigniew-75T oruń06:51:1402:02:2801:16:1104:48:5605:57:18
#82 82137Karp Pawel-76AccentureWarszawa06:52:1602:03:2901:20:0704:56:5406:03:08
#83 8315Grzegorczyk Bartek-77Długa Ścież ka/mBank/FB KrynicaPabianice06:52:2902:03:4201:17:4504:55:0206:03:01
#84 84386Domin T Omasz-78Night Runners+Kraków06:53:2302:04:3601:23:2104:51:2705:59:18
#85 85112Pszczoła Marcin-79BĘDZIN06:53:2802:04:4201:16:5704:38:4005:46:16
#86 86358Pastuszka Piotr-80Bielsko-Biała06:53:4902:05:0201:19:4804:49:0206:01:07
#87 87810Sroka Paweł-81Kowary06:53:5902:05:1301:14:0906:01:29
#88 8819Stefańczuk Waldemar-82Fitness MonopolKatowice06:54:2002:05:3401:20:1604:47:3805:59:27
#89 89914T Okarz Paweł-83Izajasz 40,27-31Jasienica06:54:3602:05:5001:16:2004:43:0305:56:54
#90 90156Hubczak Wojciech-84ARTECH forkliftŻywiec06:55:2302:06:3601:20:3804:48:5705:59:39
#91 9162Biniecki Michał-85Embordju TeamChorzów06:56:0602:07:1901:12:0204:43:2305:58:20
#92 9250Gurgul Sebastian-86AROMAT NÓGKraków06:56:5102:08:0401:14:0004:47:4805:55:24
#93 93555Wypchło Łukasz-87Kielce06:57:0302:08:1701:15:4004:39:2505:55:19
#94 94489Badowski Jerzy-88PZU Sport TeamPiaseczno06:57:1302:08:2601:14:5904:44:3006:00:10
#95 95610Chowaniec Ewa7-Żabnica06:58:1702:09:3101:17:2204:50:0206:00:58
#96 96479Milkowski Rafał-89RYBNICKA GRUP A BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRybnik06:58:4402:09:5701:06:5304:38:4405:57:56
#97 97847Góra Marcin-90KB TWMWarszawa06:58:5702:10:1001:12:5204:44:1106:01:24
#98 98518Adamus Jakub-91Częstochowa06:59:1402:10:2701:14:0004:51:1606:04:29
#99 99896Kretek Marcin-92Tychy07:01:0802:12:2101:20:4104:39:4206:08:25
#100 100928Thier Dominik-93Warszawa07:04:0102:15:1501:25:1505:02:0106:06:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności