Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tatra Fest Bieg

Wyniki - 13 sierpnia 2016, Zakopane

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !191Sztefko Józef18-1965M501POLultra beskid sportKozy06:33:0601:29:1002:48:54
#2 72Włodarkiewicz Dominik7-1974M354POLZmianyZmiany / BuffPoznań05:54:1400:50:1902:37:04
#3 563Szelerewicz-Gładysz Paulina-71978K187POLKW Kraków , Niepołomice BiegająNiepołomice07:30:3402:26:3803:17:29
#4 304Kicziński Bartosz26-1984M1812POLBrodnicaBrodnica06:53:3501:49:3902:43:30
#5 625Skrzypczak Hubert54-1979M3526POLRunningPowerPlayPruszków07:40:3302:36:3803:28:43
#6 1326Góral Robert118-1975M3564POLNO EXCUSES TEAMGniezno09:02:0203:58:0603:48:22
#7 -7Olek Marcin--1975M35-POLYulo Run Team SIEDLCESIEDLCE
#8 688Grycman Marek58-1979M3529POLTurza Śląska07:44:2602:40:3003:11:42
#9 1559Szmytkiewicz Krzysztof136-1983M1848POLGorzów Wlkp.09:39:4004:35:4404:02:36
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 510Krzemiński Jerzy5-1987M183POLWarszawa05:35:5000:31:5402:35:06
#11 5911Kozłowski Wojciech51-1968M3524POLSUDETY MTB CHALLENGELisowice07:35:5302:31:5703:13:29
#12 1112Piotrowski Maciej11-1984M186POLGEO RUNNING TEAMWARSZAWA06:11:0001:07:0502:30:28
#13 4413Bębenek Marek38-1981M3519POLMy ślenice07:18:1602:14:2002:59:48
#14 14614Kozłowski Artur131-1976M3572POLWałbrzych09:18:0304:14:0703:47:36
#15 16015Woźniak Michał140-1979M3575POLBANDA GRUDNIALublin09:49:3504:45:3903:49:44
#16 4716Demby Michał41-1988M1821POLMUD GOATSPakość07:21:2602:17:3003:06:55
#17 -17Mitana Robert--1974M35-POLWOJOWNIKzakopane
#18 6618Peplak Jarosław56-1978M3528POLGameness KonstancinKonstancin-Jeziorna07:41:0102:37:0603:23:19
#19 3419Ścieszka Wojciech30-1973M3515POL13 elt Kraków-Balicekraków06:57:3601:53:4002:56:50
#20 3920Sułek Wojciech34-1981M3517POLZakopane07:10:3002:06:3402:53:14
#21 5521Ignaczak Marcin49-1977M3523POLIFB BrokerŻychlin07:29:2102:25:2502:57:33
#22 4622Kammer Krzysztof40-1986M1820POLFillcoPoznań07:20:4802:16:5302:57:31
#23 -23Kiszkurno Andrzej--1963M50-POLGdynia
#24 12024Jureczko Damian107-1980M3557POLTychy08:41:1903:37:2303:35:59
#25 12625Baś Mateusz113-1979M3560POLLENIWCEKraków08:53:1503:49:1903:46:00
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13526Rzeszótko Marzena-151965K401POLKW ZakopaneZakopane09:08:0304:04:0804:00:58
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4927Rzeszótko Leszek43-1963M502POLKW ZakopaneZakopane07:25:1002:21:1403:08:14
#28 4828Jóźwiak Krzysztof42-1977M3520POLYulo Run Team SiedlceSiedlce07:23:2402:19:2803:14:41
#29 14729Jóźwiak Barbara-161980K1815POLYulo Run Team SiedlceSiedlce09:18:5404:14:5803:58:53
#30 -30Słoma Paweł--1982M18-POLSłomiane BambusyUstka03:26:52
#31 -31Burzyński Sebastian--1979M35-POLWarszawa
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !132Rzeszótko Marcin1-1990M181POLKW Zakopane / TOPRZakopane05:03:5502:16:02
#33 14533Cholewa Zbigniew130-1977M3571POLKlucze09:17:5204:13:5603:47:02
#34 16534Podsiadly Robert144-1959M5017POLChata Biegacza K34Wrocław10:19:5705:16:0104:06:56
#35 12135Porowski Waldek108-1976M3558POLGruby biegaWarszawa08:43:1103:39:1503:23:08
#36 2736Szumliński Piotr24-1984M1810POLMarcin Swierc TEAMKraków/Kunów06:52:5101:48:5502:54:13
#37 9437Salej Krzysztof82-1985M1835POLZielona GóraZielona Góra08:10:1303:06:1803:17:05
#38 14438T Araszka Damian129-1974M3570POLBractw o Biegaczy Zielona GóraZielona góra09:16:1804:12:2303:32:25
#39 15339Szygenda Sebastian134-1976M3573POLTIGER TEAMWrześnia09:33:4804:29:5203:48:27
#40 -40Pecyna Dariusz--1968M35-POLŁódź05:00:05
#41 12241Wolny Zdzisław109-1960M508POLCLEAREXCHORZÓW08:44:3503:40:3903:42:32
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2142Kik Iwona-21985K182POLKW KrakówStrzy żów06:35:3901:31:4402:54:37
#43 3843Kik Marcin33-1985M1816POLKW KrakówKraków07:09:2302:05:2803:00:11
#44 15944Stanek Jarosław139-1961M5015POLSINIAT PONIDZIE PIŃCZÓWPińczów09:44:5904:41:0304:12:53
#45 10145Dałomis Lesław89-1977M3547POLTryńcza08:17:3203:13:3703:08:41
#46 6946Baskurzyński Mariusz59-1973M3530POLBiała Podlaska07:44:4302:40:4703:13:13
#47 16947Krzemiński Jacek147-1981M3579POLKW OPOLEOpole10:41:1605:37:2004:00:04
#48 16848Krzemińska Aleksandra-221981K1819POLKW OPOLEOpole10:41:1605:37:2003:59:59
#49 10649Sienkiewicz Paweł94-1974M3548POLWarszawa08:22:1003:18:1503:30:03
#50 13650Wojciech Kasiński121-1963M5011POLPszczyna09:08:0304:04:0803:38:28
#51 15451Purchała Leszek135-1974M3574POLPuławy09:39:3304:35:3703:52:58
#52 2852Krowicka Agnieszka-41982K184POLOlimpijczyk SzczekocinyKraków06:52:5501:48:5903:10:11
#53 -53Sulik Bartłomiej--1985M18-POLKraków
#54 10254Madej Mirosław90-1964M506POLKraków08:17:4403:13:4803:41:25
#55 7955Kadzik Marcin68-1990M1830POLKTTZakopane07:54:2602:50:3103:13:36
#56 10356Chmielewski Przemysław91-1985M1837POLDrużyna AWarszawa08:18:2803:14:3203:28:58
#57 12457Nizioł Marian111-1957M509POLDrużyna APiaseczno08:49:1003:45:1403:44:40
#58 -58Paprocki Wiesław--1963M50-POLKB MCKIS JAWORZNOJaworzno
#59 11559Pogocki Piotr102-1979M3553POLKnurów08:39:5503:35:5903:27:05
#60 2060Ochociński Mariusz19-1973M3510POLKlub Biegacza Zazamcze Wloclaw ekWłocławek06:33:3901:29:4302:50:57
#61 14061Sitko Grzegorz125-1991M1846POLBrothers T eamChorzów09:12:0004:08:0403:36:05
#62 10962Kalinowski Piotr97-1978M3551POLWarszawa08:32:2303:28:2803:34:05
#63 6163Rębkowski Piotr53-1969M3525POLOtwock07:40:1402:36:1803:18:11
#64 3664Zych Marcin31-1981M3516POLWrocław07:03:0001:59:0402:59:09
#65 11465Krygier Krzysztof101-1975M3552POLK&MPoznań08:36:4403:32:4903:22:37
#66 16466Skoneczny Artur143-1975M3577POLOPLTomaszów Mazowiecki10:19:5605:16:0004:00:06
#67 13367Kujawa Maciek119-1979M3565POLMARA running teamKarczewko09:02:0203:58:0603:38:23
#68 -68Bicki Paweł--1976M35-POLWarszawa03:45:56
#69 2369Leja Piotr21-1970M3512POLarch ARQZakopane06:42:0101:38:0602:58:45
#70 8370Wajda Robert72-1976M3537POLOpole07:56:1702:52:2103:13:34
#71 -71Włodarczyk Michał--1980M35-POLŁKWŁódź03:19:29
#72 -72Jędraszczyk Mateusz--1988M18-POLBiegowe T atryZakopane02:59:53
#73 10773Skrzeszewski Henryk P.95-1972M3549POLI-BS.pl Sport TeamStalowa Wola08:22:3703:18:4203:26:39
#74 7274Żyrek Adam62-1969M3531POLKS Halny Węgierska GórkaJasło07:47:0002:43:0403:12:54
#75 1575Dyrlaga Marcin14-1984M187POLKS Halny Węgierska GórkaW ęgierska Górka06:24:3301:20:3702:50:02
#76 7176Moć Ko Jacek61-1988M1828POLZagnańsk07:47:0002:43:0403:11:20
#77 11377Walacik Adam100-1994M1842POLWieRUNszówKuź nica Skakawska08:36:2703:32:3103:29:36
#78 13978Wachałowicz Marek124-1983M1845POLGrupa BankietowaRabka-Zdrój09:11:2304:07:2703:43:16
#79 9379Brzeski Szczepan81-1979M3543POLMountain WolverunBochnia08:09:5103:05:5603:20:51
#80 12380Szlęzak Edward110-1971M3559POLEwelina RunnersKatowice08:48:2303:44:2703:37:39
#81 3381Sadowski T Omasz29-1977M3514POLKraków06:57:1001:53:1403:00:46
#82 11682Budnik Ryszard103-1958M507POLCiche08:40:4203:36:4703:28:07
#83 15783Walentowski Maciej137-1988M1849POLT arnów09:42:1404:38:1804:02:48
#84 7084Nierada Marcin60-1983M1827POLKatowice07:45:5902:42:0303:10:06
#85 13885Łakomy Waldemar123-1959M5012POLBukowski Klub BiegaczaBuk09:11:2104:07:2503:44:05
#86 5186Piecha Artur45-1977M3521POLT-MOBILE RUNNING TEAMWarszawa07:26:5102:22:5503:03:31
#87 4587Wróbel Daniel39-1988M1819POLWrututu T eamGaj07:20:3602:16:4003:20:52
#88 12788Kamiński Robert114-1976M3561POL12tri.plWarszawa08:56:2103:52:2503:34:07
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15689Kusion Anna-201965K403POLT arnów09:39:5604:36:0104:01:13
#90 17090Kamińska Jolanta-231987K1820POL12tri.plMarki10:42:3005:38:3403:49:53
#91 13091Kamiński Michał116-1981M3563POL12tri.plWarszawa08:57:3903:53:4303:46:33
#92 -92Olejnik Marcin--1986M18-POL12triWarszawa
#93 16393Zaremba Marek142-1960M5016POLkamikadzełęka mroczeńska10:13:1405:09:1804:17:19
#94 13194Kupczak Grzegorz117-1990M1843POLKAMIKADZEMroczeń09:00:1403:56:1803:55:27
#95 9195Gwizdalski Przemysław79-1979M3541POLMonkey's GripOława08:07:3403:03:3903:21:57
#96 9696Grucel Sławomir84-1981M3544POLSosnowiec08:13:2403:09:2903:13:31
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5297Łabudzki Dariusz Jacek46-1960M503POLTSA SandomierzSandomierz07:27:2502:23:2903:12:09
#98 5398Łabudzki Piotr47-1985M1823POLTSA SandomierzSandomierz07:27:2602:23:3003:06:25
#99 9599Malinowski Zbigniew83-1954M505POLKOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEG08:10:1403:06:1803:08:24
#100 84100Cieślawski Kacper73-1993M1832POLSTR Poznań WKTJPoznań07:59:4502:55:4903:19:12

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności