Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Czterech Generałów

Wyniki - 18 września 2016, Modlin

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 501316Kamola Karolina1982K30-39Warszawa (POL)91-4700:28:1153100:56:31
#2 502452Dudzińska Sabina1984K30-39Teresin (POL)92-4800:27:3547500:56:32
#3 503462Targaszewski Piotr1983M30-39SOCHACZEW (POL)-41119500:27:3647600:56:33
#4 504843Miszczak Anna1975K40-49Para 19 (POL)93-1300:26:4240900:56:35
#5 505241Jagiełło Michał1980M30-39Twierdza Modlin (POL) N (50),-41219600:28:3054500:56:36
#6 50679Piotrowski Grzegorz1966M50-59Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (51),-4133000:27:4048400:56:39
#7 507107Wiśniewski Marek1962M50-59CIECHANÓW (POL)-4143100:27:5151000:56:39
#8 508621Srokosz Paweł1972M40-49Warszawa (POL)-41510800:27:5952100:56:45
#9 509593Marek Roman1962M50-59IPN (POL)-4163200:27:3347200:56:46
#10 510817Wąsikowski Waldemar1979M30-39Warszawa (POL)-41719700:27:4950600:56:49
#11 511783Wrona Kamil1984M30-39Stężyca (POL)-41819800:30:0162700:56:49
#12 512334Andrasik Tomasz1960M50-59Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (52),-4193300:27:3747700:56:49
#13 513516Gurdzinski Michał1981M30-39Warszawa (POL)-42019900:27:3848000:56:51
#14 514590Jaworek Justyna1977K30-39Trzciany (POL)94-4900:27:5150900:56:54
#15 515778Pervysheva Karyna1974K40-49Warszawa (UKR)95-1400:28:0652800:56:55
#16 516488Kaliszewski Jarosław1976M40-49Night Runners Płock (POL)-42110900:26:3840700:56:56
#17 51766Krupa Krzysztof1976M40-49EIP Team (POL)-42211000:27:0143400:57:01
#18 518795Orliński Bartłomiej1994M18-29Warszawa (POL)-4237700:29:1859100:57:02
#19 519336Barwiński Michał1985M30-39Warszawa (POL)-42420000:26:2439000:57:03
#20 520430Niedźwiecka Kasia1970K40-49Ekobiegi (POL)96-1500:28:5857200:57:03
#21 521737Wóltański Paweł1985M30-39Wyszków (POL)-42520100:27:5952000:57:04
#22 522818Tylus Jola1967K40-49Warszawa (POL)97-1600:27:5351200:57:05
#23 523525Chudzik Dorota1978K30-39Łomiankowska Grupa Biegowa 1 (98-5000:27:5351100:57:05
#24 52441Kopeć Katarzyna1988K18-29CIECHANÓW (POL)99-3100:28:1953700:57:06
#25 525658Kiliński Piotr1975M40-49Michałów-Grabina (POL)-42611100:27:3747900:57:08
#26 526561Bajno - Matejkowska Milena1987K18-29Sinevia AMW TEAM 1 (POL)100-3200:28:0752900:57:09
#27 527487Olesiński Piotr1981M30-39Żyrardów (POL)-42720200:27:4950500:57:12
#28 528738Bednarski Karol1978M30-39Warszawa (POL)-42820300:28:5857300:57:13
#29 529831Graczyk Piotr1970M40-49Łódź (POL)-42911200:27:5851800:57:15
#30 530832Iwanek Anna1973K40-49Łódź (POL)101-1700:27:5851700:57:15
#31 531410Strześniewski Mikołaj1981M30-39WUWUA (POL)-43020400:28:3955800:57:17
#32 532508Lenzer Daniel1985M30-39JW 4808 (POL)-43120500:27:4850000:57:23
#33 533709Moraczewska Aleksandra1974K40-49Łomiankowska Grupa Biegowa 1 (102-1800:28:1753400:57:25
#34 534509Kocyk Paweł1985M30-39JW 4808 GOŁDAP (POL)-43220600:27:4649500:57:25
#35 53571Czerniak Paweł1984M30-39Warszawa (POL)-43320700:28:3855400:57:27
#36 536132Żak Renata1978K30-39DZIERŻENIN (POL)103-5100:28:2554200:57:28
#37 53721Branecki Dariusz1958M50-59Łajski (POL)-4343400:28:3054600:57:29
#38 538748Kalata Andrzej1969M40-49stare babice (POL)-43511300:25:4333800:57:29
#39 539210Kociszewski Krzysztof1948M60+Klub J.Słowackiego (POL)-436500:27:4649400:57:32
#40 540414Malinowski Michal1992M18-29Warszawa (POL)-4377800:30:0463000:57:36
#41 541741Barnaś Ilona1982K30-39Mamy ruszamy VI (POL)104-5200:28:0352500:57:37
#42 542418Kuśmirek Marcin1979M30-39Błonie (POL)-43820800:27:4349000:57:38
#43 54345Tulwin Paulina1985K30-39Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (53),105-5300:28:4356200:57:39
#44 544420Kostrzewa Krzysztof1983M30-39Żaby (POL)-43920900:27:5851900:57:41
#45 545664Jezanch Tomasz1983M30-39Płock (POL)-44021000:29:1058000:57:43
#46 546104Pyrek Ewelina1981K30-39Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (54),106-5400:28:3054400:57:46
#47 547788Podlasiak Ilona1985K30-39Warszawa (POL)107-5500:28:3154800:57:47
#48 548341Żochowski Artur1973M40-49Legia Run Club 1 (POL)-44111400:27:5451300:57:53
#49 549172Kazubek Maciej1976M40-49Warszawa (POL)-44211500:28:3855500:57:57
#50 550419Pręgowski Grzegorz1967M40-49EKOBIEGI (POL)-44311600:29:1959200:57:57
#51 551847Poulakowski Michał1988M18-29Sinevia Team (POL) N (55),-4447900:28:3855700:57:58
#52 552518Nowak Ewa1982K30-39Warszawa (POL)108-5600:28:1753500:57:58
#53 553555Kościuczyk Lesław1972M40-49Warszawa (POL)-44511700:29:5462000:58:02
#54 554656Szwajewski Krzysztof1982M30-39Zakroczym (POL)-44621100:29:4360800:58:03
#55 55512Kobiałka Paweł1977M30-39Przesmyki (POL)-44721200:27:4248700:58:04
#56 556650Lelonkiewicz Rafał1976M40-49Markowi Biegacze (POL)-44811800:28:2153900:58:05
#57 557156Naskręt Mariusz1975M40-49RACOT (POL)-44911900:27:4549200:58:09
#58 558669Jarocka Agata1983K30-39Legionowo (POL)109-5700:28:4456300:58:09
#59 559530Kraskowska Ewelina1988K18-29Mazovia ProActiv (POL)110-3300:28:1353200:58:13
#60 560812Burdzanowski Norbert1978M30-39Stężyca (POL)-45021300:30:0162600:58:13
#61 561670Jarocki Leszek1977M30-39Legionowo (POL)-45121400:28:4456400:58:14
#62 562581Wrzesinska Malgorzata1974K40-49Serock (POL)111-1900:29:4561200:58:17
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 563208Rataszewska Edyta1965K50-59KLAUDYN (POL)112-300:28:2454100:58:19
#64 564192Woźniak Bartłomiej1989M18-29Warszawa (POL)-4528000:28:4656600:58:32
#65 565640Malesza Patrycja1988K18-29Warszawa (POL)113-3400:28:4556500:58:32
#66 566188Iwaszko Paweł1983M30-39Warszawa (POL)-45321500:29:1658800:58:32
#67 567347Kowalczyk Karolina1980K30-39Wkur_team (POL)114-5800:28:2053800:58:36
#68 568726Ziółkowska Milena1988K18-29Snarki (POL)115-3500:28:3655100:58:37
#69 569724Tylkowski Marcin1983M30-39Warsaw (POL)-45421600:28:3655000:58:38
#70 570663Zmysłowska Martyna1994K18-29Wyszogród (POL)116-3600:29:1759000:58:38
#71 571443Szydlik Joanna1979K30-39DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL117-5900:29:4360900:58:40
#72 572622Wargin Michał1982M30-39Warszawa (POL)-45521700:28:3855300:58:41
#73 573684Paciorek Marek1957M50-59Sinevia Team (POL)-4563500:29:3360100:58:49
#74 574558Sęk Katarzyna1979K30-39Warszawa (POL)118-6000:29:2059400:58:49
#75 575763Demiańczuk Renata1968K40-49Otwock (POL)119-2000:29:1458600:58:50
#76 576433Ostrowska Olga1988K18-29Warszawa (POL)120-3700:29:3259800:58:50
#77 577147Karczewski Ireneusz1978M30-39Puławy (POL)-45721800:28:1653300:58:51
#78 578845Piętka Dariusz1967M40-49Otwock (POL)-45812000:29:1458400:58:52
#79 579521Saluda Anna1974K40-49Stare Babice Biegają (POL)121-2100:29:0957800:58:53
#80 580579Wójcik Jarek1967M40-49Stary Pilczyn (POL)-45912100:29:5962400:58:54
#81 581580Wójcik Eliza1971K40-49Stary Pilczyn (POL)122-2200:29:5862300:58:54
#82 582416Jóźwik Artur1977M30-39Warszawa (POL)-46021900:28:3855600:58:59
#83 583198Pałyska Judyta1987K18-29SOCHACZEW (POL)123-3800:29:1358200:58:59
#84 584250Gromadka Małgorzata1979K30-39Łomiankowska Grupa Biegowa 1 (124-6100:29:1758900:59:01
#85 585458Oracka Agnieszka1982K30-39DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL125-6200:29:4461000:59:03
#86 586133Różycka Magdalena1984K30-39Rozycky Team (POL) N (56),126-6300:29:3860500:59:07
#87 587461Mijas Robert1976M40-49Warszawa (POL)-46112200:28:4656700:59:13
#88 588236Wołkowicz Edyta1979K30-39NOWY DWÓR MAZOWIECKI BIEG127-6400:28:5957500:59:14
#89 589804Krzyżanowska Dorota1980K30-39Motointegrator Running Team (PO N (57),128-6500:28:5357000:59:15
#90 59010Łaszczyk Agnieszka1987K18-29Głusk (POL) N (58),129-3900:28:5356900:59:16
#91 591758Gomulak Grzegorz1988M18-29Warszawa (POL)-4628100:27:3347000:59:18
#92 592174Brykała Agnieszka1980K30-39BHP CONSULTING&FRIENDS (POL)130-6600:28:3955900:59:21
#93 593512Paluchowska Milena1984K30-39Warszawa (POL)131-6700:29:1959300:59:22
#94 59454Rudnicki Paweł1984M30-39Zakroczym (POL) N (59),-46322000:27:3948200:59:25
#95 595711Majstruk Izabela1975K40-49ZMITEK TEAM (POL)132-2300:28:5857400:59:28
#96 596779Traczyk Krzysztof1992M18-29Fala Kazuń (POL) N (60),-4648200:29:4360700:59:28
#97 597161Fongang Aleksandra1975K40-49Warszawa (POL)133-2400:29:2459600:59:30
#98 598380Klimaszewski Szymon1990M18-29Kopalnioki (POL)-4658300:27:5651600:59:30
#99 599560Żygadło Anna1982K30-39Power Traning 1 (POL)134-6800:28:5957600:59:30
#100 600850Szerszeń Mariusz1977M30-39Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (61),-46622100:30:0863300:59:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności