Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Bieg Skierniewicki im. Edmunda Jaworskiego

Wyniki - 28 sierpnia 2016, Skierniewice

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
-
-
#1 10196Kruszyńska MarzenaKRUSZON TEAM PRUSZKÓWPRUSZKÓWPOLSKA197600:48:4700:48:5513
#2 157142Pyza EdytaKS START PUŁASKI WARKAWARKAPOLSKA198800:52:3700:52:5823
#3 158146Gabler GrzegorzKS START PUŁASKI WARKAWARKAPOLSKA198700:52:3700:52:58135
#4 262145Łukasiewicz MarcinKS START PUŁASKI WARKAWARKAPOLSKA197601:02:5801:03:19202
#5 44177Basiak PiotrekKS START PUŁASKI WARKAWARKAPOLSKA199400:43:1300:43:2042
#6 273266Noga DariaLOSZKI MODELKI TEAMBOGUSZYCEPOLSKA199701:05:3601:05:5264
#7 15478Kacprzak SławekLZS JUSTYNÓWJUSTYNÓWPOLSKA197500:52:2700:52:39133
#8 203392Wójt WaldemarMACOVIA MAKÓWMAKÓW - KOLONIAPOLSKA197800:56:0900:56:19165
#9 189312Osowska BarbaraMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA198900:55:0500:55:1032
#10 255313Kusio-Szalak IwonaMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA197601:02:4401:02:4955
#11 256248Sulej-Dąbrowska AleksnadraMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA198201:02:4501:02:4956
#12 259120Parys MarzenaMAMY RUSZAMYKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA198601:02:5401:03:2259
#13 40247Dąbrowski JarosławMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA197200:42:3000:42:3539
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52245Brusiło IlonaMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA198400:43:4400:43:473
#15 57311Śliwa AnetaMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA198500:44:3300:44:395
#16 112249Wolińska MariaMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA197900:49:2200:49:2816
#17 19314Gawarski PiotrMAMY RUSZAMY / LKS OLYMP BŁONIEBŁONIEPOLSKA198400:39:1800:39:1918
#18 127285Wielowski PawelMICROSOFT RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKA197900:50:3300:50:47110
#19 79369Sędecki PiotrMKS RUNTEAM DĄBIESKIERNIEWICEPOLSKA196200:47:1700:47:2272
#20 164256Chałupka MilenaMKS TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA200000:53:0700:53:3724
#21 36391Szymczakowski OskarMLUKS RAWA MAZOWIECKARAWA MAZOWIECKAPOLSKA199900:41:4000:41:4535
#22 123352Gołebiewski PatrykMMKS ,,WOJOWNIK'' SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA199000:50:1900:50:46106
#23 55143Wielechowska MagdalenaNAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAPOLSKA198400:44:1900:44:314
#24 18764Foks LeszekNIEZRZESZONYSKIERNIEWICEPOLSKA196900:54:5100:55:18156
#25 64287Lichosik JerzyNIEZRZESZONYJELENIA GÓRAPOLSKA195000:45:4200:45:5757
#26 70153Ostrykiewicz HenrykNIEZRZESZONYTOMASZÓW LUBELSKIPOLSKA194900:46:3200:46:3663
#27 81350Mróz KarolNIEZRZESZONYTOMASZÓW LUBELSKIPOLSKA199400:47:2500:47:3174
#28 18487Jagielski WitoldNIKE RUN CLUBWARSZAWAPOLSKA196500:54:3600:55:00154
#29 220348Rembowski JacekNZŁOWICZPOLSKA194600:57:5000:58:21177
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !41243Jusińska MartaOKS START OTWOCKWARSZAWAPOLSKA199400:43:0100:43:022
#31 128169Gajda PiotrORANGE POLSKAZGIERZPOLSKA196400:50:4500:50:58111
#32 129193Lesiewicz JarosławORANGE POLSKAŁÓDŹPOLSKA196900:50:4600:50:58112
#33 5499Asiński PiotrORANGE POLSKAŻYRARDÓWPOLSKA197500:44:1100:44:1351
#34 172309Pyzel AgnieszkaPARKRUN KONSTANCINKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA196800:53:3600:54:0429
#35 32112Wnorowski StefanPARKRUN KONSTANCINKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA197800:41:1200:41:1331
#36 14481Kruk KamilPARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198300:52:0400:52:15124
#37 216237Piotrowiak TomaszPARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198200:57:2000:57:20173
#38 37377Dziąg TomaszPARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198500:41:5300:41:5436
#39 30182Śniegula-Kruk KatarzynaPARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198401:12:1701:12:2885
#40 72354Pluta StanisławPARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA195800:46:3900:46:4265
#41 92148Piotrowiak AnnaPARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198400:48:1400:48:1912
#42 116139Nowakowski StefanPARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA197700:49:3700:49:44100
#43 117168Litoszko JacekPARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA197800:49:4100:49:49101
#44 297393Bajorek MartaPARKRUN WARSZAWA URSYNOWWARSZAWAPOLSKA198101:10:4001:10:5782
#45 98119Wierzchoń MichałPARKRUN ŁÓDŹŁÓDŹPOLSKA197400:48:4000:48:5186
#46 9320Łobacz MichałPAWEŁ MILAS TEAMBIAŁYSTOKPOLSKA198900:37:2900:37:319
#47 132110Szwede PawełPGB SPORTOWA PACZKAŻYRARDÓWPOLSKA198700:51:0200:51:23114
#48 205111Szwede RafałPGB SPORTOWA PACZKAŻYRARDÓWPOLSKA198600:56:1400:56:33166
#49 295325Kalska StellaPOLSAT BIEGAWARSZAWAPOLSKA197701:10:2701:10:4280
#50 24213Idziorek AdrianPRAMERICAWARSZAWAPOLSKA197400:40:2100:40:2323
#51 150172Wołk MariuszPROWORUN TEAMRAWA MAZOWIECKAPOLSKA199200:52:2200:52:32130
#52 241294Kumosiński GrzegorzRAWKA BIEGAMIEDNIEWICEPOLSKA197001:00:2501:00:38194
#53 4563Świderek MarcinRAWKA BIEGASKIERNIEWICEPOLSKA197700:43:2000:43:2343
#54 5856Kumosiński RomanRAWKA BIEGASKIERNIEWICEPOLSKA196600:44:4200:44:4753
#55 208204Rupiewicz JarosławRUNJARORUN.COMWARSZAWAPOLSKA198000:56:2400:56:45168
#56 265205Rupiewicz KingaRUNJARORUN.COMWARSZAWAPOLSKA198201:03:5001:04:1061
#57 202383Paciorek JakubRUNNING OSP POLESIEPOLESIEPOLSKA198400:56:0900:56:41164
#58 25188Fabisiak KarolinaSĄGORSILEGIONOWOPOLSKA199401:02:1901:02:2152
#59 281332Kłossowski JakubSCHNEIDER ELECTRICSKIERNIEWICEPOLSKA199001:06:4701:06:54212
#60 4253Biały PawełSKB KRAŚNIKKRAŚNIKPOLSKA199000:35:2300:35:234
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2346Raczyński PawełSKB KRAŚNIK/ASICS FRONTRUNNER POLSKAKRAŚNIKPOLSKA199000:33:4000:33:402
#62 16854Moskwa MarekSKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWESKIERNIEWICEPOLSKA197100:53:2500:53:29141
#63 186132Melon-Mika KarolinaSKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWESKIERNIEWICEPOLSKA197400:54:3900:54:4831
#64 18315Domeradzki KrzysztofSOKÓŁ BODZANÓWBODZANÓWPOLSKA199200:39:1200:39:1417
#65 243260Dumińska MagdalenaSSR TEAMSKIERNIEWICEPOLSKA198401:00:4101:00:5148
#66 97184Godlewki KryspinSSR TEAMSKIERNIEWICEPOLSKA198200:48:3700:48:4885
#67 17766Stanecki MarcinSTANECCYSKIERNIEWICEPOLSKA197600:54:0400:54:20148
#68 27467Stanecka MałgorzataSTANECCYSKIERNIEWICEPOLSKA197601:05:3601:05:5965
#69 193342Gędek MarzenaSTARZYŃSKIEGO BIEGAŁOWICZPOLSKA197600:55:1600:55:3034
#70 244159Kukieła JanuszSTARZYŃSKIEGO BIEGAŁOWICZPOLSKA196401:00:4101:00:55196
#71 47299Wojda ZbigniewSTARZYŃSKIEGO BIEGAŁOWICZPOLSKA197000:43:2000:43:3345
#72 192341Goszczycki WitoldSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZŁOWICZPOLSKA196700:55:1500:55:29159
#73 20176Wichniak PawełT-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKA197600:39:2400:39:2419
#74 163305Mieczkowski MieczyslawT.G. ,,SOKÓŁ'’BRWINÓWPOLSKA195200:52:5300:53:00140
#75 238199Kors JustynaTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWROCŁAWPOLSKA198801:00:0101:00:2447
#76 242206Rozwandowicz MaciejTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA196301:00:2701:00:51195
#77 15124Krzeszewski RafałTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA199000:38:3900:38:3914
#78 23144Kobuszewski ArturTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA198000:40:1700:40:1822
#79 48198Kitlas RafałTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA198100:43:3100:43:3646
#80 63207Żórawska MałgorzataTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA198500:45:3900:45:447
#81 296217Głowacka ElżbietaTRENINGBIEGACZ.PLWARSZAWAPOLSKA195501:10:3901:10:5681
#82 201218Józefacka KatarzynaTRENINGBIEGACZA.PLWARSZAWAPOLSKA197600:56:0700:56:2438
#83 232219Pisarek JacekTRENINGBIEGACZA.PLWARSZAWAPOLSKA196400:59:1000:59:45188
#84 105224Cander KatarzynaTRI AKTYWNY PIOTRKÓWMOSZCZENICAPOLSKA198200:48:5400:49:0014
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3126Kamiński ArturTRUCHT MARATON SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198000:34:5900:34:593
#86 13190Sawicki PiotrTRUCHT MARATON SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198500:38:1700:38:1913
#87 66356Wójt SylwesterTRUCHT MARATON SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA197200:45:4500:45:4959
#88 6771Jędrycha MariuszTRUCHT MARATON SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA197200:45:4600:45:5860
#89 108236Jek LeszekTRUCHT MARATON SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA196400:49:0000:49:0794
#90 29327Gozdera SławomirTRUCHT SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA196800:41:0000:41:0128
#91 156324Zaborski AdamTUNIA TEAMPRUSZKÓWPOLSKA197000:52:3700:52:46134
#92 196323Mila EdytaTUNIA TEAMPRUSZKÓWPOLSKA197000:55:3600:55:4436
#93 237307Kossowska - Toć BeataUCZESTNIK INDYWIDUALNYKUTNOPOLSKA197300:59:5501:00:0746
#94 285270Broniarek IzabelaVIRTUAL RUNNER CLUBSKIERNIEWICEPOLSKA197001:07:4401:07:5672
#95 12380Roszkowski TomaszWARSZAWA NATOLIN ZACHODNIWARSZAWAPOLSKA198600:37:5300:37:5412
#96 231152Sumiec KrystynaZABIEGANI MIELECMIELECPOLSKA196700:59:0900:59:1244
#97 305386Madejek JacekZABIEGANI PO USZY - KRAŚNIKKRAŚNIKPOLSKA198001:26:2401:26:47219
#98 130242Tarczoń AgataZMITEK TEAMKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA197900:50:4900:50:5518
#99 18894Stawiński MichałZSMR PIĄTEKPIĄTEKPOLSKA197500:54:5400:55:09157
#100 3193Gałczyński MarcinZSMR PIĄTEKJANOWICEPOLSKA199800:41:0700:41:0830

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności