Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Ironman Gdynia - Sprint

Wyniki - 6 sierpnia 2016, Gdynia

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T1
T2
-
-
-
-
-
-
-
#1 -429Oller GrzegorzPOLTRI STAROGARD GDAŃSKI70--------
#2 -430Zieliński JarekPOLCOMPLEXSPORTS73--------
#3 -436Bednarek KrzysztofPOLSPORTEVO68--------
#4 623459Babicka KatarzynaPOLBIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM89W2517-11500:16:1943600:04:2148300:41:5453600:02:5351500:31:2471201:36:5000:37:33
#5 -458Kowal MonikaPOL87--------
#6 -461Mantyk ArturPOLRUNMAGEDDON90--------
#7 -462Syroka LeszekPOLORLEN81--------
#8 -465Stachańczyk WiesiaPOLACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PL81--------
#9 -469Kawulak RafałPOLRUNMAGEDDON90--------
#10 -473Gaweł ArkadiuszPOLMAXCOMPUTERS89--------
#11 -474Masłowski PrzemysławPOLROCKRUN JAROCIN68--------
#12 -475Jarzembiński TomaszPOL78--------
#13 376176Pałysa JoannaPOLTRI NEGU78W354-3100:16:5949100:03:5549800:38:3835400:02:0439300:24:4235701:26:1800:27:00
#14 -476Grycner ŁukaszPOL83--------
#15 377235Albrecht KatarzynaPOLSMASHING PĄPKINS82W3012-3200:16:4247100:03:0340300:38:1132200:03:2138400:25:0339101:26:1900:27:02
#16 -487Wasińska-Golonka AnnaPOL76--------
#17 630277Dmochowska NataliaPOL93W2010-11600:13:2313400:02:5314500:49:2775400:02:0359300:29:4166301:37:2700:38:09
#18 -501Ośka PrzemysławPOL86--------
#19 631822Plechlova LenkaSVKTEAM HERBALIFE82W3036-11700:17:0650700:03:5550800:45:0966700:03:1963700:28:0259901:37:3000:38:13
#20 -505Ośka MaciejPOL78--------
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !383763Czajkowska MariaPOL99W162-3300:14:5728000:02:1219600:40:4146900:01:3531700:27:0552901:26:3000:27:12
#22 632107Poniatowska AleksandraPOLCOMPLEXSPORT/TRILADIES/TRIMAMA82W3037-11800:15:5439100:02:5333500:43:2360600:02:3049200:32:5274201:37:3200:38:14
#23 -508Abramiuk MichałPOL70--------
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 120338Domańska EmiliaPOLBRZOZOWSKI TEAM82W303-700:13:5517400:02:1313400:35:5315200:01:3010800:22:5321501:16:2400:17:06
#25 -510Tymiński JacekPOLVETRO SHIPPING SPORTS TEAM66--------
#26 -517Jaszczak AgnieszkaPOLFIT-BALANCE85--------
#27 -527Kinelski GrzegorzPOLCITIZEN70--------
#28 636433Cwojdzinska AnnaPOL82W3038-11900:19:2769000:04:0767700:42:3156400:04:0065700:27:4557801:37:4900:38:32
#29 -530Pałka MaciejPOL83--------
#30 -540Sromała EwelinaPOLROLEWICZ.PL89--------
#31 -543Piekarska KatarzynaPOLKOMANDO FOKI79--------
#32 638814Żurek MonikaPOLOX SPORT WROCŁAW93W2011-12000:17:0349800:03:5250000:42:3256500:02:4453900:31:4672501:37:5600:38:39
#33 -549Stanisławiak NataliaPOLBE3_CITYZEN86--------
#34 6391081Syryca NataliaPOLGDYNIA SPORT TEAM87W2518-12100:16:4547600:05:3559600:46:1369800:02:2067300:27:0452801:37:5600:38:39
#35 -551Ptak RobertPOL88--------
#36 -554Kopek JarosławPOL81--------
#37 -555Siuta KrzysztofPOL83--------
#38 641417Hryniewicz AgnieszkaPOLCITY STUDIO83W3039-12200:18:4465000:03:3959800:47:2371900:02:1968700:26:0346201:38:0700:38:50
#39 -560Mularczyk MaciejPOLBIEGOWI ZAJAWKOWICZE78--------
#40 642539Dullin EdytaPOLCLONMEL TRIATHLON CLUB/TEAM HERBALIFE78W3531-12300:17:4757900:04:0056900:44:0763900:02:4961800:29:2865801:38:1000:38:53
#41 -564Mazura ZbigniewPOLEUCO TEAM69--------
#42 -570Rutnicki JakubPOLBRAK78--------
#43 6441097Kubit-Orzegowska MajaPOLBRAK82W3040-12400:15:5739600:04:1544500:46:0869700:03:4666100:28:1561401:38:2100:39:03
#44 -577Wiśniewska-Skorupa KarolinaPOL83--------
#45 -584Roszak AnnaPOL90--------
#46 646238Giepart-Głodek BarbaraPOLSMARUJ NA TRENING73W4015-12500:18:0961600:03:4757800:45:5669200:03:2267900:27:1353601:38:2700:39:09
#47 -586Kaniewski MichalPOLRUNBLOG88--------
#48 -587Butkowski JakubPOL88--------
#49 137152Wołyniec EmiliaPOLTRI NEGU83W304-800:14:1820700:01:5914600:36:4120900:01:5213500:22:4420701:17:3400:18:16
#50 648370Coś MonikaPOLTRIWAWA76W4016-12600:17:4357500:03:3853400:45:1067000:03:2064900:29:0364401:38:5300:39:36
#51 -588Kurau EmiliaPOL86--------
#52 -593Cichowski KrzysztofPOL87--------
#53 -595Falęcki RafałPOLPAPUNIS TEAM76--------
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14099Brukwińska MartaPOLTGV CLUB/NODON90W253-900:14:4324900:02:2019000:35:0110200:01:5412200:23:5328701:17:5100:18:33
#55 652784Urbańska AnnaPOLPROGRESS TRIATHLON TEAM83W3041-12700:21:5776300:02:5873700:46:4971000:02:5773100:24:2332201:39:0400:39:46
#56 -596Ciomek JuliaPOL93--------
#57 143998Skorek MagdaPOL84W305-1000:13:3314500:01:549600:37:0623800:01:5112600:23:3024801:17:5300:18:36
#58 6531006Arent MagdalenaPOLSPORT-EVO78W3532-12800:17:4056500:04:1057300:43:0959100:02:3959100:31:3071501:39:0700:39:50
#59 -603Libucha JacekPOL76--------
#60 401142Pawłowicz DorotaPOLKUŹNIA TRIATHLONU83W3013-3400:15:3034700:03:2334200:37:0923900:03:1030900:28:1260801:27:2300:28:06
#61 654971Nowak DagmaraPOLFABRYKA TRIATHLONU88W2519-12900:19:1668100:03:3263200:44:3065300:02:4565500:29:0564601:39:0800:39:50
#62 -606Murawska JoannaPOLMIKI TEAM77--------
#63 655302Dahan AleksandraPOLIDACO TRAITHLON TEAM97W168-13000:17:3755700:03:0948900:46:2070200:02:2263400:29:4166401:39:0800:39:51
#64 -608Poprawski MichałPOL78--------
#65 402806Ziemak AgnieszkaPOL82W3014-3500:14:2121200:02:5620700:42:5257300:01:5140100:25:2541901:27:2500:28:07
#66 -613Kowalski WojciechPOL97--------
#67 -615Skotowski RobertPOL78--------
#68 -622Kotuła-Gibas DominikaPOLBLUE MEDIA TEAM83--------
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 406172Pakura KarolinaPOLF3 TEAM76W403-3600:15:2031800:02:5927700:41:0349200:01:5638300:26:1647801:27:3300:28:16
#70 662205Zwolinska BeataPOL67W4528-13100:20:4074600:03:0169000:44:3165200:02:1466700:28:5864101:39:2300:40:06
#71 -627Bożeński DariuszPOL71--------
#72 663250Bednarska KlaudiaPOLMTR2 TRIATHLON84W3042-13200:18:4965600:02:5656600:46:2270300:02:0266200:29:1865401:39:2600:40:09
#73 -628Bożeński PrzemysławPOL98--------
#74 -639Radzki RafałPOL81--------
#75 412601Marker GabiAUT79W355-3700:17:1551900:02:5543700:39:4641700:02:2541900:25:2041001:27:4000:28:23
#76 -646Jaworek JarosławPOL76--------
#77 -647Głombiowski TomaszPOL75--------
#78 -648Kołtko ŁukaszPOL88--------
#79 -652Szczepara PiotrPOL82--------
#80 665870Borczyk GosiaPOL89W2520-13300:17:2754000:03:1848700:45:5569000:02:4963800:30:1368001:39:4100:40:24
#81 -656Czerniak TomaszPOL78--------
#82 666573Żurawska WiolettaPOL`KOLARZE Z GÓRKI ``CIŚNIJ`` TEAM`76W4017-13400:19:1167400:03:3863800:43:0058200:03:0562500:30:4970401:39:4300:40:25
#83 -660Sokołowski PawełPOL66--------
#84 667742Teofilak AgataPOLAPIKO85W3043-13500:16:1442800:04:1647000:45:3167900:03:4464700:30:0167401:39:4600:40:28
#85 -663Suska ArkadiuszPOLBIEGOSFERA79--------
#86 669460Ożóg-Orzegowska MartaPOL80W3533-13600:18:2563600:04:4065100:42:1254900:02:0658300:32:3573701:39:5800:40:40
#87 -672Miotk MarcinPOL82--------
#88 415565Wiśniewska JoannaPOLSPORTE-VEO75W404-3800:15:0930200:02:5025900:39:2039400:02:3433700:28:0259801:27:5500:28:37
#89 -677Śliwiński JacekPOLMKS SAMBOR TCZEW85--------
#90 417948Nosidlak-Rakowska AgnieszkaPOLRAKU TEAM74W405-3900:13:0811200:02:4011500:41:1449800:02:1831600:28:4463701:28:0300:28:46
#91 670886Simunkova JanaSVKTEAM HERBALIFE92W2012-13700:23:4077500:06:0478000:43:4962900:02:0074800:24:3234301:40:0400:40:47
#92 -678Drężek MarcinPOL80--------
#93 671124Grzeszczak MałgorzataPOLBIEGAMYRAZEM.PL/ZOŁZY TEAM75W4018-13800:19:0066600:04:4168800:46:2970500:02:0169000:27:5458801:40:0400:40:47
#94 -680Labuda OlaPOL77--------
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !163202Weyer AlicjaPOLPERTH TRIATHLON CLUB73W401-1100:15:0830100:01:5418900:35:0510600:01:3911800:24:4436501:18:3000:19:12
#96 -682Szczepaniak ŁukaszPOLHERBALIFE79--------
#97 6741066Trybek MonikaPOLGDYNIA SPORT TEAM74W4019-13900:17:5358800:03:5056300:43:2861100:02:2559000:32:3773801:40:1300:40:55
#98 -683Bednarski RobertPOLMTR2 TRIATHLON85--------
#99 675274Wołoszyk MonikaPOL74W4020-14000:19:4970500:03:4067200:45:0866500:02:3067700:29:0664701:40:1300:40:55
#100 -690Meszka JustynaPOLHERBALIFE83--------

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności