Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Rogoźnicki Półmaraton Leśny

Wyniki - 17 września 2016, Rogoźnik

Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1389Jagieła AdamKrs Tkkf, Siemianowice Śląskie01:28:2601:28:25-1-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2398Ryszka KarolGomola Trans Airco, Katowice01:30:4601:30:45-2-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3409Czech RobertAzs Awf Kraków Masters, Kraków01:30:5001:30:49-3-
#4 4362Warcholik MarekKatowice01:32:5501:32:53-4-
#5 5348Korzusznik WojciechLuxtorpeda Czerwionka, Czerwionka-Leszczyny01:37:4301:37:41-5-
#6 6373Wymysło AndrzejPrzegląd Piekarski, Piekary Śląskie01:39:5801:39:56-6-
#7 7379Szynawa MarcinSi01:39:5901:39:55-7-
#8 8337Bazyl AdamW Pogoni Z Duchem, Dąbrowa Górnicza01:43:5301:43:51-8-
#9 9330Skworc GrzegorzSiemianowice Śląskie01:44:4801:44:46-9-
#10 10324Skrzydelski TomaszPiekary Śląskie01:46:4401:46:38-10-
#11 11381Zawiślak PatrykRunners Wojkowice Team, Wojkowice01:48:3401:48:32-11-
#12 12315Wachowiak KrzysztofJedynak Runerski, Chorzów01:48:3901:48:36-12-
#13 13317Myrta ArturWojkowice01:48:4501:48:41-13-
#14 14420Żywczak PiotrBrak, Siemianowice Śląskie01:49:2601:49:22-14-
#15 15309Kopiec PiotrBielsko-Biała01:49:3701:49:35-15-
#16 16355Gwóźdź PiotrPsp, Piekary Śląskie01:49:5701:49:54-16-
#17 17393Cieśla WojciechBrak, Wojkowice01:50:0801:50:03-17-
#18 18366Szpara PawełRogoźnik01:50:1301:50:02-181
#19 19382Betleja MarekBędzin01:51:0501:51:04-19-
#20 20302Olszewski ŁukaszIrun4Fun.pl, Dąbrowa Górnicza01:51:1401:51:07-20-
#21 21340Fijołek StanisławSączów01:53:0801:53:01-212
#22 22307Kluszczyk MariuszSiemonia01:53:1701:53:14-223
#23 23412Siwy KrzysztofMiasteczko Śląskie01:53:2201:53:13-23-
#24 24329Pracki DariuszMiasteczko Śląskie01:53:3201:53:23-24-
#25 25384Gralak AdamLędziny01:53:4001:53:31-25-
#26 26395Chojna ZygmuntSocios Górnik, Piekary Śląskie01:54:0701:54:06-26-
#27 27357Ligocki TomaszChop Ze Żelaza Tri Team, Siemianowice Śląskie01:54:0901:54:08-27-
#28 28345Kowal TomaszW Pogoni Za Duchem, Bedzin01:54:1901:54:16-28-
#29 29419Woźniczka MarekNonstop Adventure, Siemianowice Śląskie01:54:3001:54:29-29-
#30 30358Torbus MateuszSosnowiec01:55:4401:55:39-30-
#31 31383Gabała MichałW Pogoni Z Duchem, Sosnowiec01:55:5801:55:55-31-
#32 32352Grabiec TomaszPomagamyinnym, Bytom01:56:3001:56:20-32-
#33 33414Pajak DanielSiemianowice Śląskie01:56:4801:56:39-33-
#34 34429Niedźwiecki RyszardTKKF Saturn Czeladź, Czeladź01:57:2201:57:15-34-
#35 35360Płachta ŁukaszDąbrowa Górnicza01:57:5601:57:51-35-
#36 36322Borowiak PiotrBytom01:58:0801:58:00-36-
#37 37369Malik TomaszExploteam, Sosnowiec01:58:1301:58:07-37-
#38 38400Plata MichałTarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego, Piekary Śląskie01:59:0101:58:57-38-
#39 39386Muc TomaszLędziny01:59:4901:59:38-39-
#40 40410Kańtoch PawełBrak, Twardowice01:59:5401:59:52-404
#41 41422Bieniecki MirosławOTK Rzeźnik, Gliwice02:00:0402:00:02-41-
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !42338Klimek-Marszałek KamilaW Pogoni Za Duchem, Sosnowiec02:00:0402:00:011--
#43 43418Wnuk PiotrSaint-Gobain Squad, Dąbrowa Górnicza02:01:1802:01:08-42-
#44 44423Skrzypczyk MirosławNight Riders Katowice, Katowice02:02:1702:02:09-43-
#45 45361Mączka BronisławOTK Rzeźnik, Gliwice02:03:1802:03:15-44-
#46 46335Boruta Marcin#czeladzbiega, Czeladź02:04:0602:03:59-45-
#47 47376Knap JarosławBędzin02:04:4002:04:34-46-
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !48331Witkowska Monika-, Bobrowniki02:04:4702:04:412-1
#49 49318Kurowski MichałNight Runner`s Gliwice, Ruda Śląska02:04:4802:04:40-47-
#50 50305Wiethy MichałGoń Zajączka Sqad, Rzeszów02:04:5502:04:49-48-
#51 51415Papesz TomaszOpel Active Team, Ruda Śląska02:05:1102:05:03-49-
#52 52377Bednarski BartłomiejJaworzno02:05:2002:05:10-50-
#53 53354Wolny DamianŚwiętochłowice02:06:1702:06:08-51-
#54 54356Lazar HenrykTwardowice02:06:4902:06:42-525
#55 55310Gaida JanBiegam Bo Chcę, Miasteczko Śląskie-Żyglin02:07:3602:07:30-53-
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 56402Milka Neuman AleksandraBędzin02:07:5702:07:553--
#57 57336Glombik Agnieszka#czeladźbiega#, Czeladź02:08:3002:08:254--
#58 58334Bielecki Mariusz#czeladzbiega, Czeladź02:08:3302:08:28-54-
#59 59404Krzyżaniak JoannaDąbrowa Górnicza02:08:3802:08:375--
#60 60374Ziaja RobertRobert-Alkocholik, Siemianowice Śląskie02:09:3002:09:25-55-
#61 61397Florecki AndrzejAkmb Pędziwiatr Gliwice, Gliwice02:09:5102:09:44-56-
#62 62303Warmuz EwaRogoźnik02:09:5602:09:496-2
#63 63332Ciszowski Łukasz#czeladzbiega, Czeladź02:11:1502:11:09-57-
#64 64328Pracka DanutaMiasteczko Śląskie02:12:1202:12:027--
#65 65339Minta MaciejW Pogodni Za Duchem, Będzin02:13:0402:13:02-58-
#66 66350Skrzypczyk AleksandraSilesian Highland Marathon, Przeczyce02:13:0602:12:598--
#67 67411Kocot PatrycjaAmator, Nowa Wieś02:13:0602:12:599--
#68 68372Woźniak MarekPogoria Biega, Wojkowice02:14:5702:14:53-59-
#69 69325Kur MariuszZawiercie02:15:4402:15:35-60-
#70 70306Bujoczek MagdalenaRunaways, Tarnowskie Góry02:15:5402:15:5010--
#71 71341Rup WieslawBrak Klubu, Wojkowice02:15:5502:15:45-61-
#72 72365Kowalski-Neukirch HenrykTruchtacz Mysłowice, Katowice02:19:0202:18:57-62-
#73 73417Porada AnnaRajsport Active, Zdzieszowice02:20:0102:19:5611--
#74 74427Kocój DominikaZobne02:21:3102:21:2312--
#75 75401Rodko MartaSekcja Piaski, Czeladź02:21:5302:21:4913--
#76 76343Dziekańska MartaW Pogoni Z Duchem, Będzin02:22:0202:21:5914--
#77 77346Goniewicz AleksandraW Pogodni Za Dauchem, Sosnowiec02:22:0202:21:5915--
#78 78370Proń AgnieszkaKatowice02:22:4602:22:3716--
#79 79421Wizner CzesławMysłowice02:22:4902:22:44-63-
#80 80371Proń AdamIpronman, Katowice02:23:5202:23:42-64-
#81 81378Nowak Łukasz#czeladzbiega, Czeladź02:25:5202:25:45-65-
#82 82368Kłębek KamilRunners Wojkowice Team, Chorzów02:28:1102:28:10-66-
#83 83312Kita EwaKędzierzyn-Koźle02:28:3302:28:2717--
#84 84363Rostkowski SzymonJaworzno02:28:4002:28:32-67-
#85 85396Dachowski PatrykJaworzno02:28:4002:28:30-68-
#86 86342Zemła KrzysztofMalinowice02:30:3902:30:29-69-
#87 87333Mól Wioletta#czeladzbiega, Czeladź02:30:5702:30:5018--
#88 88311Jakubczyk BarbaraTkkf Czeladż, Psary02:32:3402:32:3019--
#89 89314Sindera MirosławTkkf Czeladż, Psary02:32:3402:32:30-70-
#90 90394Ploch TomaszToka Bhp, Gliwice02:35:1102:35:03-71-
#91 91321Chylinska DorotaAkademia Biegania Grudziądz, Grudziądz02:37:3402:37:3020--
#92 92375Nowak RomanChorzów02:52:2102:52:09-72-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności