Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Nocny Runmageddon Rekrut

Wyniki - 10 września 2016, Gdynia

BE3 Konsultacje

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12070Bandosz Robert1990MSPARTA SIERPC (POL)-1Seria ELITE (20:00:00)100:43:20
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23154Krawiecki Mateusz1989M(POL)-2Seria ELITE (20:00:00)200:45:08
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32069Schramm Rafał1988MSCHRAMM ONE (POL)-3Seria ELITE (20:00:00)300:48:58
#4 42134Żądło Dominik1989M(POL)-4Seria ELITE (20:00:00)400:49:16
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !53163Zmokła Joanna1986K(POL)1-Seria ELITE (20:00:00)500:52:18
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !62071Szulecka Anna1984KSPARTA SIERPC (POL)2-Seria ELITE (20:00:00)600:52:19
#7 72072Szulecki Rafał1982MSPARTA SIERPC (POL)-5Seria ELITE (20:00:00)700:52:25
#8 82135Zawistowski Jakub1990M(POL)-6Seria ELITE (20:00:00)800:53:07
#9 92060Cała Wojciech1993MPOWER TRAINING (POL)-7Seria ELITE (20:00:00)900:53:52
#10 103172Kowalewski Krzysztof1988M(POL)-8II seria (20:20:00)100:53:56
#11 112237Fafiński Maciej1990M(POL)-9II seria (20:20:00)200:53:57
#12 122075Niecko Grzegorz1990MTrener Bardzo Osobisty - Grzegorz-10Seria ELITE (20:00:00)1000:53:58
#13 132062Kurasiński Konrad1989MPOWER TRAINING (POL)-11Seria ELITE (20:00:00)1100:55:32
#14 142866Szostak Artur1989MBravehearts Legionowo (POL)-12Seria ELITE (20:00:00)1200:57:44
#15 152281Szóstak Jarosław1988M(POL)-13II seria (20:20:00)300:58:16
#16 162136Zieliński Kamil1993M(POL)-14VIII seria (22:20:00)101:00:02
#17 173075Pałubicki Jacek1996MChmara Wtula (POL)-15IX seria (22:40:00)101:00:29
#18 182073Erdmański Karol1987MTrener Bardzo Osobisty - Grzegorz-16Seria ELITE (20:00:00)1301:00:43
#19 192065Tuwalski Bernard1969MPOWER TRAINING (POL)-17Seria ELITE (20:00:00)1401:01:22
#20 202132Wietrzyński Maciej1997M(POL)-18Seria ELITE (20:00:00)1501:01:29
#21 212755Tuczko Julian1999MHowHigh Team (POL)-19VI seria (21:40:00)101:01:50
#22 223156Kleszyk Jacek1987M(POL)-20II seria (20:20:00)401:01:54
#23 233158Wandzel Kamil1997M(POL)-21II seria (20:20:00)501:01:55
#24 242100Golański Krzysztof1986M(POL)-22Seria ELITE (20:00:00)1601:02:01
#25 252114Piotrowski Marcin1990M(POL)-23Seria ELITE (20:00:00)1701:02:03
#26 262101Golański Przemysław1993M(POL)-24Seria ELITE (20:00:00)1801:02:05
#27 272127Szpila Mariusz1980M(POL)-25Seria ELITE (20:00:00)1901:02:10
#28 282906Rułkowski Łukasz1986MPOKAŻ CYCKI TEAM (POL)-26VII seria (22:00:00)101:02:44
#29 292268Miller Daniel1986M(POL)-27II seria (20:20:00)601:03:06
#30 302084Szozda Damian1989MWŁÓCZYBIEGI (POL)-28Seria ELITE (20:00:00)2001:03:19
#31 312024Bogacki Karol1988MHusaria Race Team (POL)-29Seria ELITE (20:00:00)2101:03:34
#32 323108Szymański Krzysztof1977MSportera Fitness Team (POL)-30IX seria (22:40:00)201:03:39
#33 332112Nowicki Jakub1991M(POL)-31Seria ELITE (20:00:00)2201:03:42
#34 342085Kuc Robert1988MZdrowa Krowa Team (POL)-32Seria ELITE (20:00:00)2301:03:53
#35 352506Weyna Bartosz1980MSpartan Sgx (POL)-33IV seria (21:00:00)101:04:16
#36 362220Nazaruk Dariusz1980MW kupie siła (POL)-34II seria (20:20:00)701:04:32
#37 372217Jasek Marcin1980MW kupie siła (POL)-35II seria (20:20:00)801:04:39
#38 383162Wnęk Dawid1987M(POL)-36Seria ELITE (20:00:00)2401:04:43
#39 392122Skrzypczak Damian1994MNak Muay Szczecin / STP Elita (POL-37Seria ELITE (20:00:00)2501:05:07
#40 402053Stateczny Konrad1992MNak Muay Szczecin (POL)-39Seria ELITE (20:00:00)2601:05:08
#41 412052Skrzypek Remigiusz1993MNak Muay Szczecin (POL)-38Seria ELITE (20:00:00)2701:05:08
#42 422091Czerwiński Kamil1991M(POL)-40Seria ELITE (20:00:00)2801:05:10
#43 432051Kowal Krzysztof1989MNak Muay Szczecin (POL)-41Seria ELITE (20:00:00)2901:05:10
#44 442244Ginter Krzysztof1993M(POL)-42II seria (20:20:00)901:05:25
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 452923Potrykus Daria1997KWicher Dębki (POL)3-VII seria (22:00:00)201:05:57
#46 462248Janiszewski Grzegorz1967M(POL)-43II seria (20:20:00)1001:05:58
#47 472570Zdrojewski Bartek1991M(POL)-44IV seria (21:00:00)201:07:20
#48 482543Pazdrąg Radosław1982M(POL)-45IV seria (21:00:00)301:07:22
#49 493129Wróbel Piotr1979MAŁADŻA 2 (POL)-46VI seria (21:40:00)201:07:53
#50 503057Piotrowski Konrad1979M(POL)-47VIII seria (22:20:00)201:07:59
#51 513128De Sas Topolnicki Adam1986MAŁADŻA 2 (POL)-48VI seria (21:40:00)301:08:01
#52 523070Wróbel Łukasz1983M(POL)-49VIII seria (22:20:00)301:08:20
#53 532088Adach Krzysztof1987M(POL)-50Seria ELITE (20:00:00)3001:08:20
#54 542120Sekuła Kasia1993K(POL)4-Seria ELITE (20:00:00)3101:08:36
#55 552093Dąbrowski Adrian1993M(POL)-51Seria ELITE (20:00:00)3201:08:37
#56 562074Kovalenko Maksym1976MTrener Bardzo Osobisty - Grzegorz-52Seria ELITE (20:00:00)3301:08:48
#57 572815Drzewiecki Nikolas1993MHowHigh Team (POL)-53VI seria (21:40:00)401:08:51
#58 582076Reginis Leszek1972MTrener Bardzo Osobisty - Grzegorz-54Seria ELITE (20:00:00)3401:08:54
#59 592116Popławski Jan1993M(POL)-55III seria (20:40:00)101:08:57
#60 602061Faltyczko Grzegorz1988MPOWER TRAINING (POL)-56Seria ELITE (20:00:00)3501:09:33
#61 612424Winiarski Mateusz1995M(POL)-57III seria (20:40:00)201:09:38
#62 622063Mierzicki Marcel1982MPOWER TRAINING (POL)-58Seria ELITE (20:00:00)3601:09:38
#63 633038Gorlicki Mateusz1986M(POL)-59V seria (21:20:00)101:09:51
#64 642571Żelazek Paweł1979M(POL)-60IV seria (21:00:00)401:10:04
#65 652104Kreft Adam1982M(POL)-61Seria ELITE (20:00:00)3701:10:13
#66 663187Koszałka Marek1998M(POL)-62VI seria (21:40:00)501:10:29
#67 672250Jarzembski Arkadiusz1987M(POL)-63II seria (20:20:00)1101:10:30
#68 682265Marek Marcin1991M(POL)-64II seria (20:20:00)1201:10:31
#69 692238Fałkowski Bartosz1995M(POL)-65II seria (20:20:00)1301:10:49
#70 703107Szymański Kamil1995MSportera Fitness Team (POL)-66IX seria (22:40:00)301:10:54
#71 712683Gojtowski Tomasz1987M(POL)-67V seria (21:20:00)201:11:13
#72 722989Brak Danych1980M(POL)-68VI seria (21:40:00)601:11:13
#73 732420Truszczyński Robert1980M(POL)-69III seria (20:40:00)301:11:21
#74 743123Tomczak Tomasz1995M(POL)-70IX seria (22:40:00)401:11:29
#75 752756Węsierski Michał1988MHowHigh Team (POL)-71VI seria (21:40:00)701:11:34
#76 762748Starosz Artur1987MHardcorowe Wychylylybymy (POL)-72VI seria (21:40:00)801:11:40
#77 772395Kolbusz Wojciech1984M(POL)-73II seria (20:20:00)1401:11:45
#78 782651Sylwestrzak Karol1999MNIEPOKORNI (POL)-74V seria (21:20:00)301:11:57
#79 792652Szczypek Wojtek1999MNIEPOKORNI (POL)-76V seria (21:20:00)401:12:07
#80 802670Paćko Michał1990MTROCHE CYKAM (POL)-75V seria (21:20:00)501:12:07
#81 812596Setzke Artur1993MFIGHTER (POL)-77V seria (21:20:00)601:12:10
#82 822367Kalinowski Aleksander1988MSzanseeWidzeę (POL)-78III seria (20:40:00)401:12:26
#83 832997Sarzyński Arkadiusz1988MMINIONKI ATAKUJĄ (POL)-79VIII seria (22:20:00)401:12:37
#84 842068Schramm Piotr1975MSCHRAMM ONE (POL)-80Seria ELITE (20:00:00)3801:12:43
#85 852371Wroński Paweł1987MSzanseeWidzeę (POL)-81III seria (20:40:00)501:12:44
#86 862799Rutkowski Leszek1987MSiemanko (POL)-82VI seria (21:40:00)901:12:49
#87 872194Ostrowska Katarzyna1987KPOWER TRAINING (POL)5-II seria (20:20:00)1501:12:59
#88 882195Tartanus Andrzej1978MPOWER TRAINING (POL)-83II seria (20:20:00)1601:13:00
#89 893130Czerwionka Łukasz1994MChmara Wtula (POL)-84IX seria (22:40:00)501:13:24
#90 902131Wardęcki Paweł1991M(POL)-85Seria ELITE (20:00:00)3901:13:45
#91 913072Zawiślak Jacek1990M(POL)-86VIII seria (22:20:00)501:13:53
#92 922094Dygas Karol1995M(POL)-87Seria ELITE (20:00:00)4001:13:59
#93 932385Dąbrowska Anna1980K(POL)6-III seria (20:40:00)601:14:06
#94 942696Lucki Marcin1979M(POL)-88V seria (21:20:00)701:14:37
#95 952484Dymek Dawid1999MInvictus Malbork (POL)-89IV seria (21:00:00)501:14:40
#96 963039Graczyk Krzysztof1996M(POL)-90VIII seria (22:20:00)601:14:57
#97 973054Misiak Daniel1987M(POL)-91VIII seria (22:20:00)701:15:03
#98 982821Grygo Filip1985M(POL)-92VI seria (21:40:00)1001:15:20
#99 992674Chyła Piotr1998M(POL)-93V seria (21:20:00)801:15:25
#100 1002675Domarecka Wioleta1988K(POL)7-V seria (21:20:00)901:15:46

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://tritour.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności