Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Bieg Skierniewicki im. Edmunda Jaworskiego

Wyniki - 28 sierpnia 2016, Skierniewice

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
-
-
#1 222166Bęgowski MarekKLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIPOLSKA197500:57:5700:58:15179
#2 223258Jabłoński PawełŁOWICZPOLSKA197900:58:0300:58:27180
#3 224182Bełc DawidSKIERNIEWICEPOLSKA199500:58:2100:58:37181
#4 225308Lelonkiewicz ArkadiuszSKIERNIEWICEPOLSKA198700:58:2300:58:50182
#5 226291Mozga PatrykSKIERNIEWICEPOLSKA198900:58:3000:58:50183
#6 22772Karbowiak DamianSKIERNIEWICEPOLSKA199100:58:4600:58:59184
#7 228384Dziedziński SzymonGŁOWNOPOLSKA197400:58:5500:59:10185
#8 229102Zbącki KonradSKIERNIEWICEPOLSKA198900:59:0000:59:18186
#9 230170Bielecki AdamWARSZAWAPOLSKA198000:59:0600:59:32187
#10 231152Sumiec KrystynaZABIEGANI MIELECMIELECPOLSKA196700:59:0900:59:1244
#11 232219Pisarek JacekTRENINGBIEGACZA.PLWARSZAWAPOLSKA196400:59:1000:59:45188
#12 233367Jakubczyk PawełSKIERNIEWICEPOLSKA196500:59:1900:59:28189
#13 234292Kowalski JarosławSKIERNIEWICEPOLSKA198300:59:3000:59:53190
#14 235361Sydor TomaszGŁÓCHÓWPOLSKA197900:59:3800:59:56191
#15 236229Mędrek JoannaKOLUSZKIPOLSKA196700:59:5200:59:5545
#16 237307Kossowska - Toć BeataUCZESTNIK INDYWIDUALNYKUTNOPOLSKA197300:59:5501:00:0746
#17 238199Kors JustynaTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWROCŁAWPOLSKA198801:00:0101:00:2447
#18 239250Sumiński MikołajSKIERNIEWICEPOLSKA198901:00:2301:00:30192
#19 240359Astrabas PatrykSKIERNIEWICEPOLSKA198701:00:2301:00:43193
#20 241294Kumosiński GrzegorzRAWKA BIEGAMIEDNIEWICEPOLSKA197001:00:2501:00:38194
#21 242206Rozwandowicz MaciejTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA196301:00:2701:00:51195
#22 243260Dumińska MagdalenaSSR TEAMSKIERNIEWICEPOLSKA198401:00:4101:00:5148
#23 244159Kukieła JanuszSTARZYŃSKIEGO BIEGAŁOWICZPOLSKA196401:00:4101:00:55196
#24 245105Zbącki DominikSKIERNIEWICEPOLSKA198501:00:4401:01:02197
#25 246130Janda NataliaKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA197401:00:5001:00:5149
#26 247322Maciejak MałgorzataSKIERNIEWICEPOLSKA199401:00:5401:01:1350
#27 248302Forzpańczyk AgnieszkaŁÓDŹPOLSKA197201:01:0001:01:1251
#28 249251Bąk ArturSKIERNIEWICEPOLSKA199301:01:1801:01:37198
#29 250343Dworczyński BartłomiejSKIERNIEWICEPOLSKA199101:02:0501:02:27199
#30 25188Fabisiak KarolinaSĄGORSILEGIONOWOPOLSKA199401:02:1901:02:2152
#31 252101Cieślik SoniaŁÓDŹPOLSKA199201:02:1901:02:3253
#32 253296Juźwiuk TomaszSKIERNIEWICEPOLSKA198401:02:2901:02:51200
#33 254280Tarkowska MarzenaCHĄŚNOPOLSKA198401:02:4201:03:0854
#34 255313Kusio-Szalak IwonaMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA197601:02:4401:02:4955
#35 256248Sulej-Dąbrowska AleksnadraMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA198201:02:4501:02:4956
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1178Wasiewicz KrzysztofKONDYCJAPIASECZNOPOLSKA199200:33:3300:33:331
#37 25755Rylik AnnaSKIERNIEWICEPOLSKA198101:02:4901:03:0257
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2346Raczyński PawełSKB KRAŚNIK/ASICS FRONTRUNNER POLSKAKRAŚNIKPOLSKA199000:33:4000:33:402
#39 258180Zmorska AdelajdaWARSZAWAPOLSKA198901:02:5201:03:1958
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3126Kamiński ArturTRUCHT MARATON SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198000:34:5900:34:593
#41 259120Parys MarzenaMAMY RUSZAMYKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA198601:02:5401:03:2259
#42 4253Biały PawełSKB KRAŚNIKKRAŚNIKPOLSKA199000:35:2300:35:234
#43 260121Bednarczyk ŁukaszKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA197801:02:5401:03:22201
#44 595Kruszyński GrzegorzKRUSZON TEAM PRUSZKÓWPRUSZKÓWPOLSKA197400:35:5300:35:535
#45 261150Furmańczyk EwaSKIERNIEWICEPOLSKA198801:02:5501:03:2060
#46 6262Pająk BartłomiejAKL ,,URSYNÓW’’SKIERNIEWICEPOLSKA198900:36:1600:36:166
#47 262145Łukasiewicz MarcinKS START PUŁASKI WARKAWARKAPOLSKA197601:02:5801:03:19202
#48 7293Kazimierczak RafałBRZEZINYPOLSKA197900:36:5300:36:537
#49 264340Tauszyński TomaszOWCZARNIAPOLSKA196401:03:4601:04:12204
#50 9320Łobacz MichałPAWEŁ MILAS TEAMBIAŁYSTOKPOLSKA198900:37:2900:37:319
#51 265205Rupiewicz KingaRUNJARORUN.COMWARSZAWAPOLSKA198201:03:5001:04:1061
#52 10163Kalinski PrzemyslawBIURO OCHRONY RZADUWARSZAWAPOLSKA198200:37:3200:37:3210
#53 266272Pochwała JustynaŁOWICZPOLSKA198101:04:0901:04:3962
#54 11240Frączek WojciechAKADEMIA BIEGACZA S.L. SALOSSKIERNIEWICEPOLSKA199000:37:4400:37:4511
#55 267301Piel MaciejSKIERNIEWICEPOLSKA198701:04:2201:04:48205
#56 12380Roszkowski TomaszWARSZAWA NATOLIN ZACHODNIWARSZAWAPOLSKA198600:37:5300:37:5412
#57 268226Marszałkowska JoannaWARSZAWAPOLSKA198101:04:2601:04:5663
#58 13190Sawicki PiotrTRUCHT MARATON SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198500:38:1700:38:1913
#59 269310Sygula Marcin JanGTM DSS TEAMKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA197801:04:2601:04:56206
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14252Miłek AntoninaENTRE.PL TEAMPUŁAWYPOLSKA199400:38:2400:38:251
#61 270259Jankiewicz KarolSKIERNIEWICEPOLSKA199201:04:3101:04:56207
#62 15124Krzeszewski RafałTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA199000:38:3900:38:3914
#63 271138Gładys SebastianSKIERNIEWICEPOLSKA198901:04:5301:05:12208
#64 16209Dudek ArkadiuszWŁODZIMIERZÓWPOLSKA197200:38:5100:38:5215
#65 272333Jóźwiak JakubALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA199001:04:5801:05:11209
#66 17385Ślęzak RobertSZCZEKOCINYPOLSKA197600:39:0900:39:1016
#67 273266Noga DariaLOSZKI MODELKI TEAMBOGUSZYCEPOLSKA199701:05:3601:05:5264
#68 18315Domeradzki KrzysztofSOKÓŁ BODZANÓWBODZANÓWPOLSKA199200:39:1200:39:1417
#69 27467Stanecka MałgorzataSTANECCYSKIERNIEWICEPOLSKA197601:05:3601:05:5965
#70 19314Gawarski PiotrMAMY RUSZAMY / LKS OLYMP BŁONIEBŁONIEPOLSKA198400:39:1800:39:1918
#71 275387Banasiewicz AgataWARSZAWAPOLSKA199101:05:4801:06:1166
#72 20176Wichniak PawełT-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKA197600:39:2400:39:2419
#73 276201Mackiewicz DorotaBIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA197401:06:0101:06:1267
#74 21337Jaskuła WojciechBIEGAM, BO LUBIĘ POŚWIĘTNETOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA197300:39:5600:40:0120
#75 277277Staniszewski SzymonSKIERNIEWICEPOLSKA200001:06:0301:06:20210
#76 22334Brzeski RafałŁÓDŹPOLSKA199000:40:1300:40:1521
#77 278330Korbeń Ewa1981SKIERNIEWICEPOLSKA198101:06:1301:06:3668
#78 23144Kobuszewski ArturTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA198000:40:1700:40:1822
#79 27985Brzezińska AgnieszkaSKIERNIEWICEPOLSKA198101:06:3301:06:5669
#80 24213Idziorek AdrianPRAMERICAWARSZAWAPOLSKA197400:40:2100:40:2323
#81 280214Ziombski MarcinSKIERNIEWICEPOLSKA197501:06:3901:06:58211
#82 25288Pietrusiak KonradDRUŻYNA Z TARTAKUPRUSZKÓWPOLSKA198200:40:2100:40:2324
#83 281332Kłossowski JakubSCHNEIDER ELECTRICSKIERNIEWICEPOLSKA199001:06:4701:06:54212
#84 26164Wójcik RobertAMATORZGIERZPOLSKA197300:40:4100:40:4325
#85 282331Baczek AnnaWARSZAWAPOLSKA198401:06:5001:06:5770
#86 27183Pająk RafałŁYSZKOWICEPOLSKA199100:40:4900:40:5026
#87 283257Piasecka UrszulaSKIERNIEWICEPOLSKA195901:06:5401:07:0371
#88 28271Szewczyk JaroslawNOWY BEDONPOLSKA197400:40:5400:40:5627
#89 29327Gozdera SławomirTRUCHT SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA196800:41:0000:41:0128
#90 285270Broniarek IzabelaVIRTUAL RUNNER CLUBSKIERNIEWICEPOLSKA197001:07:4401:07:5672
#91 30187Gabrych ŁukaszSKIERNIEWICEPOLSKA198500:41:0500:41:0529
#92 286283Łojszczyk DagmaraSKIERNIEWICEPOLSKA197601:07:5501:08:0573
#93 3193Gałczyński MarcinZSMR PIĄTEKJANOWICEPOLSKA199800:41:0700:41:0830
#94 28761Chęcielewska KamilaSMARDZEWPOLSKA197701:07:5601:08:2574
#95 32112Wnorowski StefanPARKRUN KONSTANCINKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA197800:41:1200:41:1331
#96 288279Kutkowska IlonaŁOWICZ ,,BIEGAMY BO LUBIMY’’ŁOWICZPOLSKA198401:08:1301:08:2475
#97 33104Gierasimiuk GrzegorzWARSZAWAPOLSKA198400:41:1300:41:2132
#98 289136Pawlak GrzegorzSKIERNIEWICEPOLSKA197101:08:3301:09:02214
#99 34157Pociech MarekKORYTÓWPOLSKA196200:41:2700:41:3033
#100 290137Tomczyk MariolaSKIERNIEWICEPOLSKA197501:08:3301:09:0276

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności