Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Bieg Skierniewicki im. Edmunda Jaworskiego

Wyniki - 28 sierpnia 2016, Skierniewice

Msc
Nr
Rok
-
-
#1 272333Jóźwiak JakubALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA199001:04:5801:05:11209
#2 9320Łobacz MichałPAWEŁ MILAS TEAMBIAŁYSTOKPOLSKA198900:37:2900:37:319
#3 86160Walczak Emila1991BIELAWYPOLSKA199100:47:5400:47:559
#4 18315Domeradzki KrzysztofSOKÓŁ BODZANÓWBODZANÓWPOLSKA199200:39:1200:39:1417
#5 273266Noga DariaLOSZKI MODELKI TEAMBOGUSZYCEPOLSKA199701:05:3601:05:5264
#6 163305Mieczkowski MieczyslawT.G. ,,SOKÓŁ'’BRWINÓWPOLSKA195200:52:5300:53:00140
#7 7293Kazimierczak RafałBRZEZINYPOLSKA197900:36:5300:36:537
#8 96338Walczak JacekZSMR PIĄTEKBRZOZÓWPOLSKA196400:48:3500:48:5084
#9 19314Gawarski PiotrMAMY RUSZAMY / LKS OLYMP BŁONIEBŁONIEPOLSKA198400:39:1800:39:1918
#10 7798Dunajewski RafałDZIMIBŁONIEPOLSKA198900:47:1000:47:3970
#11 254280Tarkowska MarzenaCHĄŚNOPOLSKA198401:02:4201:03:0854
#12 293165Jędraszczyk MichałCZERNICAPOLSKA197101:09:1301:09:28215
#13 204188Kwapisiewicz BożenaGIŻYCEPOLSKA196500:56:1100:56:2039
#14 88189Kwapisiewicz DariuszGIŻYCEPOLSKA196100:47:5700:48:0679
#15 235361Sydor TomaszGŁÓCHÓWPOLSKA197900:59:3800:59:56191
#16 228384Dziedziński SzymonGŁOWNOPOLSKA197400:58:5500:59:10185
#17 62235Jurczyk KingaGŁUCHOŁAZYPOLSKA198600:45:3200:45:356
#18 3193Gałczyński MarcinZSMR PIĄTEKJANOWICEPOLSKA199800:41:0700:41:0830
#19 64287Lichosik JerzyNIEZRZESZONYJELENIA GÓRAPOLSKA195000:45:4200:45:5757
#20 4691Prokopiuk RobertJESIONKAPOLSKA197500:43:2400:43:3244
#21 35382Kubiak Grzegorz-JUKÓWPOLSKA198000:41:3700:41:4434
#22 15478Kacprzak SławekLZS JUSTYNÓWJUSTYNÓWPOLSKA197500:52:2700:52:39133
#23 183295Chmielewski TomaszKALISZPOLSKA197400:54:2500:54:49153
#24 222166Bęgowski MarekKLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIPOLSKA197500:57:5700:58:15179
#25 236229Mędrek JoannaKOLUSZKIPOLSKA196700:59:5200:59:5545
#26 130242Tarczoń AgataZMITEK TEAMKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA197900:50:4900:50:5518
#27 171194Stegner AnnaKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA197400:53:3600:53:5328
#28 172309Pyzel AgnieszkaPARKRUN KONSTANCINKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA196800:53:3600:54:0429
#29 246130Janda NataliaKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA197401:00:5001:00:5149
#30 269310Sygula Marcin JanGTM DSS TEAMKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA197801:04:2601:04:56206
#31 121349Pietraszek MirekKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA197100:50:1100:50:41105
#32 259120Parys MarzenaMAMY RUSZAMYKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA198601:02:5401:03:2259
#33 260121Bednarczyk ŁukaszKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA197801:02:5401:03:22201
#34 32112Wnorowski StefanPARKRUN KONSTANCINKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA197800:41:1200:41:1331
#35 166158Pociech IwonaKORYTÓWPOLSKA196900:53:1000:53:2426
#36 34157Pociech MarekKORYTÓWPOLSKA196200:41:2700:41:3033
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2346Raczyński PawełSKB KRAŚNIK/ASICS FRONTRUNNER POLSKAKRAŚNIKPOLSKA199000:33:4000:33:402
#38 4253Biały PawełSKB KRAŚNIKKRAŚNIKPOLSKA199000:35:2300:35:234
#39 305386Madejek JacekZABIEGANI PO USZY - KRAŚNIKKRAŚNIKPOLSKA198001:26:2401:26:47219
#40 151389Kowalski PiotrKUTNOPOLSKA199700:52:2400:52:34131
#41 237307Kossowska - Toć BeataUCZESTNIK INDYWIDUALNYKUTNOPOLSKA197300:59:5501:00:0746
#42 25188Fabisiak KarolinaSĄGORSILEGIONOWOPOLSKA199401:02:1901:02:2152
#43 74365Marczuk KazimierzMAGDALENKAPOLSKA195400:47:0200:47:0667
#44 203392Wójt WaldemarMACOVIA MAKÓWMAKÓW - KOLONIAPOLSKA197800:56:0900:56:19165
#45 299388Fido JerzyMARKIPOLSKA193901:11:2301:11:24216
#46 241294Kumosiński GrzegorzRAWKA BIEGAMIEDNIEWICEPOLSKA197001:00:2501:00:38194
#47 231152Sumiec KrystynaZABIEGANI MIELECMIELECPOLSKA196700:59:0900:59:1244
#48 207254Chudziński BogdanMOKRA PRAWAPOLSKA195900:56:2400:56:39167
#49 105224Cander KatarzynaTRI AKTYWNY PIOTRKÓWMOSZCZENICAPOLSKA198200:48:5400:49:0014
#50 137162Niedźwiadek AdamMSZCZONOWPOLSKA198300:51:3600:51:57118
#51 217161Niedźwiadek TadeuszMSZCZONOWPOLSKA195800:57:2900:57:51174
#52 99103Jakubczak DariuszMSZCZONÓWPOLSKA198000:48:4400:49:0387
#53 120149Żółtowski KrzysztofMSZCZONÓWPOLSKA197100:50:0000:50:06104
#54 298284Miodek AleksandraNIEBORÓWPOLSKA198401:10:4801:10:5783
#55 59108Michalik MateuszNIWNAPOLSKA198700:45:0000:45:1754
#56 28271Szewczyk JaroslawNOWY BEDONPOLSKA197400:40:5400:40:5627
#57 264340Tauszyński TomaszOWCZARNIAPOLSKA196401:03:4601:04:12204
#58 89131Kwiatkowska RenataKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIPOLSKA196800:48:0400:48:1110
#59 185394Dziaczyński MariuszKONDYCJAPIASECZNOPOLSKA196600:54:3800:54:49155
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1178Wasiewicz KrzysztofKONDYCJAPIASECZNOPOLSKA199200:33:3300:33:331
#61 18894Stawiński MichałZSMR PIĄTEKPIĄTEKPOLSKA197500:54:5400:55:09157
#62 131264Charzyński MarcinPODKOWA LEŚNAPOLSKA197900:51:0100:51:12113
#63 39118Nowocień JacekGLKS NADARZYNPODKOWA LEŚNAPOLSKA195900:42:1200:42:1338
#64 202383Paciorek JakubRUNNING OSP POLESIEPOLESIEPOLSKA198400:56:0900:56:41164
#65 156324Zaborski AdamTUNIA TEAMPRUSZKÓWPOLSKA197000:52:3700:52:46134
#66 196323Mila EdytaTUNIA TEAMPRUSZKÓWPOLSKA197000:55:3600:55:4436
#67 595Kruszyński GrzegorzKRUSZON TEAM PRUSZKÓWPRUSZKÓWPOLSKA197400:35:5300:35:535
#68 25288Pietrusiak KonradDRUŻYNA Z TARTAKUPRUSZKÓWPOLSKA198200:40:2100:40:2324
#69 10196Kruszyńska MarzenaKRUSZON TEAM PRUSZKÓWPRUSZKÓWPOLSKA197600:48:4700:48:5513
#70 304366Strzeszewska SylwiaPUSZCZA MARIAŃSKAPOLSKA198601:23:3001:23:5887
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14252Miłek AntoninaENTRE.PL TEAMPUŁAWYPOLSKA199400:38:2400:38:251
#72 160227Błaszczyk MichałRADOMPOLSKA197700:52:4500:53:11137
#73 142147Batorek BogdanRAWA MAZOWIECKAPOLSKA197700:52:0200:52:17123
#74 150172Wołk MariuszPROWORUN TEAMRAWA MAZOWIECKAPOLSKA199200:52:2200:52:32130
#75 169220Wardzyński CezaryRAWA MAZOWIECKAPOLSKA198900:53:2800:53:43142
#76 36391Szymczakowski OskarMLUKS RAWA MAZOWIECKARAWA MAZOWIECKAPOLSKA199900:41:4000:41:4535
#77 73261Czapnik DanielRAWA MAZOWIECKAPOLSKA199700:46:5600:47:1266
#78 76179Bednarek PiotrRAWA MAZOWIECKAPOLSKA199100:47:0700:47:1869
#79 8080Gruszczyński MarcinRAWA MAZOWIECKAPOLSKA197500:47:1800:47:3973
#80 95390Szymczakowski TadeuszRAWA MAZOWIECKAPOLSKA195400:48:3400:48:4983
#81 14869Urbanek DariuszSKIERNIEICEPOLSKA197300:52:1700:52:30128
#82 125355Gosik PiotrSKIERNIEWICEPOLSKA199000:50:2200:50:28108
#83 126347Podwójci ArturSKIERNIEWICEPOLSKA198800:50:2700:50:52109
#84 133230Frankowski JarekSKIERNIEWICEPOLSKA198900:51:0600:51:30115
#85 13486Sobczak SzymonCYCLE SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198900:51:1000:51:21116
#86 138269Witczak PiotrSKIERNIEWICEPOLSKA197800:51:4600:52:07119
#87 13984Brzeziński GrzegorzSKIERNIEWICEPOLSKA198000:51:4700:52:03120
#88 140127Skręta KrzysztofSKIERNIEWICEPOLSKA199000:51:5000:52:03121
#89 141186Krokocki MarcinCROSS F.A.T.SKIERNIEWICEPOLSKA198900:51:5400:52:14122
#90 14481Kruk KamilPARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198300:52:0400:52:15124
#91 14658Dębski ŁukaszSKIERNIEWICEPOLSKA198300:52:0700:52:15126
#92 14770Stangreciak WojciechSKIERNIEWICEPOLSKA198400:52:0900:52:12127
#93 149364Kalisiak WłodzimierzSKIERNIEWICEPOLSKA198000:52:2100:52:40129
#94 161228Kłąb AdamSKIERNIEWICEPOLSKA197500:52:4500:53:07138
#95 162117Melon TomaszSKIERNIEWICEPOLSKA198400:52:5100:53:16139
#96 165300Sułek IwonaSKIERNIEWICEPOLSKA198500:53:0800:53:2625
#97 167316Jaśkiewicz KarolinaSKIERNIEWICEPOLSKA199000:53:2400:53:4927
#98 16854Moskwa MarekSKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWESKIERNIEWICEPOLSKA197100:53:2500:53:29141
#99 170181Wesołowski ŁukaszSKIERNIEWICEPOLSKA197900:53:3100:53:58143
#100 174353Kłodawski DariuszSKIERNIEWICEPOLSKA197100:53:4300:53:49145

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności