Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Nocny Runmageddon Rekrut

Wyniki - 10 września 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1013155Trajdos Bartosz1985MBigYellowFoot Adventure Team (P-94Seria ELITE (20:00:00)4101:15:46
#2 1022653Baran Piotr1992MOby nie ostatni (POL)-95V seria (21:20:00)1001:16:22
#3 1032034Wojtasinska Milena1993KJeden za wszystkich wszyscy za jed8-Seria ELITE (20:00:00)4201:16:29
#4 1042133Wojtalik Adrian1989M(POL)-96Seria ELITE (20:00:00)4301:16:35
#5 1052035Wojtasiński Marcin1985MJeden za wszystkich wszyscy za jed-97Seria ELITE (20:00:00)4401:16:41
#6 1062025Dobrowolska Agnieszka1979KJeden za wszystkich wszyscy za jed9-Seria ELITE (20:00:00)4501:16:42
#7 1072737Arszyński Sebastian1975MFACHOWCY (POL)-98VI seria (21:40:00)1101:16:45
#8 1082870Baranowski Artur1966MEasy Tennis (POL)-99VII seria (22:00:00)301:16:51
#9 1092586Piskorska Magda1989KDragon Ball Z (POL)10-V seria (21:20:00)1101:16:54
#10 1103116Kaleński Adam1976M(POL)-100IX seria (22:40:00)601:16:58
#11 1112346Szyndel Jerzy1988MPOWER TRAINING (POL)-101III seria (20:40:00)701:17:04
#12 1123036Dorosz Adam1995M(POL)-102VIII seria (22:20:00)801:17:07
#13 1132585Malinowski Mariusz1989MDragon Ball Z (POL)-103V seria (21:20:00)1201:17:07
#14 1142669Grzywińska-Mierzejewska Monika1983KTROCHE CYKAM (POL)11-V seria (21:20:00)1301:17:11
#15 1152587Stobińska Hania1990KDragon Ball Z (POL)12-V seria (21:20:00)1401:17:13
#16 1163114Faliszek Marcin1980M(POL)-104IX seria (22:40:00)701:17:33
#17 1172522Głodek Piotr1980M(POL)-105Seria ELITE (20:00:00)4601:17:36
#18 1182865Markiewicz Radosław1991MBravehearts Legionowo (POL)-106VII seria (22:00:00)401:17:57
#19 1192959Nużyński Radosław1986M(POL)-107VII seria (22:00:00)501:17:58
#20 1202955Kroplewski Łukasz1992M(POL)-108VII seria (22:00:00)601:18:02
#21 1212958Mączkowski Mateusz1990M(POL)-109VII seria (22:00:00)701:18:03
#22 1223134Stanisławski Fabian1989M(POL)-110VIII seria (22:20:00)901:18:20
#23 1232245Gryń Michał1999M(POL)-111II seria (20:20:00)1701:18:40
#24 1242064Pisula Anna1993KPOWER TRAINING (POL)13-Seria ELITE (20:00:00)4701:18:41
#25 1252235Cichosz Maciej1998M(POL)-112II seria (20:20:00)1801:18:51
#26 1263094Pietrzak Marcin1984MOstróda Team (POL)-113IX seria (22:40:00)801:18:52
#27 1273117Kołakowski Łukasz1986M(POL)-114IX seria (22:40:00)901:18:52
#28 1282247Jakszewicz Sławomir1981M(POL)-115II seria (20:20:00)1901:18:59
#29 1292081Kupczakl Piotr1991MWilki (POL)-116Seria ELITE (20:00:00)4801:19:12
#30 1302087Mirosław Piotr1984MZwiązek frazeologiczny. (POL)-117Seria ELITE (20:00:00)4901:19:32
#31 1312749Starosz Łukasz1985MHardcorowe Wychylylybymy (POL)-118VI seria (21:40:00)1201:19:43
#32 1322078Dickert Marcin1979MWilki (POL)-119Seria ELITE (20:00:00)5001:19:51
#33 1332117Przybylski Piotr1993M(POL)-120Seria ELITE (20:00:00)5101:19:58
#34 1342746Dźwilewski Darek1989MHardcorowe Wychylylybymy (POL)-121VI seria (21:40:00)1301:19:59
#35 1352423Wieczorkowski Jakub1995M(POL)-122III seria (20:40:00)801:20:13
#36 1362079Fenrych Piotr1981MWilki (POL)-123Seria ELITE (20:00:00)5201:20:16
#37 1372646Grabarczyk Radosław1999MNIEPOKORNI (POL)-124V seria (21:20:00)1501:20:21
#38 1382647Niewiarowski Mieszko1999MNIEPOKORNI (POL)-125V seria (21:20:00)1601:20:23
#39 1392419Tarnowski Tomasz1986M(POL)-126III seria (20:40:00)901:20:32
#40 1402529Janczuk Karol1988M(POL)-127IV seria (21:00:00)601:20:34
#41 1412405Nowowiejski Jakub1992M(POL)-128III seria (20:40:00)1001:20:45
#42 1423135Przyborowski Dawid1990M(POL)-129VIII seria (22:20:00)1001:20:45
#43 1433136Kowalczyk Piotr1988M(POL)-131VIII seria (22:20:00)1101:20:47
#44 1442530Janczuk Piotr1979M(POL)-130IV seria (21:00:00)701:20:47
#45 1452418Tarnowski Krzysztof1984M(POL)-132III seria (20:40:00)1101:20:53
#46 1462677Edel Dariusz1984M(POL)-133V seria (21:20:00)1701:20:54
#47 1472129Udro Przemysław1982M(POL)-134Seria ELITE (20:00:00)5301:20:57
#48 1482714Szychucki Krzychu2000M(POL)-135V seria (21:20:00)1801:20:59
#49 1493137Poplawski Jacek1987M(POL)-136VIII seria (22:20:00)1201:21:01
#50 1503180Tasarz Tadeusz1990M(POL)-137VII seria (22:00:00)801:21:02
#51 1513034Czyryca Patryk1995M(POL)-138VIII seria (22:20:00)1301:21:05
#52 1522975Czucha Maciek1981MGringle (POL)-139VIII seria (22:20:00)1401:21:07
#53 1532254Koss Maciej1989M(POL)-140II seria (20:20:00)2001:21:31
#54 1542954Kostkowski Daniel1978M(POL)-141VII seria (22:00:00)901:21:33
#55 1552968Szostak Adrian1990M(POL)-142VII seria (22:00:00)1001:21:42
#56 1562650Roman Karol1999MNIEPOKORNI (POL)-143V seria (21:20:00)1901:21:57
#57 1572648Oziemblewski Paweł1999MNIEPOKORNI (POL)-144V seria (21:20:00)2001:22:01
#58 1583142Sas Adam1995M(POL)-145VI seria (21:40:00)1401:22:02
#59 1592986Krupczyński Dawid1995MLisiacy (POL)-146VIII seria (22:20:00)1501:22:09
#60 1602241Furman Tomasz1995M(POL)-147II seria (20:20:00)2101:22:10
#61 1612754Soja Przemysław1989MHowHigh Team (POL)-148VI seria (21:40:00)1501:22:12
#62 1622802Szczypek Patrycja1993KSiemanko (POL)14-VI seria (21:40:00)1601:22:13
#63 1632805Witkowski Marek1964MSiemanko (POL)-149VI seria (21:40:00)1701:22:13
#64 1642251Jaśkiewicz Krzysztof1979M(POL)-150II seria (20:20:00)2201:22:13
#65 1652752Puchałko Mateusz1990MHowHigh Team (POL)-151VI seria (21:40:00)1801:22:14
#66 1662508Abramowicz Michał1986M(POL)-152IV seria (21:00:00)801:22:14
#67 1672757Witkowski Daniel1990MHowHigh Team (POL)-153VI seria (21:40:00)1901:22:15
#68 1682987Owczarek Maciej1997MLisiacy (POL)-154VIII seria (22:20:00)1601:22:16
#69 1692562Szwedyk Tomasz1972M(POL)-155IV seria (21:00:00)901:22:16
#70 1702548Rogalski Krzysztof1988M(POL)-156IV seria (21:00:00)1001:22:23
#71 1712511Borawska Katarzyna1990K(POL)16-IV seria (21:00:00)1101:22:25
#72 1722499Kuczewska Joanna1990KOutdoor Training Białystok (POL)15-IV seria (21:00:00)1201:22:25
#73 1732184Moczyńska Małgorzata1989KNORDCITY (POL)17-II seria (20:20:00)2301:22:25
#74 1742957Lipinska Ewelina1986K(POL)18-VII seria (22:00:00)1101:22:34
#75 1752566Wardaliński Wiesław1985M(POL)-157IV seria (21:00:00)1301:22:37
#76 1762747Łuniewski Mateusz1986MHardcorowe Wychylylybymy (POL)-158VI seria (21:40:00)2001:22:42
#77 1772939Fiałek Marcin1994M(POL)-159VII seria (22:00:00)1201:22:50
#78 1782542Pałubicki Michał1987M(POL)-160IV seria (21:00:00)1401:22:53
#79 1792486Ptak Kacper1999MInvictus Malbork (POL)-161IV seria (21:00:00)1501:22:55
#80 1802121Skrzyński Patryk1992M(POL)-162III seria (20:40:00)1201:22:56
#81 1812487Trawiński Przemysław1994MInvictus Malbork (POL)-163IV seria (21:00:00)1601:22:59
#82 1823145Dzikowski Piotr1994M(POL)-164V seria (21:20:00)2101:23:05
#83 1832485Górski Damian1999MInvictus Malbork (POL)-165IV seria (21:00:00)1701:23:11
#84 1842493Sewerynik Jan1982MNawet się nie lubimy (POL)-166IV seria (21:00:00)1801:23:19
#85 1852492Nowosad Michał1981MNawet się nie lubimy (POL)-167IV seria (21:00:00)1901:23:20
#86 1862974Wiśniewska Irena Jolanta1976K(POL)19-II seria (20:20:00)2401:23:22
#87 1873113Bytnar Karolina1984K(POL)20-IX seria (22:40:00)1001:23:31
#88 1882558Sykuła Maciej1993M(POL)-168IV seria (21:00:00)2001:23:53
#89 1892559Szabłowski Robert1985M(POL)-169IV seria (21:00:00)2101:23:53
#90 1903153Bobkowski Dariusz1991M(POL)-170Seria ELITE (20:00:00)5401:23:54
#91 1912552Solonyi Ihor1992M(POL)-171IV seria (21:00:00)2201:23:58
#92 1922970Szybalski Maciej1994M(POL)-172VII seria (22:00:00)1301:24:01
#93 1932107Matuszak Kamil1985M(POL)-173III seria (20:40:00)1301:24:02
#94 1942109Mazurkiewicz Monika1982K(POL)21-Seria ELITE (20:00:00)5501:24:07
#95 1952308Dawczak Paweł1990MInterMarine (POL)-174III seria (20:40:00)1401:24:10
#96 1962932Lubecki Paweł1994M(POL)-175VII seria (22:00:00)1401:24:14
#97 1972526Grochowski Emil1990M(POL)-176IV seria (21:00:00)2301:24:27
#98 1982358Karwacki Sebastian1995MPYSZNE BUŁY (POL)-177III seria (20:40:00)1501:24:40
#99 1992833Kwasniewaku Łukasz1981M(POL)-178VI seria (21:40:00)2101:24:43
#100 2002362Sobczak Kamil1996MPYSZNE BUŁY (POL)-180III seria (20:40:00)1601:24:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności