Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Nocny Runmageddon Rekrut

Wyniki - 10 września 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !53163Zmokła Joanna1986K(POL)1-Seria ELITE (20:00:00)500:52:18
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !62071Szulecka Anna1984KSPARTA SIERPC (POL)2-Seria ELITE (20:00:00)600:52:19
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 452923Potrykus Daria1997KWicher Dębki (POL)3-VII seria (22:00:00)201:05:57
#4 542120Sekuła Kasia1993K(POL)4-Seria ELITE (20:00:00)3101:08:36
#5 872194Ostrowska Katarzyna1987KPOWER TRAINING (POL)5-II seria (20:20:00)1501:12:59
#6 932385Dąbrowska Anna1980K(POL)6-III seria (20:40:00)601:14:06
#7 1002675Domarecka Wioleta1988K(POL)7-V seria (21:20:00)901:15:46
#8 1032034Wojtasinska Milena1993KJeden za wszystkich wszyscy za jed8-Seria ELITE (20:00:00)4201:16:29
#9 1062025Dobrowolska Agnieszka1979KJeden za wszystkich wszyscy za jed9-Seria ELITE (20:00:00)4501:16:42
#10 1092586Piskorska Magda1989KDragon Ball Z (POL)10-V seria (21:20:00)1101:16:54
#11 1142669Grzywińska-Mierzejewska Monika1983KTROCHE CYKAM (POL)11-V seria (21:20:00)1301:17:11
#12 1152587Stobińska Hania1990KDragon Ball Z (POL)12-V seria (21:20:00)1401:17:13
#13 1242064Pisula Anna1993KPOWER TRAINING (POL)13-Seria ELITE (20:00:00)4701:18:41
#14 1622802Szczypek Patrycja1993KSiemanko (POL)14-VI seria (21:40:00)1601:22:13
#15 1722499Kuczewska Joanna1990KOutdoor Training Białystok (POL)15-IV seria (21:00:00)1201:22:25
#16 1712511Borawska Katarzyna1990K(POL)16-IV seria (21:00:00)1101:22:25
#17 1732184Moczyńska Małgorzata1989KNORDCITY (POL)17-II seria (20:20:00)2301:22:25
#18 1742957Lipinska Ewelina1986K(POL)18-VII seria (22:00:00)1101:22:34
#19 1862974Wiśniewska Irena Jolanta1976K(POL)19-II seria (20:20:00)2401:23:22
#20 1873113Bytnar Karolina1984K(POL)20-IX seria (22:40:00)1001:23:31
#21 1942109Mazurkiewicz Monika1982K(POL)21-Seria ELITE (20:00:00)5501:24:07
#22 2022759Łoś Małgorzata1987KLLT-Lucky Loser Team (POL)22-VI seria (21:40:00)2201:24:45
#23 2043127Pietrzyk Agnieszka1982KZdrowa Krowa Team (POL)23-Seria ELITE (20:00:00)5601:24:46
#24 2142422Wesołowska Natalia1992K(POL)24-III seria (20:40:00)1901:25:05
#25 2173014Wereszczyńska Anna1995KNajemnicy z przedszkola (POL)25-VI seria (21:40:00)2701:25:24
#26 2202676Dubiel Anna1985K(POL)26-V seria (21:20:00)2201:25:49
#27 2322038Ziółkowska Martyna1995KJeden za wszystkich wszyscy za jed27-Seria ELITE (20:00:00)5901:26:06
#28 2332694Litvinchuk Viktoriya1986K(POL)28-V seria (21:20:00)2301:26:08
#29 2402704Patoka Agnieszka1993K(POL)29-V seria (21:20:00)2601:26:34
#30 2422264Malec Marta1988K(POL)30-II seria (20:20:00)2701:26:40
#31 2492688Klepacka Ola1989K(POL)31-V seria (21:20:00)2801:26:55
#32 2502193Turoń Martyna1982KPomoc Mierzona Kilometrami (PO32-II seria (20:20:00)2801:27:08
#33 2512192Kostrzewska Ewelina1989KPomoc Mierzona Kilometrami (PO33-II seria (20:20:00)2901:27:11
#34 2672660Balkiewicz Katarzyna1989KPOWER TRAINING (POL)34-V seria (21:20:00)2901:28:28
#35 2702922Kur Marzena1989KWicher Dębki (POL)35-VII seria (22:00:00)1501:28:36
#36 2722097Gajda Paulina1986K(POL)36-Seria ELITE (20:00:00)6201:28:43
#37 2822326Lubińska Dorota1993KMarynarska Brać (POL)37-III seria (20:40:00)3301:29:06
#38 2812324Łazewska Iwona1992KMarynarska Brać (POL)38-III seria (20:40:00)3201:29:06
#39 2873147Otto Natalia1998K(POL)39-Seria ELITE (20:00:00)6301:29:14
#40 2912230Bogucka Zuzia1990K(POL)40-II seria (20:20:00)3701:29:50
#41 2952860Siedlecka Iwona1989K#Speednet (POL)41-VII seria (22:00:00)1801:29:53
#42 3132869Sykut Malgorzata1981KCiemna Strona Pomidora (POL)42-VII seria (22:00:00)2001:30:50
#43 3233166Poczekaj Patrycja1992K(POL)43-VIII seria (22:20:00)3101:31:20
#44 3292299Rusnak Dominika1989KDOMIFAN (POL)44-III seria (20:40:00)3901:31:24
#45 3282297Bereżecka Małgorzata1979KDOMIFAN (POL)45-III seria (20:40:00)3801:31:24
#46 3353185Białas Laura1994KSiemanko (POL)46-VI seria (21:40:00)3501:31:32
#47 3402143Oktawiec Diana1987KBigYellowFoot Adventure Team (P47-II seria (20:20:00)4301:32:14
#48 3412813Błażko Monika1985K(POL)48-V seria (21:20:00)3601:32:25
#49 3422349Sarapuk Ewa1982KPOZDRO&POĆWICZ. (POL)49-III seria (20:40:00)4201:32:31
#50 3442347Lisicka Karolina1982KPOZDRO&POĆWICZ. (POL)50-III seria (20:40:00)4401:32:33
#51 3592820Gielniak-Rolnicka Kamila1997K(POL)51-VI seria (21:40:00)3701:33:18
#52 3663028Zelek Adrianna1995Kvas deferens 3000 (POL)52-VIII seria (22:20:00)3401:33:54
#53 3702812Bień Paulina1998K(POL)53-VIII seria (22:20:00)3601:34:37
#54 3723177Marcewicz Kalina1998K(POL)54-VIII seria (22:20:00)3701:34:49
#55 3783071Wyczynska Paula1994K(POL)55-VIII seria (22:20:00)3801:35:07
#56 3822398Mickiewicz Ilona1988K(POL)56-III seria (20:40:00)5201:35:28
#57 3832210Wicka Anna1988KStudio S7 (POL)57-II seria (20:20:00)4501:35:30
#58 3882447Jarmuż Marta1978KCROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI58-IV seria (21:00:00)4701:35:43
#59 3983037Dukat Karolina1992K(POL)59-VIII seria (22:20:00)4101:36:43
#60 4013040Gralak Ania1998K(POL)60-VIII seria (22:20:00)4201:36:52
#61 4023041Gralak Ewa1996K(POL)61-VIII seria (22:20:00)4301:36:55
#62 4052141Gregorczyk Klaudia1989KBiegnę na AfterParty (POL)62-II seria (20:20:00)4801:37:23
#63 4102762Florkowska Anna1989KLufthansa Systems Poland (POL)63-VI seria (21:40:00)4301:37:47
#64 4122332Łukaszewicz Sylwia1974KOsowa Team (POL)64-III seria (20:40:00)5501:37:53
#65 4142331Kasprzyk Katarzyna1974KOsowa Team (POL)65-III seria (20:40:00)5601:37:57
#66 4152999Bokwa Ewelina1991KMY GYM TEAM (POL)66-VIII seria (22:20:00)4601:38:01
#67 4163003Korska-Szczechowska Sylwia1977KMY GYM TEAM (POL)67-VIII seria (22:20:00)4701:38:05
#68 4172142Labuda Sylwia1988KBiegnę na AfterParty (POL)68-II seria (20:20:00)4901:38:06
#69 4183004Wójcik Małgorzata1974KMY GYM TEAM (POL)69-VIII seria (22:20:00)4801:38:07
#70 4192271Osińska Adrianna1997K(POL)70-III seria (20:40:00)5701:38:10
#71 4242262Krupa Dominika1996K(POL)71-III seria (20:40:00)5801:38:15
#72 4232765Quant Katarzyna1977KLufthansa Systems Poland (POL)72-VI seria (21:40:00)4701:38:15
#73 4272556Studzińska Sylwia1984K(POL)73-IV seria (21:00:00)5101:38:20
#74 4293000Bujalska Małgorzata1977KMY GYM TEAM (POL)74-VIII seria (22:20:00)4901:38:22
#75 4312536Kruszyńska Anna1992K(POL)75-IV seria (21:00:00)5301:38:23
#76 4343164Korniak Katarzyna1996KOSTRE SZCZĘKI (POL)76-III seria (20:40:00)5901:38:35
#77 4372598Szczepańska Karolina1987KFitMove Rumia (POL)77-V seria (21:20:00)5401:38:40
#78 4392416Szostak Magdalena1983K(POL)78-III seria (20:40:00)6101:38:44
#79 4412015Gracz Katarzyna1984KEbroGym (POL)79-Seria ELITE (20:00:00)7201:38:45
#80 4432488Olejnik Karola1994KJuż nie możesz? Weź niepierdol (P80-IV seria (21:00:00)5501:38:47
#81 4483043Jackiewicz Maria1991K(POL)81-VIII seria (22:20:00)5201:39:37
#82 4512972Węsierska Anna1983K(POL)82-VII seria (22:00:00)3501:39:47
#83 4552020Patelczyk Wianeja1995KEbroGym (POL)83-Seria ELITE (20:00:00)7301:40:18
#84 4572699Murdzek Anna1987K(POL)84-V seria (21:20:00)5601:40:28
#85 4592679Gawryluk Małgorzata1990K(POL)85-V seria (21:20:00)5801:40:38
#86 4603118Kosiedowska Monika1977K(POL)86-IX seria (22:40:00)2001:40:38
#87 4622174Zapadka Karolina1998KLANGUSTA TEAM (POL)87-V seria (21:20:00)6001:40:45
#88 4652627Sikora Natalia1994KLANGUSTA TEAM (POL)88-V seria (21:20:00)6301:40:47
#89 4662098Gierszewska Sylwia1984K(POL)89-Seria ELITE (20:00:00)7401:40:50
#90 4712095Etmańska Sabina1988K(POL)90-Seria ELITE (20:00:00)7501:41:24
#91 4742681Gierszewska Joanna1994K(POL)91-V seria (21:20:00)6501:41:34
#92 4782973Wierzcholska Magdalena1989K(POL)92-VII seria (22:00:00)3601:41:51
#93 4822019Patelczyk Kasandra2000KEbroGym (POL)93-Seria ELITE (20:00:00)7601:41:55
#94 4923141Naczk Milena1985K(POL)94-VI seria (21:40:00)5901:42:15
#95 4932931Sobolewska Dorota1994KZespół Wiotki (POL)95-VII seria (22:00:00)4101:42:24
#96 4942930Podleśny Alicja1994KZespół Wiotki (POL)96-VII seria (22:00:00)4201:42:29
#97 4972356Jankowska Paulina1993KPYSZNE BUŁY (POL)97-III seria (20:40:00)6901:42:34
#98 5033146Ciszewska Aleksandra1989KSiemanko (POL)98-VI seria (21:40:00)6001:42:41
#99 5042796Nawrot Agnieszka1982KSiemanko (POL)99-VI seria (21:40:00)6101:42:41
#100 5052619Ostrowska Małgorzata1988KGRA Runners (POL)100-V seria (21:20:00)6901:42:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności