Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Czterech Generałów

Wyniki - 18 września 2016, Modlin

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 20189Ludwikowski Krzysztof1972M40-49Nowy Dwór Mazowiecki (POL)-1834100:24:0220200:48:25
#2 20267Frąckiewicz Dariusz1973M40-49Warszawa (POL)-1844200:23:5819500:48:26
#3 203568Martynów Rafał1985M30-39Sinevia Team (POL)-1858600:24:2323100:48:26
#4 20446Świtała Kamil1989M18-29Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (20),-1864700:24:0019800:48:27
#5 205728Śpiewakowski Marcin1988M18-29Warszawa (POL)-1874800:23:2816400:48:27
#6 206381Morlo Łukasz1983M30-39Warszawa (POL)-1888700:24:2323200:48:29
#7 207396Luba Piotr1978M30-39Warszawa (POL)-1898800:23:3917400:48:29
#8 208537Bąba Łukasz1979M30-39Kręczki (POL)-1908900:23:5518700:48:32
#9 209764Filipczuk Dariusz1965M50-59Zielonka (POL)-191900:24:3524800:48:34
#10 210139Sandomierski Aleksander1983M30-39KZL (POL)-1929000:24:1622500:48:34
#11 211366Napierala Tadeusz1960M50-59Teges (POL)-1931000:24:2423500:48:35
#12 21272Kamiński Wiesław1967M40-49Warszawa (POL)-1944300:22:4713400:48:36
#13 213572Stasiak Piotr1988M18-29Warszawa (POL)-1954900:24:3524600:48:37
#14 214733Snopek Sylwia1987K18-29Warszawa (POL)19-700:25:0929300:48:39
#15 21529Soszyńska - Pstrokońska Joanna1982K30-39GAZELE NA STARCIE (POL)20-1100:24:2423300:48:39
#16 216762Popopławski Konrad1974M40-49Płock (POL)-1964400:25:2931200:48:40
#17 217833Jabłonowski Krzysztof1967M40-49Sparta Białołęka (POL)-1974500:24:1521900:48:42
#18 218257Robakiewicz Sławomir1973M40-49Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (21),-1984600:23:5719200:48:43
#19 219246Kowalski Artur1972M40-49Fellowes Polska (POL)-1994700:24:4426100:48:43
#20 220634Antonowicz Maciej1983M30-39DEAF RUNNING (POL)-2009100:24:3124300:48:45
#21 221745Cisło Michał1979M30-39Warszawa (POL)-2019200:24:3725100:48:46
#22 2223Adamiak Robert1969M40-49CIECHANÓW (POL)-2024800:24:1622300:48:47
#23 223771Szpakiewicz Zbigniew1964M50-59KB im.Piotra Sękowskiego w Płońs-2031100:25:1129500:48:47
#24 224633Marzeion Robert1978M30-39Piaseczno (POL)-2049300:24:5027300:48:47
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22536Ciborska Agnieszka1973K40-49NAPRZÓD MŁOCINY (POL)21-200:24:2022900:48:48
#26 226120Czyżewski Przemysław1980M30-39Ossów (POL)-2059400:24:4826900:48:49
#27 227160Podleśny Artur1977M30-39Warszawa Mokotów (POL)-2069500:24:2623800:48:53
#28 228784Mączyński Marcin1977M30-39Łajski (POL)-2079600:24:2523700:48:54
#29 229688Szałapski Bartłomiej1976M40-49Łódź (POL)-2084900:24:2624000:48:55
#30 230186Wyciszkiewicz Łukasz1986M30-39Para 8 (POL)-2099700:23:1315500:48:59
#31 23134Piekut Andrzej1959M50-59KB JOGGER Nowy Dwór Maz. (POL N (22),-2101200:23:3717200:49:05
#32 232483Kurpiewski Dariusz1967M40-49Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (23),-2115000:24:1021500:49:07
#33 233169Osowska Barbara1989K18-29Mamy ruszamy (POL)22-800:23:2516200:49:08
#34 234507Antoniewicz Marcin1979M30-39JW 4808 (POL)-2129800:24:3324500:49:08
#35 235191Romańśka Oliwia1993K18-29Drużyna TVN (POL)23-900:23:3917500:49:09
#36 2364Stempel Tomasz1974M40-49Marysin Wawerski Biega (POL)-2135100:24:4025500:49:12
#37 237345Rusak Paweł1975M40-49Warszawa (POL)-2145200:24:5928300:49:12
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23826Tomczuk-Kuzka Katarzyna1976K40-49Warszawa (POL)24-300:24:1522000:49:14
#39 23935Pawlak Lidia1974K40-49Nowe Pieścirogi (POL) N (24),25-400:24:5227600:49:15
#40 240566Mazurkiewicz Jakub1984M30-39Sinevia Team (POL)-2159900:24:4426200:49:15
#41 241637Geszprych Marek1976M40-49OIRP Warszawa (POL)-2165300:24:4125700:49:16
#42 242209Rataszewski Marek1961M50-59KLAUDYN (POL)-2171300:24:1622200:49:16
#43 243415Zejgler Marcin1978M30-39Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (25),-21810000:23:5619000:49:18
#44 244677Łajewski Robert1974M40-49Warszawa (POL)-2195400:23:5719400:49:26
#45 245263Marchel Tomasz1967M40-49Nowe GROCHALE (POL) N (26),-2205500:24:4526600:49:26
#46 246287Bagnicki Dariusz1971M40-49RUNDAY (POL)-2215600:24:0821200:49:29
#47 247838Machnicki Kamil1985M30-39Sinevia Team (POL)-22210100:25:2931500:49:29
#48 248559Pawelczyk Jaroslaw1980M30-39Orange Polska/ BNT (POL)-22310200:24:0420800:49:30
#49 249550Ciosek Karol1985M30-39Warszawa (POL)-22410300:24:4225800:49:31
#50 250649Szymański Paweł1981M30-39Warszawa (POL)-22510400:24:2824200:49:31
#51 251301Dąbrówka Michał1989M18-29Hardcorowe Wychylylybymy (POL)-2265000:25:2831000:49:33
#52 252746Pogorzelska Katarzyna1980K30-39Warsaw (POL)26-1200:24:2423400:49:33
#53 25357Stryjek Bogusław1970M40-49Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (27),-2275700:24:2623900:49:36
#54 254401Gajewski Dariusz1975M40-49Oxygen (POL)-2285800:24:3224400:49:38
#55 255802Wawszczak Hubert1983M30-39Wieliszew Heron Team (POL)-22910500:24:5828200:49:38
#56 256323Szmajdowicz Paweł1972M40-49Fachdom Team (POL)-2305900:24:5728100:49:40
#57 25795Harasimiuk Piotr1982M30-39KOMARÓWKA PODLASKA (POL)-23110600:25:3332100:49:40
#58 258578Grubek Robert1972M40-49Sinevia Team (POL)-2326000:24:2724100:49:41
#59 259354Pituła Jarosław1984M30-39Warszawa (POL)-23310700:24:2323000:49:44
#60 260284Rulkowski Jakub1991M18-29Sońsk (POL)-2345100:25:3031600:49:44
#61 261531Stodolsk Jan1984M30-39Warszawa (POL)-23510800:26:0735600:49:46
#62 262777Bartecki Marek1995M18-29Warszawa (POL)-2365200:24:0019700:49:46
#63 263730Szymaniak Marek1988M18-29Frajers Team (POL)-2375300:24:0120100:49:47
#64 264825Krzywański Jarosław1969M40-49Nieporęt (POL)-2386100:24:4826800:49:47
#65 265497Rutkowski Adam1984M30-39Mazowsze Biega (POL) N (28),-23910900:25:0829100:49:50
#66 266757Woźniak Krzysztof1981M30-39Warszawa (POL)-24011000:23:4918300:49:58
#67 267119Turek Łukasz1984M30-39LATAJĄCE HO(L)ENDRY (POL)-24111100:25:0628900:49:59
#68 268114Szymańska Jolanta1987K18-29Para 11 (POL)27-1000:24:3524700:50:03
#69 26948Dąbrowski Paweł1987M18-29Para 11 (POL)-2425400:24:3625000:50:04
#70 270739Pakulska Ewelina1985K30-39Otwock (POL)28-1300:24:3825200:50:05
#71 271809Czenczyk Maciej1979M30-39Sinevia Team (POL)-24311200:24:3925400:50:08
#72 272584Siennicki Rafał1977M30-39Marki (POL)-24411300:25:4133300:50:08
#73 273769Krajewska Olga1977K30-39Nowy Dwór Mazowiecki (POL)29-1400:24:5227700:50:09
#74 274538Polakowska Katarzyna1975K40-49WKB Meta :Lubliniec (POL) N (29),30-500:25:0228700:50:10
#75 275397Kozera Piotr1992M18-29PIASTÓW (POL)-2455500:24:1822700:50:13
#76 276535Kraskowski Piotr1975M40-49Mazovia ProActiv (POL)-2466200:24:4326000:50:13
#77 277719Wydro Krystian1981M30-39Warszawa (POL)-24711400:24:5027400:50:14
#78 278376Wąs Arkadiusz1980M30-39Łódź Kocha Sport (POL)-24811500:24:1321700:50:14
#79 279715Żółciński Jerzy1985M30-39Warszawa (POL)-24911600:23:5618900:50:14
#80 280614Bieda Krzysztof1991M18-29Warszawa (POL)-2505600:24:4426300:50:14
#81 281545Steckiewicz Paweł1984M30-39Legia Fight Club (POL)-25111700:24:4025600:50:17
#82 282744Libold Maciej1983M30-39Warszawa (POL)-25211800:24:3925300:50:18
#83 283816Krzywiec Przemysław1986M30-39Falenty (POL)-25311900:25:1630400:50:21
#84 284356Kucińska Magdalena1984K30-39Warszawa (POL)31-1500:24:1822600:50:27
#85 285789Długołęcka Angelika1989K18-29WOSK NA WŁOS biega (POL)32-1100:25:5935400:50:28
#86 286800Wilk Magdalena1976K40-49Warszawa (POL)33-600:25:0328800:50:34
#87 287610Lipiński Oskar1987M18-29Warszawa Mokotów (POL)-2545700:25:1630200:50:34
#88 288826Adamiak Arkadiusz1998M18-29CIECHANÓW (POL)-2555800:24:3624900:50:37
#89 289105Konarski Maciej1980M30-39Oddech Wiatru (POL)-25612000:25:2230900:50:42
#90 290247Sołtys Bartłomiej1973M40-49ESOX (POL)-2576300:25:4233600:50:43
#91 291402Dzyruk Maciej1985M30-39Warszawa (POL)-25812100:25:1730500:50:44
#92 292343Golec Rafał1974M40-49golecmasaze.pl (POL)-2596400:26:1036300:50:45
#93 293248Szarszewski Marcin1986M30-39Para 13 (POL) N (30),-26012200:26:1136700:50:45
#94 294113Szlachta Wiesław1971M40-49BÓBR TŁUSZCZ (POL)-2616500:25:0629000:50:46
#95 295792Wojciechowski Krzysztof1981M30-39Mazovia ProActiv (POL)-26212300:24:4927000:50:46
#96 296393Włoch Grzegorz1975M40-49Warszawa (POL)-2636600:25:1329800:50:46
#97 297672Draszawka Łukasz1983M30-39Power Training (POL)-26412400:25:5835100:50:49
#98 298517Ruclak Marcin1988M18-29KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL-2655900:25:1029400:50:53
#99 299235Pasternak Justyna1979K30-39Mamy ruszamy IV (POL)34-1600:25:1330000:50:55
#100 300700Sopczyńska Beata1986K30-39Warszawa (POL)35-1700:26:0936100:50:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności