Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Nocny Runmageddon Rekrut

Wyniki - 10 września 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 8812031Kufel Marian1954MJeden za wszystkich wszyscy za jed-639Seria ELITE (20:00:00)9402:03:40
#2 5952119Radziszewski Aleksander1960M(POL)-468Seria ELITE (20:00:00)8001:46:56
#3 4042148Kowalczyk Bogdan1962MBozony Higgsa (POL)-343II seria (20:20:00)4701:37:08
#4 1632805Witkowski Marek1964MSiemanko (POL)-149VI seria (21:40:00)1701:22:13
#5 1082870Baranowski Artur1966MEasy Tennis (POL)-99VII seria (22:00:00)301:16:51
#6 6042800Szczypek Jerzy1967MSiemanko (POL)-473VI seria (21:40:00)7701:47:20
#7 462248Janiszewski Grzegorz1967M(POL)-43II seria (20:20:00)1001:05:58
#8 6002111Murzyniec Adam1968M(POL)-472II seria (20:20:00)7401:47:07
#9 6172905Purzycki Sławomir1968MPOKAŻ CYCKI TEAM (POL)-484VII seria (22:00:00)7301:47:47
#10 192065Tuwalski Bernard1969MPOWER TRAINING (POL)-17Seria ELITE (20:00:00)1401:01:22
#11 7062993Łątkowski Marcin1970MMajestatyczne Defibrylatory (POL)-539VIII seria (22:20:00)6401:52:42
#12 7112671Adamczyk Dariusz1970M(POL)-542V seria (21:20:00)8801:52:59
#13 2312555Stopa Maciej1970M(POL)-205IV seria (21:00:00)2801:26:01
#14 4083159Dorf Tomasz1971M(POL)-346IV seria (21:00:00)4801:37:38
#15 7512401Narloch Adam1971M(POL)-565III seria (20:40:00)10401:56:50
#16 5622207Obuchowski Marek1971MStudio S7 (POL)-445II seria (20:20:00)6201:45:57
#17 582076Reginis Leszek1972MTrener Bardzo Osobisty - Grzegorz-54Seria ELITE (20:00:00)3401:08:54
#18 8802027Ignaszak Robert1972MJeden za wszystkich wszyscy za jed-640Seria ELITE (20:00:00)9302:03:40
#19 8852037Zielińska Ignaszak Iwona1972KJeden za wszystkich wszyscy za jed246-Seria ELITE (20:00:00)9802:03:43
#20 3992083Zaborowski Zygmunt1972MWilki (POL)-340Seria ELITE (20:00:00)6901:36:48
#21 6572434Kampa Aleksandra1972KAdrenaline Gym&Hotel Wieniawa143-IV seria (21:00:00)6801:50:26
#22 4112764Osielski Maciej1972MLufthansa Systems Poland (POL)-348VI seria (21:40:00)4401:37:47
#23 1692562Szwedyk Tomasz1972M(POL)-155IV seria (21:00:00)901:22:16
#24 10382066Elgalal Anna1972KRĄcze Łanie (POL)325-Seria ELITE (20:00:00)11202:20:27
#25 2883121Ruszel Kazimierz1972M(POL)-249IX seria (22:40:00)1301:29:18
#26 3532597Szyłejko Rafał1973MFIGHTER (POL)-303V seria (21:20:00)4001:33:05
#27 8862036Zacharek Ewelina1973KJeden za wszystkich wszyscy za jed245-Seria ELITE (20:00:00)9902:03:43
#28 8972455Arcyz Magdalena1973KDZIKIE WIEPRZE (POL)252-IV seria (21:00:00)11302:04:23
#29 6592483Pohl -Duczmal Elzbieta1973KAdrenaline Gym&Hotel Wieniawa144-IV seria (21:00:00)6901:50:30
#30 6752125Stempczyńska Justyna1973K(POL)152-Seria ELITE (20:00:00)8701:51:09
#31 9472538Mikulewicz Grażyna1973K(POL)280-IV seria (21:00:00)11902:08:20
#32 2262313Lewinski Wojciech1973MInterMarine (POL)-198III seria (20:40:00)2201:25:58
#33 10222474Kuciński Tomasz1973MGE Power TEAM (POL)-703IV seria (21:00:00)12702:20:06
#34 10312470Jurewicz Adam1973MGE Power TEAM (POL)-710IV seria (21:00:00)13402:20:13
#35 8662718Mróz Tomek1974M#Gburka (POL)-634VI seria (21:40:00)11202:02:43
#36 4122332Łukaszewicz Sylwia1974KOsowa Team (POL)64-III seria (20:40:00)5501:37:53
#37 4142331Kasprzyk Katarzyna1974KOsowa Team (POL)65-III seria (20:40:00)5601:37:57
#38 4183004Wójcik Małgorzata1974KMY GYM TEAM (POL)69-VIII seria (22:20:00)4801:38:07
#39 6802242Gąska Maciej1974M(POL)-526II seria (20:20:00)7701:51:19
#40 7532402Narloch Anna1974K(POL)188-III seria (20:40:00)10601:56:51
#41 10362475Maciejewska Anetta1974MGE Power TEAM (POL)-712IV seria (21:00:00)13702:20:26
#42 10372476Maciejewski Tomasz1974MGE Power TEAM (POL)-713IV seria (21:00:00)13802:20:27
#43 7842698Młyński Piotr1974M(POL)-582V seria (21:20:00)9501:59:04
#44 3223168Frydrych Artur1975M(POL)-281VIII seria (22:20:00)3001:31:20
#45 3362380Badźmierowski Piotr1975M(POL)-290III seria (20:40:00)4101:31:34
#46 842068Schramm Piotr1975MSCHRAMM ONE (POL)-80Seria ELITE (20:00:00)3801:12:43
#47 1072737Arszyński Sebastian1975MFACHOWCY (POL)-98VI seria (21:40:00)1101:16:45
#48 8832026Filewska Izabela1975KJeden za wszystkich wszyscy za jed244-Seria ELITE (20:00:00)9602:03:42
#49 8912196Naglik Paulina1975KPZU Sport Team (POL)249-IV seria (21:00:00)11102:03:59
#50 9002224Begiert Michał1975MW Zębach Piach vol 2 (POL)-647II seria (20:20:00)11702:04:33
#51 3942863Jagieluk Jurand1975MAnielski orszak (POL)-336VII seria (22:00:00)2901:36:12
#52 6612215Gitner Marcin1975MW kupie siła (POL)-516II seria (20:20:00)7501:50:38
#53 4672818Gacek Jarosław1975M(POL)-378VI seria (21:40:00)5001:40:56
#54 4682834Lerke Arkadiusz1975M(POL)-379VI seria (21:40:00)5101:40:58
#55 7362228Adamarczuk Łukasz1975M(POL)-553II seria (20:20:00)9201:55:47
#56 2362687Khodziuk Anatolii1975M(POL)-208V seria (21:20:00)2501:26:11
#57 5132827Kaleta Damian1975M(POL)-410VI seria (21:40:00)6501:43:12
#58 5152810Baran Przemek1975M(POL)-412VI seria (21:40:00)6701:43:23
#59 7773102Łukasiewicz Katarzyna1975KSportera Fitness Team (POL)201-IX seria (22:40:00)4201:58:22
#60 10342471Jurewicz Sylwia1975KGE Power TEAM (POL)324-IV seria (21:00:00)13602:20:14
#61 5362206Klimkiewicz Beata1975KStudio S7 (POL)109-II seria (20:20:00)5701:44:21
#62 2852054Boguś Szymon1975MNowa Holandia Elbląg Team (POL)-247IX seria (22:40:00)1201:29:13
#63 562074Kovalenko Maksym1976MTrener Bardzo Osobisty - Grzegorz-52Seria ELITE (20:00:00)3301:08:48
#64 5733007Komin Daniel1976MMy tu tylko sprzątamy (POL)-453IX seria (22:40:00)3201:46:14
#65 8522603Gaworecki Sławomir1976MFOKI Z BUNKRA (POL)-622V seria (21:20:00)10002:02:07
#66 8642731Gdaniec Dariusz1976MDreamPlanSuccess (POL)-632VI seria (21:40:00)11002:02:42
#67 1103116Kaleński Adam1976M(POL)-100IX seria (22:40:00)601:16:58
#68 8792029Kosecka Marzena1976KJeden za wszystkich wszyscy za jed241-Seria ELITE (20:00:00)9202:03:40
#69 8842030Kowalczewska Joanna1976KJeden za wszystkich wszyscy za jed243-Seria ELITE (20:00:00)9702:03:42
#70 3932862Jagieluk Jaromir1976MAnielski orszak (POL)-335VII seria (22:00:00)2801:36:09
#71 6552942Gembczyk Maciej1976M(POL)-513VII seria (22:00:00)7801:50:18
#72 6562896Piszcz Krzysztof1976MPEW PEW (POL)-514VII seria (22:00:00)7901:50:25
#73 6652442Błaszak Andrzej1976MCo ja tutaj robię? (POL)-517IV seria (21:00:00)7201:50:48
#74 6882991Aleksander Jarosław1976MMajestatyczne Defibrylatory (POL)-532VIII seria (22:20:00)6101:51:40
#75 1862974Wiśniewska Irena Jolanta1976K(POL)19-II seria (20:20:00)2401:23:22
#76 9752769Kasperska Marlena1976KMagnetix Sport Team (POL)297-VI seria (21:40:00)12002:15:12
#77 9782770Kasperski Piotr1976MMagnetix Sport Team (POL)-680VI seria (21:40:00)12302:15:17
#78 4802414Sulwiński Mariusz1976M(POL)-387III seria (20:40:00)6501:41:53
#79 7382258Kowalski Michał1976M(POL)-554II seria (20:20:00)9301:55:59
#80 2462712Śliwa Konrad1976M(POL)-216V seria (21:20:00)2701:26:45
#81 5262969Szreder Monika1976K(POL)105-VII seria (22:00:00)5401:43:51
#82 5402387Grabowski Mieczysłąw1976M(POL)-431III seria (20:40:00)7401:44:37
#83 5513077Karpińska Anna1976KDZIKIE GRUBASY SZATANA (POL)112-IV seria (21:00:00)5901:45:27
#84 5542211Adamczyk Justyna1976KW kupie siła (POL)114-II seria (20:20:00)6101:45:38
#85 5762115Płocha Tomasz1977M(POL)-455VII seria (22:00:00)5801:46:16
#86 8482277Sarnowski Artur1977M(POL)-619II seria (20:20:00)10902:01:59
#87 8922274Praga Marcin1977M(POL)-643IV seria (21:00:00)11202:04:02
#88 3952080Kruszyński Andrzej1977MWilki (POL)-337Seria ELITE (20:00:00)6801:36:31
#89 4002082Mordaka Radosław1977MWilki (POL)-341Seria ELITE (20:00:00)7001:36:49
#90 4163003Korska-Szczechowska Sylwia1977KMY GYM TEAM (POL)67-VIII seria (22:20:00)4701:38:05
#91 4232765Quant Katarzyna1977KLufthansa Systems Poland (POL)72-VI seria (21:40:00)4701:38:15
#92 4293000Bujalska Małgorzata1977KMY GYM TEAM (POL)74-VIII seria (22:20:00)4901:38:22
#93 4603118Kosiedowska Monika1977K(POL)86-IX seria (22:40:00)2001:40:38
#94 9802775Wojciechowski Paweł1977MMagnetix Sport Team (POL)-682VI seria (21:40:00)12502:15:20
#95 4703119Kosiedowski Michał1977M(POL)-381IX seria (22:40:00)2101:41:06
#96 7332199Radlińska Anna1977KRPD (POL)182-II seria (20:20:00)9101:55:29
#97 2272307Bartosiak Marcin1977MInterMarine (POL)-201III seria (20:40:00)2301:25:59
#98 10072177Chnielowski Arkadiusz1977MMegamocni (POL)-698II seria (20:20:00)13702:18:02
#99 10162819Gajek Anna1977K(POL)315-VI seria (21:40:00)13102:19:59
#100 2522189Frąszczak Grzegorz1977MPomoc Mierzona Kilometrami (PO-220II seria (20:20:00)3001:27:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności