Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

2. PKO Bieg Charytatywny - Gdańsk

Wyniki - 18 września 2016, Gdańsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
Okr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15Gdańskie LwySawicz Michał, Sawicz Monika, Grabowski Antoni, Jakubek Zbigniew Zibi, Jankowiak TomaszMIESZANA1472000:59:59
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !235Gimnazjum GedanensisNowicki Łukasz, Wysłouch Michał, Kanabrodzki Zbigniew, Bakiera Mateusz, Porębski MateuszMĘŻCZYZN14512500:59:39
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33Straszyn-i-Pruszcz-biega-razemWiergowski Marek, Marczak Marek, Gryszko Daniel, Tomkowicz Dawid, Thrun RadosławMĘŻCZYZN24325000:59:11
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !460Galopem po obiadWalczak Jędrzej, Słomińska Agata, Kąkol Kacper, Mądrzak Krystian, Thal MariuszMIESZANA24123500:59:13
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 540HARDY TEAMŚwiderski Leszek, Stasiak Patrycja, Ulikowski Tomasz, Buczko Paweł, Adamczyk ZbigniewMIESZANA341-00:58:32
#6 64TomkiGniba Tomasz, Wolak Grzegorz, Syldatk Agata, Syldatk Mariusz, Jabłonowski WojciechMIESZANA441-00:58:41
#7 77Pogórze PomagaBuczak - Kłosowska Karolina, Kłosowski Damian, Kłudziak Andrzej, Gumowski Michał, Ziółkowski JarosławMIESZANA541-00:59:45
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 822Reaktywuj się w Maratonie MPreiss Radosław, Hoffamn Sławomir, Sochaczewski Mirosław, Angielczyk Adam, Pawlik MichałMĘŻCZYZN34038000:58:42
#9 953Młodzi GniewniKostuch Maciej, Schmidtke Monika, Kostuch Ewelina, Bojka Paweł, Hartfil MarcinMIESZANA64028000:59:12
#10 1036Mega Coffee TeamKrynicki Bartosz, Urbanowicz Krzysztof, Surgoft Piotr, Wiśniewski Paweł, Klepacz LeszekMĘŻCZYZN44022500:59:19
#11 1141LOTOS RUNNING TEAM - CHŁOPAKIBlew Wojciech, Klasa Jacek, Szlagowski Mikołaj, Ślicner Jakub, Anolik PiotrMĘŻCZYZN54021000:59:15
#12 1259Piątka GosiFrost Małgorzata, Stiewa Emilia, Stiewa Krzysztof, Zylowski Dawid, Fijołek DamianMIESZANA74012000:59:35
#13 1363WafleSmycz Adam, Kisielewska Anna, Stefanowski Paweł, Stachowski Patryczek, Małas MichałMĘŻCZYZN6401000:58:40
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1457MTB LEJDISDobbek Agnieszka, Szala Joanna, Nowak Weronika, Pionk Lucyna, Labuda NikolaKOBIET140-00:59:40
#15 1542KSK GdyniaGrabda Mateusz, Hubert Jakub, Sawoń Anna, Drąg Kamil, Ogrodowska MarysiaMIESZANA83921000:59:23
#16 166AIC TEAM 1Filbrandt Jacek, Pobłocki Krystian, Olszyński Kamil, Pepliński Sebastian, Rogało JoannaMIESZANA93914500:59:31
#17 1756Koksy :)Majer Magda, Szefka Kuba, Mączkowski Mateusz, Podlaszewska Kinga, Fryc ŁukaszMIESZANA103913000:59:55
#18 1866Osowa- TeamŁukaszewicz Sylwia, Kasprzyk Katarzyna, Kopczynska Monika, Pyż Sławomir, Dziemian-Paczkowska MalgorzaMIESZANA11392500:59:53
#19 1911AIC TEAM 2Zabłocki Piotr, Mielke Dawid, Piesio Patryk, Figeil Mateusz, Sankowska SandraMIESZANA123831000:59:08
#20 2017szczęściarzeDargacz Eliza, Aksan Piotr, Śmigalski Szymon, Braszka Magdalena, Bernatowicz KarolMIESZANA133822500:59:20
#21 2170BOJOWO NASTAWIENIUrbański Marcin, Pertkiewicz Ania, Idzikowska Helena, Piórkowski Tomasz, Doroszkiewicz DanielMIESZANA143815000:59:34
#22 2246FriendsSztormowska Katarzyna, Zaszczyryńska Lidia, Strażewicz Witold, Duda-Miłczak Karolina, Korpalski TomaszMIESZANA15381500:59:58
#23 2325Pomagacze biegaczeSmółkowski Marcin, Schab Ewa, Kosin Aleksander, Matuszewski Karol, Smółkowska IwonaMIESZANA163726000:59:07
#24 2455FoxesSimlat Katarzyna, Lis Jakub, Olko Maciej, Brzozowska Sandra, Moch KatarzynaMIESZANA173725000:59:12
#25 2510BeFit4everMichańczyk Sebastian, Matyskiel Anita, Borzyszkowska Ewa, Kaczorowska Paulina, Mrozewski KonradMIESZANA183724500:59:12
#26 2623lubiMY pomagać!Malinowski Krzysztof, Bernacka Ewa, Duzowska Marta, Melaniuk Zuzanna, Szepiński EmilMIESZANA193719000:59:19
#27 2768MARIO I TOMASZ / F3 TEAMTurski Mariusz, Kogut Tomek, Turska Agnieszka, Kogut Joanna, Wakuluk DorotaMIESZANA203718000:59:25
#28 2852GEDA WARRIORSBadysiak Urszula, Nagornevych Inna, Antoniak Michał, Przybyło Karol, Kopytek KrzysztofMIESZANA213712000:59:35
#29 2916Metrix Running Team TczewSpławiński Paweł, Adamek Małgorzata, Kulpa Karolina, Murawski Mariusz, Megier MaciejMIESZANA22374000:59:54
#30 3037DA DominikBujło Łukasz, Rolla Dawid, Domagała Anna, Bobryk Kamila, Mach MałgorzataMIESZANA23373500:59:54
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3121Reaktywuj się w Maratonie KKucharska Anna, Smarzyńska Karolina, Mazacka Dorota, Kucharska Karolina, Bonisławska AnitaKOBIET23639000:58:31
#32 3232Kaszëbë TeamPopiel Ewa, Bejrowski Piotr, Połom Krzysztof, Urbaniak Paweł, Zagórski RafałMIESZANA243627000:59:07
#33 3354Nałogowi Pożeracze KilometrówOstapczuk Kamil, Mierzewski Jakub, Woźniak Ewa, Beger Dagmara, Dziewulski WacekMIESZANA253616500:59:20
#34 3430Piękne i BestiaKośmiński Łukasz, Dubiela Małgorzata, Kwiecień Marzena, Mach Paulina, Brozio JoannaMIESZANA263613000:59:29
#35 3528WymiataczeLewandowski Kamil, Saj-Serema Klaudia, Serema Marcin, Biliński Maciej, Marchewka KarolinaMIESZANA273532000:58:47
#36 3667ReaktywacjaWagner Michał, Okołowicz Paulina, Marzec Anna, Górecka Kamila, Skrzypiec KatarzynaMIESZANA283526000:59:02
#37 3727Irek i rak Maraton o życieMaciejewski Irek, Kamiński Arek, Strugalski Mariusz, Kowalski Robert Sebastian, Konkol KrzysztofMĘŻCZYZN73525000:58:30
#38 3864BIEGamy SERCemZeglarska Anna, Grabowska Marcelina, Rogowska Ilona, Nowak Monika, Kolera MateuszMIESZANA293523500:59:16
#39 3924MTM TeamLewandrowska Magdalena, Wolska Sylwia, Kubanek Jakub, Gulda Marek, Stradowski BartłomiejMIESZANA303522500:59:17
#40 4015Aloha TeamStupak Małgorzata, Kokot Karolina, Nowak Izabela, Grzegorek Anna, Szulc KamilMIESZANA313522000:58:34
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4143Iron Woman TrójmiastoKaźmierczak Aneta, Lange Katarzyna, Jurga Kamila, Apanasewicz Magdalena, Magdalena MagdalenaKOBIET33520000:59:24
#42 4214Wielka piątka :)Wiśniewska Wiktoria, Lis Izabela, Koszałka Aleksandra, Goryńska Michalina, Szczepankiewicz RafałMIESZANA323512000:59:35
#43 4361IFBLepa-Roman Magdalena, Kuliga Michał, Obolewicz Katarzyna, Roman Krzysztof, Trzcialkowski JakubMIESZANA3335-00:58:25
#44 4451Szybkość pNadolna Karolina, Rybakowska Ewelina, Płucienniczek Agnieszka, Płucienniczek Grzegorz, Rybakowska SylwiaMIESZANA343434000:58:38
#45 4534ByleDoMetySawicka Olga, Serafinowska-Wysmyk Jadwiga, Suchta Monika, Suchta Kamil, Kwidzińska PaulinaMIESZANA353427000:59:05
#46 462FizjomixObrycka Ewelina, Gab Marcin, Janczyk- Berling Monika, Pajewska Anna, Zajk AlicjaMIESZANA363427000:59:13
#47 4758Kąpino z WamiKowalewski Zbigniew, Błoszyk Hanna, Błoszyk Bartłomiej, Hennig Marzena, Foltyn IreneuszMIESZANA373414000:59:37
#48 489Turbo teamOssowska Małgorzata, Ossowski Janusz, Szyłejko Anna, Weiss Maciej, Bejnarowicz JoannaMIESZANA383412500:59:24
#49 498BursztynkiZawarski Maciej Stanisław, Tuszkowska Lucyna, Jurczyk Ewa, Maksajdowska Beata, Sobiechowski TomaszMIESZANA393412000:59:33
#50 5031ISO-NET BiegaSadowski Grzegorz, Sielawa Aneta, Łodkowska Ilona, Nowak Przemysław, Mielewczyk KarolMIESZANA403411000:59:42
#51 5119KMKMKChełkowska Krystyna, Chełkowski Krzysztof, Zaremba Marcin, Zaremba Marika, Korwel AngelikaMIESZANA413337000:58:38
#52 5218Piskała teamBork Dorota, Piskała Kinga, Piskała Agata, Kapela Emilia, Źrebiec KlaudiaKOBIET43332000:58:35
#53 5312KościerzynaWodczak Aleksander, Wodczak Katarzyna, Kluka Sandra, Kowalkowski Przemysław, Pazda KarmelitaMIESZANA423327000:58:47
#54 5413Kąpino pomagaHennig Waldemar, Królczyk Arleta, Zelgert Dorota, Okońska Aneta, Budzisz MałgorzataMIESZANA433324500:59:07
#55 5549RUMUNIA KINGCzecholiński Sebastian, Ustarbowski Krzysztof, Hebel Joann, Skoczylas Katarzyna, Dominiak DominikMIESZANA443318000:59:16
#56 5644Iron Woman TrójmiastoMałczak Magdalena, Murawska Małgorzata, Szynszecka Ania, Kujawska Marcelina, Król MonikaKOBIET53310000:59:41
#57 5738Rodzynek i BławatkiBieniasz Stefania, Chmulak Karolina, Kowalak Katarzyna, Bławat Milena, Rejek WłodzimierzMIESZANA45334500:59:52
#58 5865#1 Run TeamRedzimski Piotr, Redzimska Katarzyna, Redzimska Milena, Czarniecka Beata, Budrewicz ŁukaszMIESZANA46334000:59:52
#59 5945AKMMM Team SopotSopliński Mariusz, Wiśniewska Magda, Żbikowski Marcin, Januszanis Jagoda, Wiśniewski KrzysztofMIESZANA473239000:58:14
#60 6020BoskieKurczewska Monika, Kownacka Katarzyna, Bielecka Magdalena, Kwiatkowska Monika, Dombrowska ElżbietaKOBIET63227000:58:47
#61 6139LOTOS RUNNING TEAM - DZIEWCZYNYKrzystek Magdalena, Kas Dorota, Sertel Ula, Stupak Basia, Przyjazna - Nurkowska KatarzynKOBIET73224000:59:10
#62 6233Perfect ConsultingKąkol Hanna, Cichosz Monika, Czapska Patrycja, Cieślicka Kamila, Bigos MartaKOBIET83216000:59:01
#63 6329Zmotywowani!Bury Liliana, Mielewczyk Justyna, Gawryś Iwona, Niewiadomska Paulina, Tajerle RobertMIESZANA48328000:59:40
#64 6448Kaszubska STRZAŁAZwara Romuald, Bobkowska Małgorzata, Utkała Paulina, Ciemiński Daniel, Liban SzymonMIESZANA49327000:59:48
#65 6562WYMIATACZEGrzesik-Urban Agnieszka, Michałowska Barbara, Gromadzka Natalia, Kamińska Marlena, Urban PawełMIESZANA50322500:59:56
#66 661Szybkie ziomkiPiątek Justyna, Suchorak Maja, Płuzińska Justyna, Naruszewicz Anna, Kleban PawełMIESZANA5132-00:59:23
#67 672664 HD Czarne StopyWicka Aleksandra, Wicka Kinga, Wiertel Alicja, Hebel Michał, Bończyszyn PaulaMIESZANA523125000:58:53
#68 6850UrodzinyICZKICzerwińska Dominika, Olszewska Natalia, Rokicka Magdalena, Markowska Małgorzata, Tyburska AleksandraKOBIET9301500:59:59
#69 6947LejdisOrzechowska Agnieszka, Meller Marika, Mederska Barbara, Dembska Renata, Ryczkowska MagdalenaMIESZANA532925000:58:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności