Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg z LIRĄ po Koniczynkę

Wyniki - 3 września 2016, Krzywiń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
#1 11619Wesołowski Damian1977ŚremMM36-5500:57:485799-
#2 11965Motała Piotr1987Lubiń/KMM16-3500:58:4031102-
#3 121139Nadolny Daniel1984PawłowiceMM16-3500:59:0332104-
#4 12358Matuszewski Przemysław1986KątyMM16-3500:59:5433106-
#5 12429Konieczny Michał1985ŚwierczynaMM16-3500:59:5834107-
#6 125138Balcer Hubert1983LesznoMM16-3501:00:0435108-
#7 126165Oleksy Beata1980KościanKK36-5501:00:3110-18
#8 1273Drożdżyńska Kinga1995BielewoKK16-3501:00:319-19
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12844Wolna Aleksandra1956PoznańKK56+01:01:081-20
#10 12939Pinkowski Maciej1983CichowoMM16-3501:01:1736109-
#11 13026Czekała Magdalena1974LesznoKK36-5501:01:2611-21
#12 13211Siek Michał1963BrzegMM36-5501:01:5361111-
#13 13368Willak Hanna1972PiaskiKK36-5501:01:5412-22
#14 13875Schabel Robert1976LesznoMM36-5501:03:5964114-
#15 14142Szkudlarek Michał1935Przysieka PolskaMM56+01:05:2215116-
#16 1444Wasińska Agnieszka1982LesznoKK16-3501:06:2811-27
#17 14538Jaszkiewicz Ilona1994Rąbin/KKK16-3501:06:3312-28
#18 14813Barcz Karol1985JerkaMM16-3501:09:1138119-
#19 15025Fengler Damian1993Krzywiń/KMM16-3501:10:0439120-
#20 15121Bieńczak Łukasz1979DąbczeMM36-5501:10:1167121-
#21 154166Herwart Maria1964PoznańKK36-5501:12:0216-32
#22 15569Fechner Magdalena1979KościanKK36-5501:13:0017-33
#23 15667Fechner Przemysław1982KościanMM16-3501:13:0041123-
#24 15714Wolarczak Izabela1984PecnaKK16-3501:14:1915-34
#25 15864Zieliński Szymon1974Oborzyska StareMM36-5501:18:0968124-
#26 15948Pitoń Przemysław1972GłogówMM36-5501:18:2969125-
#27 16049Pitoń Maciej1996GłogówMM16-3501:18:3042126-
#28 161106Kaczmarek Halina1966PoznańKK36-5501:19:4018-35
#29 162170Kucab Andrzej1966LubinMM36-5501:20:0070127-
#30 163151Szumna Beata1975LesznoKK36-5519-36
#31 1706Fengler Daniel1978LubińMM36-5571133-
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5140Szymanowski Łukasz1979WłoszakowiceMM36-5500:39:5335-
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6148Michalak Mirosław1987KościanMM16-3500:40:5336-
#34 7103Musiał Tomasz1974DąbczeMM36-5500:40:5647-
#35 1131Janowicz Wojciech1976RydzynaMM36-5500:41:35511-
#36 1252Warczewski Tomasz1980LesznoMM36-5500:41:48612-
#37 15119Skorupiński Daniel2000Bielewo/KMM16-3500:42:21514-
#38 1679Stańczak Sławomir1967LesznoMM36-5500:42:25815-
#39 19158Lira Sebastian1999KościanMM16-3500:43:32718-
#40 2237Jaszkiewicz Karol1995RąbińMM16-3500:44:02921-
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2477Rejek Wiesław1955KrobiaMM56+00:44:18322-
#42 29155Fenrych Robert1973PoznańMM36-5500:45:161426-
#43 3135Ziółkowski Przemysław1968JutrosinMM36-5500:45:321528-
#44 329Durak Michał1999GostyńMM16-3500:45:371029-
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3546Pachurka Ewa1991JarocinKK16-3500:45:522-4
#46 38157Dajewski Andrzej1959Stare OborzyskaMM56+00:46:06533-
#47 4071Tomaszewski Przemysław1969GostyńMM36-5500:46:191935-
#48 43163Kasperski Tomasz1978PrzemętMM36-5500:47:052137-
#49 4570Brandys Henryk1951GostyńMM56+00:47:08639-
#50 4730Biernacka Edyta1979GostyńKK36-5500:47:214-7
#51 4957Julkowski Mirosław1976WierzyceMM36-5500:47:542342-
#52 51154Wilczak Daniel1978LesznoMM36-5500:48:252444-
#53 52168Bagińska Paulina1980RydzynaKK36-5500:48:285-8
#54 535Piechowiak Paweł1971KościanMM36-5500:48:372545-
#55 54156Olejniczak Piotr1980LesznoMM36-5500:48:382646-
#56 5533Ostrowski Filip1998BojanowoMM16-3500:48:421447-
#57 56123Kucharski Sebastian1972BonikowoMM36-5500:48:432748-
#58 57142Mieloszyński Ryszard1966ŚwierczynaMM36-5500:48:502849-
#59 58143Wieczorek Janusz1964ŚwierczynaMM36-5500:48:512950-
#60 6251Woźniak Krzysztof1988LesznoMM16-3500:49:131554-
#61 64162Kasperski Lidia1977PrzemętKK36-5500:49:206-9
#62 66137Niemców Krzysztof1967LesznoMM36-5500:49:313357-
#63 688Grzelczak Aleksandra1998RawiczKK16-3500:49:374-10
#64 72167Bagiński Krzysztof1981RydzynaMM16-3500:50:261861-
#65 7617Markiewicz Maciej1979ZgliniecMM36-5500:50:443764-
#66 77146Stróżyk Sławomir1982KrobiaMM16-3500:50:451965-
#67 78135Wojciechowski Mariusz1974KościanMM36-5500:50:463866-
#68 81145Kaczmarek Tadeusz1951Krzywiń/KMM56+00:51:351068-
#69 84107Wachowiak Rafał1973KościanMM36-5500:51:423971-
#70 8528Konieczny Andrzej1970GostyńMM36-5500:51:434072-
#71 86104Gluma Bogusław1973Krzywiń/KMM36-5500:51:514173-
#72 8759Szkudlarek Krzysztof1976KoscianMM36-5500:51:594274-
#73 8860Kasprzak Dawid1978ŚremMM36-5500:52:074375-
#74 9091Grabny Henryk1967DolskMM36-5500:52:374477-
#75 9112Klupa Witold1976GostyńMM36-5500:52:384578-
#76 9441Styziński Radosław1998ŚmigielMM16-3500:53:232380-
#77 9982Dembinski Adam1973LesznoMM36-5500:53:454985-
#78 10073Szymanowski Damian1979NaratówMM36-5500:53:565086-
#79 10281Pawlak Sławomir1988Stara KrobiaMM16-3500:54:252588-
#80 10320Sztul Michał1957Krzywiń/KMM56+00:54:511389-
#81 1042Glapiak Waldemar1970LesznoMM36-5500:55:135290-
#82 10618Nowicki Benedykt1969OsiecznaMM36-5500:55:255392-
#83 107114Chudziak Tobiasz1998Krzywiń/KMM16-3500:55:322793-
#84 108128Ruta Przemysław1975KościanMM36-5500:55:395494-
#85 111108Zakaszewska Alicja1971GóraKK36-5500:56:339-15
#86 11299Majsner Adam1999DolskMM16-3500:56:392897-
#87 11547Spychała Michał1982KościanMM16-3500:57:242998-
#88 3936Adamczak Mariusz1982AKTYWNY WÓZKOWICZOpalenicaMM16-3500:46:131134-
#89 122121Przybylak Paweł1963ALMARK LESZNOLesznoMM36-5500:59:2159105-
#90 109120Skrobała Tomek1966ALMARK LESZNOLesznoMM36-5500:55:405595-
#91 153111Domagała Kamil1998BLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELGrodzisk Wlkp.MM16-3501:12:0140122-
#92 96112Hamrol Łukasz1977BLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELŚmigielMM36-5500:53:374782-
#93 50109Potoczny Łukasz1983EUFORIABIEGACZA.PLGóraMM16-3500:48:191343-
#94 6145Urbańczyk Ksawery1959FOR RUN TEAMZiminMM56+00:49:11853-
#95 8915Żeleśkiewicz Arkadiusz1985GEOTERMIA UNIEJÓWTurekMM16-3500:52:292276-
#96 1391Kobus Bartosz1987GMINA KRZYWIŃKrzywińMM16-3501:04:2937115-
#97 142124Leniec Michał1979HERBAFLORIS POZNAŃPoznańMM36-5501:05:5965117-
#98 65100Stefaniak Dariusz1982HTTP://WWW.REHABILITACJA-STEFANIAK.PLRacotMM16-3500:49:211656-
#99 3662Strabel Jacek1980KB INTREX POZNAŃKomornikiMM36-5500:45:581832-
#100 164136Stasiński Stanisław1944KB MANIAC POZNAŃPoznańMM56+16128-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności