Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Katowice Triathlon

Wyniki - 28 sierpnia 2016, Katowice

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
-
#1 15481Sobczyk MarekCZĘSTOCHOWAPolska1972M40-494100:23:3611800:04:2301:49:1116300:03:0200:57:2003:17:32133-00:00:00
#2 15582Kunikowski PawełCHORZÓWPolska1975M40-494200:24:3413100:03:0901:44:3315700:00:4401:04:4103:17:41134-00:00:00
#3 156171Wójcik BartoszKATOWICEPolska1983M30-395800:22:169000:01:3101:41:5515200:00:5301:11:5003:18:25135-00:00:00
#4 158151Szczepański KrzysztofBĘDZINPolska1978M30-395900:26:2915800:03:1601:46:2115900:02:3301:03:4103:22:20137-00:00:00
#5 15953Jasik MateuszKATOWICEPolska1990M18-292700:22:5810000:03:2801:56:4817300:01:3600:57:3703:22:27138-00:00:00
#6 160102Malara AnnaKATOWICEPolska1983K30-391100:24:4613700:02:3101:47:0816200:02:0601:06:0303:22:34-2200:00:00
#7 162141Skrzynkowska JoannaOPOLEPolska1978K30-391200:30:4517800:04:0501:57:4317500:02:2000:50:2403:25:17-2300:00:00
#8 163160Trzonkowski WojciechGLIWICEPolska1971M40-494400:23:0810700:03:0701:58:2817800:01:2100:59:2303:25:27140-00:00:00
#9 16496Łoza WojciechBYTOMPolska1971M40-494500:25:5914900:02:4201:50:5416700:01:4401:08:1203:29:31141-00:00:00
#10 165172Wykrota UlaKATOWICEPolska1983K30-391300:26:4116200:02:1501:58:1117700:01:0701:03:5703:32:11-2400:00:00
#11 166174Zaleski RafałTARNOWSKIE GÓRYPolska1977M30-396100:23:1611200:03:2901:46:4316100:00:4701:18:1903:32:34142-00:00:00
#12 16746Gryzik CzesławCHORZÓWPolska1972M40-494600:25:4814700:02:1301:54:2817000:02:0401:08:5703:33:30143-00:00:00
#13 1688Borodzicz TomaszWROCŁAWPolska1986M30-396200:31:4917900:02:1501:50:4516600:02:1001:06:4603:33:45144-00:00:00
#14 170135Reczko MariuszMALINOWICEPolska1967M40-494700:25:1614100:02:2601:36:0212700:02:2801:29:3803:35:50145-00:00:00
#15 17165Kocur PawełPIEKARY ŚLĄSKIEPolska1995M18-292800:25:3414400:03:5501:51:3816800:02:1901:13:1603:36:42146-00:00:00
#16 17283Kurtyka AgnieszkaDĄBROWA GÓRNICZAPolska1980K30-391400:29:4317500:01:1901:49:4916500:02:2301:13:4103:36:55-2600:00:00
#17 173104Malinowski PrzemysławRYBNIKPolska1972M40-494800:28:3617000:01:5401:41:0614900:01:2601:24:1203:37:14147-00:00:00
#18 17499Machowska JoannaCHORZÓWPolska1981K30-391500:25:3914500:02:2802:01:5718000:01:3301:07:2303:39:00-2700:00:00
#19 177314Kempiński JerzyWROCŁAWPolska1961M50+1000:37:4218000:02:1201:53:5016900:01:4601:06:0403:41:34149-00:00:00
#20 180163Wargacka MagdalenaŻORYPolska1987K18-29800:26:1015200:02:5501:55:2417100:01:3001:24:3603:50:35-3000:00:00
#21 18167Kocur PiotrPIEKARY ŚLĄSKIEPolska1993M18-292900:28:3416800:03:1901:57:3117400:01:2201:25:0003:55:46151-00:00:00
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !39Bratek MariuszCZĘSTOCHOWAPolska1988M18-29200:18:012100:00:4101:16:26600:00:4000:41:4902:17:373-00:00:00
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4137Rycyk MaciejKATOWICEPolska1978M30-39200:18:272400:01:0101:15:36300:00:3800:42:2602:18:084-00:00:00
#24 9118Owczarek KrzysztofCZĘSTOCHOWAPolska1992M18-29400:16:13700:01:0201:17:371100:00:2900:47:3602:22:579-00:00:00
#25 10129Polanin MichałKATOWICEPolska1997M18-29500:19:203500:01:0101:17:381200:01:0800:44:0402:23:1110-00:00:00
#26 16232Kajdak DawidDĄBROWA GÓRNICZAPolska1977M30-39900:19:454100:00:5801:19:491800:00:4000:45:2702:26:3915-00:00:00
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17312Stermach IrekSOBÓTKA WROCŁAWPolska1961M50+100:20:355500:01:4701:19:131600:01:1900:43:4502:26:3916-00:00:00
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19315Kozak DominikaPolska1993K18-29200:16:05500:00:3501:21:562400:00:2600:48:4802:27:50-200:00:00
#29 31142Skrzynkowski PiotrOPOLEPolska1977M30-391400:19:393900:01:2601:27:486300:01:4000:44:2702:35:0027-00:00:00
#30 33124Pijet BartłomiejGLIWICEPolska1975M40-49400:19:143200:01:0901:24:513900:00:5700:49:5502:36:0629-00:00:00
#31 36126Piotrowski AleksanderKATOWICEPolska1991M18-291000:21:137300:01:2301:19:371700:01:0400:53:4102:36:5832-00:00:00
#32 37179Żok FilipSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska1987M18-291100:18:152200:00:5901:21:272100:00:4300:55:5802:37:2233-00:00:00
#33 3941Gorczyca JakubRYBNIKPolska1974M40-49600:19:093100:00:4801:23:433400:00:4000:53:1502:37:3534-00:00:00
#34 4032Gadaj GrzegorzRADLINPolska1986M30-391600:17:471700:01:3701:23:132900:01:0100:53:5802:37:3635-00:00:00
#35 4335Gamza AndrzejSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska1967M40-49800:20:526300:00:5701:26:225300:00:4800:51:3102:40:3037-00:00:00
#36 4430Filipczyk PrzemysławKATOWICEPolska1980M30-391700:19:323800:01:3501:26:225400:00:5600:52:4002:41:0538-00:00:00
#37 4595Łakomy AdamGLIWICEPolska1970M40-49900:20:004400:00:3901:24:323700:00:4700:55:4402:41:4239-00:00:00
#38 4764Kłosowski MichałKRAKÓWPolska1980M30-391900:20:486100:03:1601:25:464800:01:5600:50:1602:42:0241-00:00:00
#39 48167Wiórek SzymonTYCHYPolska1983M30-392000:20:054600:01:2501:29:178100:01:0000:51:0702:42:5442-00:00:00
#40 50165Wilk TomaszMIKOŁÓWPolska1978M30-392200:20:395700:01:4701:28:186800:00:5000:52:1102:43:4544-00:00:00
#41 51110Mlynarczyk MarcinKRAKOWPolska1976M40-491000:20:496200:01:3001:23:183000:01:5300:56:1602:43:4645-00:00:00
#42 5519Cupiał JacekIMIELINPolska1972M40-491100:22:249300:01:3901:26:055100:02:1900:52:1602:44:4349-00:00:00
#43 5669Kokoszka PiotrŁAZISKA GÓRNEPolska1981M30-392400:22:519800:01:5201:27:025700:01:1700:53:1602:46:1850-00:00:00
#44 58150Szafrański MichałKATOWICEPolska1978M30-392600:19:313700:02:0301:30:028800:01:1200:53:4702:46:3552-00:00:00
#45 59140Samin PrzemekKATOWICEPolska1972M40-491200:21:498000:02:4801:25:104300:01:3500:55:2102:46:4353-00:00:00
#46 61138Salik StanislawKRAKOWPolska1976M40-491300:22:128800:02:2401:28:166700:01:1300:53:4002:47:4555-00:00:00
#47 62107Mazurek PiotrJAWORZNOPolska1986M30-392700:20:576400:01:4901:28:487300:01:2200:54:5402:47:5056-00:00:00
#48 63157Terech TomaszRADZIONKOWPolska1974M40-491400:19:484200:01:3201:33:3511400:01:0200:52:0002:47:5757-00:00:00
#49 6520Czado ArturSOSNOWIECPolska1991M18-291300:21:568300:01:4701:31:5510200:00:2800:52:1502:48:2158-00:00:00
#50 66296Wardzyński MateuszŁÓDŹPolska1981M30-392800:17:431400:01:3901:29:097900:01:1100:58:4702:48:2959-00:00:00
#51 6754Jasiówka BartłomiejPOLSKA NOWA WIEŚPolska1981M30-392900:26:3115900:01:0901:31:369900:00:4400:48:3302:48:3360-00:00:00
#52 70154Szyjka RobertBRZESZCZEPolska1970M40-491500:21:097000:01:4901:30:549500:01:5200:53:4202:49:2663-00:00:00
#53 73123Pernes PawełSOSNOWIECPolska1986M30-393100:21:006500:01:2901:27:536400:01:1500:58:2402:50:0166-00:00:00
#54 747Bomba MarcinSIEMIANOWICE ŚL.Polska1991M18-291500:21:107100:01:2201:33:2211100:00:2800:53:4002:50:0267-00:00:00
#55 7680Kudela PiotrWARSZAWAPolska1974M40-491700:21:127200:01:5001:28:397100:01:0900:57:2002:50:1069-00:00:00
#56 77164Wierzbicki ArturKĘDZIERZYN-KOŹLEPolska1967M40-491800:21:076900:02:1201:31:039700:01:3600:54:3002:50:2870-00:00:00
#57 7993Loron PierreKATOWICEFRANCE1987M18-291600:22:189100:01:5701:32:0710400:00:5600:54:4502:52:0372-00:00:00
#58 8078Krzyk JarosławTYCHYPolska1974M40-491900:22:479700:02:0501:33:0110800:00:5800:53:2502:52:1673-00:00:00
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8452Jarawka NataliaSOSNOWIECPolska1986K30-39100:24:1412800:01:1901:34:0211900:01:0100:52:3602:53:12-800:00:00
#60 85106Marzec ŁukaszDĄBROWA GÓRNICZAPolska1980M30-393700:23:2511400:01:3301:31:5310100:01:0900:55:2502:53:2577-00:00:00
#61 8659Kasza AndrzejKATOWICEPolska1987M18-291700:24:1912900:01:3201:27:075900:00:4700:59:4202:53:2778-00:00:00
#62 8927Engel WaldemarLEGNICAPolska1961M50+700:24:0412500:02:4801:26:265500:01:5100:59:1202:54:2181-00:00:00
#63 96223Nowok MaciejCHORZÓWPolska1991M18-291800:24:4813800:01:0501:37:2513600:01:0800:51:2802:55:5486-00:00:00
#64 98136Renke PiotrRYBNIKPolska1974M40-492300:22:339500:01:5001:28:507500:01:1201:01:3202:55:5788-00:00:00
#65 101119Pacana KrzysztofTARNOWSKIE GÓRYPolska1988M18-291900:21:367800:01:4801:34:0111800:01:0100:58:1802:56:4491-00:00:00
#66 103233Bakota ZbigniewKRAKÓWPolska1971M40-492500:17:441500:02:0901:30:489400:01:1601:05:0402:57:0193-00:00:00
#67 104155Szymczyk TomaszCZĘSTOCHOWAPolska1982M30-394200:26:3816100:03:2401:34:2412100:01:0000:51:4102:57:0794-00:00:00
#68 10655Jędryka JanKATOWICEPolska1983M30-394400:22:138900:02:2101:30:168900:01:0201:02:1302:58:0596-00:00:00
#69 10936Gamza-Błaszczyk BogusławaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska1978K30-39500:23:0910800:01:1101:33:5111600:00:4300:59:3902:58:33-1200:00:00
#70 112146Sopniewski WojtekOLKUSZPolska1975M40-492800:27:1716400:02:0501:27:366100:01:2801:00:5602:59:22100-00:00:00
#71 11686Ledwoch PrzemekKATOWICEPolska1981M30-394700:23:0710500:02:1601:30:209000:01:0401:02:5602:59:43104-00:00:00
#72 12018Ciasto SebastianPRZEZCHLEBIEPolska1985M30-394900:18:262300:02:1501:29:598700:01:4901:09:3903:02:08108-00:00:00
#73 12284Kus MichalGLIWICEPolska1982M30-395000:23:2311300:01:4001:31:4110000:01:1201:04:2703:02:23109-00:00:00
#74 123132Prawdzic MichalSZCZECINPolska1974M40-493100:28:3817100:01:4701:30:369200:00:5401:00:5203:02:47110-00:00:00
#75 12472Kot EwelinaBYTOMPolska1988K18-29600:17:561900:01:1601:46:3916000:00:3900:56:3903:03:09-1400:00:00
#76 125100Maciejewski RafałTYCHYPolska1988M18-292300:25:5714800:02:1301:31:5910300:01:1401:01:4703:03:10111-00:00:00
#77 12663Klimas AdamGLIWICEPolska1983M30-395100:23:5612400:02:2601:33:0810900:01:5001:02:0403:03:24112-00:00:00
#78 12766Kocur TomaszPIEKARY ŚLĄSKIEPolska1966M50+800:24:3713300:03:5301:36:4313300:01:4700:56:3103:03:31113-00:00:00
#79 13040Gołębiowski FilipBYTOMPolska1993M18-292400:26:1415300:03:2201:28:427200:01:2901:05:1503:05:02116-00:00:00
#80 13179Kubasik TomaszLUBLINIECPolska1983M30-395200:24:1112600:02:1601:38:3614000:01:4100:58:2803:05:12117-00:00:00
#81 132108Michalik MałgorzataGLIWICEPolska1982K30-39700:24:4213600:01:4501:33:5711700:01:1601:03:3403:05:14-1500:00:00
#82 13348Gunia GrzegorzBIELSKO-BIAŁAPolska1973M40-493300:22:108700:02:1401:38:4114100:01:2301:00:5003:05:18118-00:00:00
#83 13723Ćwik PawełLĘDZINYPolska1968M40-493500:21:558200:02:4601:37:0813500:01:5001:02:3103:06:10122-00:00:00
#84 138121Pawlak AnnaKATOWICEPolska1982K30-39800:25:2414300:01:5601:35:4112500:01:0101:03:5503:07:57-1600:00:00
#85 13997Łucka JarosławOŚWIĘCIM-ZABORZEPolska1971M40-493600:23:5012300:03:5401:32:3910500:01:2701:07:0103:08:51123-00:00:00
#86 141128Pochaba DanielKRAKÓWPolska1981M30-395400:25:0814000:03:2301:42:3415300:00:4800:59:1103:11:04125-00:00:00
#87 14658Kańtoch ŁukaszDĄBROWA GÓRNICZAPolska1983M30-395600:23:0410400:01:5101:40:3214600:01:1801:06:2203:13:07129-00:00:00
#88 14916Chwistek KatarzynaZABRZEPolska1980K30-39900:27:5616600:02:1301:43:0515500:02:1400:58:3903:14:07-1900:00:00
#89 15029Fedorów KarolinaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska1983K30-391000:20:375600:01:5001:41:0114800:01:2501:09:2703:14:20-2000:00:00
#90 152101Maciejowska - Bączek KatarzynaMIĘDZYRZECZE GÓRNEPolska1975K40-49400:26:3216000:01:3101:43:5215600:01:3101:01:2403:14:50-2100:00:00
#91 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5125Pikorski DominikZABRZE3DVSNPolska1993M18-29300:15:27300:00:4301:16:41800:00:4100:44:5802:18:305-00:00:00
#92 16174Kowalski MarcinSOSNOWIEC3FLOW TRIATHLON TEAMPolska1981M30-396000:21:548100:02:1901:41:1115000:01:3501:16:1203:23:11139-00:00:00
#93 71295Kaczmarek ŁukaszSIEWIERZ3WATERSPolska1996M18-291400:21:167500:01:0501:35:2112400:01:1100:50:5602:49:4964-00:00:00
#94 5450Hryszko KazimierzTYCHY40-LATEK TYCHYPolska1963M50+400:26:5116300:01:3801:25:024100:01:0500:50:0002:44:3648-00:00:00
#95 10061Kiełbasa TomaszBIELSKO-BIAŁA:)Polska1986M30-394100:26:0915100:02:3401:24:233600:01:4401:01:4102:56:3190-00:00:00
#96 83130Polaszek MichałGLIWICEAGATPolska1979M30-393600:20:225100:02:3901:32:4010600:01:0500:55:5702:52:4376-00:00:00
#97 78149Stefanowicz AdamKRAKÓWAKTYWNA SZKOŁA ŻYCIA KRAKÓWPolska1978M30-393300:20:295300:01:5101:36:3412900:01:4000:50:3102:51:0571-00:00:00
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1817Chyliński AdamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEANAL CUNT SIEMCE 1 - OS TEAMPolska1976M40-49200:16:06600:01:0501:22:352600:00:5000:46:5102:27:2717-00:00:00
#99 2260Kawecki DamianMARIANÓWASSECO ACTIVE TEAMPolska1977M30-391000:22:058500:01:2901:16:19500:00:4500:49:0302:29:4119-00:00:00
#100 87284Strenziok DariuszTARNOWSKIE GORYAT TEAM/TARNOGORSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWEPolska1966M50+600:22:058600:02:0401:29:077800:02:3000:57:5602:53:4279-00:00:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności