Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Ironman Gdynia - Sprint

Wyniki - 6 sierpnia 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
T1
T2
-
-
-
-
-
-
-
#1 -586Kaniewski MichalPOLRUNBLOG88--------
#2 -587Butkowski JakubPOL88--------
#3 654971Nowak DagmaraPOLFABRYKA TRIATHLONU88W2519-12900:19:1668100:03:3263200:44:3065300:02:4565500:29:0564601:39:0800:39:50
#4 392614Budnik MaciejPOL88M2546359-00:17:0750800:03:1044800:40:2245600:02:0143100:24:1031001:26:4900:27:32
#5 154471Książek GrzegorzPOLTARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE88M2522144-00:12:005100:03:189100:35:1311400:03:1511600:24:2232001:18:0700:18:50
#6 -648Kołtko ŁukaszPOL88--------
#7 152199Gruba MarekPOL88M2521142-00:15:1130500:03:1228800:36:0516300:01:3818500:21:5914401:18:0400:18:47
#8 643743Pielecki DobromirPOLFRESHASF*SK88M2583520-00:20:1572600:03:3569900:44:1664800:02:5467600:27:1554201:38:1500:38:57
#9 175715Kaucka AlicjaPOLLINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM88W254-1200:13:5617500:05:3838200:35:5815900:02:0924600:21:068301:18:4700:19:29
#10 183217Szolek BartoszPOL88M2526170-00:14:1019500:03:2623300:37:5029500:02:0524100:21:4211701:19:1300:19:55
#11 -803Larchenko NataliaUKR SAPIKTEAM88--------
#12 -841Łabuński PiotrPOLLEVELUP88--------
#13 715182Wicher EwaPOL88W2526-16300:19:1568000:03:5865700:45:4068500:02:5468400:31:3471701:43:2000:44:03
#14 467626Skałecka AlicjaPOLFABRYKA TRIATHLONU88W2511-5600:17:3054800:03:0347200:40:4947600:02:4547200:25:5444801:30:0000:30:43
#15 727933Niedziałek MagdalenaPOL88W2527-17000:17:4958000:03:2552600:44:0964300:04:0563500:34:3476701:44:0200:44:44
#16 456494Ośka WojciechPOL88M2554403-00:18:2563700:04:1161700:43:1960200:01:3858900:22:1015801:29:4300:30:25
#17 -924Grzybowski MichałPOLKOLARSKI.EU TEAM88--------
#18 -984Jasińska OlgaPOL88--------
#19 236523Gbur KrzysztofPOL88M2531219-00:13:4716400:03:2319800:41:0248800:01:5234200:20:597801:21:0300:21:45
#20 75986Wysocka PatrycjaPOLTEAM HERBALIFE88W2533-19300:16:5448600:05:5463500:53:5877800:02:4576900:29:1765301:48:4700:49:30
#21 764335Borecka AleksandraPOLCROSSFIT ELETROMOC88W2534-19700:17:1752500:06:5971700:50:4476700:03:4676700:30:4770201:49:3300:50:15
#22 775375Jastrzębska AlicjaPOLCROSSFIT ELEKTROMOC88W2535-20400:20:3574300:05:0175300:53:5477700:03:2177900:32:2373501:55:1400:55:56
#23 516409Saładziak PiotrPOL88M2560440-00:17:0650900:05:2560800:40:4347200:02:4653600:26:0045701:32:0000:32:42
#24 -914Lamek WojciechPOLDRIN TEAM88---00:14:3824200:02:5222401:06:4479000:59:47791-
#25 556452Chruściel RadosławPOL88M2567464-00:18:0460700:05:1466600:41:1850600:02:0755700:27:4257401:34:2500:35:07
#26 288711Kotowicz MarekPOLKWT88M2536269-00:14:4625400:03:4830500:40:0243500:02:2137200:21:5814301:22:5400:23:37
#27 31459Kalinowska-Biegała MartaPOL88W255-2100:12:176800:02:357000:42:0254100:02:0830500:24:3234201:23:3400:24:16
#28 -169Kozaryn RadoslawPOL88--------
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !69515Lenz MagdalenaPOLTRI STAROGARD GDAŃSKI88W252-400:12:126300:01:533800:36:1217300:01:487900:21:098601:13:1300:13:56
#30 72168Sołtysiak PrzemysławPOLWWW.LAB-MEDKOLO.PL88M25968-00:12:045500:02:225100:36:2218500:01:328200:21:098501:13:2800:14:11
#31 337354Grzeszczyk BartoszPOLTRENINGIBIEGOWE.PL88M2541310-00:17:3055000:02:3342400:40:2045400:02:2743900:21:4612001:24:3600:25:18
#32 -423Sandberg DawidPOL89--------
#33 623459Babicka KatarzynaPOLBIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM89W2517-11500:16:1943600:04:2148300:41:5453600:02:5351500:31:2471201:36:5000:37:33
#34 -473Gaweł ArkadiuszPOLMAXCOMPUTERS89--------
#35 -540Sromała EwelinaPOLROLEWICZ.PL89--------
#36 130425Sawicki PatrykPOLCOMPLEXSPORTS PRO TEAM89M2517123-00:12:055800:08:0042800:33:213500:01:4614600:21:5413101:17:0500:17:48
#37 394406Flakowski TomaszPOLWITC89M2547361-00:16:4347200:03:5147400:39:1539000:03:3445600:23:3325701:26:5500:27:38
#38 665870Borczyk GosiaPOL89W2520-13300:17:2754000:03:1848700:45:5569000:02:4963800:30:1368001:39:4100:40:24
#39 407700Traczyk KonradPOL89M2549371-00:15:0830000:04:1337100:42:2055700:02:1046400:23:4427601:27:3400:28:17
#40 68585Zawitowska IzabelaPOL89W2521-14400:19:4870400:03:2565800:49:5676000:01:5974200:26:1046901:41:1700:42:00
#41 -783Stańczyk ŁukaszPOLTEAM HERBALIFE89--------
#42 705830Pencarska PatrycjaPOL89W2525-15600:17:3255200:04:0355800:46:0569600:05:4271100:29:1264901:42:3400:43:16
#43 -846Borzęcka KajaPOL89--------
#44 -901Kobus NinaPOL89--------
#45 4781000Piotrowski TomaszPOLKATOWICE89M2555415-00:15:4938600:04:0841700:39:1238600:02:2439200:28:4463801:30:1700:30:59
#46 4851001Drapczyński RomanPOL89M2557418-00:14:5627800:03:2728700:43:2660900:02:5749400:25:4944001:30:3500:31:17
#47 74495Tyśnicka AgataPOL89W2530-18300:21:2675800:05:2176800:44:0163500:02:3771200:33:1274801:46:3700:47:19
#48 -982Willim PawełPOLCROSS-SPORT WODZISŁAW ŚLĄSKI89--------
#49 496756Sokalska AnetaPOLWITC89W2514-7000:16:4046500:02:4737500:43:4262700:02:3953100:25:1640701:31:0400:31:46
#50 -990Gemel JędrzejPOL89--------
#51 495143Urzędowski MichałPOL89M2559426-00:16:2544900:05:0154400:43:1859900:01:5255100:24:2432501:31:0000:31:42
#52 494719Lubos JanPOLTEAM HERBALIFE89M2558425-00:17:0450000:03:3147500:41:1950800:02:4349000:26:2248601:30:5900:31:41
#53 -1029Piwowarska MałgorzataPOL89--------
#54 531538Leszek PawełPOLTEAM HERBALIFE89M2562448-00:23:2977400:04:3877400:39:4641600:02:0765300:22:5621801:32:5600:33:38
#55 282893Skonieczny RobertPOL89M2535263-00:13:3615000:02:4515000:38:5837200:02:2224700:24:5037301:22:3000:23:13
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 231093Chojnowski SebastianPOLBIURO PODRÓŻY ITAKA89M25323-00:14:1119700:02:0114200:32:07800:01:373800:18:421401:08:3700:09:20
#57 2721083Zalewski PiotrPOLGIANT FABRYCZNA89M2534254-00:15:4738000:04:0941300:35:0911100:03:0527400:24:0430001:22:1300:22:56
#58 5451042Turska KatarzynaPOLJEPPESEN POLAND89W2516-8700:17:0550500:02:5642000:43:1960300:01:4850700:28:3963401:33:4600:34:29
#59 -720Olbromski JacekPOLTEAM HERBALIFE89---00:17:0455600:03:32524---
#60 552427Patyk MaciejPOL89M2564461-00:17:5659500:04:1659100:42:1455300:01:5054200:27:5258501:34:0700:34:50
#61 39184Lewandowski IgorPOLK.S. CELIRONMAN89M25537-00:11:162700:02:202900:35:2612100:01:485900:19:392901:10:2800:11:11
#62 -70Szczepaniak BartoszPOLAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ89--------
#63 43135Nawrocki KamilPOL89M25640-00:12:5810100:01:587200:34:206900:01:506000:20:013701:11:0600:11:49
#64 3111014Lica SławomirPOLTEAM HERBALIFE89M2539291-00:14:1219800:04:0627400:38:4336000:01:4729900:24:4336201:23:3000:24:13
#65 560297Kuczyński AdamPOL89M2569467-00:17:4257200:05:5668500:41:5253100:01:5758600:27:0452701:34:3000:35:13
#66 580571Skubich MateuszPOL89M2571478-00:18:3464200:04:5967900:40:5648100:02:2956700:28:1161001:35:0900:35:51
#67 5541050Adamski MateuszPOLJEPPESEN POLAND89M2566463-00:20:2073300:03:2369300:41:0749400:01:4455000:27:3956701:34:1300:34:55
#68 80974Adamczyk MatthieuFRAWITC89M251175-00:11:403500:02:586400:34:045800:01:455200:23:1923601:13:4500:14:28
#69 9576Saestrzik JakubPOLGTT/ZTT90M251490-00:11:534400:02:264600:36:0816700:02:038700:22:3419501:15:0400:15:46
#70 600352Kmieciński MarcinPOL90M2574494-00:17:2353400:04:2156500:45:0366100:02:5364400:26:1747901:35:5700:36:39
#71 586863Jarzyński MichałPOL90M2572483-00:17:4557800:04:5762700:43:4062500:02:1361300:26:5551801:35:3000:36:12
#72 -461Mantyk ArturPOLRUNMAGEDDON90--------
#73 -469Kawulak RafałPOLRUNMAGEDDON90--------
#74 121767Kłuba SławomirPOL90M2515114-00:15:1430800:02:3824600:34:589900:02:0513700:21:3310701:16:2700:17:10
#75 -584Roszak AnnaPOL90--------
#76 138900Grabowski BartoszPOL90M2519130-00:11:333200:02:575700:38:2433900:02:2414700:22:1817201:17:3600:18:18
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14099Brukwińska MartaPOLTGV CLUB/NODON90W253-900:14:4324900:02:2019000:35:0110200:01:5412200:23:5328701:17:5100:18:33
#78 651986Sufin PawełPOL90M2584525-00:16:4747900:04:5856700:48:1473700:02:3769700:26:2649001:39:0200:39:44
#79 364740Liszewski PawełPOL90M2542334-00:15:1831100:04:2039000:40:2545900:02:1541700:23:2824501:25:4600:26:28
#80 -729Górna EsteraPOLFOXTER PRO90--------
#81 186516Labudda MateuszPOL90M2527173-00:15:0329000:03:2228900:36:0516400:02:4523100:22:0114701:19:1500:19:58
#82 698230Garbat DariaPOLMAX90W2523-15200:18:1662600:04:3363700:49:4075800:02:0872800:27:4157201:42:1800:43:00
#83 700439Jurkova DanaSVKHERBALIFE TEAM90W2524-15300:20:0872200:03:0666200:43:1759800:02:5763600:32:5774501:42:2400:43:07
#84 462741Studniak AleksandraPOLFTC90W2510-5500:16:2544700:03:1138500:41:0849500:02:0744000:27:0252501:29:5200:30:35
#85 206144Skrzeszewski MichałPOL90M2528192-00:14:5226900:02:2620900:36:5222300:01:3316900:24:2231901:20:0400:20:47
#86 480834Manias MateuszPOLH2O-G3 GDYNIA90M2556417-00:14:0018000:03:4423800:43:2761000:02:1545800:26:5952201:30:2400:31:07
#87 -1003Stolarczyk AgataPOL90--------
#88 -1073Spaleniak TomaszPOLUKS TRI-TEAM RUMIA90--------
#89 -1088Janiec KatarzynaPOL90--------
#90 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11076Rak MateuszPOLUKS TRI-TEAM RUMIA90M2511-00:08:58100:01:32100:30:16100:01:11100:17:21100:59:1800:00:00
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2347Miziarski PawełPOLTORUS TRIATHLON TEAM90M2522-00:10:171300:01:47900:30:50300:01:35300:17:29201:01:5700:02:40
#92 2701036Kuchtyk MateuszPOLJEPPESEN POLAND90M2533252-00:17:0049300:02:5741600:35:2111900:02:5727700:23:4728001:22:0200:22:44
#93 26632Wąsowski RafałPOL90M25426-00:10:121100:02:151400:35:4514100:01:383500:19:062001:08:5500:09:38
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !411108Skutkiewicz JoannaPOL90W251-300:11:182800:01:452500:34:005600:01:542600:21:4912401:10:4600:11:28
#95 -117Tusk PawełPOLAMW GDYNIA90--------
#96 333102Kosowska MartynaPOLFABRYKA TRIATHLONU90W258-2700:13:2213100:02:2912000:40:1945000:02:3029400:25:5545001:24:3500:25:17
#97 320392Kuźdub PiotrPOLTEAM HERBALIFE90M2540298-00:20:4674900:02:4267100:35:3413000:01:4936900:22:5721901:23:4800:24:30
#98 82938Kwiatkowski JakubPOLBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM90M251277-00:12:025200:02:184700:33:394500:01:593900:24:0329901:14:0000:14:43
#99 88348Napiórkowski JakubPOLAKADEMIA TRIATHLONU91M251383-00:14:0819100:02:3516600:35:0310400:01:5411100:20:465801:14:2600:15:08
#100 365779Kłossowski PatrykPOL91M2543335-00:15:4537300:03:2836300:38:1132300:02:3433900:25:5344601:25:5000:26:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności