Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Nocny Runmageddon Rekrut

Wyniki - 10 września 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 5012947Hinc Michał1993M(POL)-404VII seria (22:00:00)4601:42:39
#2 5022544Pęciak Michał1992M(POL)-405IV seria (21:00:00)5601:42:40
#3 5033146Ciszewska Aleksandra1989KSiemanko (POL)98-VI seria (21:40:00)6001:42:41
#4 5042796Nawrot Agnieszka1982KSiemanko (POL)99-VI seria (21:40:00)6101:42:41
#5 5052619Ostrowska Małgorzata1988KGRA Runners (POL)100-V seria (21:20:00)6901:42:42
#6 5062804Tomczak Agnieszka1978KSiemanko (POL)101-VI seria (21:40:00)6201:42:45
#7 5072591Jagoda Anna1989KDZIKIE WIEPRZE (POL)102-III seria (20:40:00)7101:42:53
#8 5082618Jarzemska-Wróblewska Paulina1979KGRA Runners (POL)103-V seria (21:20:00)7001:42:55
#9 5092616Domański Waldek1981MGRA Runners (POL)-406V seria (21:20:00)7101:42:57
#10 5103149Misiura Sebastian1996M(POL)-407II seria (20:20:00)5201:43:07
#11 5112795Litwińczuk Tomasz1980MSiemanko (POL)-408VI seria (21:40:00)6301:43:08
#12 5122797Peszel Bartosz1985MSiemanko (POL)-409VI seria (21:40:00)6401:43:10
#13 5132827Kaleta Damian1975M(POL)-410VI seria (21:40:00)6501:43:12
#14 5142826Kaleta Bartłomiej1979M(POL)-411VI seria (21:40:00)6601:43:14
#15 5152810Baran Przemek1975M(POL)-412VI seria (21:40:00)6701:43:23
#16 5162160Karasiński Przemysław1986MDrużyna Lovetta (POL)-413II seria (20:20:00)5301:43:31
#17 5172159Dziubiński Krzysztof1985MDrużyna Lovetta (POL)-414II seria (20:20:00)5401:43:40
#18 5182161Wąsewicz Marta1984KDrużyna Lovetta (POL)104-II seria (20:20:00)5501:43:40
#19 5192916Lis Arkadiusz1994MWariaty Wolontariaty (POL)-415VII seria (22:00:00)4701:43:42
#20 5202918Pawłowski Mateusz1994MWariaty Wolontariaty (POL)-416VII seria (22:00:00)4801:43:42
#21 5212077Lewandowski Tomasz1998MWariaty Wolontariaty (POL)-417VII seria (22:00:00)4901:43:43
#22 5222917Pawłowski Filip1998MWariaty Wolontariaty (POL)-418VII seria (22:00:00)5001:43:44
#23 5232909Trapkowski Gracjan2000MPOKAŻ CYCKI TEAM (POL)-419VII seria (22:00:00)5101:43:45
#24 5242908Toporek Damian1987MPOKAŻ CYCKI TEAM (POL)-420VII seria (22:00:00)5201:43:46
#25 5252903Piekarski Oskar1998MPOKAŻ CYCKI TEAM (POL)-421VII seria (22:00:00)5301:43:46
#26 5262969Szreder Monika1976K(POL)105-VII seria (22:00:00)5401:43:51
#27 5272417Tarnowska Dorota1996K(POL)106-III seria (20:40:00)7201:43:51
#28 5282622Wróblewski Michał1980MGRA Runners (POL)-422V seria (21:20:00)7201:43:54
#29 5292621Wawrzyniak Marta1984MGRA Runners (POL)-423V seria (21:20:00)7301:43:56
#30 5302620Szyntor Łukasz1985MGRA Runners (POL)-424V seria (21:20:00)7401:43:57
#31 5312645Bober Jakub1999MNIEPOKORNI (POL)-426V seria (21:20:00)7501:43:59
#32 5322772Reszka Krzysztof1999MNIEPOKORNI (POL)-425V seria (21:20:00)7601:43:59
#33 5332016Kaczyński Daniel1987MEbroGym (POL)-427Seria ELITE (20:00:00)7701:44:04
#34 5342208Perec-Staśkiewicz Weronika1987KStudio S7 (POL)107-II seria (20:20:00)5601:44:05
#35 5352590Ged Monika1986KDZIKIE WIEPRZE (POL)108-III seria (20:40:00)7301:44:16
#36 5362206Klimkiewicz Beata1975KStudio S7 (POL)109-II seria (20:20:00)5701:44:21
#37 5372641Narewski Marcin1984MM&M 's lecą w kulki (POL)-428V seria (21:20:00)7701:44:25
#38 5382640Miotk Marcin1982MM&M 's lecą w kulki (POL)-430V seria (21:20:00)7801:44:36
#39 5392209Staśkiewicz Bartłomiej1986MStudio S7 (POL)-429II seria (20:20:00)5801:44:36
#40 5402387Grabowski Mieczysłąw1976M(POL)-431III seria (20:40:00)7401:44:37
#41 5412925Majewski Piotr1998MWypolerowane Torpedy (POL)-432VII seria (22:00:00)5501:44:56
#42 5422926Sikorski Tomasz1991MWypolerowane Torpedy (POL)-433VII seria (22:00:00)5601:44:56
#43 5432895Grabczyński Jarosław1987MPEW PEW (POL)-434VII seria (22:00:00)5701:44:57
#44 5442466Krasnodębski Krzysztof1982MFitMove Rumia (POL)-435IV seria (21:00:00)5701:45:14
#45 5453097Dziedzic Angela1993KSportera Fitness Team (POL)110-IX seria (22:40:00)2201:45:20
#46 5463095Andrzejewski Piotr1992MSportera Fitness Team (POL)-436IX seria (22:40:00)2301:45:21
#47 5473098Filipczak Aleksandra1979KSportera Fitness Team (POL)111-IX seria (22:40:00)2401:45:24
#48 5482703Owczarek Przemysław1985M(POL)-438V seria (21:20:00)7901:45:25
#49 5493076Czerwiński Tomasz1983MDZIKIE GRUBASY SZATANA (POL)-437IV seria (21:00:00)5801:45:25
#50 5503099Filipczak Bartłomiej1977MSportera Fitness Team (POL)-439IX seria (22:40:00)2501:45:25
#51 5513077Karpińska Anna1976KDZIKIE GRUBASY SZATANA (POL)112-IV seria (21:00:00)5901:45:27
#52 5522222Sobociński Karol1990MW kupie siła (POL)-440II seria (20:20:00)5901:45:32
#53 5532213Drzewińska Agnieszka1981KW kupie siła (POL)113-II seria (20:20:00)6001:45:34
#54 5542211Adamczyk Justyna1976KW kupie siła (POL)114-II seria (20:20:00)6101:45:38
#55 5552711Skoczylas Michał1986M(POL)-441V seria (21:20:00)8001:45:41
#56 5562408Pokojski Filip1986M(POL)-442III seria (20:40:00)7501:45:43
#57 5572319Kulas Paweł1981MKulawe Lisy (POL)-443III seria (20:40:00)7601:45:46
#58 5582322Stojczyk-Kulas Karolina1982KKulawe Lisy (POL)115-III seria (20:40:00)7701:45:47
#59 5592383Czapiewska Joanna1990K(POL)116-III seria (20:40:00)7801:45:47
#60 5602838Młodawski Rafał1977M(POL)-444VI seria (21:40:00)6801:45:48
#61 5612535Krasnodębska Magdalena1985K(POL)117-IV seria (21:00:00)6001:45:52
#62 5622207Obuchowski Marek1971MStudio S7 (POL)-445II seria (20:20:00)6201:45:57
#63 5632280Szewczyk Aleksandra1989K(POL)118-II seria (20:20:00)6301:45:59
#64 5642843Pohlid-Doda Anna1983K(POL)119-VI seria (21:40:00)6901:46:01
#65 5653012Wzgarda Piotr1983MMy tu tylko sprzątamy (POL)-446IX seria (22:40:00)2601:46:07
#66 5663009Radwański Witold1984MMy tu tylko sprzątamy (POL)-447IX seria (22:40:00)2701:46:08
#67 5673010Słaby Jakub1988MMy tu tylko sprzątamy (POL)-448IX seria (22:40:00)2801:46:08
#68 5683005Halusiak Jacek1988MMy tu tylko sprzątamy (POL)-449IX seria (22:40:00)2901:46:09
#69 5692279Solnikowski Michał1989M(POL)-451II seria (20:20:00)6401:46:10
#70 5703008Koszek Przemysław1983MMy tu tylko sprzątamy (POL)-452IX seria (22:40:00)3001:46:10
#71 5713011Słaby Maciej1982MMy tu tylko sprzątamy (POL)-450IX seria (22:40:00)3101:46:10
#72 5722239Falkowski Michał1993M(POL)-454II seria (20:20:00)6501:46:14
#73 5733007Komin Daniel1976MMy tu tylko sprzątamy (POL)-453IX seria (22:40:00)3201:46:14
#74 5742783Meyer Sandra1999KOrki z Majorki (POL)121-VI seria (21:40:00)7001:46:14
#75 5752780Kordal Magda1992KOrki z Majorki (POL)120-VI seria (21:40:00)7101:46:14
#76 5762115Płocha Tomasz1977M(POL)-455VII seria (22:00:00)5801:46:16
#77 5773152Łankiewicz Daniel1981M(POL)-456II seria (20:20:00)6601:46:16
#78 5782257Kowalska Magdalena1990K(POL)122-II seria (20:20:00)6701:46:16
#79 5792742Modzelewski Tomasz1985MFACHOWCY (POL)-457VI seria (21:40:00)7201:46:17
#80 5802154Sokólski Paweł1988MBozony Higgsa (POL)-458II seria (20:20:00)6801:46:36
#81 5812118Radziszewska Elżbieta1984K(POL)123-Seria ELITE (20:00:00)7801:46:43
#82 5822057Brodnicka Laura1990KPłn - Pd team (POL)124-Seria ELITE (20:00:00)7901:46:44
#83 5832528Hatta Helena1987K(POL)125-IV seria (21:00:00)6101:46:46
#84 5842899Kłos Mateusz1989MPOKAŻ CYCKI TEAM (POL)-459VII seria (22:00:00)5901:46:48
#85 5853148Aniśko Piotr1987M(POL)-460II seria (20:20:00)6901:46:49
#86 5862894Wos Dominika1991KNORDCITY (POL)126-VII seria (22:00:00)6001:46:49
#87 5872221Rosińska Magdalena1992KW kupie siła (POL)127-II seria (20:20:00)7001:46:50
#88 5882146Gąsiewski Patryk1990MBozony Higgsa (POL)-461II seria (20:20:00)7101:46:50
#89 5892891Dobrowolski Jacek1979MNORDCITY (POL)-462VII seria (22:00:00)6101:46:51
#90 5902782Korytkowski Marcin1978MOrki z Majorki (POL)-463VI seria (21:40:00)7301:46:52
#91 5912890Bójko Adam1991MNORDCITY (POL)-465VII seria (22:00:00)6201:46:53
#92 5922150Prokopiuk Szymon1992MBozony Higgsa (POL)-464II seria (20:20:00)7201:46:53
#93 5932893Kurszewski Krzysztof1986MNORDCITY (POL)-466VII seria (22:00:00)6301:46:54
#94 5942900Lebiedowicz Mateusz1988MPOKAŻ CYCKI TEAM (POL)-467VII seria (22:00:00)6401:46:56
#95 5952119Radziszewski Aleksander1960M(POL)-468Seria ELITE (20:00:00)8001:46:56
#96 5962898Formella Łukasz1992MPOKAŻ CYCKI TEAM (POL)-470VII seria (22:00:00)6501:46:57
#97 5972058Brodnicki Tomasz1988MPłn - Pd team (POL)-469Seria ELITE (20:00:00)8101:46:57
#98 5982784Pawelczyk Joanna1989KOrki z Majorki (POL)128-VI seria (21:40:00)7401:46:58
#99 5992145Cebula Mateusz1989MBozony Higgsa (POL)-471II seria (20:20:00)7301:47:02
#100 6002111Murzyniec Adam1968M(POL)-472II seria (20:20:00)7401:47:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności