Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Czterech Generałów

Wyniki - 18 września 2016, Modlin

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 724121Krajewska Klaudia1993K18-29Legionowo (POL)208-5600:41:0572601:21:44
#2 214733Snopek Sylwia1987K18-29Warszawa (POL)19-700:25:0929300:48:39
#3 488565Gąsiorek Kamila1989K18-29Warsaw (POL)85-2700:28:0052300:55:58
#4 233169Osowska Barbara1989K18-29Mamy ruszamy (POL)22-800:23:2516200:49:08
#5 489329Owczarek Katarzyna1991K18-29Nowy Dwór Mazowiecki (POL)86-2800:26:3640500:56:00
#6 235191Romańśka Oliwia1993K18-29Drużyna TVN (POL)23-900:23:3917500:49:09
#7 493505Szczygłowicz Izabela1987K18-29Nowy Dwór Mazowiecki (POL)88-2900:27:4148500:56:15
#8 500691Małachowska Gajana1990K18-29Pomiechówek (POL) N (49),90-3000:28:0853000:56:29
#9 268114Szymańska Jolanta1987K18-29Para 11 (POL)27-1000:24:3524700:50:03
#10 52441Kopeć Katarzyna1988K18-29CIECHANÓW (POL)99-3100:28:1953700:57:06
#11 526561Bajno - Matejkowska Milena1987K18-29Sinevia AMW TEAM 1 (POL)100-3200:28:0752900:57:09
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19519Kalarus Ewa1989K18-29LEGIA RUN CLUB (POL)1-100:19:211800:39:01
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28228Miesiak Edyta1990K18-29Warszawa (POL)2-200:19:231900:39:56
#14 285789Długołęcka Angelika1989K18-29WOSK NA WŁOS biega (POL)32-1100:25:5935400:50:28
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4161Retmaniak Sylwia Ewa1987K18-29Para 20 (POL) N (6),4-300:20:274200:41:26
#16 47383Nowakowska Agnieszka1990K18-29Warszawa (POL)6-400:20:525800:41:44
#17 559530Kraskowska Ewelina1988K18-29Mazovia ProActiv (POL)110-3300:28:1353200:58:13
#18 565640Malesza Patrycja1988K18-29Warszawa (POL)113-3400:28:4556500:58:32
#19 568726Ziółkowska Milena1988K18-29Snarki (POL)115-3500:28:3655100:58:37
#20 570663Zmysłowska Martyna1994K18-29Wyszogród (POL)116-3600:29:1759000:58:38
#21 576433Ostrowska Olga1988K18-29Warszawa (POL)120-3700:29:3259800:58:50
#22 325807Dudek Sylwia1999K18-29KrótkiRękawek.pl (POL)39-1200:25:5334700:51:34
#23 327791Sepioło Katarzyna1991K18-29Prabuty (POL)40-1300:26:2438800:51:40
#24 583198Pałyska Judyta1987K18-29SOCHACZEW (POL)123-3800:29:1358200:58:59
#25 331852Turkot Monika1990K18-29Pomiechówek (POL)41-1400:25:1530100:51:49
#26 59010Łaszczyk Agnieszka1987K18-29Głusk (POL) N (58),129-3900:28:5356900:59:16
#27 34376Stryjek Olga1989K18-29Zakroczym (POL)44-1500:25:1129600:52:11
#28 607379Sroka Anna1989K18-29Warszawa (POL)137-4000:28:0452600:59:45
#29 610774Leonarska Małgorzata1987K18-29Para 5 (POL)139-4100:29:3360201:00:00
#30 360654Mazur Justyna1989K18-29Warszawa (POL)47-1600:26:1837500:52:53
#31 364350Jurzysta Joanna1990K18-29Modlin Twierdza (POL) N (36),49-1700:27:0143300:52:55
#32 368675Zarzecka Anna1988K18-29Słoiki (POL)51-1800:26:1036200:53:02
#33 373698Ciok Katarzyna1994K18-29STRACHÓWKA (POL)52-1900:25:3632600:53:07
#34 631776Bartecka Małgorzata1991K18-29Warszawa (POL)150-4200:30:0563101:01:25
#35 635851Czubkowska Maja1993K18-29Półtusk (POL)153-4300:30:3265001:01:37
#36 642346Sienkiewicz Małgorzata1989K18-29Marki (POL)157-4400:30:0462901:01:57
#37 643716Matyjewicz Klaudia1992K18-29Warszawa (POL)158-4500:30:2964901:02:09
#38 134631Mirowska Daria1990K18-29Para 10 (POL)13-500:22:5214000:45:47
#39 391542Dimitrowa Marinella1987K18-29Warszawa (POL)55-2000:26:4341000:53:28
#40 648630Grzegorzewska Magda1987K18-29Warszawa (POL)162-4600:29:2459501:02:26
#41 397429Maruszewska Katarzyna1989K18-29Warszawa (POL)56-2100:27:0944100:53:34
#42 398514Jurzysta Monika1989K18-29Modlin Twierdza (POL) N (38),57-2200:27:0243500:53:38
#43 658283Fiedler Magdalena1987K18-29Warszawa (POL)166-4700:31:5467701:03:13
#44 407185Wyciszkiewicz Katarzyna1989K18-29Para 8 (POL)60-2300:26:5842700:53:46
#45 66842Kaszapowa Olga1989K18-29Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (72),174-4800:31:3767001:04:09
#46 678291Pytlarczyk Agnieszka1993K18-29Garwolin (POL)180-4900:31:5668001:05:34
#47 682116Kierońska Joanna1988K18-29Modlin Twierdza (POL)182-5000:32:3869401:06:17
#48 683239Wyczółkowska Joanna1988K18-29Warszawa (POL)183-5100:31:4667401:06:21
#49 435205Steciuk Natalia1995K18-29Mamy ruszamy IV (POL)66-2400:26:0936000:54:25
#50 691482Banach Natalia1987K18-29Para 1 (POL)186-5200:32:1868801:08:15
#51 439108Kowalska Aneta1989K18-29Warszawa (POL)69-2500:27:0043100:54:36
#52 185373Reda Kinga1993K18-29Wieliszew Heron Team (POL)18-600:23:5719300:48:04
#53 703619Wójcik Aleksandra1989K18-29Warszawa (POL)192-5300:33:5070101:10:33
#54 71051Orzechowska Martyna1991K18-29Twierdza Modlin (POL)197-5400:35:0471001:11:54
#55 71152Orzechowska Aleksandra1997K18-29Twierdza Modlin (POL)198-5500:35:0471101:11:55
#56 456607Bilińska Joanna1990K18-29Płońsk (POL)73-2600:27:3046400:55:12
#57 46674Rowicka Aneta1978K30-39Para 12 (POL)76-3900:27:4649700:55:25
#58 72223Strzeszewska Sylwia1986K30-39Warszawa (POL)206-10400:38:3372301:19:56
#59 723262Szymkowicz-Kudełko Dagmara1980K30-39Kobyłka (POL)207-10500:38:3572401:20:16
#60 468718Knoll Katarzyna1980K30-39Mamy ruszamy VI (POL)77-4000:27:1344700:55:27
#61 470175Pietruszka Anna1981K30-39Mamy ruszamy VI (POL)78-4100:27:1444900:55:30
#62 21529Soszyńska - Pstrokońska Joanna1982K30-39GAZELE NA STARCIE (POL)20-1100:24:2423300:48:39
#63 473322Sawicka Turek Renata1982K30-39Zespół Przyrodniczy (POL) N (46),79-4200:27:0944000:55:35
#64 474215Teodorczyk Aleksandra1983K30-39Warszawa (POL)80-4300:27:4449100:55:39
#65 475409Kijowska Aldona1978K30-39Markowi Biegacze (POL)81-4400:27:3046300:55:40
#66 476447Porycka Agnieszka Anna1985K30-39Józefów (POL)82-4500:27:4950400:55:44
#67 486625Jakubiec Agata1980K30-39Sinevia AMW TEAM 1 (POL)84-4600:27:3447300:55:57
#68 501316Kamola Karolina1982K30-39Warszawa (POL)91-4700:28:1153100:56:31
#69 502452Dudzińska Sabina1984K30-39Teresin (POL)92-4800:27:3547500:56:32
#70 252746Pogorzelska Katarzyna1980K30-39Warsaw (POL)26-1200:24:2423400:49:33
#71 514590Jaworek Justyna1977K30-39Trzciany (POL)94-4900:27:5150900:56:54
#72 523525Chudzik Dorota1978K30-39Łomiankowska Grupa Biegowa 1 (98-5000:27:5351100:57:05
#73 270739Pakulska Ewelina1985K30-39Otwock (POL)28-1300:24:3825200:50:05
#74 273769Krajewska Olga1977K30-39Nowy Dwór Mazowiecki (POL)29-1400:24:5227700:50:09
#75 536132Żak Renata1978K30-39DZIERŻENIN (POL)103-5100:28:2554200:57:28
#76 284356Kucińska Magdalena1984K30-39Warszawa (POL)31-1500:24:1822600:50:27
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29189Dąbrowska Dominika1986K30-39Para 15 (POL)3-100:19:583600:39:59
#78 541741Barnaś Ilona1982K30-39Mamy ruszamy VI (POL)104-5200:28:0352500:57:37
#79 54345Tulwin Paulina1985K30-39Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (53),105-5300:28:4356200:57:39
#80 546104Pyrek Ewelina1981K30-39Nowy Dwór Mazowiecki (POL) N (54),106-5400:28:3054400:57:46
#81 547788Podlasiak Ilona1985K30-39Warszawa (POL)107-5500:28:3154800:57:47
#82 552518Nowak Ewa1982K30-39Warszawa (POL)108-5600:28:1753500:57:58
#83 299235Pasternak Justyna1979K30-39Mamy ruszamy IV (POL)34-1600:25:1330000:50:55
#84 300700Sopczyńska Beata1986K30-39Warszawa (POL)35-1700:26:0936100:50:57
#85 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !45727Sawicka Anna1985K30-39Dream Run (POL)5-200:20:093700:41:32
#86 558669Jarocka Agata1983K30-39Legionowo (POL)109-5700:28:4456300:58:09
#87 306751Tarczoń Agata1979K30-39Konstancin-Jeziorna (POL)36-1800:25:1229700:51:05
#88 567347Kowalczyk Karolina1980K30-39Wkur_team (POL)114-5800:28:2053800:58:36
#89 571443Szydlik Joanna1979K30-39DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL117-5900:29:4360900:58:40
#90 318102Nogal Iwona1986K30-39Warszawa (POL)37-1900:25:0829200:51:25
#91 574558Sęk Katarzyna1979K30-39Warszawa (POL)118-6000:29:2059400:58:49
#92 324432Brzozowska Katarzyna1977K30-39Warszawa (POL)38-2000:25:3833200:51:33
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 72165Brusiło Ilona1984K30-39Mamy ruszamy I (POL)7-300:21:227100:43:19
#94 584250Gromadka Małgorzata1979K30-39Łomiankowska Grupa Biegowa 1 (124-6100:29:1758900:59:01
#95 585458Oracka Agnieszka1982K30-39DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL125-6200:29:4461000:59:03
#96 586133Różycka Magdalena1984K30-39Rozycky Team (POL) N (56),126-6300:29:3860500:59:07
#97 588236Wołkowicz Edyta1979K30-39NOWY DWÓR MAZOWIECKI BIEG127-6400:28:5957500:59:14
#98 589804Krzyżanowska Dorota1980K30-39Motointegrator Running Team (PO N (57),128-6500:28:5357000:59:15
#99 335385Miniak Lidia1980K30-39Jabłonna (POL)42-2100:25:3732800:51:59
#100 592174Brykała Agnieszka1980K30-39BHP CONSULTING&FRIENDS (POL)130-6600:28:3955900:59:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności