Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Chmielno Supersprint

Wyniki - 20 sierpnia 2016, Chmielno

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
T1
T2
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Juśkiw Paweł60GDYNIAPOLSKAMężczyźni100:06:37200:00:5200:25:45300:00:4200:12:16200:46:1200:46:12
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Wronka Cezary166GT RATGDAŃSKPOLSKAMężczyźni200:08:251700:01:0400:26:37800:00:3800:11:22100:48:0600:48:06
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Gajewski Rafał36UKS TRI-TEAM RUMIAMOSTYPOLSKAMężczyźni300:06:27100:00:4100:27:402200:00:4400:13:041100:48:3600:48:36
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4Skutkiewicz Joanna144GDYNIA/WARSZAWAPOLANDKobiety100:08:051100:00:3400:26:43900:00:4600:13:061200:49:1400:49:14
#5 5Zdunski Maciej169SŁUPSKPOLSKAMężczyźni400:08:121200:01:1600:26:541100:00:4300:12:51500:49:5600:49:56
#6 6Kowalski Kuba80GTT DIAMENTGNIEZNOPOLSKAMężczyźni500:06:42300:00:3600:27:341900:00:4900:14:334600:50:1400:50:14
#7 7Kolasa Lukasz72AT TEAMGDYNIAPOLSKAMężczyźni600:07:48500:01:0900:25:51400:00:4200:14:515500:50:2100:50:21
#8 8Szymański Artur156LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKPOLSKAMężczyźni700:08:231600:01:2100:27:151500:00:5500:12:43300:50:3700:50:37
#9 9Pietryczuk Dariusz127#PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKAMężczyźni800:08:502300:01:1800:26:471000:00:5700:12:47400:50:3900:50:39
#10 10Olejniczak Bartosz114GDAŃSKPOLSKAMężczyźni900:08:311800:01:4100:27:191800:00:4100:12:54700:51:0600:51:06
#11 11Kunde Tomasz88BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMLIPNIKIPOLSKAMężczyźni1000:08:041000:01:1200:25:39100:00:5600:15:266500:51:1700:51:17
#12 12Smolarczyk Adam145BIZON DZIERŻĄŻNOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni1100:08:442100:01:2800:27:161600:00:4200:13:361500:51:4600:51:46
#13 13Bluj Mikołaj8AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAPOLSKAMężczyźni1200:08:231500:02:0200:26:23600:01:1500:13:542200:51:5700:51:57
#14 14Warmowski Seweryn15LOTOS TEAMGDAŃSKPOLSKAMężczyźni1300:09:393900:01:2800:25:39200:01:0100:14:183800:52:0500:52:05
#15 15Mikołajski Damian108TEAM DAMIKODĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAMężczyźni1400:09:213300:01:1400:26:551200:00:5800:13:381700:52:0600:52:06
#16 16Figel Michał29MIKI TEAMGDAŃSKPOLSKAMężczyźni1500:09:112700:01:4100:27:061400:01:1100:12:57800:52:0600:52:06
#17 17Maciuszonek Jacek101ALUŚ I MAKSGDAŃSKPOLSKAMężczyźni1600:09:092600:01:3200:26:35700:00:5500:14:022700:52:1300:52:13
#18 18Skorecki Aleksander143BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZPOLSKAMężczyźni1700:09:203200:01:0600:27:171700:00:4200:14:022800:52:2700:52:27
#19 19Neubauer Szymon112BOROWOPOLSKAMężczyźni1800:09:363700:01:1900:26:16500:01:2000:13:592400:52:3000:52:30
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !20Cieślak Roman Ambroziak Lesław Ambroziak Krzysztof188AMATORZY ZNAD WISŁYGDAŃSKPOLSKASztafety100:10:125200:00:4200:27:412300:00:4000:13:181300:52:3300:52:33
#21 21Zając Maciej168GDAŃSKPOLSKAMężczyźni1900:08:431900:01:3500:27:502700:01:1000:13:371600:52:5500:52:55
#22 22Jędrzejewski Daniel58TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAPOLSKAMężczyźni2000:10:094900:01:2000:27:452500:00:5700:13:011000:53:1200:53:12
#23 23Szymków Sławek157TORUS TRIATHLON TEAMSTRASZYNPOLSKAMężczyźni2100:09:574500:01:0700:27:342000:01:0000:13:391800:53:1700:53:17
#24 24Kalinowski Krzysztof62GDAŃSKPOLSKAMężczyźni2200:07:55800:01:1700:27:432400:01:0800:15:196200:53:2200:53:22
#25 25Paschke Roman119SHIPCUPGDYNIAPOLSKAMężczyźni2300:08:161300:01:2300:29:344600:01:0400:13:502000:54:0700:54:07
#26 26Głodek Paweł39SMARUJ NA TRENING TEAMŁAPINOPOLSKAMężczyźni2400:09:363600:01:2100:28:343000:01:0400:14:063000:54:4100:54:41
#27 27Górski Dariusz177AJLANTGDYNIAPOLSKAMężczyźni2500:08:492200:01:3200:29:364800:01:0000:14:052900:55:0200:55:02
#28 28Saganowski Maciek179GDYNIAPOLSKAMężczyźni2600:09:173000:02:0700:28:022800:01:3100:14:073200:55:0400:55:04
#29 29Szarafiński Jaromir149ZPORTOWEKNURYGDAŃSKPOLSKAMężczyźni2700:09:122800:01:2500:29:033800:01:1500:14:093300:55:0400:55:04
#30 30Kiepuszewski Adrian191POLSKAMężczyźni2800:07:33400:01:2300:29:244300:01:2800:15:336700:55:2100:55:21
#31 31Hinc Sławomir47IZABELINPOLSKAMężczyźni2900:09:404100:01:2000:27:342100:01:1200:15:437200:55:2900:55:29
#32 32Ligenza Zbigniew97PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKAMężczyźni3000:10:466200:01:3700:27:452600:01:2300:14:022600:55:3300:55:33
#33 33Kujawiński Robert86SPORT-EVOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni3100:08:432000:01:0300:28:573600:01:1800:15:477500:55:4800:55:48
#34 34Strzelecki Jacek148GDAŃSKPOLSKAMężczyźni3200:09:594600:01:3900:29:003700:01:0800:14:173700:56:0300:56:03
#35 35Pięta Sylwester128STRASZYN BIEGASTRASZYNPOLSKAMężczyźni3300:08:502400:01:4500:28:473400:00:5100:15:587900:56:1100:56:11
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36Janczak Hanna49IRONTEAM3CITYPSZCZÓŁKIPOLSKAKobiety200:10:105000:01:0200:29:324500:01:0400:14:284200:56:1600:56:16
#37 37Leszkowicz Kornel92ELTORBUD TEAMGDYNIAPOLSKAMężczyźni3400:11:298000:01:4400:28:353100:00:5300:13:361400:56:1700:56:17
#38 38Jurczak Kamil59SPORTEVOGRUDZIĄDZPOLSKAMężczyźni3500:07:51600:00:5100:32:278900:00:5200:14:294300:56:3000:56:30
#39 39Łopaciński Tomasz98SPORT EVOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni3600:09:313400:01:1400:29:284400:01:0000:15:296600:56:4200:56:42
#40 40Kreft Adrian176CZECZEWOPOLSKAMężczyźni3700:11:257600:01:1100:29:074000:00:4100:14:284100:56:5200:56:52
#41 41Kearney Marek68O'CEARNAIGHGDYNIAPOLSKAMężczyźni3800:10:315800:01:2100:29:224200:01:3000:14:153500:56:5900:56:59
#42 42Kamiński Tomasz64DOCZŁAP TEAMKOWALEWO POMORSKIEPOLSKAMężczyźni3900:11:116800:02:2300:29:435200:00:4400:12:58900:56:5900:56:59
#43 43Cichowski Krzysztof21GDYNIAPOLSKAMężczyźni4000:10:305700:01:5200:30:486500:00:5800:12:51600:56:5900:56:59
#44 44Formela Leszek32CHMIELNOPOLSKAMężczyźni4100:10:476300:01:2000:30:015600:00:5200:14:133400:57:1300:57:13
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !45Sadowski Andrzej Sadowski Piotr Sadowska Monika185GDAŃSKPOLSKASztafety200:08:231400:00:3600:31:297600:00:4800:16:078300:57:2300:57:23
#46 46Onoszko Wojciech115KOŻYCZKOWOPOLSKAMężczyźni4200:11:548700:01:2000:29:375100:00:4800:14:012500:57:4000:57:40
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 47Ożarowska Monika116PROXITGDAŃSKPOLSKAKobiety300:07:53700:01:3100:31:187300:00:5800:16:078400:57:4700:57:47
#48 48Kacprzak Marcin61ZPORTOWE KNURYGDAŃSKPOLSKAMężczyźni4300:10:395900:01:1500:30:065700:01:1300:14:354700:57:4800:57:48
#49 49Poreda Piotr133GDAŃSKPOLSKAMężczyźni4400:11:056600:02:2400:28:152900:01:1500:14:505400:57:4900:57:49
#50 50Lewiński Michał96PRZETOCZYNOPOLSKAMężczyźni4500:11:247400:01:5500:28:393200:01:3000:14:284000:57:5600:57:56
#51 51Grzebyta Mateusz43F3TEAMKARTUZYPOLSKAMężczyźni4600:09:464300:01:2400:29:364900:01:1400:16:008000:58:0000:58:00
#52 52Szewczyk Piotr150GDYNIAPOLSKAMężczyźni4700:09:383800:02:0400:30:146000:01:5100:14:163600:58:0300:58:03
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 53Staniszewska Joanna Głuszek Dariusz Mirowicz Piotr189GDAŃSKPOLSKASztafety300:09:333500:00:3100:32:539500:00:3900:14:324500:58:0800:58:08
#54 54Baraniak Katarzyna190TRIPOLSKAKobiety400:10:115100:01:1500:31:097200:01:0600:14:304400:58:1100:58:11
#55 55Graban Emilia41GDANSKPOLANDKobiety500:11:247500:01:3400:29:365000:00:5500:14:424900:58:1100:58:11
#56 56Boryna Jarek13GDAŃSKPOLSKAMężczyźni4800:10:566500:02:0000:28:513500:01:1400:15:146000:58:1500:58:15
#57 57Kowalewski Zbigniew77GDAŃSKPOLSKAMężczyźni4900:09:454200:01:4600:29:124100:01:4100:16:259200:58:4900:58:49
#58 58Rogowski Patryk137SZPRYCHY.COMSTRASZYNPOLSKAMężczyźni5000:14:2812700:01:4600:27:001300:00:5800:14:424800:58:5400:58:54
#59 59Blew Wojciech6LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKPOLSKAMężczyźni5100:10:516400:01:3500:29:435300:01:1100:15:387000:58:5800:58:58
#60 60Mroziński Aleksander111SPORT-EVOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni5200:09:394000:02:2000:31:006800:00:5800:15:065900:59:0300:59:03
#61 61Kolka Zbigniew73SMETOWO CHMIELENSKIE UL SLONECZNE WZGORZE 12POLSKAMężczyźni5300:10:406000:01:2500:30:166100:01:0900:15:497700:59:1900:59:19
#62 62Zwierz Krzysztof17342.195 WEJHEROWOWEJHEROWOPOLSKAMężczyźni5400:11:498500:02:3600:28:413300:01:2100:14:545700:59:2100:59:21
#63 63Pietrasik Przemysław126SŁUPSKPOLSKAMężczyźni5500:09:554400:02:4000:30:145900:01:1900:15:166100:59:2400:59:24
#64 64Kulanin Jarosław87STRASZYNPOLSKAMężczyźni5600:10:024700:01:4300:29:053900:02:2400:16:168700:59:3000:59:30
#65 65Chrościelewski Michał20SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKPOLSKAMężczyźni5700:08:01900:01:1000:32:088400:00:4400:17:3211300:59:3500:59:35
#66 66Lewiński Andrzej95BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAPOLSKAMężczyźni5800:12:2310000:00:5200:30:396400:00:5900:14:495300:59:4200:59:42
#67 67Socha Marek146WODNIK SZUWAREKCHMIELNOPOLSKAMężczyźni5900:12:049400:01:4100:31:488100:00:3600:14:063101:00:1501:00:15
#68 68Borchmann Szymon12WŁADYSŁAWOWOPOLSKAMężczyźni6000:11:418400:02:0600:31:427900:00:4300:14:223901:00:3401:00:34
#69 69Capecki Mateusz18EXATELPRZEMYŚLPOLSKAMężczyźni6100:11:066700:02:0700:29:555400:01:2400:16:078201:00:3901:00:39
#70 70Szymaniewski Paweł155GDAŃSKPOLSKAMężczyźni6200:11:136900:01:4200:32:319000:01:0500:14:435001:01:1401:01:14
#71 71Kunkel Mariusz89GDAŃSKPOLSKAMężczyźni6300:11:167100:02:5600:32:459400:00:4100:13:401901:01:1801:01:18
#72 72Ramotowski Roman134GDAŃSKPOLSKAMężczyźni6400:12:219900:03:2000:30:226200:01:2400:13:562301:01:2301:01:23
#73 73Wulczyński Zbigniew167SPORTEVOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni6500:11:589000:01:0800:30:005500:01:1800:17:1510901:01:3901:01:39
#74 74Karczewski Adam67CHMIELNOPOLSKAMężczyźni6600:11:518600:01:1100:30:546700:01:2000:16:369501:01:5201:01:52
#75 75Łaniec Marek99GDAŃSKPOLSKAMężczyźni6700:12:029300:02:1400:32:208700:01:3200:13:512101:01:5901:01:59
#76 76Błażejewski Przemysław10PRUSZCZ GDPOLSKAMężczyźni6800:11:388200:01:5000:30:105800:01:0700:17:1611001:02:0101:02:01
#77 77Bluj Roman9GDYNIAPOLSKAMężczyźni6900:12:149800:01:4700:30:506600:01:2800:15:467401:02:0501:02:05
#78 78Szczykowska Iwona154GDAŃSKPOLSKAKobiety600:10:275600:01:2500:31:187400:00:5000:18:3712601:02:3701:02:37
#79 79Kowalski Marcin79MOSTYPOLSKAMężczyźni7000:12:3810600:01:4900:32:118500:00:5800:15:045801:02:4001:02:40
#80 80Wiśniewska Joanna165SPORTEVOGDAŃSKPOLSKAKobiety700:10:245500:02:4700:31:067100:01:0800:17:2611201:02:5101:02:51
#81 81Jaśkiewicz Paweł52RUMIAPOLSKAMężczyźni7100:10:135300:01:4900:33:139700:00:5200:16:5910501:03:0601:03:06
#82 82Pawłowski Wojciech122SCHAPANI.PLPOZNAŃPOLSKAMężczyźni7200:11:277900:03:2200:31:528200:00:5600:16:198801:03:5601:03:56
#83 83Lewczuk Karolina94BIEGAMYRAZEM.PLRUMIAPOLSKAKobiety800:11:568900:01:2200:34:2811900:00:4000:15:346801:04:0001:04:00
#84 84Przybysz Joanna182GDYNIAPOLSKAKobiety900:09:152900:01:1800:33:3710500:00:4600:19:2913201:04:2501:04:25
#85 85Robles Bores José Carlos136GDANSKHISZPANIAMężczyźni7300:12:5011300:02:3200:31:347700:00:4400:16:5410101:04:3401:04:34
#86 86Łukowicz Rafał100GDAŃSKPOLSKAMężczyźni7400:12:4511200:01:5900:32:158600:00:4700:16:499801:04:3501:04:35
#87 87Kwidziński Krzysztof90ELTORBUD TEAMGDYNIAPOLSKAMężczyźni7500:10:175400:02:5500:33:4210700:00:5000:16:5910401:04:4301:04:43
#88 88Miszewski Jan109JAN SOLOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni7600:12:099600:03:3300:31:026900:00:5900:17:1611101:04:5901:04:59
#89 89Jernatowski Kamil5643 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGOŁAPALICEPOLSKAMężczyźni7700:13:4712100:01:4400:34:0611400:00:4900:14:455101:05:1101:05:11
#90 90Konopińska - Karbownik Katarzyna76WEJHEROWOPOLSKAKobiety1000:12:4411100:02:1300:33:5010900:00:4200:15:437101:05:1201:05:12
#91 91Kownacki Piotr Zięba Dominik Lewandowski Robert186ROWEROWE KASZUBYKARTUZYPOLSKASztafety400:16:2113800:00:2500:31:217500:00:4100:16:339401:05:2101:05:21
#92 92Karbownik Piotr65WEJHEROWOPOLSKAMężczyźni7800:11:257700:03:2300:32:429300:00:5300:16:5910301:05:2201:05:22
#93 93Szmyt Jarosław152TRI STAROGARD GDSTAROGARD GDPOLSKAMężczyźni7900:12:4410900:01:5400:33:5111000:00:5200:16:148601:05:3501:05:35
#94 94Burdyn Mariusz17SMARTDOOR TEAMGDAŃSKPOLSKAMężczyźni8000:11:217200:02:2500:32:319100:01:2100:17:5811801:05:3601:05:36
#95 95Siezieniewska Agnieszka141LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKPOLSKAKobiety1100:11:157000:01:5300:32:329200:01:0100:19:0513001:05:4601:05:46
#96 96Fede-Zając Anita28GDAŃSKPOLSKAKobiety1200:09:183100:01:3100:33:3910600:01:3800:19:4613501:05:5201:05:52
#97 97Będziak Anna4MORSY GDYŃSKIEGDYNIAPOLSKAKobiety1300:11:418300:02:4600:34:0111200:01:2300:16:219001:06:1201:06:12
#98 98Jaśkiewicz Justyna53SHIPCUPRUMIAPOLSKAKobiety1400:12:2510100:02:0300:32:218800:00:5000:18:4212701:06:2101:06:21
#99 99Popko Łukasz132LUBAŃPOLSKAMężczyźni8100:13:5512200:03:2500:33:2910200:00:5300:14:485201:06:3001:06:30
#100 100Bitowt Izabela48SPORT-EVOGDAŃSKPOLSKAKobiety1500:11:267800:01:3900:33:179900:01:0600:19:0613101:06:3401:06:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności