Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

2. PKO Bieg Charytatywny - Koszalin

Wyniki - 18 września 2016, Koszalin

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Okr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !119Garnizon Koszalin - 8 Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczySzko Famulski Cezary, Antosik Grzegorz, Golecki Mirosław, Jarosz Wiesław, Rybaczek SebastianMĘŻCZYZN14900:59:03
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !210DEBEŚCIAKIKarnicki Zygmunt, Zarbock Chodor Martyna, Jaźwiński Dawid, Borzęcki Norbert, Noga SebastianMIESZANA14600:59:33
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !337BiegaczeCzach Sebastian, Siemiątkowki Robert, Wierzbicki Sylwester, Sajko Bartosz, Klekocik MaksymilianMĘŻCZYZN24500:58:51
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !454TRIATHLON KOSZALINGudaniec Radosław, Kasztelan Ula, Adamczak Andrzej, Chajnowski Jarosław, Kanarek JakubMIESZANA24401:00:00
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5158pplot/bdowStankiewicz Wiesław, Łabański Waldemar, Kasprzak Piotr, Zawadzki Sebastian, Tobiasz MariuszMĘŻCZYZN34300:59:58
#6 612OGIEN W SZOPIEKobus Maciej, Borzenda Piotr, Wojtalik Jacek, Kryszczuk Michał, Rogosz JakubMĘŻCZYZN44200:59:02
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 745RYBY TEAMPstrągowski Marcin, Pstrągowska Marlena, Pstrągowski Wojciech, Żywicki Bartosz, Michalak MichałMIESZANA34200:59:07
#8 856Tami-teamJaśkowski Michał, Jaśkowska Agata, Jaśkowski Jerzy, Gaworska Aleksandra, Nadratowski MarcinMIESZANA44200:59:09
#9 950Szybcy, piękni, inteligętniBryła Krzysztof, Kielczyk Łukasz, Milewski Janek, Milewski Paweł, Polak SzymonMĘŻCZYZN54200:59:45
#10 1058Szybcy i WściekłeWidoniak Rafał, Machelska Sylwia, Wróbel Agnieszka, Niedbała Konrad, Adamczyk MarekMIESZANA54100:59:37
#11 1126Halny Góry ChełmskiejBogacki Tomasz, Mędel Cezary, Grzybowski Piotr, Kurłowicz Krzysztof, Kulczyk JerzyMĘŻCZYZN64100:59:39
#12 1225Grupa Specjalnej TroskiChołuj Jarek, Ziółkowska Małorzata, Szulc Arkadiusz, Kępka Wioletta, Kępka AdrianMIESZANA64000:59:01
#13 13235RunnersSzymański Piotr, Mordacz Tomasz, Senger Edyta, Remplakowski Krzysztof, Krzewski RafałMIESZANA74000:59:43
#14 1448KOD KoszalinStępniak Tomasz, Ulanowski Krzysztof, Kaczmarek Robert, Mielczarek Maciej, Rok StanisławMĘŻCZYZN73900:58:39
#15 15384+1Chołuj Karol, Dorawa Piotr, Dorawa Wojciech, Chołuj Joanna, Grabowski PawełMIESZANA83900:58:51
#16 1617Ekipa Rudej WiedźmyJakubowska Anna, Pełechata Julita, Kozłowski Tomasz, Pękała Piotr, Stebelski JanMIESZANA93900:58:57
#17 1734FlyRunnersCiekliński Jacek, Pietryka Artur, Węgłowski Michał, Stanczewska Karolina, Szulc AdamMIESZANA103900:59:40
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1824Pięcioraczki z tartanowej paczkiBogacka Lucyna, Samoił-Kowalska Irena, Mędel Marta, Samioł-Kowalska Gerda, Dąbrowska AlicjaKOBIET13800:58:39
#19 1964Rudy TeamKalkowski Paweł, Wysiński Grzegorz, Grabiński Rafał, Paluch Łukasz, Wysińska EwaMIESZANA113800:59:27
#20 2041ZIOMKISommerfeld Tomasz, Zuba Lucyna, Zuba Ryszard, Krasiński Witold, Trandyk RafałMIESZANA123800:59:55
#21 2143BIEGAMY I POMAGAMYAntosik Grażyna, Radosz Katarzyna, Chodor Izabela, Kotara-Pałka Małgorzata, Antosik JacekMIESZANA133700:58:44
#22 226Wojownicy wodyMichalak Anna, Michalczyk Małgorzata, Kaczmarek Łukasz, Skowroński Tomasz, Rogalski RobertoMIESZANA143700:59:00
#23 2327Dziadkowie pełni werwyBułczyński Kazimierz, Chudy Henryk, Dudkiewicz Leszek, Markowski Andrzej, Bierkus MirosławMĘŻCZYZN83700:59:05
#24 2452KoszMarni Biegacze 2.0Puścian Krzysztof, Konieczna Anka, Piętko Joanna, Kurek Aneta, Kurek AdrianMIESZANA153700:59:14
#25 2530Domowi DegustatorzyHuruk Sebastian, Huruk Jan, Kacyk Robert, Palmączyńska Joanna, Huruk JacekMIESZANA163700:59:18
#26 2636CIOTECZKI.PlWiktorowicz Sławomir, Wiktorowicz Małgorzata, Raszpla Radosław, Raszpla Ilona, Malinowska AgnieszkaMIESZANA173700:59:22
#27 275drużyna ActimelaFelkowska Karolina, Kowalczyk Mariusz, Felkowski Tomasz, Krzanowski Marcin, Kowal NataliaMIESZANA183700:59:27
#28 2840GECKOGawlik Artur, Borzenda Andrzej, Jurkiewicz Andrzej, Mroczkowski Piotr, Kamiński TomaszMĘŻCZYZN93700:59:47
#29 2963Biegacze-PomagaczeBorzenda Katarzyna, Kołtowski Marek, Iwańska Marlena, Ołówka Marcin, Szyszko WojciechMIESZANA193700:59:51
#30 3061Choć goni nas czasKazmierczak Aleksandra, Kapela Katarzyna, Jankowska Natalia, Lipińska Beata, Romel MirosławMIESZANA203600:58:52
#31 3166Andrzej i laskiKapuścińska Aneta, Wysińska Ewa, Czaja Ola, Burkiet Aneta, Siuda AndrzejMIESZANA213600:59:06
#32 3268Kinguin TeamOleś Michał, Riduchowska Dajana, Ostrowska Anna, Krzemiński Paweł, Karczewski MarcinMIESZANA223600:59:09
#33 3329Młodzi, Szybcy i PiękniKukieła Tomasz, Kukieła Karolina, Stopera Paweł, Paczyńska Iwona, Pakulski MarcinMIESZANA233500:58:14
#34 3420ORKI Z MAJORKIKrzemiński Andrzej, Ślusarz Krzysztof, Tkacz Klaudia, Tkacz Tomasz, Falender SzymonMIESZANA243500:58:41
#35 3522REFURBISH KOSZALINKułakowska Wioletta, Sokołowski Maciej, Puzyrewski Wojciech, Zięba Paweł, Micerski TomaszMIESZANA253500:58:50
#36 363Piekne i BestieGzela Olga, Sikorski Witold, Bonisławska Małgorzata, Bonisławski Jarosław, Brzozowska DominikaMIESZANA263500:58:56
#37 3767Cztery łanie i łOnDąbek Jakub, Garbadzka Agata, Morawska Ania, Harbutiak Monika, Fruba KarinaMIESZANA273500:58:56
#38 382FANTASTYCZNA PIĄTECZKADudziak Piotr, Gawiecki Piotr, Gawiecka Mariola, Komorowska Beata, Malesza-Housin JoannaMIESZANA283500:59:00
#39 3944Ciepłolubni MEC KoszalinSmoła Waldemar, Szejpun Jolanta, Dobrzyńska Karolina, Redloch Grzegorz, Majorczyk MarekMIESZANA293500:59:24
#40 4060NG Runners ClubMaciąg Paweł, Walkowiak Karol, Romanowski Piotr, Białoch Katarzyna, Sprawka JoannaMIESZANA303500:59:30
#41 4146Monolith Life TeamZiejewski Krzysztof, Al-Saiedi Ali, Leman Monika, Ziejewska Anna, Młynarczyk AnetaMIESZANA313500:59:32
#42 428RodzinaJagła Łukasz, Trott Daniel, Trott Anna, Jagła Małgorzata, Jagła MagdalenaMIESZANA323500:59:55
#43 4353ZABIEGANIDuda Marzena, Tudruj Cezary, Brodowicz Damian, Majos Dominika, Tudruj MikołajMIESZANA333500:59:56
#44 4418ABBA - Bestia i PiękneMazurek Barbara, Kurcz Barbara, Kruk Anna, Paluszek Agnieszka, Sienicki PiotrMIESZANA343400:58:32
#45 4532Biegnące WilkiWolf Emil, Kramarz Aneta, Hałajko Magdalena, Wolf Beata, Wolf WeronikaMIESZANA363400:58:46
#46 4613ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG:)Seewald Agnieszka, Seewald Jan, Durda Ewa, Durda Waldemar, Pańczyk JustynaMIESZANA353400:58:46
#47 4742Team 2016Olender Mirosław, Żmijowski Piotr, Żmijowska Katarzyna, Mydłowska Justyna, Załomska KatarzynaMIESZANA373400:58:47
#48 4849Dziewczyny LesiaVon Bardeleben Agnieszka, Rybarczyk Joanna, Jakubczyk Agnieszka, Kowalczyk Joanna, Iwonicki LeszekMIESZANA383400:58:55
#49 4931SŁONIE MORSKIEPińkowski Bartłomiej, Bitel Arkadiusz, Grzegorczyk Michał, Chlebek Marcin, Sawicki PrzemysławMĘŻCZYZN103400:59:10
#50 507Era KobietHausman Andrzej, Chałat Dorota, Heller Zdzisław, Pietrzycka Katarzyna, Hryńczuk JacekMIESZANA393400:59:31
#51 5139Szybcy i wściekłyRubaszniak Radosław, Rubaszniak Sylwia, Woroch Olga, Martyniuk Michał, Kaczmarczyk MichałMIESZANA403400:59:37
#52 5251Cypryjska TeamTomalik Karol, Brzeziński Martin, Ożóg Małgorzata, Świderska-Tomalik Hanna, Brzezińska AnnaMIESZANA413400:59:50
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5314Babeczki na 105Tarasiewicz Dorota, Hawryluk Marta, Grzegorczyk Marta, Karczewska Monika, Wójcik EmiliaKOBIET23300:59:03
#54 5416Bajaderki KoszalinTrejder Maria, Trejder Józef, Trejder Klaudia, Bożek Michał, Trejder MateuszMIESZANA423200:58:40
#55 5533Biegać Każdy MożeKilar Tomasz, Kilar Zofia, Stolarczyk Adrian, Stolarczyk Łukasz, Kilar OliwiaMIESZANA433200:58:44
#56 561Krzysiaczki dwa... i spółka :)Kalociński Krzysztof, Kalocińska Sylwia, Stosio Krzysztof, Zieniewicz-Stosio Lidia, Kalociński JerzyMIESZANA443200:58:55
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 574FitOskiRatajewska Agnieszka, Kurowska Izabela, Lewicka Magdalena, Królak Justyna, Waszek MarzenaKOBIET33100:58:28
#58 5865Wiewiór i WiewióryNorek Tomasz, Juszczyk Agnieszka, Łubniewska Natalia, Kamińska Joanna, Michalska EwelinaMIESZANA453100:59:16
#59 5955Dżej Plej i spółkaGraj Joanna, Graj Jędrzej, Marczyk Michalina, Marczyk Krzysztof, Graj DariuszMIESZANA463100:59:35
#60 6035EndorfinkiSzymańska Agnieszka, Urbańska Anetta, Czopik Jowita, Matuszak Agnieszka, Jarosz MarzenaKOBIET43100:59:47
#61 6128TuTrutnieOssowska Marlena, Glezner Rafał, Glezner Rustam, Karoń Barbara Karoń, Żuk IlonaMIESZANA473000:59:07
#62 6247Wesołe BorsukiKudrymski Maciej, Kudrymska Justyna, Markowska Monika, Karczewski Rafał, Dąbrowska NataliaMIESZANA483000:59:59
#63 6362DRUŻYNA NORDIEGOStańczak Karina, Morawska Emila, Picheta-Dukla Sabina, Sieńkowska Ewa, Gadek MichałMIESZANA492900:59:00
#64 6411Lepszy KoszalinKrajczyński Mariusz, Kmita Małgorzata, Dworaczyk Dariusz, Dworaczyk Joanna, Sławińska AleksandraMIESZANA502800:58:09
#65 6557Piątka z SP 2 SianówKiedrowska Alicja, Doszczeczko Katarzyna, Małaszuk Agnieszka, Bindas-Burdzik Dorota, Marciniak IwonaKOBIET52800:58:20
#66 6659Nieruchomości i PrzyjacieleGutowski Marek, Ostaszewska Joanna, Mielczarek Monika, Ostaszewski Adam, Kasprzyk WojciechMIESZANA512600:57:46

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności