Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Bieg Skierniewicki im. Edmunda Jaworskiego

Wyniki - 28 sierpnia 2016, Skierniewice

Msc
Nr
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1178Wasiewicz KrzysztofKONDYCJAPIASECZNOPOLSKA199200:33:3300:33:331
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14252Miłek AntoninaENTRE.PL TEAMPUŁAWYPOLSKA199400:38:2400:38:251
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2346Raczyński PawełSKB KRAŚNIK/ASICS FRONTRUNNER POLSKAKRAŚNIKPOLSKA199000:33:4000:33:402
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !41243Jusińska MartaOKS START OTWOCKWARSZAWAPOLSKA199400:43:0100:43:022
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3126Kamiński ArturTRUCHT MARATON SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198000:34:5900:34:593
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52245Brusiło IlonaMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA198400:43:4400:43:473
#7 4253Biały PawełSKB KRAŚNIKKRAŚNIKPOLSKA199000:35:2300:35:234
#8 55143Wielechowska MagdalenaNAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAPOLSKA198400:44:1900:44:314
#9 595Kruszyński GrzegorzKRUSZON TEAM PRUSZKÓWPRUSZKÓWPOLSKA197400:35:5300:35:535
#10 57311Śliwa AnetaMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA198500:44:3300:44:395
#11 6262Pająk BartłomiejAKL ,,URSYNÓW’’SKIERNIEWICEPOLSKA198900:36:1600:36:166
#12 62235Jurczyk KingaGŁUCHOŁAZYPOLSKA198600:45:3200:45:356
#13 7293Kazimierczak RafałBRZEZINYPOLSKA197900:36:5300:36:537
#14 63207Żórawska MałgorzataTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA198500:45:3900:45:447
#15 8395Śliwa KrzysztofBILLENNIUMWARSZAWAPOLAND198500:37:0800:37:098
#16 82306Szczepaniak MonikaWARSZAWAPOLSKA198400:47:3200:47:348
#17 9320Łobacz MichałPAWEŁ MILAS TEAMBIAŁYSTOKPOLSKA198900:37:2900:37:319
#18 86160Walczak Emila1991BIELAWYPOLSKA199100:47:5400:47:559
#19 10163Kalinski PrzemyslawBIURO OCHRONY RZADUWARSZAWAPOLSKA198200:37:3200:37:3210
#20 89131Kwiatkowska RenataKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIPOLSKA196800:48:0400:48:1110
#21 11240Frączek WojciechAKADEMIA BIEGACZA S.L. SALOSSKIERNIEWICEPOLSKA199000:37:4400:37:4511
#22 9065Hołownicka KatarzynaSKIERNIEWICEPOLSKA198600:48:0500:48:1011
#23 12380Roszkowski TomaszWARSZAWA NATOLIN ZACHODNIWARSZAWAPOLSKA198600:37:5300:37:5412
#24 92148Piotrowiak AnnaPARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198400:48:1400:48:1912
#25 13190Sawicki PiotrTRUCHT MARATON SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198500:38:1700:38:1913
#26 10196Kruszyńska MarzenaKRUSZON TEAM PRUSZKÓWPRUSZKÓWPOLSKA197600:48:4700:48:5513
#27 15124Krzeszewski RafałTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA199000:38:3900:38:3914
#28 105224Cander KatarzynaTRI AKTYWNY PIOTRKÓWMOSZCZENICAPOLSKA198200:48:5400:49:0014
#29 16209Dudek ArkadiuszWŁODZIMIERZÓWPOLSKA197200:38:5100:38:5215
#30 11097Ulatowska KarolinaZSMR PIĄTEKŁAZINPOLSKA199800:49:1900:49:3315
#31 17385Ślęzak RobertSZCZEKOCINYPOLSKA197600:39:0900:39:1016
#32 112249Wolińska MariaMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA197900:49:2200:49:2816
#33 18315Domeradzki KrzysztofSOKÓŁ BODZANÓWBODZANÓWPOLSKA199200:39:1200:39:1417
#34 12253Rosa AgnieszkaSKIERNIEWICEPOLSKA197300:50:1700:50:2417
#35 130242Tarczoń AgataZMITEK TEAMKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA197900:50:4900:50:5518
#36 19314Gawarski PiotrMAMY RUSZAMY / LKS OLYMP BŁONIEBŁONIEPOLSKA198400:39:1800:39:1918
#37 136244Jusińska MonikaENTRE.PLWARSZAWAPOLSKA199400:51:1900:51:2319
#38 20176Wichniak PawełT-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKA197600:39:2400:39:2419
#39 143185Kossakowska KatarzynaWARSZAWAPOLSKA197400:52:0300:52:3420
#40 21337Jaskuła WojciechBIEGAM, BO LUBIĘ POŚWIĘTNETOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA197300:39:5600:40:0120
#41 15376Titz-Koza JulitaŁÓDŹPOLSKA198100:52:2600:52:3121
#42 22334Brzeski RafałŁÓDŹPOLSKA199000:40:1300:40:1521
#43 155298Pola MagdalenaŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹPOLSKA197800:52:3000:52:3422
#44 23144Kobuszewski ArturTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA198000:40:1700:40:1822
#45 157142Pyza EdytaKS START PUŁASKI WARKAWARKAPOLSKA198800:52:3700:52:5823
#46 24213Idziorek AdrianPRAMERICAWARSZAWAPOLSKA197400:40:2100:40:2323
#47 164256Chałupka MilenaMKS TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA200000:53:0700:53:3724
#48 25288Pietrusiak KonradDRUŻYNA Z TARTAKUPRUSZKÓWPOLSKA198200:40:2100:40:2324
#49 165300Sułek IwonaSKIERNIEWICEPOLSKA198500:53:0800:53:2625
#50 26164Wójcik RobertAMATORZGIERZPOLSKA197300:40:4100:40:4325
#51 166158Pociech IwonaKORYTÓWPOLSKA196900:53:1000:53:2426
#52 27183Pająk RafałŁYSZKOWICEPOLSKA199100:40:4900:40:5026
#53 167316Jaśkiewicz KarolinaSKIERNIEWICEPOLSKA199000:53:2400:53:4927
#54 28271Szewczyk JaroslawNOWY BEDONPOLSKA197400:40:5400:40:5627
#55 171194Stegner AnnaKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA197400:53:3600:53:5328
#56 29327Gozdera SławomirTRUCHT SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA196800:41:0000:41:0128
#57 172309Pyzel AgnieszkaPARKRUN KONSTANCINKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA196800:53:3600:54:0429
#58 30187Gabrych ŁukaszSKIERNIEWICEPOLSKA198500:41:0500:41:0529
#59 182192Żaczkiewicz IzabelaSKIERNIEWICEPOLSKA196800:54:2300:54:2730
#60 3193Gałczyński MarcinZSMR PIĄTEKJANOWICEPOLSKA199800:41:0700:41:0830
#61 186132Melon-Mika KarolinaSKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWESKIERNIEWICEPOLSKA197400:54:3900:54:4831
#62 32112Wnorowski StefanPARKRUN KONSTANCINKONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA197800:41:1200:41:1331
#63 189312Osowska BarbaraMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA198900:55:0500:55:1032
#64 33104Gierasimiuk GrzegorzWARSZAWAPOLSKA198400:41:1300:41:2132
#65 191304Wojenka AdrianaSKIERNIEWICEPOLSKA197700:55:1400:55:3433
#66 34157Pociech MarekKORYTÓWPOLSKA196200:41:2700:41:3033
#67 193342Gędek MarzenaSTARZYŃSKIEGO BIEGAŁOWICZPOLSKA197600:55:1600:55:3034
#68 35382Kubiak Grzegorz-JUKÓWPOLSKA198000:41:3700:41:4434
#69 195128Marczak GrazynaWARSZAWAPOLSKA195300:55:2600:55:4935
#70 36391Szymczakowski OskarMLUKS RAWA MAZOWIECKARAWA MAZOWIECKAPOLSKA199900:41:4000:41:4535
#71 196323Mila EdytaTUNIA TEAMPRUSZKÓWPOLSKA197000:55:3600:55:4436
#72 37377Dziąg TomaszPARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEPOLSKA198500:41:5300:41:5436
#73 197109Rudnicka EwaSKIERNIEWICEPOLSKA198700:55:4200:55:5937
#74 38303Przybył MateuszSKIERNIEWICEPOLSKA198800:41:5600:41:5837
#75 201218Józefacka KatarzynaTRENINGBIEGACZA.PLWARSZAWAPOLSKA197600:56:0700:56:2438
#76 39118Nowocień JacekGLKS NADARZYNPODKOWA LEŚNAPOLSKA195900:42:1200:42:1338
#77 204188Kwapisiewicz BożenaGIŻYCEPOLSKA196500:56:1100:56:2039
#78 40247Dąbrowski JarosławMAMY RUSZAMYWARSZAWAPOLSKA197200:42:3000:42:3539
#79 206381Sokalska-Pizun RoksanaZAMOŚĆPOLSKA198900:56:1800:56:2440
#80 4277Borowski Rafał12TRI.PLWARSZAWAPOLSKA197900:42:5000:43:0240
#81 21068Laska Anna-SKIERNIEWICEPOLSKA198300:56:4500:56:5641
#82 43151Kozarski AdamŁOWICZPOLSKA198700:43:0600:43:0941
#83 214123Piorun EwelinaSKIERNIEWICEPOLSKA197900:57:0900:57:1942
#84 44177Basiak PiotrekKS START PUŁASKI WARKAWARKAPOLSKA199400:43:1300:43:2042
#85 215360Łomińśka KlaudiaSKIERNIEWICEPOLSKA198900:57:1100:57:3043
#86 4563Świderek MarcinRAWKA BIEGASKIERNIEWICEPOLSKA197700:43:2000:43:2343
#87 231152Sumiec KrystynaZABIEGANI MIELECMIELECPOLSKA196700:59:0900:59:1244
#88 4691Prokopiuk RobertJESIONKAPOLSKA197500:43:2400:43:3244
#89 236229Mędrek JoannaKOLUSZKIPOLSKA196700:59:5200:59:5545
#90 47299Wojda ZbigniewSTARZYŃSKIEGO BIEGAŁOWICZPOLSKA197000:43:2000:43:3345
#91 237307Kossowska - Toć BeataUCZESTNIK INDYWIDUALNYKUTNOPOLSKA197300:59:5501:00:0746
#92 48198Kitlas RafałTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAPOLSKA198100:43:3100:43:3646
#93 238199Kors JustynaTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWROCŁAWPOLSKA198801:00:0101:00:2447
#94 49317Wielec TomaszSKIERNIEWICEPOLSKA199500:43:3700:43:3947
#95 243260Dumińska MagdalenaSSR TEAMSKIERNIEWICEPOLSKA198401:00:4101:00:5148
#96 50274Kroc MirosławSKIERNIEWICEPOLSKA197900:43:3700:43:4348
#97 246130Janda NataliaKONSTANCIN JEZIORNAPOLSKA197401:00:5001:00:5149
#98 51225Szymański ArkadiuszKB ERGOWARSZAWAPOLSKA197700:43:2700:43:5649
#99 247322Maciejak MałgorzataSKIERNIEWICEPOLSKA199401:00:5401:01:1350
#100 5360Ciesielski MarcinDUKLANOWSKI TEAMSKIERNIEWICEPOLSKA197400:43:5600:43:5850

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności